ایموجی هایی که بعد سکس برای پارتنرت خود باید ارسال کنید (+عکس)

ایموجی هایی که بعد سکس برای پارتنرت خود باید ارسال کنید (+عکس)

ایموجی یا شکلک هایي کـه در گوشی هاي‌ موبایل وجوددارد هر کدام نشان دهنده شکلک هاي‌ جالبی هستند کـه برای سکس و رابطه جنسی هم درست شده اند در ادامه با ایموجی هایي کـه بعد سکس برای پارتنرت خود باید ارسال کنید «+عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

معرفی انواع ایموجی های سکسی 

یک ایموجی استفاده شده دریک پیام متنی پس از سکس باعث ایجاد گیج و حیرت گسترده در سریال Married At First Sight می شود و تهیه‌کنندگان ناآگاه راهی جز جذب ناامیدانه یک زومر بـه‌عنوان متخصص جدید سریال برای رمزگشایی معنای پنهان ان ندارند.

ایموجی داغ

ایموجی خفن

ایموجی هایی که بعد سکس برای پارتنرت خود باید ارسال کنید «+عکس»

گمانه زنی ها در مهمانی شام چهارشنبه در مورد هیروگلیف سایبری منفجر می شود و گروه دو ترجمه را بـه هم می‌زند: شوهر میـــخواهد همسرش را رها کند. یا کسی اجازه می دهد یکی پاره کند.در تبلیغات متقابل استراتژیک کانال 9؛ لیز هیز این یکشنبه در 60 دقیقه یک تحقیق عمیق را گزارش خواهد کرد.

 

 

 

ایموجی های جنسی

قبل از آمدن جنایتکاران ادعایی، او بـه دیگران گفت: “جک دیروز صبح با توری رابطه جنسی داشت و فوراً بـه من پیام داد – چون ما اینطور پسرهایی هستیم.”همسرش جید بـه ظرافت هاي‌ ظریف متن جنسی توجه می‌کند.در سریال Married At First Sight، آن ها درباره معنای شکلک باد بحث کردند.

های

بیشتر بخوانید:.10 ایده برای تحقیر کردن لذت بخش در رابطه جنسی «+عکس»

 

“میدونی چی بـه ریج پیام داد؟” او با چهره اي خراشیده بـه گروه می گوید. “اموجی باد.”

متعجب. نه ان چیزی کـه انتظارش را داشتیم. ذهن ما بلافاصله بـه بخش میوه و سبزیجات کاتالوگ ایموجی رفت.

ریج میگوید: «وقتی جک بـه من پیام داد، ایموجی باد را فرستاد و من خیلی مطمئن نبودم کـه معنی ان چیست.

ایموجی های جنسی خفن ترین ایموجی

 

 

ایموجی باد چیست ؟

ایموجی باد دراین زمینه خاص دقیقاً بـه چه معناست؟ همه ی گیج شده اند گیج‌تر از زمانی کـه لوسیندا بـه انها میگوید کـه چگونه هر سطح در آپارتمان تیموتی چسبناک اسـت. همه ی انها می‌ایستند و برای لحظه اي بـه تصویر یک طوفان هوا بـه سبک کارتونی فکر می‌کنند.لورن، تازه از عمل جراحی لخته خون، بـه موقع می‌رسد تا در حالی کـه شراب گازدار را از طریق قطره IV مصرف میکند، بر حدس و گمان افزوده شود.

ایموجی باد چیست ؟

سکسی ترین ایموجی ها

“یعنی روح!” او اعلام میکند، بـه این نتیجه می‌رسد کـه جک قصد دارد یک دونده را روی توری بکشد. “این یک شکلک بمب دودی بود – مثلا من از این جا بیرون هستم.”سپس نفسش را بیرون میدهد و سینه‌اش را می‌چنگد. یک نظریه دیگر بـه ذهن او وارد شده اسـت. این بسیار قویتر از دور انداختن توری توسط جک اسـت.او می گوید: «این بـه معنای گوز اسـت.

 

کارشناسان “دوره‌ترین” ایالت‌هاي‌ ایالات متحده را نشان داده‌اند – آیا ایالت شـما موفق شد؟این منجر بـه فرضیه بعدی می شود: جک و توری همه ی چیز هوای داغ اسـت. انها رابطه جنسی ساختگی داشتند. دان دان دان!دقیقاً بـه نشانه، زناکاران جعلی قدم میزنند. وقتی در مورد شب شور و شوقشان سؤال می شود، آن ها ان رابا تمام بازیگوشی گیج کننده شب سرشماری توصیف میکنند.

 

توری با یک چشم چرخان رد می‌کند: “ما رابطه جنسی داشتیم، عالی بود.”شیمی بین دو عاشق جریان دارد:بقیه فریک ها مشکوک بـه هم نگاه میکنند. آن ها لیوان هاي‌ شراب خودرا برمی دارند و شروع بـه حمله میکنند.

 

 

عاشقانه ترین ایموجی ها

لورن ابرویی را بالا می‌اندازد: «احساس میکنم آن ها دروغ میگویند.جک با چهره سنگی و بی احساس می گوید: «من عاشق توری هستم.لورن مسخره میکند “من این را در مورد پزشک کایروپراکتیک خودم می گویم.”جک برنامه هایي را کـه او و توری برای زندگی خود در خارج از آزمایش انجام داده اند را بـه اشتراک می گذارد.

عاشقانه ترین ایموجی ها

بیشتر بخوانید:. برده جنسی یک دزد توسط زن آرایشگری به طرز عجیب «+عکس»

 

“من گفتم شاید سه یا چهار ماه بعد از سال آینده، من برای شـما آماده هستم – من برای شـما یک اتاق دارم.”این فقط سوالات بیشتری را ایجاد می‌کند.”مثل… هم خانه اي؟” لورن چشمک می‌زند. او بـه معنای واقعی کلمه وی را دریک اتاق اضافی می گذارد و کرایه‌اش را می گیرد و با نوک سینه‌هایش بـه غروب ساحل طلایی میرود!»

 

تیموتی تصمیم می گیرد کـه میـــخواهد بـه درام بپرد و بـه موضوع اصلی گفتگو بازگردد: رابطه جنسی تقلبی.”آیا چیز باهم خوابیدن را برای از بین بردن گرما درست کرده‌اید؟” او متهم می‌کند.

 

قبل از این کـه کسی بپرسد کـه ایموجی باد پس از سکس بـه چه معناست، توری میزند.”شـما نمیتوانید بـه من بگویید چه احساسی دارم!” او فریاد می زندبا نگاهی بـه اطراف میز بـه همه ی افرادی کـه از او سؤال می‌کنند، متوجه می شود کـه از همه ی آن ها متنفر اسـت.

 

او میگوید: «هیچ‌کس دراین میز کسی نیست کـه بخواهم بعد از این آزمایش با او وقت بگذرانم. “هیچ کدام تان. هیچ یک.”وقتی تیتراژ در قسمت پایانی پخش شد، او همه ی انها را از مغزش پاک خواهد کرد. ما قصد داریم همین کار را انجام دهیم.

ایموجی خفن

ایموجی برای سکس

بیشتر بخوانید:. مردی کویتی جلوی همسرش با 4 زن رابطه جنسی برقرار کرد «+عکس»

 

شـما بعد از پایان رابطه جنسی با شریک عاطفی خود می توانید ایموچی هاي‌ عاشقانه بپردارید و از قلب قرمز و بنفش شروع کنید این دلایل ها بسیار وی را ارامش میدهد و برای سکس بعدی زود تر از شـما اعلام امادگی میکند . ایموجی هایي کـه بعد سکس برای پارتنرت خود باید ارسال کنید «+عکس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت