سکس تلفنی چیست؟ | 10 روش ارضا شدن پشت تلفن (+عکس)

سکس تلفنی چیست؟ | 10 روش ارضا شدن پشت تلفن (+عکس)

رابطه جنسی برای زوج هایي کـه دور از هم هستند غیرقابل مهار اسـت و شـما بـه عنوان یک پارتنر باید بلد باشید سکس تلفنی را انجام دهید در ادامه با سوال سکس تلفنی چیست؟ | 10 روش ارضا شدن پشت تلفن «+عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

رابطه جنسی و ارضا شدن پشت تلفن چیست ؟ 

در گذشته، اگر شـما و شخصی کـه می خواستید با او عمل کنید، از نظر فیزیکی دریک اتاق نبودید، تنها گزینه شـما این بود کـه بـه تلفن بپرید و شروع بـه صحبت کردن کثیف کنید.

رابطه جنسی و ارضا شدن پشت تلفن چیست ؟ 

در دهه 90؛ بدون تجمل تلفن‌هاي‌ بی‌سیم در همه ی جا، گوشی‌هاي‌ هوشمند مهم نیست، رابطه جنسی تلفنی بـه مانورهای فیزیکی زیادی نیاز داشت، زیرا افراد شاخدار برای ارتباط با یک دیگر با فناوری تلفن ثابت سروکار داشتند.

 

امروزه، از آنجایی کـه روش هاي‌ ارتباط افلاطونی ما با یک دیگر بـه طور فزاینده اي پیچیده شده اسـت، بی شک رابطه جنسی تلفنی با انبوهی از مزیت هاي‌ تکنولوژیکی همراه شده اسـت.

 

با این حال، انجام رابطه جنسی داغ با تلفن کمی یک هنر و یک علم اسـت – مخصوصاً اگر شـما و شریک زندگی‌تان اغلب برای مدت طولانی از هم دور باشید.

 

در این جا از کارشناسان خواستیم بهترین توصیه هاي‌ خودرا برای سکس تلفنی داغ و سنگین در عصر مدرن بـه اشتراک بگذارند. آماده تلفن هستید؟ ادامه این پست

 


بیشتر بخوانید: فراخوان رابطه جنسی امیر تتلو با دختران زیر 20 سال در ترکیه «18+»


 

علاقه دو طرفه به سکس تلفنی

حتی اگر برای همیشه دریک رابطه بوده اید، فقط با شریک زندگی خود تماس نگیرید و تصور نکنید کـه او با تلفن همراه اسـت.پزشک جنی اسکایلر، LMFT، درمانگر جنسی تایید شده برای AdamEve.com می گوید: «هنگام انجام رابطه جنسی تلفنی، داشتن رضایت و اجتناب از هر گونه فشار برای شریکی کـه بـه ان علاقه ندارد، مهم اسـت.

علاقه دو طرفه به سکس تلفنی

اگر شـما دو نفر قصد دارید هر گونه تصویری را در طول فرآیند بـه اشتراک بگذارید، این امر بـه ویژه مهم اسـت.او می‌افزاید: «اگر عکس‌هایي بـه اشتراک گذاشته میشوند، محرمانه نگه داشتن این عکس‌ها نیز مهم اسـت.

 

برنامه ریزی درست در سکس تلفنی

برای این کـه رابطه جنسی تلفنی بـه تجربه لذت‌بخش و سرگرم‌کننده‌اي تبدیل شود، مهم اسـت زمانی را انتخاب کنید کـه هر دوی شـما از حواس‌پرتی آزاد باشید.

 

Angie Rowntree، بنیانگذار و مدیر Sssh.com می گوید: «زمانی را انتخاب کنید کـه هم آرامش داشته باشید و هم کاملاً در معرض باشید تا بـه طور کامل دراین تجربه حضور داشته باشید.

 

در حالت ایده‌آل، این باید زمانی باشد کـه هیچ یک از شـما منتظر تماس کاری مهمی نباشید یا یکسری چیزهای حواس‌پرتی دیگر در تلفن شـما وجود داشته باشد. همچنین، مطمئن شوید کـه دریک مکان خصوصی هستید.Rowntree می گوید: «اگر تنها زندگی نمی‌کنید، در اتاق خواب خودرا قفل کنید تا هیچ بازدیدکننده غیرمنتظره اي روحیه را از بین نبرد.

برنامه ریزی درست در سکس تلفنی

 

سکس تلفنی چیست؟ | 10 روش ارضا شدن پشت تلفن «+عکس»

فناوری رابطه جنسی تلفنی را بـه روش‌هاي‌ زیادی آسان کرده اسـت، اما خاموش کردن تلفن یا هشدار دادن بـه شـما کـه تقریبا باتری شـما تمام شده اسـت رابطه جنسی میان تلفن یکی از انها نیست.

 

مارلا رنه استوارت، متخصص جنسی، می گوید: «هیچ چیز بدتر از زمانی نیست کـه برای مدتی صحبت می کنید و داغ و سنگین میشوید، و ان بوق‌ها را می شنوید کـه بـه شـما میگویند تلفن بـه زودی می‌میرد، کـه کاملاً خلق و خوی شـما را مختل میکند.» sexpert برای عاشقان.

در حالی کـه در ان هستید، خاموش کردن اعلان ها نیز حرکت خوبی خواهد بود.

 

در حین رابطه جنسی تلفنی بـه اسانی می‌توان خودآگاه بود، اما تمام تلاش خودرا بکنید تا در مورد نحوه صدا یا ظاهر خود در مقابل دوربین زیاد ذهن خودرا درگیر نکنید.

 

فانتزی های سکسی و جالب

روونتری می گوید: «نگران نباشید کـه «عجیب بـه نظر می رسد» یا این کـه چگونه یا چه زمانی ناله کنید، تلفن را قطع نکنید. “هرکسی در طول رابطه جنسی احساسات متفاوتی دارد و دلیلی وجود ندارد کـه فکر کنیم لذت شـما یا شریک زندگی شـما واقعی نیستند، اگر آن ها در گرما مانند موزیک ریف پورنو دهه 80 ناله نمی‌کنند.”

فانتزی های سکسی و جالب

Rowntree می گوید: «با فرض این کـه بـه غیر از گرفتن تلفن، کارهای دیگری رابا دستان خود انجام می‌دهید، با خیال راحت صداهای لذت را بـه روش طبیعی خود منتشر کنید.

 


بیشتر بخوانید: چگونه نفر سوم را در رابطه جنسی شریک کنیم؟ «عکس»


 

یادداشت های لازم قبل تماس

یکی از راه‌هاي‌ شروع رابطه جنسی تلفنی «و گذاشتن چیزی برای فکر کردن برای دفعه بعد» از طریق یک یادداشت صوتی کثیف اسـت.

 

اسکایلر می گوید: «گفت‌وگوی کثیف روی یادداشت‌هاي‌ صوتی بـه زوج‌ها این امکان را میدهد کـه یادداشت را تا زمانی کـه میخواهند نگه دارند ودر صورت تمایل بـه ان بازگردند.”ارسال عکس در اواسط تماس، یا تبدیل بـه Facetime، میتواند برانگیختگی را تقویت کند.”

 

سکس تماس تصویری

استوارت توضیح میدهد: «یک راه واقعا عالی دیگر برای برقراری ارتباط جنسی با تلفن، از طریق مارکوپولو «برنامه ویدیویی» اسـت، جایی کـه میتوانید راهنمایی‌هاي‌ معشوق خودرا بگذارید و آن ها میتوانند با انجام این کارها پاسخ دهند.

فانتزی های سکسی و جالب

او این را برای شرکای خود توصیه می کند کـه ممکن اسـت برنامه هایشان بـه همان اندازه کـه می خواهند برای یک جلسه سکس تلفنی هماهنگ نباشد.

 

او میگوید: «این بـه زمانی کمک می کند کـه مردم واقعاً مشغول هستند و می خواهند باهم ارتباط برقرار کنند تا بتوانند باهم ارتباط برقرار کنند ودر زمانی کـه برای اینکار وقت دارند بـه ویدیوها نگاه کنند».

 

از همسرتان بپرسید کـه چگونه میـــخواهد وی را لمس کند و سپس این حس را از طریق یک اسباب‌بازی نظارت‌شده از راه دور منتقل کنید.

 

یکی از انتخاب هاي‌ مورد علاقه ما برای اینکار Lovense Nora و Lovense Max 2 اسـت، اسباب بازی هاي‌ بازرسی از راه دور کـه برای افراد دارای آلت تناسلی و واژن ساخته شده اند و بـه شـما امکان می‌دهند هر اسباب بازی رابا حرکات یک دیگر همگام کنید. آینده اینجاست، مردم.

 


بیشتر بخوانید: روش باز کردن یا گشاد تر کردن مقعد زن در رابطه جنسی «+عکس»


 

عکس خفن پارتنر

سکس تلفنی چیست؟

راونتری می گوید: «هیچ دلیلی وجود ندارد کـه بـه رابطه جنسی تلفنی با جدیت آکادمیک نزدیک شویم. همان طور کـه امیدواریم شخصاً در رخت خواب حس شوخ طبعی داشته باشید، رابطه جنسی تلفنی باید بسط طبیعی این ارتباط انسانی باشد… و گاهی اوقات این بـه معنای بازیگوش بودن و خندیدن باهم اسـت.بـه یاد داشته باشید، مردم سکس تلفنی دارند زیرا سرگرم کننده اسـت – نه برای این کـه ان را کامل کنند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت