این زن روزی 250 بار به ارگاسم میرسد (+عکس داغ)

این زن روزی 250 بار به ارگاسم میرسد (+عکس داغ)

یک زن انگلیسی یک بدن بسیار عجیبی دارد او در روز 250 بار ارضا میشود و بـه ارگاسم میرسد در ادامه با این زن روزی 250 بار بـه ارگاسم میرسد «+عکس داغ» برترین بی را دنبال کنید .

 

زنی که روزانه بالای ۱۰۰ بار ارضا میشود 

ارگاسم و ارضا شدن عجیب این زن در جهان سوژه عجیب رسانه ها شد! بـه گزارش فراناز، زنی کـه روزی 200بار ارضا میشود : سارا کارمن «Sarah Carmen» ؛ بریتانیایی 24 ساله، زنی اسـت کـه دویست ارگاسم روزانه را تجربه می کند. تقریباً همه ی چیز وی را تحریک می کند.

این زن روزی 250 بار به ارگاسم میرسد «+عکس داغ»

او از نوعی سندروم انگیختگی جنسی مداوم «PSAS» رنج میبرد کـه باعث می شود جریان خون در آلت جنسی افزایش یابد.
زنی کـه روزی 200بار ارضا میشود. این زن روزی 250 بار بـه ارگاسم میرسد «+عکس داغ»

 

بیشتر بخوانید: روش باز کردن یا گشاد تر کردن مقعد زن در رابطه جنسی «+عکس»

 

این زن روزی 250 بار به ارگاسم میرسد 

سارا کارمن اخیراً طی گفت‌وگو اي با روزنامه انگلیسی نیوز آف د وورلد اعتراف کرده کـه روزانه حدود ۲۰۰ مرتبه احساسات جنسی او برانگیخته می شود.

 

وی در این گفت‌وگو اعلام کرده کـه بـه صداها و بوهای مختلف نیز حساس اسـت و برای نمونه صدای ریل قطار و یا شانه کردن مو هاي سر و یا شنیدن اشعار مختلف نیز وی را از نظر جنسی برمی انگیزد و وی را بـه اورگاسم یعنی اوج لذت جنسی میرساند.

 

سارا کـه اکنون در لندن زندگی می کند می‌گوید: از سن ۱۷ سالگی دچار این حالت شدم و علت اصلی ان برخی قرص هاي‌ مختلف بوده اسـت.

 

وی در حال حاضر بـه عنوان یک آرایشگر در یکی از سالن هاي‌ لندن مشغول کار اسـت و می‌گوید: گاهی در حین کار بر اثر شنیدن صدای موزیک و یا شانه کردن موی مشتریان متحول می‌شوم ودر این هنگام همکارانم کـه از حالت من اطلاع دارند، برای این کـه مانع متوجه شدن مشتری شوند، بـه وی مجله اي می‌دهند کـه مطالعه کند و یا یک فنجان قهوه میدهند تا مشتری را چند دقیقه اي مشغول کنند!!

 

عکس هایی از زنان

پزشکان این حالت را استثنایی میدانند و می‌گویند معدود افرادی در جهان وجود دارند کـه دچار چنین حالتی می‌شوند ودر مجموع هیچ تفسیر علمی در این زمینه وجود ندارد. دسته ي کمی از روانشناسان نیز علت این حالت را برخی کمبودهای احساسی و یا کمبود محبت میدانند.

 

سارا در ادامه می افزاید گاهی در روزهای عادی هر دقیقه یک‌بار متحول میشوم و من در حال حاضر دوران درمان را پشت سر می‌گذارم.گاهی آن قدر فعالیت جنسیم برای آرام کردنم زیاد می شود کـه خسته ام می کند.

 

او معتقد اسـت کـه این وضعیتش ناشی از قرص هاي ضد استرسی اسـت کـه در 19 سالگی استفاده کرده اسـت.اگر چه سارا از نظر دوستانش خوشبخت ترین دختر روی زمین اسـت اما از نظر خانواده اش، دختری اسـت با یک مشکل خیلی استثنایی.سارا کارمن در ادامه می افزاید: آرزو دارم بـه طور طبیعی زندگی کنم.

زنی که روزانه بالای ۱۰۰ بار ارضا میشود 

بیشتر بخوانید: شورت ویبره دار از کجا بخریم؟ «+عکس» | وسیله جنسی

 

دخول و بهترین زمان ارگاسم

دخول می تواند در هر ساعت از شبانه روز رخ دهد، اما دانشمندان با بررسی‌هاي‌ متعدد دریافته‌اند کـه سکس در صبح بهتر اسـت چرا کـه در ان ساعت از روز ترشح هورمون تستوسترون و اندروفین بیشتر اسـت و احتمال بـه ارگاسم رسیدن و احساس عشق و لذت جنسی بیشتر میشود.

 

در ابتدای روز انجام سکس باعث سرحال شدن فرد میشود ودر نتیجه هورمون آندروسترون کـه بـه گردش خون و افزایش حرارت بدن کـه موجب زیباتر شدن پوست و مو کمک میکند، می شود.

 

دلیل دیگر ان این اسـت کـه شـما چند ساعت در خواب بوده‌اید و ذهن شـما آسوده اسـت و احتمال این کـه در حین سکس افکار شـما بـه مسائل کاری، اجتماعی و… برود کمتر اسـت. بخاطر داشته باشید.

 

در صبح میزان هورمون تستوسترون در مردان بـه بالاترین حد خود میرسد، بنابر این میتوانند یک رابطه جنسی بسیار لذت بخش برای شـما بـه ارمغان بیاورند.

 

دخول و بهترین زمان ارگاسم

مردان و زنان ارگاسم

طبق معمول مردان از 1 تا 5 بار در روز می توانند بـه ارگاسم برسند. زمانی کـه مایع منی از بیضه ها آزاد میشود بدن بلافاصله شروع بـه تولید دوباره مایع منی میکند. در انزال هاي‌ بعدی مایع منی کمتری تولید میشود.

 

بیشتر خانم‌ها بـه صورت کلیتورال ارضا می‌شن یعنی بدون دخول و فقط با تحریک کلیتوریس. همه ی‌ي مردان در این‌مورد آگاهی ندارن و بهتره اطلاعات جنسی خودشون رو بالا ببرن. می‌شه در قالب گفتگو این موضوع رو توضیح داد.

 

مردان بـه علت تماشای فیلم‌هاي‌ پورن تصورات نادرستی از رابطه‌ي جنسی دارن. اما لازمه کـه درک بشه کـه این فیلم‌ها واقعی نیستند ودر شرایط عادی اتفاق نمی افتند. بنابر این نباید شیوه و مدت زمان رابطه‌ي جنسی خودرا با ان‌ها مقایسه کنند.

عکس های داغ خفن

 

این زن روزی 250 بار به ارگاسم میرسد «+عکس داغ»

صبح یکی از زمان‌هاییه کـه بهتره رابطه‌ي جنسی انجام بشه. چون استراحت باعث افزایش هورمون تستوسترون در مردان و اکسی توسین در زنان می‌شه، میل بـه رابطه‌ي جنسی رو افزایش می‌ده و میتونه رابطه‌ي لذت‌بخش‌تر و طولانی‌تری رو بـه دنبال داشته باشه.

زوج‌هاي‌ جوان‌تر رابطه‌ي جنسی طولانی‌تری دارند و هر چه سن بالاتر می‌ره، این زمان کوتاه‌تر می‌شه.

 

بیشتر بخوانید: با فرد جدید چگونه بهترین سکس داشته باشیم؟ «راهکار طلایی»

 

بـه‌طورکلی تعداد دفعات رابطه و مدت ان می‌ تونه بـه ناراحتی‎هاي‌ جسمی و روانی و بیماری هایي مثل MS، دیابت و… ؛ مصرف برخی داروها و مشکلات اقتصادی، اجتماعی، خانوادگی و مشکلات روانی مانند افسردگی و اختلالات اضطرابی هم وابسته باشه.

 

این زن جوان بـه نام سارا بسیار بسیار بدن عجیبی دارد و ارضا شدن ها سخت اسـت و علاوه بر اون نمی تواند سکس اسانی کند و عکس هاي‌ او بسیار در اینترنت وایرال شده اسـت. این زن روزی 250 بار بـه ارگاسم میرسد «+عکس داغ»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت