بریده شدن سر مردی با برخورد به کامیون در آمریکا (+عکس ترسناک)

بریده شدن سر مردی با برخورد به کامیون در آمریکا (+عکس ترسناک)

انواع تصادفات وحشتناک در دنیا 

مرد 86 ساله ای که در روز گذشته در یکی از خیابان های نیویورک امریکا به طرز فجیعی و با بریده شدن سرش کشته شد در ادامه با بریده شدن سر مردی با برخورد به کامیون در آمریکا (+عکس ترسناک) برترین بی را دنبال نمایید .

مرد 86 ساله ای که توسط کامیونی که در یک گذرگاه بروکلین به او برخورد کرد، سرش را از بدن جدا کرد، کاپیتان سابق خانواده جنایی Genovese است.آنتونی کونیگلیارو – یک مافیو که زمانی معروف به “تونی کیک”، “تونی مرد دسر” در میان سایر افراد با تم دسر شناخته می شد – در 12 ژوئن در یک برخورد تصادفی توسط کامیون وزارت حمل و نقل شهری، وکلای او و مجری قانون درگذشت. منابع گفتند.

بریده شدن سر مردی با برخورد به کامیون در آمریکا (+عکس ترسناک)

عکس وحشتناک سر کونیلیارو را در چند متری بدنش 

یکی از منابع پلیس گفت: “او زندگی خود را صرف نگاه کردن از روی شانه خود کرد اما فراموش کرد قبل از عبور از خیابان به هر دو طرف نگاه کند.”قبل از مرگ وحشتناک کونیلیارو، ظاهراً او زندگی آرامی را در یک ساختمان آپارتمانی کوچک در خلیج ریج در Dahlgren Place داشته است.یکی از همسایگان به The Post گفت که کونیلیارو، پدر دو فرزند، همیشه مراقب دیگران بود.

پلیس تازه کار ساگ هاربر که جاستین تیمبرلیک را که قبلاً توسط مردم محلی به دلیل اجرای دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی شناخته شده بود دستگیر کرد.این تصویر جزوه توسط شرکت Maxar Technologies که در 7 ژوئن 2024 گرفته شده است، فضاپیمای بوئینگ استارلاینر را نشان می‌دهد که به درگاه جلویی ایستگاه فضایی بین‌المللی (ISS) در ماژول هارمونی ایستگاه متصل شده است.

انواع تصادفات وحشتناک در دنیا 

عکس هایی از بریده شدن سر مردی در خیابان های امریکا

اما همسایه از گذشته کونیلیارو اطلاعی نداشت – که نه تنها شامل ارتباط با مافیا، بلکه یک پرونده دزدی تقریباً دو دهه ای بود.بر اساس اسناد دادگاه، دادستان فدرال بروکلین در سال 2005 کونیگلیارو را – که سال ها در تجارت عمده فروشی کیک، فروش شیرینی در سراسر شهر نیویورک و راه اندازی یک غرفه یخ و ژلاتو ایتالیایی در ایتالیای کوچک کار می کرد – به سربازی در Genovese متهم کرد. خانواده جنایتکار

فدرال رزرو در یک کیفرخواست چهار موردی گفت که کونیلیارو به عنوان یک کوسه قرضی برای Genovese کار می کرد.سوابق دادگاه نشان می‌دهد که او در نهایت با اعتراف به جرم توطئه اخاذی موافقت کرد که برای آن محکومیت ۱۳ ماهه دریافت کرد.

عکس وحشتناک سر کونیلیارو را در چند متری بدنش 

منابع گفتند که کونیلیارو همچنین در سال 1999 به دلیل رباخواری و در سال 2006 در یک پرونده سرقت بزرگ دستگیر شد که از آن زمان تاکنون مهر و موم شده است.تلاش های پست برای تماس با خانواده کونیلیارو ناموفق بود.

متیو ماری، یک وکیل قدیمی اوباش که کونیلیارو را دوست و مشتری می دانست، گفت مردی که او با نام “تونی کیک پنیر” می شناخت، پس از پشت میله های زندان با موفقیت وارد تجارت دسر شد.ماری گفت: “بعدها در زندگی او به عنوان مرد دسر تونی شناخته شد.”

عکس هایی از بریده شدن سر مردی در خیابان های امریکا
یادبودی در گوشه دالگرن و خیابان 92، جایی که کونیلیارو زیر گرفته و کشته شد.او مرد مهربانی بود که آرام صحبت می کرد. همیشه در تلاش برای کمک به مردم است.»یادبود کوچکی برای دوست خوب سابق – چهار دسته گل و دو شمع – روز جمعه در خیابان 92 و Dahlgren Place برپا شد، جایی که او به قتل رسید.

بریده شدن سر مردی با برخورد به کامیون در آمریکا (+عکس ترسناک)

عکس وحشتناک از تصادف نشان می دهد که سر کونیلیارو چندین یارد از بدن متلاشی شده اش جدا شده است – و یک راننده DOT ​​که پشت فرمان یک کامیون شهری بود که مرد سالخورده برای عبور از خیابان مقابل چراغ راهنمایی رفت و با چشمانی اشکبار و ویران به نظر می رسید. .یکی از منابع گفت: “اکنون می دانیم که چرا آن مرد DOT گریه می کرد … او احتمالاً از شاهدان محافظت می کند.”

این تصادف مرگبار که باعث شد مردی سن بالا سرش قطع شود یکی از خبرهای بسیار دردناک در کشور امریکا شده است بریده شدن سر مردی با برخورد به کامیون در آمریکا (+عکس ترسناک)

برچسب‌ها: ,
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت