پدری که همسر و فرزندانش را با چکش پنجه ای کشت! (+عکس دردناک)

پدری که همسر و فرزندانش را با چکش پنجه ای کشت! (+عکس دردناک)

قتل دردناک زن و فرزند توسط مردی دیوانه 

یک مرد 35 ساله امریکایی در نصف شب منزلش موقعی کـه فرزندان و همسرش خواب بودند دست بـه کار بسیار وحشیانه اي زد در ادامه با پدری کـه همسر و فرزندانش رابا چکش پنجه اي کشت! «+عکس دردناک» برترین بی را دنبال کنید . 

 

ادعا میشود کـه دیمین بندال، قاتل خواب‌آلود، یکی از زندانیان خودرا پس از شکستن جمجمه ان‌ها با چکش پنجه‌اي دریک کارگاه زندان، در حال مبارزه برای جان خود رها کرده اسـت.

 

بندال، 34 ساله، شریک زندگی خود، تری هریس، 35 ساله، و همچنین فرزندانش، جان پل بنت، 13 ساله، و لیسی بنت 11 ساله را درسال 2021 در خانه مادری خود در کیلامارش، دربی شایر، بـه طرز وحشیانه اي کشت.او همچنین دوست لیسی، کانی جنت، 11 ساله را کـه در قتل عام ترسناک برای خوابیدن در آنجا اقامت داشت، کشت.

پدری که همسر و فرزندانش را با چکش پنجه ای کشت! «+عکس دردناک»

بیشتر بخوانید: تکه تکه کردن پدر و مادری توسط دختر جوانش «+عکس دردناک»

 

پدری که همسر و فرزندانش را با چکش پنجه ای کشت! «+عکس دردناک»

بندال کـه از کوکائین تغذیه می کرد، بـه لیسی ۱۱ ساله در حالی کـه در حال مرگ بود تجاوز کرد – سپس کنسول بازی جان پل را دزدید و ان را بـه یک فروشنده برد تا با مواد مخدر معاوضه کند.منابع بـه سان گفتند حالا گفته می شود قاتل سه یا چهار بار بـه قربانی زندانی خود ضربه زده اسـت و ممکن اسـت زنده نمانند.

 

یک منبع گفت: “این یک حمله تکان دهنده و هولناک اسـت، حتی با استانداردهای فرانکلند، کـه یک مکان تلخ و خشونت آمیز اسـت.”دیمین بندال «تصویر» بـه دلیل قتل یک مادر، دو فرزندش و یکی از دوستانشان در سپتامبر 2021 یک عمر محکوم بـه حبس اسـت.
قتل دردناک زن و فرزند توسط مردی دیوانه 

دیمین بندال «تصویر» بـه دلیل قتل یک مادر، دو فرزندش و یکی از دوستانشان در سپتامبر 2021 یک عمر محکوم بـه حبس اسـت.تصویری کـه توسط پلیس دربی شایر از تری هریس بـه همراه فرزندانش لیسی و جان پل منتشر شده اسـت

 

تری هریس 35 ساله کـه توسط دیمین بندال با چکش پنجه اي کشته شد.

 

دلیل کشتن مردی که فرزند و زنش را از بین برد 

لیسی بنت 11 ساله کـه بندال در حالی کـه دراز کشیده بود بـه او تجاوز کرد و بـه دلیل جراحات وارده جان خودرا از دست داد.بندال دختر خانم هریس، لیسی بنت «سمت چپ» و کانی جنت «راست»؛ هردو 11 ساله را بـه قتل رساند – بـه لیسی در حالی کـه او دراز کشیده بود بـه دلیل جراحات وارده در حال مرگ بود، تجاوز کرد.

دلیل کشتن مردی که فرزند و زنش را از بین برد 

مادر دلشکسته‌اي کـه دختر و نوه‌هایش در حین خواب در قرنطینه توسط هیولایی با چکش پنجه‌اي در حالی کـه کوکائین مصرف می کرد بـه قتل رسیدند، می گوید سه سال بعد زندگی «هرگز آسان‌تر نمیشود»گفته می شود کـه پلیس در حال بررسی حمله ادعایی روز جمعه در زندان فرانکلند در شهرستان دورهام بوده اسـت.

 

سرویس زندان گفت: “ما نمیتوانیم در مورد تحقیقات زنده پلیس اظهار نظر کنیم، اما زندانیان خشونت آمیز با مجازات هاي‌ سخت مواجه می شوند.”

 

پلیس دورهام گفت: تحقیقات در حال انجام اسـت.

 

بیشتر بخوانید: پسری که دوست دخترش را به قصد کشت کتک زد «+عکس»

 

بـه بندال تعرفه تمام عمر برای کشتن چهار قربانی خود درسال قبل در خانه اي در کیلامارش دربی شایر داده شد.

 

بندال، کـه اصالتاً اهل سویندون، ویلتشایر اسـت، سابقه جرایم جدی و خشونت آمیز داشت کـه بـه سال 2004 بازمی گردد.

 

پس از محکومیت بندال بـه تماس 999 کـه پس از ضرب و شتم چهار قربانی خود بـه قتل رسانده بود، صدای دلخراشی منتشر شد، همراه با ویدئویی از دستگیری وی کـه در ان بـه تخلف قبلی خود اشاره می کرد.

 

عکس و فیلم کشتن زن و فرزند توسط همسری دیوانه

در فیلم دوربین پوشیده از یک افسر کـه بـه صحنه فراخوانده شده اسـت، شنیده میشود کـه می گوید: «من میدانم قرار اسـت چه اتفاقی بیفتد. من میرم زندان از نو.’در محاکمه او شنیده شد کـه او بـه قربانیان خود چنان وحشیانه حمله کرده اسـت کـه در جمجمه انها فرو رفته اسـت.شیطان قاتل در خواب، دیمین بندال «در کارگاهی در زندان امنیتی بالا، جمجمه همکارش رابا چکش پنجه اي خرد می کند» | خورشیداین مقاله را بـه اشتراک بگذارید یا نظر دهید: قاتل Sleepover Damien Bendall ‘همسر زندانی خودرا پس از شکستن جمجمه با چکش پنجه در کارگاه زندان ترک می کند تا برای زندگی خود بجنگد’

دلیل کشتن مردی که فرزند و زنش را از بین برد 

 

 

بدترین پیامد های قتل‌هاي‌ خانوادگی را سکوت زنان می داند و می گوید: برخی زنان بعد از اطلاع پیدا کردن از موارد مشابه قتل‌ و ناملایمات ؛ زمانی کـه از سوی اعضای خانواده مورد ظلم قرار می گیرند ؛ حاضر بـه تن‌دادن بـه ظلم می شوند و سکوت می کنند؛ چون از حمایت قانونی برخوردار نیستند و این امر متاسفانه ناشی از ساختار مردسالارانه در جامعه ماست.

 

دلیل قتل خانواده ها چیست ؟

بـه عقیده بخارایی، عدم درک شرایط نوین خانواده‌ها نیز می تواند آمار قتل هاي‌ خانوادگی را افزایش بدهد.وی برای نمونه می گوید: اگر فرزندی دیر بـه خانه بر می گردد در ذهن والدین این تفکر نقش می‌بندد کـه او در حال انجام عمل نادرست و کج‌روانه‌اي بوده؛ در حالی کـه الزاماً نمی توان قضاوتی این‌چنینی داشت.

 

بـه گفته‌ این جامعه‌شناس، همچنین « در جامعه‌اي کـه «انزواگزینی» رواج پیدا کند و افراد بـه مشارکت خوانده نشوند، افراد منزوی دست بـه خودکشی یا مصرف مواد مخدر می زنند. در حال حاضر نیز مصرف مواد مخدر در بین نوجوانان و جوانان اعم از دختران و پسران افزایش پیدا کرده و میانگین سن اعتیاد نیز در بین دختران کاهش داشته اسـت .»

دلیل قتل خانواده ها چیست ؟

این مدرس دانشگاه همچنین بـه یک موضع دیگر بـه عنوان « تأیید رویه انتقام‌گیری از سوی افراد» اشاره می کند و میگوید کـه « بعد از مدتی تعداد افرادی کـه از این رویه بـه جای مراجعه بـه قانون استفاده میکنند افزایش مییابد، همچنین با افزایش قتل‌ها استفاده از آلت‌هاي‌ قتاله نیز رایج میشود.»

 

بخارایی در ادامه در ارتباط با راههای کاهش خشونت نیز می گوید: انتقام‌گیری در زمان‌هاي‌ گذشته مختص برخی خرده‌فرهنگ‌ها بودو گفته میشد درصورت نیاز، خود افراد انتقام می گیرند و ریش‌سفید قبیله هم این مسئله را تایید و تجویز میکرد.

 

بیشتر بخوانید: زن دیوانه که با تیکه تیکه کردن شوهرش غذا پخت! «+عکس»

 

 

پدری که همسر و فرزندانش را با چکش پنجه ای کشت! «+عکس دردناک»

حتی فردی کـه مرتکب قتل میشد قاتل محسوب نمی‌شد ؛ اما در حال نمیتوان بـه این ر وش عمل کرد و باید برای مقابله با این شکل از خشونت از طریق آموزش‌هاي‌ فروکش خشونت، اقدام کرد.بخارایی در پایان بـه مسائل اقتصادی هم اشاره می کند و می گوید کـه توجه بـه اشتغال‌زایی و کاهش نرخ بیکاری بـه ویژه در جامعه شهری، می تواند بـه کاهش این دسته از قتل‌ها کمک بسیاری کند.

 

این مرد دیوانه فردی بود کـه بـه صورت وحشیانه فرزند و همسر خودرا کشت او هم اکنون در زندان اسـت و احتمالا مادام العمر در زندان هم باشد و یا اعدام شود این خبر بـه صورت یک بمب در کل خبر های اروپایی و امریکایی پیچید و بسیار دردناک بود.پدری کـه همسر و فرزندانش رابا چکش پنجه اي کشت! «+عکس دردناک»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت