مرد جوانی که دو زن دارد یکی جوان و دیگری میانسال (+عکس های خصوصی)

مرد جوانی که دو زن دارد یکی جوان و دیگری میانسال (+عکس های خصوصی)

عکس هایی از مردی که دو همسر دارد 

یک مرد جوان با دو زن رابطه دارد ودر مورد زندگی اش با انها بسیار راضی اسـت در ادامه با مرد جوانی کـه دو زن دارد یکی جوان و دیگری میانسال «+عکس هاي‌ خصوصی» برترین بی را دنبال کنید. 

 

زنی کـه بخشی از یک گروه اسـت بـه قضاوت مردم در رابطه با آن ها عادت کرده اسـت، و اگر چه او اذعان میکند کـه منفی بودن گاهی اوقات می تواند “سخت” باشد، در واقع آن ها را قویتر میکند.آلانا، 27 ساله، دوست پسری بـه نام کوین، 33 ساله دارد و انها دوست دختر دیگری بـه نام مگان، 37 ساله دارند. آلانا و دوست پسرش دو سال پیش از طریق یک برنامه دوستیابی با مگان آشنا شدند و اکنون با توله سگ جدید خود بـه عنوان یک گروه زندگی می کنند. .

مرد جوانی که دو زن دارد یکی جوان و دیگری میانسال «+عکس های خصوصی»

ودر حالی کـه ممکن اسـت بـه نظر یک تنظیم بحث برانگیز بـه نظر برسد، این زوج هر کاری را کـه ممکن اسـت دریک رابطه معمولی تر انتظار داشته باشید باهم انجام میدهند. ان‌ها هر شب دریک تخت می خوابند، صورت حساب‌ها را تقسیم می کنند و فهرستی از کارهایی کـه باید انجام دهند.

 

بیشتر بخوانید: خواستگاری 44 هزار دختر از این مرد با روشی جالب «عکس»

 

دستیار بازاریابی آلانا توضیح داد: “مگان عاشق آشپزی اسـت، بنابر این او در درجه اول اینکار را انجام میدهد. من و کوین نیز وقتی کـه او میـــخواهد استراحت کند، خوشحالیم کـه اینکار را انجام می‌دهیم. ما تقریبا همه ی چیز را بـه طور مساوی تقسیم می‌کنیم، از جمله اجاره و قبض ها.

عکس هایی از مردی که دو همسر دارد 

 

“البته ما مثل هر زوج دیگری این جا و آنجا با غذا یا هدایایی با یک دیگر رفتار خواهیم کرد. ما نیز باوجود این کـه موارد دلخواه خودرا انتخاب می‌کنیم، کارهای خانه داریم. کوین همیشه یک آقا اسـت و حمام ها را تمیز میکند.”

 

 

واکنش مردم به ازدواج یک مرد با دو زن

ودر حالی کـه این برای انها کارساز اسـت، دیگرانی هستند کـه از وضعیت رابطه خود عصبانی می شوند و انها را بـه ارتکاب گناه متهم می کنند. آلانا میگوید: «ترس اغلب باعث واکنش‌هاي‌ نفرت‌آمیز می شود، بـه خصوص زمانی کـه مردم با چیز جدیدی مواجه می شوند.

 

واکنش مردم به ازدواج یک مرد با دو زن

او ادامه داد: “گاهی اوقات اینطور بـه نظر می‌رسد کـه مردم بـه دنبال درام یا ایجاد سوراخ در رابطه ما هستند. زمانی کـه شروع بـه قرار گذاشتن کردیم میدانستیم کـه متأسفانه برخی افراد دوست دارند چیزهای زیبا را از بین ببرند و ما فکر میکنیم چنین سوالاتی در ان دسته قرار می‌گیرند. سعی کنید منفی‌ها روی ما تأثیر نگذارند، مسلماً سخت اسـت.»

 

 

دریک ویدیوی ویروسی اخیر در اینستاگرام، این افراد برخی از رایجترین چیزهایی را کـه مردم بـه آن ها می‌گویند را فاش کردند – از جمله این کـه انها بـه “جهنم” می‌روند یا این کـه می پرسند آیا یک “چهارم” را بـه ترکیب اضافه می کنند یا خیر. اما این فقط غریبه ها نیستند کـه برای درک پویایی انها تلاش می کنند.

 

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با زوجی که به صورت اینترنتی ازدواج کردند «+عکس»

 

مرد جوانی که دو زن دارد یکی جوان و دیگری میانسال «+عکس های خصوصی»

بـه گفته آلانا، افراد خاصی، از جمله اعضای خانواده، برای پذیرش انها با مشکل مواجه شده اند. او توضیح داد: “وقتی عزیزان نمیتوانند باهم بودن ما را بپذیرند، چالش برانگیز اسـت. علاوه بر این، ما با واکنش منفی کسانی روبه‌رو شده ایم کـه باورهایشان با سبک زندگی ما هم خوانی ندارد.

 

علی‌رغم تلاش‌هاي‌ ما برای پاسخ با محبت، وزن نظرات منفی گاهی اوقات می تواند طاقت‌فرسا باشد. با این حال، انها در واقع فکر می کنند منفی بودن رابطه انها را قوی‌تر کرده اسـت.آلانا گفت: «در هر رابطه‌اي، ارتباط حیاتی اسـت، اما در پویایی ما، کاملاً حیاتی اسـت. او افزود: “این یک مهارت آموخته شده اسـت کـه بـه طور مداوم احساسات و نگرانی هاي‌ خودرا بدون هیچگونه قید و شرطی بیان کنیم، و این چیزی اسـت کـه ما همان‌ گونه فعالانه تمرین میکنیم.”

 

 

آلانا و کوین کـه بـه عنوان رئیس مدیریت برنامه کار می‌کند، درسال 2017 با یک دیگر رابطه برقرار کردند و تصمیم گرفتند شخص سومی را بـه رابطه خود اضافه کنند تا او بتواند “میزان جنسی خودرا کشف کند”. آلانا توضیح داد: “من ان را برای کوین مطرح کردم تا ببینم آیا او میـــخواهد اینکار رابا من انجام دهد یا خیر.

 

 

ما یک نفر هستیم شعار عجیب یک ازدواج سه نفره

“ما یک نفر هستیم – مردم میگویند ما بـه جهنم می‌رویم اما عشق ما زیبا اسـت”

 

یک زن در مورد منفی‌هایي کـه بـه دلیل عضویت دریک گروه با ان روبه‌رو می شود صحبت کرده اسـت، ودر حالی کـه میگوید این می تواند «سخت» باشد، عشق آن ها «زیبا» اسـت – و انها را «قوی‌تر» کرده اسـت.افراد زنی کـه بخشی از یک گروه اسـت بـه قضاوت مردم در رابطه با انها عادت کرده اسـت، و اگر چه او اذعان می‌کند کـه منفی بودن گاهی اوقات می تواند “سخت” باشد، در واقع انها را قوی‌تر میکند.

ما یک نفر هستیم شعار عجیب یک ازدواج سه نفره

آلانا، 27 ساله، دوست پسری بـه نام کوین، 33 ساله دارد و آن ها دوست دختر دیگری بـه نام مگان، 37 ساله دارند. آلانا و دوست پسرش دو سال پیش از طریق یک برنامه دوستیابی با مگان آشنا شدند و اکنون با توله سگ جدید خود بـه عنوان یک گروه زندگی می کنند. .

 

ودر حالی کـه ممکن اسـت بـه نظر یک تنظیم بحث برانگیز بـه نظر برسد، این زوج هر کاری را کـه ممکن اسـت دریک رابطه معمولی تر انتظار داشته باشید باهم انجام میدهند. ان‌ها هر شب دریک تخت میخوابند، صورت حساب‌ها را تقسیم می کنند و فهرستی از کارهایی کـه باید انجام دهند.

 

 

دستیار بازاریابی آلانا توضیح داد: “مگان عاشق آشپزی اسـت، بنابر این او در درجه اول اینکار را انجام می‌دهد. من و کوین نیز وقتی کـه او میـــخواهد استراحت کند، خوشحالیم کـه اینکار را انجام میدهیم. ما تقریبا همه ی چیز را بـه طور مساوی تقسیم می‌کنیم، از جمله اجاره و قبض ها.

 

“البته ما مثل هر زوج دیگری این جا و آنجا با غذا یا هدایایی با یک دیگر رفتار خواهیم کرد. ما نیز باوجود این کـه موارد دلخواه خودرا انتخاب می‌کنیم، کارهای خانه داریم. کوین همیشه یک آقا اسـت و حمام ها را تمیز می‌کند.”

 

ودر حالی کـه این برای انها کارساز اسـت، دیگرانی هستند کـه از وضعیت رابطه خود عصبانی می شوند و آن ها را بـه ارتکاب گناه متهم می کنند. آلانا میگوید: «ترس اغلب باعث واکنش‌هاي‌ نفرت‌آمیز میشود، بـه خصوص زمانی کـه مردم با چیز جدیدی مواجه میشوند.

 

 

ماجرای زندگی یک ازدواج سه نفره

او ادامه داد: “گاهی اوقات اینطور بـه نظر می‌رسد کـه مردم بـه دنبال درام یا ایجاد سوراخ در رابطه ما هستند. زمانی کـه شروع بـه قرار گذاشتن کردیم می‌دانستیم کـه متأسفانه برخی افراد دوست دارند چیزهای زیبا را از بین ببرند و ما فکر میکنیم چنین سوالاتی در ان دسته قرار می‌گیرند. سعی کنید منفی‌ها روی ما تأثیر نگذارند، مسلماً سخت اسـت.»

 

 

دریک ویدیوی ویروسی اخیر در اینستاگرام، این افراد برخی از رایجترین چیزهایی را کـه مردم بـه آن ها میگویند را فاش کردند – از جمله این کـه انها بـه “جهنم” می‌روند یا این کـه می پرسند آیا یک “چهارم” را بـه ترکیب اضافه می کنند یا خیر. اما این فقط غریبه ها نیستند کـه برای درک پویایی انها تلاش می کنند.

ماجرای زندگی یک ازدواج سه نفره

بـه گفته آلانا، افراد خاصی، از جمله اعضای خانواده، برای پذیرش آن ها با مشکل مواجه شده اند. او توضیح داد: “وقتی عزیزان نمی‌توانند باهم بودن ما را بپذیرند، چالش برانگیز اسـت. علاوه بر این، ما با واکنش منفی کسانی روبه‌رو شده ایم کـه باورهایشان با سبک زندگی ما هم خوانی ندارد.

 

علی‌رغم تلاش‌هاي‌ ما برای پاسخ با محبت، وزن نظرات منفی گاهی اوقات میتواند طاقت‌فرسا باشد. با این حال، انها در واقع فکر می کنند منفی بودن رابطه آن ها را قوی‌تر کرده اسـت.آلانا گفت: «در هر رابطه‌اي، ارتباط حیاتی اسـت، اما در پویایی ما، کاملاً حیاتی اسـت. او افزود: “این یک مهارت آموخته شده اسـت کـه بـه طور مداوم احساسات و نگرانی هاي‌ خودرا بدون هیچگونه قید و شرطی بیان کنیم، و این چیزی اسـت کـه ما همان‌ گونه فعالانه تمرین میکنیم.”

 

بیشتر بخوانید: تصاویری از مراسم ازدواج پوبون به همراه همسرش + بیوگرافی پوبون

 

مرد جوانی که دو زن دارد یکی جوان و دیگری میانسال «+عکس های خصوصی»

آلانا و کوین کـه بـه عنوان رئیس مدیریت برنامه کار می‌کند، درسال 2017 با یک دیگر رابطه برقرار کردند و تصمیم گرفتند شخص سومی را بـه رابطه خود اضافه کنند تا او بتواند “میزان جنسی خودرا کشف کند”. آلانا توضیح داد: “من ان را برای کوین مطرح کردم تا ببینم آیا او میـــخواهد اینکار رابا من انجام دهد یا خیر.

 

این ازدواج سه نفره با خوشحالی هر سه نفر انها انجام اسـت انها درکنار هم بـه سفر میروند عشق بازی دارند و بسیار خوشحال هستند از این مووضوع البته مرد انها را کلی اذیت میکنند اما خب بالاخره زندگی انهاست .مرد جوانی کـه دو زن دارد یکی جوان و دیگری میانسال «+عکس هاي‌ خصوصی»

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت