تجاوز و قتل مادر بی رحم با دو فرزندش ! + قتل وحشتناک فرزندان

تجاوز و قتل مادر بی رحم با دو فرزندش ! + قتل وحشتناک فرزندان

مادر دیوانه و کشتن فرزندانش و قتل انها 

در دنیا خبرهای سم زیاد است اما این خبر که مادر دیوانه فرزندانش را با اتش از بین میرود و به انها تجاوز میکند واقعا باور پذیر نیست اما باید بگوییم که این داستان نیست و واقعی میباشد در ادامه با تجاوز و قتل مادر بی رحم با دو فرزندش همراه برترین بی باشید.

سوزان اسمیت فکر می‌کند که برای قتل دو پسر خردسالش در سال 1994 مدت کافی را در زندان گذرانده است – پرونده‌ای که ملت را شوکه کرد و او را به شهرت رساند.

اولین جلسه آزادی مشروط او برای حبس ابدش در 4 نوامبر است – و به گفته اعضای خانواده، او چند ماه گذشته را متقاعد کرده است که می تواند از زندان خارج شود. در نتیجه، او به سختی کار می کند تا باباهای شکری را بیابد که مایل به سرمایه گذاری در زندگی او در خارج هستند. بر اساس منابع خانوادگی و ضبط تماس‌های زندان کارولینای جنوبی که توسط The Post بررسی شده است، این زندانی 52 ساله بالاتر از انجام یک رابطه جنسی تلفنی برای فریب دادن آنها نیست.

مادر دیوانه و کشتن فرزندانش و قتل انها 

مادری که به دو فرزندش تجاوز میکند و آنها را میسوزاند! 

او در اوایل سال جاری در یک تماس به یکی از خواستگاران گفت: “زمان آن رسیده که من بیرون بیایم.” «وقتم را تمام کردم. من آماده رفتنم.”در گفتگوی ماه مارس با یکی از خواستگاران، او از او پرسید که در صورت خروج از خانه چگونه می تواند از خود حمایت کند.

او به او گفت که در صورت آزادی مشروط، یک تخم مرغ لانه بزرگ در انتظارش است – ترکیبی از وجوه حاصل از فروش اموال خانواده، هدایای تحسین‌کنندگان و پولی که او پس‌انداز کرده است.»او گفت: «در مدت 20 سال، شما بیشتر آن را خرج خواهید کرد.

“اما هنوز مقداری از آن باقی مانده است.”اسمیت دیوانه پس از مکث کوتاهی امضا کرد. او گفت: “من تو را خیلی دوست دارم.”قبل از اینکه آنها شروع به بوسه زدن برای یکدیگر کنند، پاسخ داد: “من هم شما را دوست دارم.”

مادری که به دو فرزندش تجاوز میکند و آنها را میسوزاند! (+عکس بدون سانسور)

مادری که فرزندانش را سوزاند

اسمیت در سال 1995 به قتل محکوم شد و به حبس ابد با امکان آزادی مشروط در 30 سال محکوم شد. سپس مکالمه تبدیل به جنسی شد و با قهقهه و نفس های سنگین کامل شد. مرد پس از حدس زدن او در یک تی شرت خیس، گفت: “من تو را در صندلی جلوی ماشینم خواهم داشت.”او با پوزخند پاسخ داد: “تو خیلی بدی.” «من ایده هایی از کارهایی دارم که می توانیم انجام دهیم.

اما قبل از اینکه به شما بگویم، کاری می‌کنم که تکان بخورید و بچرخید.»

او گفت: «عزیزم، من در حال حاضر تکان می‌خورم و می‌چرخم.»اما این مرد تنها نیست. اسمیت در 3 سال گذشته مکالمات جنسی و عاشقانه را با حداقل 12 مرد انجام داده است، بر اساس ضبط تماس های زندان، که طبق قانون کارولینای جنوبی عمومی است.در گفتگوی دیگری با مردی متفاوت از اواخر سال گذشته، او حدس زد که چگونه او را صبح از خواب بیدار خواهد کرد.او با تمسخر گفت: “من راه هایی برای جلب توجه شما دارم.” “من می توانم شما را صبح بیدار کنم.

و منظورم همین است.»مایکل، 3 ساله، و الکساندر، 14 ماهه، هر دو غرق شدند، زمانی که مادرشان سوزان، موتور سواری میکرد و ماشین خانواده را در حالی که پسران داخل آن بسته بودند، به داخل دریاچه سوار کرد.واقعیت این است که بعید است اسمیت در اولین تلاش خود – یا احتمالاً هرگز از زندان آزاد شود.

اسمیت یک مادر 22 ساله بود که اجازه داد ماشینش به داخل دریاچه جان دی. لانگ در یونیون کانتی، اس سی بپیچد، در حالی که پسرانش – مایکل 3 ساله و الکساندر 14 ماهه – هنوز در ماشین خود بسته بودند. صندلی ها در حالی که وسیله نقلیه به پایین فرو رفت و هر دو پسر را غرق کرد، او در کنار دریاچه ایستاد.

اسمیت سپس به دروغ به پلیس گفت که یک مرد سیاه‌پوست او را با ماشین ربوده و پسران را ربوده است، که منجر به تعقیب انسان‌هایی شد که در آن مقامات خانه به خانه در میان محله‌های محلی که عمدتاً آفریقایی-آمریکایی بودند رفتند.

مادری که فرزندانش را سوزاند

تجاوز و قتل مادر بی رحم با دو فرزندش

اسمیت و همسرش دیوید در اخبار ملی ظاهر شدند و برای بازگشت سالم پسرها خواهش کردند. نه روز بعد، اسمیت بالاخره اعتراف کرد که هیچ مردی در کار نبوده و پسرها را به داخل دریاچه برده است.انگیزه ادعایی او: او با مرد ثروتمندی رابطه داشت که بچه نمی‌خواست.او به قتل محکوم شد، اما از مجازات اعدام در امان ماند و در عوض به حبس ابد با امکان آزادی مشروط پس از 30 سال محکوم شد.دیوید اسمیت که از آن زمان دوباره ازدواج کرده و دو فرزند دیگر به دنیا آورده است، و خانواده اش قصد دارند به شدت با آزادی او مخالفت کنند.

مادر دیوانه و کشتن فرزندانش و قتل انها 

دلیل کشتن فرزند ها توسط مادری دیوانه

این امر اسمیت را از این که فکر کند دوباره یک زن آزاد می شود، منع نمی کند.یکی از اعضای خانواده به The Post گفت: “او در حال تعیین آینده خود است.” “او می بیند که می تواند به چه کسی تکیه کند و چه کسی می تواند به او کمک کند.”پست تأیید کرد که اسمیت قصد خود را برای حضور در جلسه دادگاه ابراز کرده است.اداره خدمات مشروط، آزادی مشروط و بخشودگی کارولینای جنوبی خانواده قربانیان را از جلسه آتی مطلع کرده است.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت