عکس سکسی دختران و پسران ویژه هالووین در دنیا (+بدون سانسور)

عکس سکسی دختران و پسران ویژه هالووین در دنیا (+بدون سانسور)

هالووین یکی از فستیوال هاي‌ خفن می‌باشد کـه در دنیا بسیا جشنواره خفنی دارد در ادامه با عکس سکسی دختران و پسران ویژه هالووین در دنیا «+بدون سانسور» سایت برترین بی را دنبال کنید .

 

عکس های لختی در مورد هالووین

جشن‌هاي‌ هالووین با باران شدید دیشب معطل نشدند و برای نشان دادن لباس‌هاي‌ خود بـه شهر آمدند. مهمان‌داران در هوای مرطوب و وحشی جسارت کردند تا تعطیلات شبح‌آور را بـه ارمغان بیاورند، زیرا هزاران نفر بـه میخانه‌ها، بارها و کلوب‌ها در بالا و پایین بریتانیا رفتند.برخی دیگر لباس‌هاي‌ ابرقهرمانی جذاب را انتخاب کردند

عکس سکسی دختران و پسران ویژه هالووین در دنیا «+بدون سانسور»

 

تاریخچه هالووین

طبق معمول نخستین سوالی کـه با شنیدن نام هالووین بـه ذهن خیلی از افراد می رسد این اسـت کـه چرا هالووین را جشن می گیرند؟ برای پاسخ بـه این سوال باید قدری حوصله کنید و اول از همه ی بدانید اصلا هالووین چیست؟

 

بیشتر بخوانید: پورن استار شدن دختر استیون اسپیلبرگ ستاره هالیوود «+عکس»

 

هالووین یک جشن باستانی سلتیک اسـت. سلت‌ها «Celts» 2000 سال پیش در منطقه‌اي کـه امروز متعلق بـه ایرلند، انگلستان و شمال فرانسه اسـت زندگی میکردند و سال نو را در روز یکم نوامبر جشن میگرفتند.

عکس های لختی در مورد هالووین

این روز برای ان‌ها پایان فصل تابستان، زمان برداشت محصول ودر عین حال شروع روزهای سردتر و تاریک‌تر سال بود کـه برخی حتّي اینروزها رابا مرگ همراه میدانستند. سلت‌ها بر این باور بودند کـه روز قبل از سال نو، مرز بین دو دنیای زندگان و مردگان از بین میرود. بنابر این انها شب 31 اکتبر رابا این باور کـه ارواح مردگانشان بـه زمین بازگشته‌اند جشن می گرفتند.

 

باتوجه بـه این کـه وارد شدن بـه فصل سرد برای بسیاری از مردم با مشکلات و خرابی‌هایي همراه بود، سلت‌ها فکر می کردند حضور ارواح باعث می ‌شود فالگیرها و کشیش‌هاي‌ سلتیک بهتر بتوانند آینده را پیشبینی کنند. برای مردمی کـه کاملا وابسته بـه چنین تفکراتی بودند، این پیشبینی‌ها، درست یا غلط باعث می ‌شد در طول روزهای تاریک و سرد زمستان با خاطرجمعی و اسانی بیشتری زندگی کنند. در ادامه بیشتر از تاریخچه هالووین خواهیم گفت.

 

عکس سکسی دختران و پسران ویژه هالووین در دنیا «+بدون سانسور»

تاریخ جشن هالووین در تقویم میلادی روز مشخصی دارد، بنابر این هر سال فرهنگ‌هایي کـه با تقویم میلادی سر و کار دارند و هالووین رسم شناخته شده‌اي در فرهنگشان اسـت. 

عکس سکسی دختران و پسران ویژه هالووین در دنیا «+بدون سانسور»

یک روز مشخص را جشن میگیرند. در حال حاضر روزی کـه بـه نام هالووین شناخته میشود ودر ان جشن میگیرند، 31 اکتبر اسـت کـه مقارن با 9 آبان میشود. در شامگاه 31 اکتبر اسـت کـه عده‌اي از مردم جهان ان رابا آداب امروزی‌اش جشن میگیرند.

 

قبل از پریدن درون تاریخ باستان، خوب اسـت با اصول اولیه شروع کنید و تاریخچه نام هالووین را بررسی کنیم. کلمه هالووین «Halloween» از کلمه Hallowe’en مشتق شده‌اسـت. در واقع این کلمه عجیب‌وغریب کلمه اختصاری “عصر مقدس” «hallowed evening» اسـت و بـه طور خاص بـه عصر قدیس‌ها «All Hallows’ Eve» اشاره میکند.

 

جشن شب قدیس‌ها جشنی اسـت کـه در ۳۱ اکتبر، یک روز قبل از روز تمام قدیس‌ها «All Saints’ Day» بـه عنوان یک جشن مهم مسیحی برگزار میشود. همراه با روز ارواح در ۲ نوامبر، عصر تمام قدیسین «All Hallows’ Eve»؛ روز تمامی قدیسین «All Saints’ Day»؛ سه‌گانه «مراسم سه‌گانه مذهبی» را تشکیل میدهد، کـه این مراسم بـه مردگان ‏اختصاص دارد. در حالی کـه مراسم سه‌گانه از قرن هشتم میلادی بـه طور رسمی توسط کلیسا انجام میشد، بـه نظر می رسد تاریخ هالووین بـه زمان قبل‌تری بر میگردد و با یک فستیوال باستانی آغاز می شود.

 

عکس سکسی دختران و پسران ویژه هالووین در دنیا «+بدون سانسور»

در حالی کـه ریشه این تعطیلی مرموز باقیمانده، تاریخدانان ارتباطی با سامهین «Samhain»‏ بـه معنی “پیروزی در خون ریزی” ‏پیدا کرده‌اند کـه یک جشنواره سلتیک پیش از مسیحیت اسـت کـه بـه یاد پایان تابستان برگزار میشود.

ارتباطی با سامهین «Samhain»

 

بیشتر بخوانید: خوردن ادرار و مدفوع حیوانات توسط این مردی هندی «+عکس»

 

این جشن سالانه پاییز از غروب روز اول جشن تا غروب آفتاب روز دوم «‏۳۱ اکتبر تا ۱ نوامبر»‏ در ایرلند، اسکاتلند و جزیره من برگزار می ‌شد و گفته شده قدمت ان بـه ۲۰۰۰ سال پیش باز میگردد.دخترانی کـه در حال خلاقیت بودند، سطل‌هاي‌ پلاستیکی و ژاکت‌ها را روی سرخود حمل میکردند تا از باران در امان بمانند.

 

اگر چه، برخی هستند کـه لباس‌هاي‌ مناسب‌تری برای آب و هوا، پوشیدن شلوار جین و چتر بـه همراه داشتند.اما خوش‌گذرانی‌هایي کـه لباس فرشته‌ها، تشویق‌کننده‌ها و مردان عنکبوتی جذاب را بـه تن میکردند، اجازه ندادند دمای سرد آن ها را متوقف کند و بـه پریدن در شهر ادامه دادند.

 

عکس های سکسی شب هالووین

من شب را در جن زده ترین زندان جهان گذراندم… چیزی کـه روح بـه من گفت، دلخراش بودو شکار ارواح من شب را در جن زده ترین زندان جهان گذراندم… چیزی کـه روح بـه من گفت خیلی دلخراش بودو در لنکاوی، جشن‌هاي‌ مهیج در طول شب ادامه داشت، با دختران جذاب کـه لباس‌هاي‌ فانتزی گربه‌اي کلاسیک و عروس فراری را بـه رخ می‌کشیدند.

عکس های سکسی شب هالووین

دیگران لباس هاي‌ هماهنگ مردان سیاه پوش و گروه اسکوبی دو را بـه نمایش گذاشتند.دیگران لباس‌هاي‌ ابرقهرمانی جذاب را انتخاب کردند و طیف گسترده اي از شخصیت ها برای جشن گرفتن این تعطیلات شبح آور بـه خیابانها می آمدند

 

عکس سکسی دختران و پسران ویژه هالووین در دنیا «+بدون سانسور»

یک شیطان با یک عروس بیوه در شهر لنکاوی و باوجود مکان‌هاي‌ مخفیانه، همه ی از روحیه بالایی برخوردار بودند و مهمانی‌ها بـه خیابان‌ها ادامه دادند.

عکس های سکسی شب هالووین

 

بیشتر بخوانید: 6 پوزیشن سکس که نباید انجام دهید «مخصوص فیلم های پورن»

 

لباس لختی دختران در مراسم هالووین

عکس های خفن

عکس های خفن هالوویین

لباس لختی دختران در مراسم هالووین

گروه‌هایي از دختران با لباس‌هاي‌ تند و تند از شیاطین با کرست گرفته تا افسران پلیس با تور ماهی، هالووین را جشن گرفتند.در همین حال، بچه‌هایي در بیرمنگام دیده شدند کـه همه ی چیز را از لباس‌هاي‌ سرپوش زندانی و لباس‌هاي‌ مینیون گرفته تا کشیش‌هاي‌ اسکلت داشتند و علیرغم هشدارهای زرد رنگ هوا کـه بخش‌هاي‌ وسیعی از بریتانیا را در بر می گیرد، مانعی برای جشن‌ها ایجاد نکرد.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت