5 مکان در آمریکا مخصوص برقراری سکس (+عکس)

5 مکان در آمریکا مخصوص برقراری سکس (+عکس)

بهترین مکان های امریکا برای سکس

کشور امریکا و مخصوصا شهرهایی مانند لس انجلس و نیویورک معدن علاقه های جنسی و سکسی میباشد. خیابان ها و مکان هایی دارد که برقراری سکس و رابطه جنسی بسیار پیشنهاد میشود در ادامه با 5 مکان در آمریکا مخصوص برقراری رابطه جنسی دو عاشق (+عکس) برترین بی را دنبال نمایید.

طبق یک گزارش رتبه بندی X که نیویورک را در رده پنج مقصد برتر جنسی در این سیاره قرار داده است. تجربه O بزرگ در سیب بزرگ تقریباً در صدر فهرست سطل اتاق خواب هر بن ویوانت قرار دارد.نویسندگان مطالعه از ZipHealth، مرکز مراقبت‌های بهداشتی مجازی، در یافته‌های جدید خود نوشتند:

وقتی دما افزایش می‌یابد، فعالیت جنسی نیز افزایش می‌یابد. استایل سگی به عنوان «مطلوب‌ترین پوزیشن جدید جنسی» در تابستان به عنوان «مطلوب‌ترین پوزیشن جنسی جدید» حق بالیدن را به دست آورد، با دیدن حیرت‌انگیز 59 درصد از پاسخ‌دهندگان علاقه‌مندی خود را به این پوزیشن وحشی وحشی.

5 مکان در آمریکا مخصوص برقراری رابطه جنسی دو عاشق (+عکس)

بهترین شهر برای علاقه مندان به سکس

نیویورک به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد سکس در جهان، حق بالیدن را به دست آورده است. برای تعیین تندترین گرایش‌های جنسی تابستان، محققان 1002 لذت‌گر را در ایالات متحده و بریتانیا مورد بررسی قرار دادند و در مورد داغ‌ترین فانتزی‌های فصل گرم آنها جویا شدند.

من توسط بهترین دوستم در جشن مجردی فلج شدم – او هنوز به عنوان ساقدوش من بودشیر دریایی خشمگین در صحنه‌ای پر هرج و مرج به سمت ساحل‌نشینان در ساحل محبوب حمله می‌کندتحلیلگران می‌گویند: «تابستان زمان مناسبی برای ماجراجویی‌های عاشقانه و جنسی است، و تعطیلات آرام فرصتی عالی برای افراط کردن است.»

شهر نیویورک جایگاه چهارم را در فهرست جذاب 10 نقطه عاشقانه ترین جهان به دست آورد.

بخش‌ها از هاوایی عقب افتادند، که جایگاه شماره 1 شیطنت NSFW را به خود اختصاص داد. پاریس و کانکون به ترتیب جایگاه های دوم و سوم را به دست آوردند.

با این حال، مناطق نه چندان خطرناک مانند دریاچه تاهو کالیفرنیا و ولز در انتهای لیست قرار گرفتند.

محققان می‌گویند: «به نظر می‌رسد تابستان حس ماجراجویی و اکتشاف را هم در روابط و هم در سفر القا می‌کند». “آب و هوای گرم و طرز فکر تعطیلات، پس زمینه ای عالی برای تجربه های عاشقانه ایجاد می کند.”

5 مکان در آمریکا مخصوص برقراری رابطه جنسی دو عاشق (+عکس)

موقعیت هایی مانند “قاشق زدن” و “خودارضایی متقابل” به وسط لیست بیشتر درهم تنیدگی ها سقوط کردند.و در طول این گشت و گذارهای وابسته به عشق شهوانی، سگ های تفریحی بیشتر مشتاقانه منتظر انجام آن مانند سگ ها هستند.

استایل سگی به عنوان «مطلوب‌ترین پوزیشن جدید جنسی» در تابستان به عنوان «مطلوب‌ترین پوزیشن جنسی جدید» حق بالیدن را به دست آورد، با دیدن حیرت‌انگیز 59 درصد از پاسخ‌دهندگان علاقه‌مندی خود را به این پوزیشن وحشی وحشی.«دختر گاوچران معکوس»، «Sideways 69» و «Wheelbarrow» نیز به‌عنوان فیلم‌های مورد علاقه عجیب و غریب ذکر شده‌اند.

بهترین خیابان های امریکا که سکس در انجا میچسبد!!!

بهترین پوزیشن رابطه جنسی در مکان های غیر خانه

استایل سگی، دختر گاوچران معکوس، 69 پهلو و بیشتر به عنوان داغ ترین پوزیشن های جنسی در تابستان رتبه بندی شدند.

بالا بردن حرارت در ملحفه ها امری عجیب است. صحنه سه نفره با افزایش دما با زندایا، جاش اوکانر و مایک فیست در «چالنجرها» اشتهای منهتنی‌ها را برای ménages à trois تحریک کرده است.و تحقیقات اخیر نشان داده است که تعدادی از افراد دمدمی مزاج می توانند از طریق قلقلک دادن به ارگاسم برسند.

کارشناسان جنسی که 719 نفر را با فتیش غلغلک تجزیه و تحلیل کردند، گفتند:

«غلغلک دادن یک فعالیت صمیمی است که به سطح خاصی از اعتماد متقابل نیاز دارد. این می تواند افراد را به هم پیوند دهد و به عنوان یک خروجی برای انرژی جنسی عمل کند.

تجارب مربوط به دوران کودکی، مانند به تصویر کشیدن قلقلک در کارتون‌ها، نقش تعیین‌کننده‌ای در برخی از پاسخ‌دهندگان داشت که بعداً یک فتیش قلقلک‌دهنده ایجاد کردند.»

در قانون مجازات اسلامی ایجاد رابطه نامشروع با فردی که محرمیتی بین آنان وجود ندارد ، شامل مجازات شدیدی می شود و این ارتباط نامشروع عواقب سختی برای طرفین در پی خواهد داشت لذا بر طبق این قانون ، هیچ فردی نباید اعمال او با عفت عمومی مغایرت داشته باشد و عملی را انجام دهد که در جامعه فساد را رواج دهد که در این صورت مجازات کیفری خاصی برای او در نظر گرفته می شود .

بهترین شهر برای علاقه مندان به سکس

مجازات سکس در خیابان ها

بر طبق قانون مجازات اسلامی نه تنها جرم رابطه نامشروع به کسانی که به هم محرم نیستند اطلاق خواهد شد بلکه عمل زوجینی که در انظار عموم اقدام به ایجاد رابطه جنسی کنند را نیز شامل می شود.

بر طبق ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی، اعمالی که حرام محسوب می شوند ، با اصول اخلاقی تناقض دارند و عفت عمومی را نقض می کنند ، جرم محسوب می شوند و برای این کار آنان مجازاتی برابر با ایجاد رابطه نامشروع در قانون در نظر گرفته می شود.

اگر زن و شوهری در یک مکان عمومی مبادرت به انجام رابطه زناشویی کنند یعنی با ارتباط جنسی زوجین در ملاء عام ، جرم آنها مشهود خواهد بود و به حبس از ۱۰ روز تا ۲ ماه و ۷۴ ضربه شلاق محکوم می شوند ، اما اگر زوجین عملی انجام دهند که فقط با عرف جامعه هماهنگی ندارد و خلاف آن باشد و نتوان به آن ، جرم کیفری اطلاق کرد ، مثل بوسیدن همدیگر ، به مجازات ۲ روز تا دو ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم می گردند.

در موارد اشاره شده ، هدف قانونگذار از اعمال مجازات در واقع حفظ چارچوب خانواده و ایجاد فضایی امن برای آنها در جامعه است و نباید روابط زناشویی زوجین در مکان های عمومی انجام شود زیرا این کار خارج از حریم خانه جرم قلمداد می گردد.

در این قوانین به قاضی که در این موارد قضاوت خواهد کرد ، اجازه داده شده است که بنا به تشخیص خود و مصلحت افراد ، مجازات را بیشتر یا کمتر کند و اگر اثبات شود که زوجین در انجام این کار هدف و سوء نیتی نداشته اند ، قاضی در مجازات آنها تخفیف قائل خواهد شد.

مجازات سکس در خیابان ها

5 مکان در آمریکا مخصوص برقراری سکس 

رابطه نامشروع در قانون به این صورت تعریف شده است :

« هرگاه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل (بوسیدن) یا مضاجعه (همبستری و همخوابگی) شوند به شلاق تا 99 ضربه محکوم می شوند و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه کننده تعزیر می شود (مجازات شلاق تعزیری معمولا 75 ضربه شلاق است). جرم رابطه نامشروع، مجازات عمومی نیز دارد و مدعی العموم (دادستان) بدون شکایت شاکی نیز می تواند وارد رسیدگی گردد.

رابطه نامشروع در مقابل رابطه مشروع قرار دارد و منظور از آن رابطه بین زن و مرد نامحرمی است که مرزهای قانونی و شرعی رد کرده اند و خارج از حد مشخص شده با یکدیگر رابطه برقرار کرده اند.

در قانون ایران ، طبق ماده 637 قانون مجازات اسلامی، جرم رابطه نامشروع اینطور تعریف شده است :

« چنانچه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد، مرتکب روابط نامشروع یا اعمال منافی عفت غیر از زنا مثل بوسیدن یا در آغوش گرفتن شوند، مجرم هستند.»

منظور از علقه زوجیت این است که زن و مردی که به سن بلوغ رسیده اند تنها در صورتی می توانند با هم رابطه داشته باشند که این رابطه با خواندن صیغه عقد مشروع شده باشد و در نتیجه تمام روابطی که خارج از علقه زوجیت باشد اگر خارج از حد قانونی باشد، مشمول مجازات جرم رابطه نامشروع می شود.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت