معرفی ۵ سلبریتی که به خاطر شهرت دیوانه شدند !! (+عکس)

معرفی ۵ سلبریتی که به خاطر شهرت دیوانه شدند !! (+عکس)

معرفی ۵ سلبریتی که به خاطر شهرت دیوانه شدند

امروزه بازیگران و سلبریتی هاي‌ زیادی در دنیا و ایران هستند کـه مشهور و محبوبند اما بعضی از این سلبریتی ها برای رسیدن بـه شهرت عارضه روانی پیدا کرده اند در ادامه با معرفی ۵ سلبریتی کـه بـه خاطر شهرت دیوانه شدند سایت برترین بی را دنبال کنید.

 

سلبریتی هایی که دیوانه شدند 

ثروت و رسیدن بـه محبوبیت جنبه هاي‌ بالایی می‌خواهد کـه برای بـه دست آوردن آن ها تلاش میکنیم. با این حال، باوجود تمام علاقه اي کـه بـه ستاره هاي‌ محبوبمان داریم،گاهی فراموش می‌کنیم کـه انها هم درست مثل ما انسان هستند.(معرفی ۵ سلبریتی که به خاطر شهرت دیوانه شدند)

 


مطلب مرتبط: 25 سلبریتی معروف جهان که به قتل رسیدند (+عکس و ماجرای مرگ)


 

سلبریتی هایی که دیوانه شدند +افراد مشهور که دیوانه شدند

همیشه تحت تعقیب خبرنگاران بودن، محدودیت هاي‌ قانونی کـه قراردادها برای آن ها بـه وجود می آورند و بـه دست آوردن پولی بیش از ان کـه قدرت مدیریتش را داشته باشند، باعث میشود آن ها گاهی بـه سرشان بزند.

 

عده اي از انها با گرفتن سلفی هاي‌ عجیب‌وغریب و رقص هاي‌ مسخره این دیوانگی را بروز می‌دهند، اما برخی دیگر واقعا بـه مرحله جنون می‌رسند.

 

1. دمی لواتو

این سلبرییتی محبوب در عرصه خوانندگی و هنرپیشگی بـه موفقیت هاي‌ بزرگی دست پیدا کرده و بـه شهرت رسیده اند. اما خیلی از انها با بزرگ شدن در مرکز توجه رسانه و شهرت دیوانه شده اند. بیشتر مردم نمی‌دانند کـه «دمی لواتو»؛ هنرپیشه و خواننده، نیز دچار عارضه روانی شده اسـت.

 


مطلب مرتبط: معرفی بازیگران هالیوودی که شیطان پرست هستند و کسی نمیداند (+عکس)


 

1. دمی لواتو دیوانه شد+معرفی ۵ سلبریتی

دمی لواتا او در میانه یکی از تورهایش بـه خانه بازگشت تا دریک آسایشگاه بستری شده و تحت درمان قرار بگیرد. او بعد ها گفت کـه والدین و مدیر برنامه اش بـه موقع وارد عمل شده و پیش از این‌که خیلی دیر شود برای درمان او اقدام کرده اند.

 

2. آماندا باینس

«آماندا باینس» کـه بـه عنوان هنرپیشه از کودکی تا بزرگسالی همیشه مشهور و مورد توجه بوده اسـت نیز بارها ودر مراحل مختلف زندگی دچار حملات روانی شده اسـت. او کـه بیشتر شهرت خودرا مدیون فیلم هاي‌ «این دختر همان مرد اسـت»

2. آماندا باینس خل شد+معرفی ۵ سلبریتی

 


مطلب مرتبط: معرفی جوان ترین سلبریتی های جهان در اسکار 2021 (+عکس)


 

و «این رفتارت را دوست دارم» اسـت، از سال 2010 در هیچ پروژه سینمایی یا تلویزیونی حاضر نشده اسـت. با این حال بـه خاطر رفتارهای دیوانه وارش همیشه خبرساز بوده اسـت. او حتی دچار اختلال در خورد و خوراک شده و همچنین بـه الکل و مواد مخدر نیز روی آورده اسـت.

 

3. بریتنی اسپیرز

دوست دختر سام اصغری را همه ی میشناسند ٬ مثل این‌که داستان ستاره هاي‌ کوچولویی کـه در بزرگسالی بـه جنون رسیده اند تمامی ندارد. «بریتنی اسپیرز» کـه زمانی یک دختر معصوم و دوست داشتنی بـه نظر می‌رسید.

3. بریتنی اسپیرز دیوانه شد از شهرت+معرفی ۵ سلبریتی

بـه طور ناگهانی موهایش را از ته تراشید و رفتارهای جنون آمیزی از خود بروز داد. رفتارهای نا بهنجار او و اعتیاد بـه مواد مخدر کـه منجر بـه جدا کردن فرزندش از او نیز شد در دنیای رسانه سر و صدای زیادی بـه راه انداختند و خیلی ها فکر کردند کـه عمر فعالیت هنری او بـه اتمام رسیده اسـت. با این حال او توانست سلامت خودرا بازیابد و با قدرت بـه روی صحنه بازگردد.

 

4. لیندزی لوهان

لیندزی لوهان نیز یکی از ان اسم هایي اسـت کـه تا حرف از جنون ناشی از شهرت بـه میان می‌آید بـه ذهنمان می‌آید. او اینروزها بـه خاطر دیوانگی هایش حسابی بدنام شده و نمی‌توان در چند جمله کوتاه وضعیت حاد روانی وی را توضیح داد.

 


مطلب مرتبط: معرفی سلبریتی هایی که زیباترین چشم ها را دارند (+عکس)


 

4. لیندزی لوهان +سلبریتی هایی که دیوانه شدند

لیندزی کـه فعالیت حرفه اي خودرا از11 سالگی شروع کرده اسـت، برای استعداد زیادی کـه در هنرپیشگی داشت همیشه مورد تحسین قرار می‌گرفت و ستاره فیلم هاي‌ زیادی از جمله «جمعه عجیب‌وغریب» بود. او در زمینه مادلینگ و مد نیز فعالیت هایي داشته اسـت. اما بدنامی ناشی از وضعیت روانی لیندزی لوهان کـه حتی منجر بـه زندان رفتنش نیز شده، سایه سنگینی بر فعالیت حرفه اي او انداخته اسـت.

 

5. مایلی سایرس

این هنر پیشه یکی از تاپ ترین دیوانه هاي‌ این پست اسـت و مایلی هم مثل لیندزی لوهان و خیلی از افراد دیگر این فهرست از ستاره هاي‌ سابق والت دیزنی اسـت کـه اینروزها حسابی بـه سرش زده اسـت.

5. مایلی سایرس دیوانه شد+معرفی ۵ سلبریتی

 


مطلب مرتبط: عکس داغ ناتالی دورمر بازیگر جذاب گیم اف ترونز (بیوگرافی ۱۸+)


 

«هانا مونتانای» معصوم و محبوب کودکان تبدیل بـه جوانی طغیانگر شده اسـت کـه هرروز با کارهای دیوانه وارش خبرساز شده و حتی عکس العمل هایي شدید در بین همکارانش ایجاد میکند.

 

انتشار عکس هاي‌ نامناسب و عجیب‌وغریب در صفحه اینستاگرامش، گریه روی صحنه و دعوا با خبرنگاران از کوچک‌ ترین چیزهایی هستند کـه میتوان بـه ان اشاره کرد. او بـه همه ی ثابت کرده کـه دیگر از ان دختر بچه معصوم خبری نیست.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت