شنا کردن مردی برهنه وسط خیابان های شیراز (+عکس)

شنا کردن مردی برهنه وسط خیابان های شیراز (+عکس)

یک مرد میانسال جوان کـه وسط خیابان در استخرهای دانشجو شروع بـه شنا کردن و حمام کردن کرد در ادامه با شنا کردن مردی برهنه وسط خیابان هاي‌ شیراز «+عکس» برترین بی را دنبال کنید . 

 

عکس هایی از حمام کردن مردی لخت در خیابان 

بـه گزارش  برترین بی ؛ تصاویری شکار شده از لحظه حمام کردن یک مرد لخت در بلوار دانشجوی در شهر شیراز !! اقدام عجیب این مرد بازتاب گسترده اي داشت.
بسیاری از مردم نیز نسبت بـه این موضوع بی تفاوت بودند، ودر گفت و گویی کـه انجام شد گفتند ما بـه فرض این کـه دیوانه اسـت از اقدام او نیز متعجب نشدیم،

شنا کردن مردی برهنه وسط خیابان های تهران «+عکس»

حمام کردن در خیابان

با دستگیری این مرد پس از تعقیب و گریز پرونده ي ان برای رسیدگی بـه اقدام شوکه کننده اش بـه جریان افتاد.حمام و یا دوش گرفتن منظم بـه عنوان پایه روتین زندگی حساب میشود، اکثر ما، هرروز یک دوش کوتاه میگیریم تا از شر گرد و خاک، آلودگی، تنبلی خلاص شویم و حس خوبی بگیریم. اعتقاد بر این اسـت کـه بهداشت فردی برای دور نگه داشتن مشکلات سلامتی متعددی ضروری اسـت با این حال، خیلی تعجب آور اسـت کـه دوش روزانه و یا استحمام زیادی واقعاً برای بدن مضر اسـت.

 

پوست ما بسیار حساس و مهم‌ترین عضو بدن اسـت ؛ ما از تمام قسمت هاي‌ بدنمان مراقبت کنیم و همچنین باید از پوست خود نیز مراقبت کنیم. دوش گرفتن بیش از حد ممکن اسـت باعث ایجاد اختلالاتی در رگ هاي‌ خونی پوست شود. اجازه دهید در مورد اثرات جانبی زیادی حمام کردن بحث کنیم.

 

بیشتر بخوانید: عکس هایی از زنان روسپی در خیابان با لباس هایی برهنه «بدون سانسور»

 

شنا کردن مردی برهنه وسط خیابان های تهران «+عکس»

محصولات تمیز کننده شیمیایی بـه بدن ما آسیب می رساندهمه ما از انواع صابون ها، ژل بدن حمام و کرم هایي برای شستن گرد و غبار و میکروب ها استفاده می‌کنیم با این حال، اغلب مقدار مواد شیمیایی موجود دراین محصولات را فراموش می‌کنیم. این محصولات سطح pH و تعادل طبیعی پوست را مختل می‌کنند.

شنا کردن مردی برهنه وسط خیابان های تهران «+عکس»

لختی بودن در حمام

 

ما بدن خودرا بـه شدت و هرروز مالش می‌دهیم، و بـه پوست خود آسیب می‌رسانیم. اینکار چربی موجود در لایه خارجی پوست را تحت تاثیر قرار می‌دهد. سبوم برای پوست لازم اسـت، چون از ان در برابر ذرات خارجی محافظت میکند. هرگونه آشفتگی در ان منجر بـه چین و چروک روی پوست می‌شود.

 

بیشتر بخوانید: لباس های برهنه زنان در مدل لباس بیکینی معروف میامی «+عکس»

 

معایب حمام رفتن زیاد

بیش از حد مورد نیاز حمام کردن، منفذهای پوست را تحت تاثیر قرار می‌دهد و چربی طبیعی پوست را خشک می‌کند. منجر بـه شکستن رگ هاي‌ خونی موجود بر روی پوست می‌شود. در نتیجه منجر بـه خشک شدن پوست می‌شود.

معایب حمام رفتن زیاد

لخت بودن مردی در خیابان

 

وقتی پوستمان با دوش گرفتن و یا حمام زیادی خشک می‌شود، تمایل خواهیم داشت کـه از مرطوب کننده بـه پوست خود بزنیم. این لوسیون بر پایه روغن نارگیل، منجر بـه شارش سموم بـه جریان خون شده و بر سلامت کلی ما تاثیر میگذارد در نهایت باکتری هاي‌ خوب را در بدن می‌کشد، باکتری هایي کـه برای سلامتیمان ضروری هستند.استحمام بیش از حد واقعاً برای بدن مضر اسـت.محصولات شیمیایی حاوی پارابن و زنوستروژن هستند کـه با پوست ما ترکیب می‌شوند و سطح استروژن را در بدن بالا می‌برند بنابر این، حمام کردن بیش از حد برای سلامت کلی بدن ما مضر اسـت.

 

 

توجیه علمی عوارض دوش گرفتن زیاد و استحمام بـه طور روزانه زمانیکه عادت بـه دوش گرفتن زیاد و بیش از حد داشته باشید بـه لایه بیرونی پوست آسیب وارد میکنید بـه این دلیل کـه پوست شـما فرصت کمتری برای ترمیم خود بواسطه تولید چربی طبیعی در اختیار دارد . علاوه بر این لایه بیرونی پوست شـما از سلول هاي‌ مرده اي تشکیل شده اسـت .

 

بیشتر بخوانید: مسافری برهنه در فرودگاه و راه رفتن جلوی چشم مردم «+عکس»

 

شنا کردن مردی برهنه وسط خیابان های تهران «+عکس»

کـه مسئول محافظت از لایه هاي‌ زیرین هستند و چربی پوست را حفظ و پوست را مرطوب نگه می دارند ؛ هنگامی کـه دوش میگیرید و پوست تان را می سابید، این لایه چربی را از روی پوست تان جدا میکنید ودر نهایت خشکی پوست حاصل می‌شود. دوش گرفتن زیاد و مکرر برای مو هاي تان هم مضر اسـت کـه مهمترین مضررات ان شامل خشکی و شکنندگی و کدر شدن موها و بیشتر شدن احتمال شوره سر اسـت.

معایب حمام رفتن زیاد

لخت بودن مردی جوان

این مرد میانسال کـه احتمالا فرد دستفروشی هم بود وسط خیابان در استخرهای شهرداری بـه حمام رفت و واکنش هاي‌ جدیدی از سمت مردم بـه دست امد .شنا کردن مردی برهنه وسط خیابان هاي‌ تهران «+عکس»

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت