10 ابزار شکنجه جنسی ترسناک در تاریخ بشریت (+عگس)

10 ابزار شکنجه جنسی ترسناک در تاریخ بشریت (+عگس)

شکنجه جنسی یکی از سخت ترین و دردناک ترین ابزارهای دنیا می‌باشد در ادامه با 10 ابزار شکنجه جنسی ترسناک در تاریخ بشریت «+عگس» برترین بی را  دنبال کنید. 

 

عکس هایی از وسایل جنسی برای شکنجه 

درسال 2008؛ من با لیست کردن 25 مورد از ناراحت کننده ترین اسباب بازی هاي‌ جنسی کـه در اینترنت پیدا کردم، زندگی شـما را تغییر دادم. یکسال بعد، من بـه شـما 18 عدد دیگر دادم، زیرا من یک بخشنده هستم، و بـه این دلیل کـه بـه شدت امیدوار بودم کسی مرا نگه دارد .

 

و بـه من بگوید کـه میتوانم متوقف شوم. و اکنون سه سال اسـت کـه ناری تنها یک اسباب بازی جنسی آزاردهنده دیده می‌شود. اما در حال ساخت بودند. در گاراژهای مخروبه و عرق‌فروشی‌هاي‌ فرسوده و زیرزمین‌هاي‌ ستون‌نویس ترک‌خورده، انها ساخته می شدند. و این جا هستند. اگر دوست دارید، می توانیم برخی از آن ها را بخریم و باهم امتحان کنیم، اما قول نمی دهم کـه هر کدام از ما از ان لذت ببریم.

 

 

من در اینکار آماتور نیستم، می دانم کـه برخی از افراد بـه دنبال این هستند کـه چیزهای خوب خودرا خمیر کنند. اما این چیز بـه معنای واقعی کلمه دقیقاً شبیه فندق شکنی اسـت کـه والدینم در دوران کودکی من داشتند، بـه جز در فولاد جراحی و با قلب کمتر.

اگر مطمئن نیستید کـه این چیز فقط با نگاه کردن بـه ان چگونه کار می کند، می توانید بـه سایت بروید و نمایشی را ببینید، اما آیا واقعاً احساس بهتری در شـما ایجاد می کند؟ چگونه می‌توان از ان بـه شکلی استفاده کرد کـه افتضاح نباشد؟نقل قول وبسایت سرگرم کننده: حلقه پایین فلاسک رابا استفاده از آچار آلن موجود در ان باز کنید و بیضه ها را وارد کنید.

 

بیشتر بخوانید: برده جنسی یک دزد توسط زن آرایشگری به طرز عجیب «+عکس»

 

شلوار داغ عطر

آخرین باری کـه یکی از اینها را انجام دادم، یک شلوار برای بازیافت ادرار خودرا دریک بازی مهمانی سرگرم‌کننده برای باسنتان قرار دادم. ممکن اسـت بـه نظر برسد کـه بـه لطف موزاییک کوچک ما کـه بخشی از سلامت عقل شـما را حفظ می کند، یکگام پایین تر از ان اسـت، اما من خواهش می کنم متفاوت باشم. این یک ماسک بـه سبک دکتری اسـت، یک شلنگ، و این واقعیت اسـت کـه این ماسک فقط بـه این منظور وجوددارد کـه کسی مانند دندانپزشکی از فروشگاه کوچک وحشت، گازهای منطقه خوبی شـما را بـه مدت طولانی از بین ببرد، اما بـه شکلی اروتیک. تقریبا خیلی سورئال اسـت.15 اسباب بازی جنسی واقعی کـه بـه شـما کابوس می دهد

10 ابزار شکنجه جنسی ترسناک در تاریخ بشریت «+عگس»

من میخواستم تا زمانی کـه بـه ان نگاه کرده‌ام بـه این موضوع نگاه کنید، اما با وجدان خوب نتوانستم اینکار را انجام دهم «یعنی سرمقاله مشخص کرد کـه من برای نشان دادن این موضوع بـه شـما ترسناک بودم». اگر مطمئن نیستید کـه چه اتفاقی می‌افتد، و چراباید انجام دهید.

 

یرا هیچ چیز شهودی در این جا اتفاق نمی‌افتد، من تأیید می کنم: این یک واژن لاستیکی بر پایه پیشانی و یک باسن لاستیکی اسـت. همچنین دو سوراخ بینی در بالای لب باسن وجوددارد. مثل یک دستگاه تنفسی آلوده بنابر این این اساساً یک ماسک صورت زیر لاتکسی اسـت کـه شـما را بـه Guntface سنوبیت Hellraiser رد شده تبدیل می کند. من درباره این وسیله با گلادستون بحث کردم، و او احساس می کند کـه واژن بیشتر تزئینی اسـت تا کاربردی، اما من از گمانه‌زنی درباره انگیزه‌هاي‌ شخصی کـه این را می پوشد و/یا استفاده میکند خودداری می کنم.

 

دوشاخه آب مقدس

با نگاه کردن بـه این تصویر، بلافاصله مشخص نیست کـه این چیست یا چراباید شوکه و وحشت زده شوید. و این حتی تصویرسازی مذهبی نیست کـه این موضوع را تا این حد بیهوده می کند «این کمکی نمیکند». این یک قطعه فلزی بـه طول 2 اینچ اسـت کـه برای قرار گرفتن در داخل وینر شـما طراحی شده اسـت. ان سوراخ برای ادرار کردن اسـت. اما صبر کنید، همه ی چیز بـه همین جا ختم نمیشود. این مورد برای همین هدف اسـت:

عکس هایی از وسایل جنسی برای شکنجه 

10 ابزار شکنجه جنسی 

Orgasmatron 3000 کـه بـه عنوان بخشی از یک چالش طراحی ایجاد شده اسـت، کارهای خانه رابا هرزگی ترکیب می کند، زیرا گاهی اوقات تخلیه مایعات در ماشین لباسشویی قابل قبول اسـت. من متقاعد نشده‌ام کـه این ها هرگز برای مصرف‌کنندگان تولید شده‌اند، اما همین کافی اسـت کـه یکی وجود داشته باشد، بـه‌طور بالفعل با چرم چاشنی دور تا دور ان برای جذب یک زن خانه‌دار تنها جایی کـه جزر و مد و سفیدهای زیادی دارد کـه نیاز بـه سفید کردن بـه کثیف‌ترین شکل ممکن دارند. .

 

سیستم گگ تحقیر کننده

تا آنجا کـه اسباب‌بازی‌هاي‌ جنسی، گگ‌ها بسیار استاندارد هستند، اما این اسباب‌بازی‌ها بـه دلیل جنون کامل مورد توجه قرار می گیرند. سیستم گاگ Humiliator دارای تعدادی ضمیمه از جمله سینی سرو، گردگیر پر، سینی خاکستر، توزیع کننده کاغذ توالت، قلاب کت و البته برس توالت می‌باشد. همه ی روی دهان شـما نصب شده اسـت. زیرا برای لذت بردن دیگران باید توالت ها رابا دهان بشویید. سرگرم کننده!

سیستم گگ تحقیر کننده

کل سایتی کـه این چیز از ان می‌آید، فقط رویای خیس یک کمدین آبی اسـت، مسخره اسـت. ترجمه‌شده از آلمانی، هیچ قدر و منزلتی را کـه قبلاً داشته اسـت از دست داده اسـت، و اکنون دارای چاپ‌هاي‌ کوچک اسـت کـه بـه شـما این امکان را میدهد کـه بدانید نوک سینه‌هاي‌ بزرگ فقط 5 یورو بیشتر هزینه خواهند داشت و عروسک اندی ان‌قدر واقع بینانه اسـت کـه جیغ می کشد. وقتی وی را نوازش می‌کنی نکته حرفه اي: قرار نیست وقتی شـما وی را نوازش می‌کنید جیغ بزند. عروسک جنسی شـما بـه طرز وحشتناکی اشتباه ساخته شده اسـت.

 

در جای دیگر سایت، می توانید یک عروسک قد 8 اینچی کـه واژنی بـه اندازه انسان دارد، خریداری کنید. این دقیقا همان چیزی اسـت کـه در آغاز بسیاری از قتل هاي‌ حل نشده اتفاق میوفتد.نقل قول وبسایت سرگرم کننده: او با سینه خود وضعیت دقیق جاده را بـه شـما خواهد گفت.

 

بیشتر بخوانید: عجیب ترین فانتزی های موقع سکس با همسر «+عکس و واکنش»

 

قفس پرنده

اگر من این را بـه درستی می‌خوانم، این یک قفس بـه اندازه یک انسان اسـت کـه شـما کسی را در ان قفل می‌کنید و سپس، یکبار داخل ان؛ با چوب هاي‌ فلزی مانند یک نسخه عجیب‌وغریب از Kerplunk، وی را فرو می‌برید. همچنین، این سرگرمی سکسی اسـت. حدس می‌زنم.

قفس پرنده

حتی عجیب‌ترین اسباب‌بازی‌هاي‌ جنسی نیز بـه نوعی تمایل بـه رابطه جنسی دارند، مثلا حتی اگر از ان وحشت داشته باشید، میتوانید رشته علیت را ببینید، چگونه بـه وجود آمد و چگونه خودرا بـه نوعی تمایلات جنسی انحرافی نشان داد. . اما این چیز بـه طور جدی فقط قفسی اسـت کـه مردم را در ان فرو میبری. این کاری اسـت کـه انها با میمون هاي‌ باغ وحش انجام می دادند. آیا زمانی کـه چنین چیزهایی پیش می‌رفت، مردم دوباره از خود بیخود می شدند؟

 

قفل باسن

شـما خیلی سریع متوجه خواهید شد کـه این تقریبا دقیقاً شبیه یک اتصال تریلر بـه نظر میرسد. و سپس بـه این فکر می‌کنید کـه این مقاله در مورد چیست و وحشت زده میشوید، حتی اگر ذهن شـما هنوز تدارکات را بـه طور کامل بررسی نکرده باشد. شـما فقط میدانید کـه اسباب بازی جنسی تریلر احتمالاً بـه نوعی اشتباه اسـت. و حق با شماست حق با شماست

قفل باسن

بیشتر بخوانید: سکس تلفنی چیست؟ | 10 روش ارضا شدن پشت تلفن «+عکس»

بدترین هااا

سخت ترین وسایلات جنسی

وسایل های دردناک

ان چیست؟ توقع بیشتری از من داری؟ خوب، از آنجایی کـه شـما اصرار دارید – بله، قسمت گرد را روی آشغال هاي‌ خود حلقه می‌کنید، ان مکنده را بـه عقب می چرخانید و سپس گیره در هنه شـما می‌رود. احتمالاً همه ی اینها در حالی اتفاق می‌افتد کـه شـما هوشیار هستید و نه در فیلم الی راث.این وسایل هاي‌ جنسی بسیار برای شـما دردناک و عجیب می‌باشد شکنجه هاي‌ جنسی بسیار در تاریخ اذیت کننده بود 10 ابزار شکنجه جنسی ترسناک در تاریخ بشریت «+عگس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت