سنگ زدن به بیضه ها | سخت ترین تمرینات ارتش ژاپن (+عکس)

سنگ زدن به بیضه ها | سخت ترین تمرینات ارتش ژاپن (+عکس)

سنگ زدن و ضربه زدن بـه بیضه ها یکی از درداور ترین کار دنیا اسـت اما گویا اینکار در ارتش ژاپن یک تمرین بـه حساب می اید در ادامه با سنگ زدن بـه بیضه ها | سخت ترین تمرینات ارتش ژاپن «+عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

عکس هایی از سخت ترین تمرینات سربازان ژاپنی 

در برخی از این تصاویر زننده بیضه هاي‌ سربازان با طناب بـه یک دیگر متصل شده و سپس بـه تنه درختان گره خورده اسـت.ارتش JSDF بعد از جنگ جهانی دوم شکل گرفت و هدفش تربیت نیروهای کارازموده و کارکشته اسـت تا در شرایط دشوار اسارت تاب تحمل داشته باشند.

سنگ زدن به بیضه ها | سخت ترین تمرینات ارتش ژاپن «+عکس»

آموزش چنین فنونی جز خرج پول بیت المال چیزی را در پی نخواهد داشت.انتشار تصاویری از فنون دفاع شخصی برخی از کاراموزان ارتش داد سایت هاي‌ اجتماعی را دراورد.انطور کـه دراین تصاویر مشاهده می‌گردد نیروهای کاراموز ارتش برای کارکشته شدن و تحمل سختی در دوران اسارت مورد ازار و اذیت هاي‌ بی شرمانه قرار می‌گیرند.

 

بیشتر بخوانید: 10 ابزار شکنجه جنسی ترسناک در تاریخ بشریت «+عگس»

 

سنگ زدن به بیضه ها 

ژاپن طبق معمول سقف بودجه دفاعی خودرا ۱درصد تولید ناخالص داخلی خود حفظ می کند، با این وجود تقاضای‌هاي‌ واشنگتن برای هزینه بیشتر درسال‌هاي‌ اخیر باعث گردید کـه توکیو بـه فکر تجدیدنظر در رقم این بودجه بیفتد.

 

بر این اساس فومیو کیشیدا، نخست وزیر کنونی اعلام کرد کـه آماده اسـت تا سقف هزینه سازی‌ها برای بخش نظامی را تا سقف استاندارد ناتو یعنی ۲ درصد افزایش دهد.

 

و برهمین اساس نیز در نخستین گام، دولتش اخیراً یک بودجه اضافی ۶.۸ میلیارد دلاری را برای سال مالی جدید، با هدف تسریع فعالیت‌هاي‌ مرتبط با دفاع موشکی و تقویت سیستم‌هاي‌ شناسایی در اطراف دریاهای سرزمینی و حریم هوایی ژاپن، همچنین تقویت توان نظامی برای واکنش اضطراری در دریاها تصویب کرده اسـت.

بدترین تمرینات در ارتش ژاپن

 

در مورد ارتش ژاپن

اخیرا تصاویری از سوی ارتش JSDF ژاپن موسوم بـه دفاع شخصی انتشار یافت کـه در سایت های اجتماعی سرو صدای زیادی بـه پا کرد.کاربران معتقدند هدف چنین اموزشهایی جز خرج پول بیت المال چیز دیگر را در پی ندارد.دراین تصاویری گروهی از سربازان کاراموز دیده می شوند کـه تحت شدیدترین تعلیمات نظامی قرار می‌گیرند تا در شرایط سخت اسارت تاب بیاورند.

 

بیشتر بخوانید: ارضا شدن دردناک در آقایان چیست؟ «+جزئیات کامل»

 

ژاپن همچنین در حال خرید ۱۴۷ فروند هواپیمای F-35 از جمله ۴۲ فروند F-35B اسـت کـه این کشور را بـه بزرگ ترین کاربر جنگنده‌هاي‌ رادارگریز آمریکایی در خارج از ایالات متحده تبدیل می کند.

عکس هایی از سخت ترین تمرینات سربازان ژاپنی 

 

بدترین تمرینات در ارتش ژاپن

این کشور در حال بازسازی دو فروند ناو بـه نام‌هاي‌ «ایزومو» و «کاگا» نیز هست کـه با پایان عملیات بازسازی، آن ها بـه نخستین ناوهای هواپیمابر این کشور از زمان پایان جنگ جهانی دوم تبدیل میشوند.

 

علاوه بر این، ژاپن در حال حاضر و بر اساس یک پیمان امنیتی دوجانبه، میزبان حدود ۵۰ هزار سرباز آمریکایی اسـت کـه بیشتر آن ها در جزیره اوکیناوا مستقر هستند. این نیروها بـه کمک نظامیان ژاپنی مستقر در هوکایدو، یک واحد قدرتمند و استراتژیک را تشکیل داده‌اند کـه حضور ایالات متحده را در اقیانوس آرام تضمین می کنند.

 

بیشتر بخوانید: تجاوز و حامله شدن دختر 6 ساله در خانه «+عکس دردناک»

 

ژاپن کشوری اسـت کـه بزرگ ترین صنعت هاي‌ تکنولوژی روز دنیا را دارد اما بر خلاف این توسعه ارتش بسیار سخت گیری دارد و سنگ زدن در بیضه ها یکی از اسون ترین کارها در ارتش این کشور اسـت . سنگ زدن بـه بیضه ها | سخت ترین تمرینات ارتش ژاپن «+عکس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت