فرم پیش بینی فوتبال اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا (یورو 2024)

فرم پیش بینی فوتبال اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا (یورو 2024)

آنالیز و تحلیل بازی اسپانیا و المان یورو 2024 

در پانزدهم تیر ماه المان میزبان در مصاف حساس در مقابل اسپانیا بسیار اماده بازی میکند که یک دیدار بسیار حساسی است در ادامه با فرم پیش بینی اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا (یورو 2024) برترین بی را دنبال نمایید.

مورد انتظارترین بازی یورو 2024 تا اینجای کار، عصر جمعه در حالی برگزار می شود که اسپانیا به مصاف آلمان می رود. لاروخا در مقابل گرجستان از ترس جان سالم به در برد اما از پشت به پیروزی 4-1 رسید، در حالی که آلمان میزبان 2-0 دانمارک را به شیوه ای بحث برانگیز شکست داد.

اشتوتگارت از این دو تیم استقبال خواهد کرد که مسلماً دو تیم برتر برای صعود و بردن جام هستند. اسپانیای لوئیس د لا فوئنته با بازی هجومی جوان و پرانرژی خود خیره شده است . علیرغم اینکه به عنوان یکی از دو یا سه تیم برتر هنگام ورود به یورو دیده نمی شود. اما آلمان آزمون بزرگی برای آنها به عنوان کشور وطن و پشت برخی از نمایش‌های بی‌رحمانه و تاثیرگذار خودشان خواهد بود.

فرم پیش بینی اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا (یورو 2024)

زمان بازی پیش بینی اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا

بازی اسپانیا و آلمان در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی در روز جمعه 5 ژوئیه 2024 برنامه ریزی شده است. این دیدار در ورزشگاه اشتوتگارت آرنا برگزار خواهد شد.آلمان در شرایطی بحث برانگیز جایگاه خود را در مرحله یک چهارم نهایی رزرو کرد.

کانال تلویزیونی:

در بریتانیا، بازی به صورت زنده از تلویزیون ITV1 پخش خواهد شد و پوشش آن از ساعت 4 بعد از ظهر آغاز می شود.

پخش زنده:

طرفداران همچنین می توانند مسابقه را به صورت آنلاین و رایگان از طریق برنامه و وب سایت ITVX تماشا کنند.

وبلاگ زنده:

می‌توانید تمام فعالیت‌های روز مسابقه را از طریق وبلاگ زنده استاندارد ورزش دنبال کنید.

نکات مهم پیش بینی اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا

بدون شک اسپانیا تیم برتر یورو 2024 تاکنون بوده است. آنها با کسب 9 امتیاز در صدر گروه B قرار گرفتند و تنها تیمی هستند که در هر سه بازی مرحله گروهی خود پیروز شده اند. اسپانیا تحت هدایت مدیر لوئیس د لا فوئنته، در مقایسه با سبک سنتی مبتنی بر مالکیت، به یک لباس مستقیم تر و پویاتر تبدیل شده است.

این رویکرد جدید آنها را سازگارتر و چندوجهی تر کرده است، که تحولی حیاتی برای موفقیت در فوتبال مدرن است. عامل مهم در عملکرد چشمگیر اسپانیا تهدید آنها از موقعیت های گسترده بوده است. ظهور لمینه یامال 16 ساله و نیکو ویلیامز 21 ساله، تهدیدات 1v1 را برای اسپانیا فراهم کرده است که در سال های اخیر فاقد آن بودند. هر دو بازیکن در این تورنمنت عالی بوده اند و بعد جدیدی به بازی اسپانیا داده اند.

آنالیز و تحلیل بازی اسپانیا و المان یورو 2024 

فرم پیش بینی فوتبال اسپانیا و آلمان

یامال با نترس بودن و مهارتش و ویلیامز با سرعت و صراحتش در گسترش دفاع حریف و ایجاد فرصت نقش اساسی داشته اند. مسابقات اسپانیا در مرحله گروهی توانایی آنها را در ترکیب مهارت های فنی سنتی با صراحتی جدید به نمایش گذاشت.

آنها مبارزات خود را با پیروزی 3-0 مقابل اسکاتلند آغاز کردند و پس از آن یک پیروزی سخت 2-1 مقابل کرواسی به پایان رسید و با پیروزی جامع 4-1 مقابل سوئیس به پایان رسید. این نمایش ها نه تنها جایگاه آنها را در صدر گروه B تثبیت کرد بلکه آنها را به عنوان یکی از تیم های تماشاگر در مسابقات معرفی کرد.

آلمان به عنوان میزبان یورو 2024 با انتظارات زیادی وارد این مسابقات شد. در حالی که آنها به راحتی اسپانیا به نظر نمی رسیدند، اما همچنان کیفیت و انعطاف پذیری خود را نشان دادند و با هفت امتیاز در صدر گروه A قرار گرفتند. توانایی آلمان در گلزنی به ویژه قابل توجه بوده است. آنها با ده گل در مرحله گروهی، بهترین گلزنان این مسابقات هستند.

پیش بینی اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا

یولیان ناگلزمن، سرمربی تیم آلمانی رویکرد جدیدی را به تیم آلمانی ارائه کرده است. که بر روی سبک بازی با سرعت بالا و هجومی تمرکز دارد. بازیکن برجسته آلمان جمال موسیاله 21 ساله بوده است. خلاقیت، بینش و توانایی دریبل او در باز کردن قفل دفاعی و ارائه کمک برای هم تیمی هایش بسیار مهم بوده است.

در کنار موسیالا، مدافع آنتونیو رودیگر یک سنگ در خط دفاعی بوده است. در حالی که مهاجم کای هاورتز زمانی که خط حمله را برای تیم هدایت می‌کرد، یک تهدید محسوب می‌شود.از نظر تاریخی، مسابقات بین اسپانیا و آلمان اغلب مورد مناقشه نزدیک بوده است.

پنج دیدار رودرروی اخیر دو تیم یک برد برای هر تیم و سه تساوی به همراه داشته است. آخرین دیدار آنها در مرحله گروهی جام جهانی 2022 بود که با تساوی 1-1 به پایان رسید. این تاریخ نشان می دهد که یک چهارم نهایی روز جمعه احتمالاً یک نبرد سخت دیگر است.

نکات مهم پیش بینی اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا

فرم پیش بینی فوتبال اسپانیا و آلمان

رویارویی اسپانیا و آلمان در مرحله یک چهارم نهایی از نظر بسیاری با توجه به کیفیت و شجره هر دو تیم یک فینال مناسب است. با این حال، قرعه کشی مسابقات آنها را در این مرحله مقابل یکدیگر قرار داده است و لایه ای از جذابیت و هیجان را به بازی اضافه کرده است.

هر دو تیم آگاه خواهند بود که پیروزی در این مسابقه می تواند حرکت قابل توجهی را به سوی یک قهرمانی بالقوه مسابقات ایجاد کند. در حالی که اسپانیا و آلمان برای رویارویی در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2024 آماده می شوند، انتظارات کاملاً محسوس است.

اسپانیا با رکورد عالی و سبک بازی هیجان انگیز خود به دنبال ادامه روند چشمگیر خود خواهد بود. آلمان که با حمایت خانگی و توانایی های خود در گلزنی تقویت شده است، قصد دارد از نقاط قوت خود استفاده کند و از هر گونه آسیب پذیری در دفاع اسپانیا استفاده کند.

بررسی تیم اسپانیا در مقابل المان

این بازی برای همه بینندگان بریتانیایی به صورت زنده از BBC One یا ITV1 پخش خواهد شد. در حالی که امکان مشاهده آنلاین بازی از طریق iPlayer BBC یا برنامه و وب سایت ITVX نیز وجود دارد. اسپانیا هیچ مصدوم یا محرومی در این بازی ندارد، بنابراین تصور اینکه آنها برای این بازی تغییری ایجاد کنند دشوار است. اسپانیا یکی از ثابت ترین یازده ها را در این تورنمنت دارد و همه چیز به خوبی پیش می رود، بنابراین انتظار دارید لوئیس د لا فوئنته در اینجا تداوم داشته باشد.

پیش بینی اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا

ترکیب پیش بینی شده پیش بینی اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا

: Simón; کارواخال، لو نورماند، لاپورت، کوکورلا؛ فابیان رویز، رودری، پدری؛ لامین یامال، موراتا، ویلیامز

بررسی المان مقابل اسپانیا

از طرف دیگر جولیان ناگلزمن باید یک یا دو تصمیم بگیرد. جاناتان تاه پس از گذراندن یک بازی محرومیت یک بار دیگر در دسترس است، بنابراین باید تصمیم گیری شود که آیا او جای خود را در کنار آنتونیو رودیگر با هزینه نیکو شلاتربک خواهد گرفت یا خیر.فلوریان ویرتس و ماکسیمیلیان میتلشتات هر دو برای دور یک هشتم نهایی با دانمارک از ترکیب اصلی حذف شدند و لروی سانه و دیوید راوم به عنوان جانشین به میدان آمدند. هر یک از دو نفر قبلی امیدوار به فراخوانی خواهند بود.

ترکیب پیش بینی شده

نویر; کیمیچ، رودیگر، تاه، راوم؛ آندریچ، کروس؛ موسیالا، گوندوغان، ویرتس; هاورتز

اسپانیا تنها تیمی است که رکورد کاملی در این تورنمنت دارد که تاکنون هر چهار بازی خود را برده است. اسپانیا کمپین خود را با یک ج آغاز کرداسپانیا همه بازیکنان کلیدی در تیم برنده خود را برای پیروزی مقابل گرجستان ترمیم کرد و به ده نفر از آنها پس از پیروزی در گروه خود با یک بازی اضافی استراحت داد.

ناچو فرناندز و آیوزه پرز هر دو از نظر آمادگی جسمانی برای عصر یکشنبه شک داشتند و هیچکدام در این مسابقه حضور نداشتند.آلمان جاناتان تاه، مدافع میانی خود را پس از محرومیت دارد و او باید با آنتونیو رودیگر شریک شود.

کای هاورتز در مرحله یک هشتم نهایی برای نیکلاس فولکروگ حذف شد، اما یک گل و یک عملکرد مناسب مقابل دانمارک باید برای حفظ او در تیم کافی باشد. دیوید راوم در پست دفاع چپ معرفی شد و انتظار می رود در تمرینات و بازی جایگاه خود را حفظ کند، در حالی که فلوریان ویرتس در حال چالش با لروی سانه برای شروع از جناح است.

بررسی تیم اسپانیا در مقابل المان

ورود به سایت معتبر پیش بینی اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا

نگاه کردن به این تیم اسپانیایی بسیار دشوار است. آنها تا اینجای کار بهترین ها در این مسابقات به نظر می رسیدند. اسپانیا 3-1 پیروز شد برای ثبت شرط پیش بینی اسپانیا و آلمان یک چهارم جام ملت های اروپا کافیست که بر روی لینک پایین صفحه کلیک فرمایید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت