سکسی ترین لباس زیر دنیا بر تن کایلی جنر (+عکس)

سکسی ترین لباس زیر دنیا بر تن کایلی جنر (+عکس)

کایلی جنر یکی از بازیگران و خواننده هاي‌ مشهور امریکایی می‌باشد کـه محبوبیت بسیار زیادی دارد او با لباس زیر سکسی خود اینستاگرام را بـه اتش کشید در ادامه با سکسی ترین لباس زیر دنیا بر تن کایلی جنر «+عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

عکس های لختی از کایلی جنر 

دوست صمیمی کایلی جنر، آناستازیا «استاسی» کارانیکولائو روز یکشنبه طوفانی بـه پا کرد و او عکس جدیدی از مدل لباس زیر زنانه خودرا بـه اشتراک گذاشت.این مدل اینستاگرامی 26 ساله، منحنی هاي‌ ساعت شنی خودرا دریک ست لباس زیر مشکی Lounge بـه نمایش گذاشت کـه دکله وسیع و شکم صاف وی را برجسته میکرد.

سکسی ترین لباس زیر دنیا بر تن کایلی جنر «+عکس»

این زیبایی – کـه اخیراً از یک گردش با کایلی لذت برده اسـت – در حالی کـه در رخت خواب دراز کشیده بود، در حالی کـه تا حدی با یک پتو در عکس داغ پوشانده شده بود، دیده شد.مو هاي سبزه‌اش بـه صورت موج‌هاي‌ گشاد ریخته میشد، و ستاره برای این عکس، لباس‌هاي‌ زیبایی بـه تن داشت.او با اضافه کردن یک ایموجی قلب سفید، پست را توضیح داد: “یکشنبه مبارک”.

 

عکس های سکسی کایلی جنر و دوست صمیمی اش

پست بـه اشتراک گذاشته شده توسط آناستازیا کارانیکولائو «@staskaranikolaou»سلنا گومز در سلفی‌هایي کـه از زمان حذف شده‌اند، یک صفحه نمایش بسیار پرتنه بـه نمایش می گذارد

عکس های لختی از کایلی جنر 

اوایل این هفته، استسی عکسی رابا بهترین دوستش، کایلی، 26 ساله، بـه اشتراک گذاشت، پس از این کـه او در جشن معرفی برند Sprinter خود در روز پنجشنبه از غول لباس لب حمایت کرد. این زوج دراین مراسم با دوستشان کارتر گرگوری عکس گرفتند.

 

استسی سرش رابا لباس مشکی نازک پوشیده و زیر شانه بدون سوتین برگرداند. لباس شیک بـه هیکل فوق‌العاده‌اش چسبیده بودو چیزی برای تخیل باقی نمی‌گذاشت و لباس زیر مشکی و سوراخ کردن ناف وی را نشان می‌داد.

 

بیشتر بخوانید: معرفی سلبریتی هایی که زیباترین چشم ها را دارند «+عکس»

 

این ستاره – کـه قبلاً اعتراف کرده بود کـه دارای یکسری بهبودهای جراحی اسـت – با یک جفت پاشنه مشکی نوک تیز بـه قد خود اضافه کرد.استاسی، کـه اصالتا یونانی دارد، گیلاس‌هاي‌ تیره‌اش رابا سنجاق‌هاي‌ شیک پوشیده بودو چند تار برای قاب صورتش باقیمانده بود.

 

در همین حال، کایلی با یک لباس لاتکس مشکی کوتاه کـه دکلره قاتل وی را بـه نمایش می‌گذاشت، مانند یک بمب بی‌تنه برای شب بـه نظر می رسید.استسی سه شنبه گذشته یک پست چشم نواز دیگر را بـه اشتراک گذاشت کـه در ان یک بیکینی سبز کروم هارتز را در اینستاگرام تکان داد.

عکیس های سکسی کایلی جنر و دوست صمیمی اش

 

زیباترین لباس زیر ها مخصوص سلبریتی ها

این زیبایی لباس خودرا با یک شلوار جین Chrome Hearts کـه زیپ ان را باز گذاشته بود تکمیل کرد.استسی و کایلی از دوران کودکی پس از آشنایی در دوران راهنمایی باهم دوست بوده اند.اوایل این هفته، استسی عکسی رابا بهترین دوستش کایلی، 26 ساله، بـه اشتراک گذاشت، پس از این کـه او در جشن معرفی برند Sprinter در روز پنجشنبه از غول لباس لب حمایت کرد.

 

این زیبایی لباس خودرا با یک شلوار جین Chrome Hearts کـه زیپ ان را باز گذاشته بود تکمیل کردجنر در مورد Karanikolaou در فصل 3 پایانی کارداشیان ها گفت: “او قطعا قدیمی‌ترین دوست من اسـت.”در فصل سوم سریال The Kardashians در Hulu، آن ها رابطه عاشقانه خودرا انکار کردند.

 

این خیلی خنده دار نیست کـه همه ی فکر کنند اینروزها باهم قرار میگذاریم؟ جنر گفت. “وقتی ما کمی الکل در سیستم خود دریافت می‌کنیم، فقط دوست داریم هم دیگر را ببوسیم و چیزهای دیگر.”هردو بـه خاطر هیکل هاي‌ فوق العاده خود شناخته شده اند و هردو قبلاً در مورد زیبایی ظاهر خود با جراحی پلاستیک صحبت کرده اند.

 

درسال 2022 استسی انجام ایمپلنت باسن را انکار کرد، اما اشاره کرد کـه ممکن اسـت “چند چیزهایی را جابه‌جا کرده باشد” تا دریرش را تغییر دهد.او در مورد جراحی پلاستیک خود در پادکست مشهور Call Her Daddy در ماه آوریل صحبت کرد و گفت: «من کاشت باسن نداشتم. او گفت: تنها ایمپلنت‌هایي کـه دارم در تی‌****هایم هستند.

زیباترین لباس زیر ها مخصوص سلبریتی ها

 

عمل های زیبایی کایلی جنر

و من نمیگویم کـه من کارهای دیگری انجام نداده‌ام و برخی چیزها را جابه‌جا نکرده‌ام یا هر چه کـه باشد. اما احساس می کنم وقتی جوانتر بودم در مرحله‌اي از زندگی‌ام بودم و احساس می کردم لب‌هایم باید بزرگ باشند، سینه‌هایم باید بزرگ باشند. همه ی چیز… باسن من باید بزرگ باشد.

 

بیشتر بخوانید: عکسهایی از اتاق لاکچری فرزند کایلی جنر + انتخاب اسم عجیب فرزند او

 

در جراحی پلاستیک چنین انگی وجوددارد و من احساس میکنم چه بگویی کـه اینکار را انجام داده‌اي یا نگویی کـه انجامش داده‌اي، مردم راهی برای گفتن چیزی در مورد ان پیدا میکنند و دوست دارند ان را بسازند. یک تی منفی

عکس خفن کایلی

هردو بـه خاطر هیکل هاي‌ فوق العاده خود شناخته شده اند و هردو قبلاً در مورد زیبایی ظاهر خود با جراحی پلاستیک صحبت کرده اند.درسال 2022 استسی انجام ایمپلنت باسن را انکار کرد، اما اشاره کرد کـه ممکن اسـت “چند چیزهایی را جابه‌جا کرده باشد” تا دریرش را تغییر دهد.

 

او در مورد جراحی پلاستیک خود در پادکست مشهور Call Her Daddy در ماه آوریل صحبت کرد و گفت: «من کاشت باسن نداشتم. او گفت: تنها ایمپلنت‌هایي کـه دارم در تی‌****هایم هستند.و من نمی گویم کـه من کارهای دیگری انجام نداده‌ام و برخی چیزها را جابه‌جا نکرده‌ام یا هر چه کـه باشد. اما احساس میکنم وقتی جوانتر بودم در مرحله‌اي از زندگی‌ام بودم و احساس می کردم لب‌هایم باید بزرگ باشند، سینه‌هایم باید بزرگ باشند. همه ی چیز… باسن من باید بزرگ باشد.

 

«در جراحی پلاستیک چنین انگی وجوددارد و من احساس میکنم چه بگویی کـه اینکار را انجام داده‌اي یا نگویی کـه انجامش داده‌اي، مردم راهی برای گفتن چیزی در مورد ان پیدا میکنند و دوست دارند ان را بسازند. کارانیکولائو ادامه داد کـه یک چیز منفی اسـت.

زیباترین لباس زیر ها مخصوص سلبریتی ها

 

سکسی ترین لباس زیر دنیا بر تن کایلی جنر «+عکس»

این ستاره در اوایل ماه جاری هنگام شرکت در جشن اسکار Vanity Fair در بورلی هیلز یک لباس مشکی یقه بلند پوشیده بود.این ستاره در اوایل ماه جاری هنگام شرکت در جشن اسکار Vanity Fair در بورلی هیلز یک لباس مشکی یقه بلند پوشیده بود.

سکسی ترین لباس زیر دنیا بر تن کایلی جنر «+عکس»

 

بیشتر بخوانید: زایمان طبیعی سلبریتی هالیوودی در آب بدون سانسور «+عکس»

 

“اگر کسی نمی‌خواهد، نیازی نیست بـه کسی چیزی بگوید.”

او گفت کـه برخی از کارهایی را کـه در گذشته انجام داده بود در تلاشی برای طبیعی‌تر بـه نظر رسیدن اصلاح کرده اسـت، از جمله برداشتن بیشتر فیلر لب و کاهش اندازه سینه‌اش.

او توضیح داد: «در طول چند سال گذشته، ایمپلنت‌هایم را کوچک‌تر کرده‌ام، سعی کرده‌ام همه ی چیز را کوچک‌تر کنم، زیرا ظاهر طبیعی‌تر را دوست دارم و احساس می کنم وقتی جوان‌تر هستید گرفتار می شوید.»

او افزود: “شـما بزرگ می شوید، تغییر میکنید، چیزهایی یاد میگیرید، چیزها را متفاوت می‌بینید.”

 

کایلی جنر سکسی

سن کایل یجنر

کایلی جنر با لباس زیر سبز رنگ بسیار خوشگل شد و بالای 5 میلیون این پست لایک خورد می توان گفت عکس هاي‌ کایلی جنر تماما در اکسپلور اینستاگرام پخش شده اسـت .سکسی ترین لباس زیر دنیا بر تن کایلی جنر «+عکس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت