دعوای دو زن یوتیوبر وسط خیابان آمریکا جنجالی شد !

دعوای دو زن یوتیوبر وسط خیابان آمریکا جنجالی شد !

درگیری دو زن وحشی در وسط خیابان امریکا 

دو یوتیوبر معروف که از هم فیلم برداری میکردند در وسط خیابان با هم درگیر شدند در ادامه با دعوای دو زن یوتیوبر وسط خیابان آمریکا (+عکس) برترین بی را دنبال نمایید.

یک زن فلوریدا در یک فیلم بالستیک با یک خریدار دیگر در یک پارکینگ سوپرمارکت وقتی متوجه شد که تماشاچی از او فیلم می گیرد – و به زودی پس از تکان دادن فیلمبردار درس سختی گرفت.Wtfbroward، یک سازنده محتوای YouTube که در فلوریدا جنوبی سفر می‌کند و به دنبال «تعاملات عمومی» است.

دو زن ناشناس – یکی در حال رانندگی در خودرو یک سوبارو فارستر سبز رنگ و دیگری یک Chevy Equinox سیاه‌رنگ – را در حال مشاجره با یکدیگر در خارج از سوپرمارکت Publix در غرب پالم بیچ گرفت. ماه گذشته.یوتیوبر دو زن ناشناس را در حال فریاد زدن بر سر یکدیگر در پارکینگ Publix گرفت و تصمیم گرفت از این درگیری فیلم بگیرد.

دعوای برگ ریزان دو زن یوتیوبر وسط خیابان آمریکا (+عکس)

دعوای یوتیوبر معروف

یوتیوبر دو زن ناشناس را در حال فریاد زدن بر سر یکدیگر در پارکینگ Publix گرفت و تصمیم گرفت از این درگیری فیلم بگیرد.Wtfbroward/YouTubeبه نظر می رسید که این دو در حال دعوا بر سر یک جای پارک معلولان بودند که ویدیو پخش شد.Wtfbroward در حالی که شروع به فیلمبرداری از نزاع می کند می گوید: “اوه s-t”. “ما اینجا گوشت گاو گرفتیم.”

سخنگوی سابق کاخ سفید می گوید عملکرد “بد” بایدن در مناظره به این دلیل نبود که دستیاران او را خیلی سخت آماده کردند.بازپرس کارن رید به دلیل متن های نامناسب که از سوی پلیس ایالت ماساچوست “از وظایف خود برکنار شد” مورد انتقاد قرار گرفت.

در حالی که شوهر قربانی در دادگاه گریه می کند، DA فاش می کند که راننده مست ادعایی که پلیس نیویورک را در تصادف یا برخورد سالن ناخن کشته است، 18 آبجو نوشیده است.با ادامه بحث، صدای زنی که سوار یک سوبارو فارستر سبز رنگ می‌شود، شنیده می‌شود که شعار می‌دهد:

«به جهنم می‌روی!» در زن متجاوز به زودی«تو شروع کردی و بچه هایت هم همینطور. متشکرم. تو روز مرا ساختی حداقل من مثل s-t لباس نمی پوشم.”همانطور که رفت و آمد بین زن ها ادامه دارد، هر دو متوجه می شوند یوتیوبر در حال فیلمبرداری از آنهاست، که زن راننده سوبارو فریاد می زند: “آن را در یوتیوب قرار بده!” – ظاهراً از فیلمبرداری ناراحت نیستم.

با این حال، هنگامی که به نظر می رسد همه چیز در حال پایان است، زنی که سوار شورت می شود، با پوشیدن یک پیراهن سفید و شلوار جین با ژاکت آویزان روی شانه هایش، توجه خود را به سازنده محتوا معطوف می کند و به سمت او می رود.

درگیری دو زن وحشی در وسط خیابان امریکا 

حواشی دعوای عجیب در خیابان

Wtfbroward زمزمه می کند: “اوه اوه”.

او شروع به درخواست از خالق می کند که ویدیو را در حالی که دوربینش را می گیرد، «پاک کند».

“خانم، آیا شما دیوانه هستید؟” او پاسخ می دهد.

سپس اوضاع بین Wtfbroward و خریدار خشمگین Publix بالا می‌رود.

“F-king آن را پاک کن وگرنه من F-k را از تو بیرون می آورم!” او در حالی که به او نزدیک می شود تهدید می کند – دوباره سعی می کند دوربین را دور کند.

"<brدعوای برگ ریزان دو زن یوتیوبر وسط خیابان آمریکا (+عکس)

یوتیوبر تلاش می کند تا اوضاع را کاهش دهد و عقب نشینی کند، اما خریدار عصبانی با تهدید خود ادامه می دهد و مشتی را پرتاب می کند.

دوربین به اطراف می چرخد ​​و زن را نشان می دهد که به پشت روی آسفالت دراز کشیده است.

“F-king حرکت عوضی!” Wtfbroward در حالی که مات و مبهوت روی زمین دراز کشیده فریاد می زند. “تو نمیتونی منو بزنی!”

خریدار خشمگین Publix که ظاهراً غافل از اینکه سازنده او را با دوربین گرفته است، تهدید می‌کند که با پلیس تماس می‌گیرد در حالی که یوتیوبر از جنون دور می‌شود.

بدترین دعوای زنان در وسط خیابان

“به آنها زنگ بزن تو منو زدی در حالی که روی زمین دراز کشیده است به او می گوید که هنوز از اینکه مرد در برابر خشونت فیزیکی او از خود دفاع کرده گیج شده است.

سپس به سرعت بلند می شود و می رود و همچنان بر سر سازنده محتوا فریاد می زند.

در دومین ویدیوی آپلود شده توسط یوتیوبر، این زن در حال قدم زدن در پارکینگ دیده می‌شود و در حالی که تلفن دارد به Wtfbroward اشاره می‌کند و از او می‌خواهد «بماند».

دوربین به اطراف می چرخد ​​و زن را نشان می دهد که به پشت روی آسفالت دراز کشیده است.

چند لحظه بعد، Wtfbroward تصمیم می گیرد از آنجا دور شود، اما توسط یک خریدار تندخو او را دنبال می کند.

او بر سر او فریاد می زند: «تو به یک بانوی پادشاه افسانه زدی».

«خانم، قرار نیست مرا بزنی! من نمیدانم شما کی هستید باید از من دور شوی،” او در حالی که به تلاش برای فاصله انداختن بین خود و او ادامه می دهد، پاسخ می دهد.

سپس به او می‌گوید که منتظر پلیس باشد – که او پاسخ می‌دهد که به پلیس نشان می‌دهد که او متجاوز در این موقعیت بوده است.

او توضیح داد: «خانم، من اجازه دارم از خودم دفاع کنم.

او با غرور پاسخ می دهد: “من اینطور فکر نمی کنم.”

بدترین دعوای زنان در وسط خیابان

دلیل دعواهای زنان در خیابان

زن دیده می‌شود که در اطراف پارکینگ قدم می‌زند، در حالی که مشغول تلفن است به Wtfbroward اشاره می‌کند و از او می‌خواهد “بماند”.آره، ببینید، این یک زباله لیبرال است. من اجازه دارم از خودم دفاع کنم شما به من حمله می کنید،” یوتیوبر بیان می کند.

سپس سعی می‌کند داستان خود را تغییر دهد و به او می‌گوید که فقط سعی کرده تلفن او را “بگیرد” و سعی نکرده به او مشت بزند. «تو اجازه نداری منو بگیری! تو هیچ اختیاری نداری!» او فریاد می زند در حالی که او پشت تلفن است.سپس شروع به فیلمبرداری از او و بشقاب‌هایش می‌کند – هنوز هم از پذیرفتن هرگونه مسئولیت در مورد اقدامات خود امتناع می‌ورزد.

دعوای برگ ریزان دو زن یوتیوبر وسط خیابان آمریکا (+عکس)

یوتیوبر که سعی نمی‌کند به دیوانه او توجه کند، سوار کامیونش می‌شود تا برود، اما توسط زنی در سوبارو فارستر – که در ابتدا با مهاجمش درگیر بود، متوقف می‌شود.واتفبروارارد به زن دیگر می‌گوید: «او مرا زد.مشخص نیست که آیا اتهامی علیه طرف های درگیر مطرح شده است یا خیر

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت