6 پوزیشن سکس که نباید انجام دهید (مخصوص فیلم های پورن)

6 پوزیشن سکس که نباید انجام دهید (مخصوص فیلم های پورن)

پوزیشن ها و حرکات سکسی در فیلم هاي‌ بزرگسالان و پورنو گرافی همیشه با تمرینات خاص بوده اسـت و هرکسی نباید انجام دهد در ادامه با 6 پوزیشن سکس کـه نباید انجام دهید «مخصوص فیلم هاي‌ پورن» همراه برترین بی باشید .

 

حرکات سکسی که نباید انجام داد

بر خلاف مردانی کـه با خودارضایی با چیزهایی مانند کاتالوگ لباس زیر زنانه یا تخیلات خود بزرگ شده اند، خودارضایی هاي‌ امروزی میتوانند آزادانه مقادیر حیرت آور پورنوگرافی اینترنتی را تماشا کنند. سخت اسـت کـه ان را بـه عنوان یک پیروزی تلقی نکنیم، اما با برخی از عوارض همراه اسـت.

6 پوزیشن سکس که نباید انجام دهید «مخصوص فیلم های پورن»

برای شروع، ارزش این را دارد کـه بپرسیم: تأثیر این همه ی پورن اینترنتی بر مغز نوجوان چیست؟ بـه خصوص، مثلا مغز نوجوانی کـه تجربیات جنسی او بیش از 90 درصد تماشای پورن اینترنتی و 10 درصد یا کمتر در واقع داشتن رابطه جنسی با شخص دیگری اسـت؟

 

ممکن اسـت هرگز بـه طور قطعی ندانیم، اما یک چیز را می‌توانیم بدانیم؟ تمام ان پورنو در نهایت بـه نوعی آموزش جنسی برای بسیاری از مردان امروزی تبدیل می شود. کـه با درنظر گرفتن تفاوت رابطه جنسی پورنو با سکس واقعی، ممکن اسـت بسیاری از انها را در مورد آنچه در اتاق خواب فرو می‌رود دچار تصورات اشتباه کند.

 

برای کمک بـه روشن شدن مسائل، در این جا شش حرکت متداول پورنو آورده شده اسـت کـه دفعه بعد کـه در حال انجام رابطه جنسی هستید، باید از انها دوری کنید.

 


بیشتر بخوانید: سکس تلفنی چیست؟ | 10 روش ارضا شدن پشت تلفن «+عکس»


 

6 پوزیشن سکس که نباید انجام دهید «مخصوص فیلم های پورن»

چرا در پورن داغ اسـت: پورن یک رسانه بصری اسـت، بـه این معنی کـه انچه بـه بیننده نشان داده می شود مهم‌تر از ان چیزی اسـت کـه اجراکنندگان احساس می کنند. بسیاری از پورن ها بدون هیچگونه پیش بازی «یا تنها با چند ثانیه» و اجتناب از بوسیدن عمیق، ساییدن، انگشت گذاری و حتی دهان بـه سمت نفوذ می‌روند.

حرکات سکسی که نباید انجام داد

چه در حال تماشای یک کلیپ پورنوی تمام‌قد هستید کـه از پیش‌بازی حذف می شود یا یک کلیپ غیرقانونی کـه فقط چند دقیقه از نکات برجسته دارد، بهتر اسـت نیم ساعت ننشینید و دو نفر با یک دیگر گرم شوند. . البته تو شاخ هستی، و میخواهی همین هم اکنون وارد عمل شوی.

 

چرا در زندگی واقعی داغ نیست: متأسفانه، زندگی واقعی چیزی شبیه بـه فناوری نوار پیشرفت «این جا را کلیک کنید تا بـه سبک سگی بروید» در ان سایت پخش پورن مورد علاقه شـما نیست. رابطه جنسی با یک شخص واقعی، مذاکره اي اسـت بین آنچه برای بدن دو فرد متفاوت حس خوبی دارد، و شـما نمیتوانید بـه سمت قسمتی بروید کـه برای شـما خوب اسـت، بدون این کـه مطمئن شوید شرایط برای طرف مقابل نیز خوب اسـت.

 

بیشتر اوقات «مخصوصاً با یک شریک زن»؛ این بـه معنای مقدار خوبی از پیش بازی اسـت، زیرا زنان طبق معمولً بـه زمان بیشتری نسبت بـه مردان نیاز دارند تا بـه درستی برانگیخته شوند. اما صرف نظر از جنسیت شریک زندگیتان، باید کارها رابا سرعتی انجام دهید کـه برای او مفید باشد.

 

خوردن الت تناسلی به شدت خییلی زیاد

چیست: بازیگر پورن بـه شدت نعوظ خودرا بـه داخل و خارج از دهان همسرش فرو میبرد.چرا در فیلم هاي‌ پورن داغ اسـت: بسیاری از پورن ها در مورد شدت و تسلط هستند. رابطه جنسی نرم، آهسته و عاشقانه بـه یک دعوای قوی و خام نیاز دارد. اغواگری با اجبار جای گزین می شود و منطق با سرعت 100 مایل در ساعت در بزرگراه از پنجره بـه بیرون پرتاب می شود.

خوردن الت تناسلی به شدت خییلی زیاد

دراین سناریو منطقی بـه نظر می رسد کـه هول دادن بـه گلو جای گزین پورنو برای یک بازیگر پورن‌سازی اسـت کـه یک دمنوش عاشقانه دریافت میکند. تماشای کسی کـه گلویش را تکان میدهد، با نفس نفس زدن بالا می‌آید و بعد بـه نوعی بـه عقب برمی گردد – گویی این همان چیزی اسـت کـه او میـــخواهد – در واقع برای بسیاری از مردم بسیار داغ اسـت.

 

چرا در زندگی واقعی نیست: مگر این کـه شریک زندگی تان صریحاً از شـما التماس کند کـه گلوی وی را بشکنید، خوب، تحت هیچ شرایطی اینکار را نکنید.

 

بسیاری از موارد نقض اعتماد بدتر از این نیست کـه بـه کسی با شرایط خود یک عمل جراحی را انجام دهید تا متوجه شوید کـه او سعی می کند نعوظش را در گلوی شـما بکوبد. حتی اگر رفلکس تهوع فرد را تحریک نکند، گلو‌کردن غافلگیرکننده نقض فاحش «و جنایی» رضایت اسـت.

 

رابطه جنسی مقعدی بدون مقدمه

چیست: بازیگر پورن بـه صورت مقعدی بـه شریک زندگی‌اش نفوذ می کند، بدون هشدار، لوبی یا بحث قبلی.چرا در فیلم هاي‌ پورن داغ اسـت: سکس درباره اشتیاق اسـت، و پورن می تواند در بـه تصویر کشیدن زیبایی دو نفر کـه در ان لحظه کاملاً دیوانه بدن یک دیگر هستند، باورنکردنی باشد. از آنجایی کـه سکس مقعدی می تواند وسیله اي فوق العاده برای ابراز ان اشتیاق باشد، منطقی اسـت کـه پورنو نفوذ گرم و پرشور را بـه این طریق نشان دهد.

 

چیزی کـه خیلی داغ نیست، مذاکرات شفاهی ناخوشایند درباره مرزها یا یک مکث زمان‌بندی نشده برای گرفتن روغن اسـت کـه می تواند لحظه را خراب کند. قابل درک اسـت کـه وقتی مقعدی را در پورن میبینید، طبق معمولً چیزی اسـت کـه بـه نظر می رسد بـه طور طبیعی اتفاق میوفتد و همه ی طرف ها بدون ترس از مواد مدفوع بـه طور جادویی با ان موافقت می کنند.

 


بیشتر بخوانید: تیپ سکسی جولیا فاکس با کاپشن اما پایین تنه لخت! «+عکس»


 

چرا در زندگی واقعی نیست: بر خلاف دنیای پورن، در زندگی واقعی، مقعد یک گزاره پیچیده اسـت. بله، می تواند فوق‌العاده گرم باشد، اما همچنین می تواند بسیار دردناک، بسیار ناخوشایند و همچنین درصورت انجام اشتباه باشد.مطالب مرتبط: در این جا نحوه آمادگی مناسب برای رابطه جنسی مقعدی آورده شده اسـت

 

قبل از این کـه وارد دخول مقعدی شوید یا هر نوع بازی کنید، باید ان را بـه طور طولانی با همسرتان در بین بگذارید – و اگر او تمایلی بـه انجام ان ندارد، مقدار زیادی روغن در اختیار داشته باشید. اگر نیستند؟ بکش کنار.

 

 

6 پوزیشن سکس که نباید انجام دهید «مخصوص فیلم های پورن»

چیست: بازیگر پورن نعوظ خودرا مستقیماً بعد از رابطه مقعدی در دهان همسرش قرار میدهد.

رابطه جنسی مقعدی بدون مقدمه

چرا در فیلم هاي‌ پورن داغ اسـت: انچه را کـه در مورد مذاکرات درباره داغ نبودن مرزها ذکر کردم را بـه خاطر دارید؟ خوب، متأسفانه، این اصل بـه دهان بـه دهان، با نام مستعار A2M منتقل می شود.

 

دیدن کسی کـه آن قدر برانگیخته شده اسـت کـه مایل اسـت دیکی را بمکد کـه فقط در الاغ او بوده اسـت یا در الاغ شخص دیگری، می تواند واقعاً داغ باشد. و بازگشت از مقعدی بـه دهانی بدون این کـه یک بازیگر بـه نزدیکترین سینک برود یقیناً از منظر روایی راحت اسـت.

 

چرا در زندگی واقعی نیست: با این حال، برخلاف پورن، رابطه جنسی واقعی هیچ لحظه اي ندارد کـه کارگردان فیلم برداری را متوقف کند. وقتی دیک خودرا بعد از مقعد نمی شویید، خوب … واقعاً شسته نمی‌شود!

 

بسته بـه سطح تحمل شریک جنسی شـما، ممکن اسـت خوب باشد، اما خوردن حتی مقدار کمی از ماده مدفوع – کـه اگر آلت تناسلی را کـه بـه تازگی در مقعد در دهان قرار داده اسـت، بسیار ممکن اسـت – ممکن اسـت فرد را بسیار بیمار کند. .

 

سکس وحشی و ممنوع 

چیست: بازیگر پورن در حین رابطه جنسی دهانی، نعوظ خودرا بـه صورت شریک زندگی خود سیلی می‌زند.

 

چرا در فیلم هاي‌ پورن داغ اسـت: سیلی دیک مانند تپش گلو وسیله اي برای شدیدتر کردن رابطه جنسی دهانی و دخول اسـت. مرد مورد نظر بـه جای این کـه یک گیرنده منفعل لذت باشد، کاملاً نظارت را در دست دارد و با شریک زندگی خود مانند یک شیء جنسی رفتار می کند و با دهان و صورت او رفتار می کند.

سکس وحشی و ممنوع 

اگر بـه پویایی Dom/sub در رابطه جنسی علاقه دارید، دیدن ان لحظه نظارت آمیخته با کمی خشونت و تحقیر خفیف می تواند فوق العاده تحریک کننده باشد. حتی اگر اینطور نیستید، اشتیاق و شدت ان نیز ممکن اسـت کمی روشن کننده باشد.

 

چرا در زندگی واقعی نیست: در حالی کـه مسلماً کمی کمتر ترسناک و شدید اسـت، درست مانند تکان دادن گلو، این کاری اسـت کـه مطلقاً نباید انجام دهید مگر این کـه از شـما خواسته شود.اگر شریک زندگی تان انتظار ندارد در حین، قبل یا بعد از دمیدنی کـه بـه شـما می‌دهد سیلی بـه صورتش بخورد، دقیقاً عاشق این حرکت غافلگیرکننده درصورت نخواهند بود… مخصوصاً اگر قبلاً ان را پوشانده باشد. بزاق آن ها

 

6 پوزیشن سکس که نباید انجام دهید «مخصوص فیلم های پورن»

چیست: بازیگر پورن از صورت شریک زندگی خود انزال می کند.

چرا در پورن داغ اسـت: کارگردانان فیلم هاي‌ پورن باید بـه شـما نشان دهند کـه چه چیزی شـما را برانگیخته می کند – این تمام نکته پورنوگرافی اسـت – و بـه طور سنتی اینکار را بدون ظرافت زیادی انجام میدهند. بـه همین دلیل اسـت کـه بسیاری از پوزیشن‌هاي‌ متداول جنسی پورنو «راننده شمع، دختر گاوچران معکوس» برای نشان دادن بدن لخت‌تر بـه بیننده تنظیم شده‌اند، صرف نظر از این کـه چقدر حس فیزیکی دارند.

 

دراین راستا، این یک استناد معمولی اسـت کـه ضربه نهایی «مشهور بـه شلیک پول» روی صورت کسی ختم شود. ترکیب ابژه میل با محصول ان میل از منظر سینمایی کاملاً منطقی اسـت. این همچنین دلیلی بر این اسـت کـه انزال واقعاً اتفاق افتاده اسـت، زیرا می توانید منی را در دوربین ببینید.

 

چرا در زندگی واقعی نیست: منی چسبناک، گرم و شور اسـت. از نوک آلت تناسلی مانند گلوله اي خارج می شود و نمیتوان ان را بـه طور قابل اعتمادی هدف قرار داد. اگر در چشمان شـما نفوذ کند، گاز می‌گیرد – بسیار.

 

مگر این کـه شریک زندگی شـما بگوید: “هی، می خواهی روی صورت من تقدیر کنی؟” شـما باید بـه آن ها اجازه دهید تصمیم بگیرند کـه پایان شـما بـه کجا ختم می شود و زمانی کـه احساس میکنید بـه اوج می‌رسید بـه آن ها بگویید. این فقط ادب قدیمی خوب اسـت.

 


بیشتر بخوانید: سکس خشن چیست ؟ «10 راز جذاب رابطه جنسی»


 

ممنوعیت سکس در فیلم های پورن

ممنوعیت سکس در فیلم های پورن

پورن و سکس همسفران عجیبی هستند. مطمئناً ان‌ها شباهت‌هاي‌ مشترک زیادی دارند، اما اگر فکر کنید کـه اساساً یکسان هستند، با شگفتی‌هایي روبه‌رو خواهید شد. بـه خود و شریک زندگیتان لطفی کنید و از این شش حرکت چشم پوشی کنید، مگر این کـه از شـما بخواهند کـه ان‌ها را انجام دهید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت