معرفی بازی پوکر هدزآپ | از اصطلاحات تا ترفند های میلیونی در روز Heads-Up

معرفی بازی پوکر هدزآپ | از اصطلاحات تا ترفند های میلیونی در روز Heads-Up

اموزش پوکر هدزاپ Heads-Up

Heads-Up هدزآپ پوکر نام یک نوع از انواع بازی های کازینویی پوکر بسیار معروف است که با داشتن مهارت یک سود بسیار عالی میتواند به شما بدهد در ادامه با اموزش پوکر هدزاپ Heads-Up از اصطلاحات تا ترفند های میلیونی در روز Heads-Up برترین بی را دنبال نماید.

معمولا وقتی این بازی جدی می شود که بازیکنی در یک مسابقه جهانی و تورنمنت های خاص شرکت کرده باشد که در اصطلاحات پوکر به این روش اتاق شوت اوت می گویند.

یعنی در واقع تمامی مراحل این مسابقه فقط به شکل دو نفره و هدزاپ پیش می رود در اتاق های مخصوص بازی میز هایی قرار گرفته است که دو صندلی دارد و دو بازیکن با هم شروع به این بازی می کنند و سپس از هر میز آن یک نفر برنده به میز بعدی می رود و با برنده میز بعدی شروع به بازی می کند.

از مزایای این بازی این است که در نهایت بازیکنانی که در یک سطح قرار دارند. وقتی به مراحل پایانی می رسند تمامی آنها جایزه مخصوص خود را دریافت می کنند.

اموزش پوکر هدزاپHeads-Up

ترفند بازی پوکر هدزآپ

راه های زیادی وجود دارد که بتوانید با استفاده از آنها در این بازی موفق تر شوید که حتما باید برنامه ریزی شده و دقیق پیش بروید همین سیستم ها هم نشان می دهد در این بازی شانسی در کار نیست و کسی به طور شانسی برنده نشده است. ترفند های شما باید تغییر پذیر باشد و نباید یک استراتژی همیشگی باشد و فقط بر روی یکی از آنها تمرکز کرد.

بیشتر ترفند های موجود توسط تجربه اشخاص دیگری که در این بازی موفق بوده دند طراحی شده که شاید مناسب شما هم ‌نباشد درست است که استفاده از تجربیات دیگر بسیار مفید است اما اینکه ترفند و روش خاص خود را داشته باشید چیز دیگری است.مسابقات پوکر هدزاپ که به شکل انفرادی انجام میشود و تا مرحله قهرمانی اجرا می شود.

مسابقات تک حذفی می باشد که در نهایت قهرمان مشخص می شود. در این بازی‌ معمولا بازیکن قوی تا آخر قوت خود را حفظ می‌کند البته اگر مدیریت سرمایه درستی داشته باشد و تمام بانک رول خود را حیف نکند.مدیریت سرمایه در پوکر از اهمیت زیادی برخوردار است.

اعتماد به نفس در پوکر

در این پوکر باید اعتماد به نفس کافی داشته باشید و حتی اگر می دانید که از رقیب خود ضعیف تر هستید اصلا نباید به روی خود بیاورید. باید همیشه خود را بالاتر بدانید.روش دیگری از ترفند ها این است که نقطه ضعف رقیب خود را پیدا کنید و آن را هدف قرار دهید ولی از خودتان هیچ نقطه ضعفی نشان ندهید حتی اگر بلد هستید قانون پوکر فیس را نیز رعایت کنید.

در پوکر هدزاپ شما باید در هر دست بلایند کنید با دست های بیشتری بازی کنید البته که برای یک بازیکن جدید این موضوع سخت پیش می رود و معمولا بازیکنان قوی و حرفه ای وقتی مقابل بازیکن های مبتدی قرار می‌گیرند فرصتی برای تمرین بیشتر برایشان ایجاد می شود.

استراتژی بازی پوکر هدزآپ

ماهیت heads-up امکان بازی استراتژیک بیشتری را فراهم می کند. بنابراین بخش قابل توجهی از عامل شانس درگیر در MTTهای پوکر بزرگ را حذف می کند. که به نوبه خود عنصر جدیدی را به بازی اضافه می کند. از آنجایی که اکثر مسابقات تا زمانی که یک بازیکن شکست بخورد ادامه می‌یابد، شما به معنای واقعی کلمه سرمایه خود را روی خط قرار می‌دهید.

فقط برای اینکه بگویم شما بازیکن پوکر بهتری نسبت به حریف خود هستید. بازی کردن در یک میز کامل با یک یا حتی چند بازیکن قوی تر از خودتان به این معنی نیست که پول خود را از دست خواهید داد. اگر نیمی از جدول بهتر از شما باشد، همچنان برتری مهارتی نسبت به بازیکنان باقی مانده دارید.

شما می توانید نوک پا را در اطراف بازیکنان بهتر و ضعیف انتخاب کنید. بازیکنان بهتر، بازیکنان ضعیف‌تر را قبل از اینکه شما را جذب کنند، مورد توجه خود قرار می‌دهند.

با این حال، در heads-up، شما تنها کسی هستید که آنها می توانند به آن هدف داشته باشند. بنابراین از آنجایی که پیروزی بسیار مشخص است، اعتبار و منیت به اندازه پول نقد در خط است. بازی‌های نقدی تمام‌میز و حتی تورنمنت‌ها، همان حق لاف زدن غیرقابل انکاری را به شما نمی‌دهند.

ترفند بازی پوکر هدزآپ

معرفی بازی پوکر هدزآپ

پرخاشگری بخش مهمی از هر شکلی از پوکر است، اما با سرکشی بسیار مهم است. شما در هر دستی در کور هستید.اگر برای یک مسابقه هدآپ 1/2 دلاری 200 دلار خرید کنید و هر دست را تا کنید، نیمی از استک خود را تنها در 66 دست از دست خواهید داد.

در یک بازی حلقه کامل، شما 18 تا 21 دلار را از دست می دادید.

جدای از اینکه خود را از کور شدن نجات دهید، مزیت های استراتژیک زیادی برای انجام یک بازی تهاجمی هدآپ وجود دارد. هر جنبه ای از یک بازی هدآپ که در موارد زیر پوشش داده می شود، به طور مستقیم و غیرمستقیم با پرخاشگری مرتبط است. اگر دو بازیکن با مهارت پوکر مساوی را با هم جفت کنید، هر دو بازیکن تهاجمی تر در دراز مدت برنده جلسات بیشتری خواهند بود.

بررسی کارت ها در بازی پوکر هدزآپ

تقریباً همه افرادی که پوکر هولدم بازی می کنند به شما می گویند که 2-7o بدترین دستی است که می توانید با آن برخورد کنید. اکثر آنها می توانند دلیل آن را به شما بگویند (آنها دو کارتی هستند که می توانید بدون داشتن کارت مستقیم با آنها برخورد کنید).

دست های شروع پوکر بالا می رودفقط تعداد کمی از همین افراد می‌دانند که بدترین دست شروع زمانی که شما به سمت بالا بروید تغییر می‌کند.

مدخل «تگزاس هولدم شروع دست‌ها» در ویکی‌پدیا نشان می‌دهد که چرا چنین است:
(52 × 51) / 2 = 1326 ترکیب ممکن متمایز از دو کارت سوراخ از یک عرشه استاندارد 52 کارتی در هولدم وجود دارد، اما از آنجایی که لباس‌ها در پوکر ارزش نسبی ندارند، بسیاری از این دست‌ها از نظر ارزش قبل از بازی یکسان هستند.

یکسان هستند، زیرا هر کدام یک دست متشکل از یک آس و یک جک از یک لباس است. 169 دست شروع غیرمعادل در هولدم وجود دارد (13 جفت جیبی، 13 × 12/2 = 78 دست مناسب و 78 دست نامناسب؛ 13+78+78 = 169).اگر A-K را روی فلاپ 10-Q-K نگه دارید، از 169 دست غیر معادل، فقط 14 دست در این مرحله ضرب کرده اید.

شانس در پوکر هدزآپ

این بدان معناست که فقط 8 درصد از دست های ممکن شما را ضرب و شتم کرده اند. عدد 8% برای تخمین شانس شما در از دست دادن این پات دقیق نیست، زیرا شانس پرداخت AA بسیار کمتر از 4-7 است. ناگفته نماند که شما در حال حاضر یکی از آس ها را دارید، که باعث می شود معامله AA حتی غیرممکن تر شود.

چیزی که در اینجا باید ببینید این است که تنها با یک نفر دیگر، شانس شکست دادن شما بسیار اندک است.

در یک میز کامل، همیشه 9 برابر بیشتر دست‌ها با شانس شکست دادن دست‌های شما مواجه می‌شوند.به همین دلیل، دست ها در هد آپ بیشتر با یک کارت بالا یا یک جفت برنده می شوند.

استریت ها، فلاش ها و خانه های کامل اتفاق می افتد اما نه به همان اندازه که روی یک میز کامل اتفاق می افتد.

هر چه تعداد دست‌های کمتری پخش شود، شانس کمتری برای اتصال برد به هر چیزی وجود دارد. ارزش اسمی کارت‌هایی که در دست شماست مهم‌تر از احتمالات مستقیم یا فلاش شما می‌شود.با این منطق، پایین‌ترین عقربه‌ای که می‌توان به صورت سربالا با شما برخورد کرد، ۲ تا ۳ درجه است.

اهمیت کارت ها در بازی پوکر هدزآپ

پخش “هر آس” سر بالااکنون که ارزش دست شما را با ارزش بالاترین کارت شما مشخص می کنیم، توضیح مفهوم “هر آس” آسان است.تقریباً تمام دست‌هایی که سربالا بازی می‌کنید به نبرد دو کارت بدون جفت ختم می‌شوند. اگر اکثر دست ها با کارت بالا یا یک جفت برنده شوند، داشتن یک آس تبدیل به یک معامله بزرگ می شود.

همانطور که دن هرینگتون در مورد بازی هدآپ می گوید:

هر آس، بدون توجه به کارت دوم، 52٪ یا بهتر است که در برابر یک دست تصادفی برنده شود. اینها فقط اعدادی هستند که به شما کمک می کنند تا در مورد نیازهای دست شروع در هدآپ در مقابل یک حلقه کامل، سرتان را برآورده کنید.

اگر هر بار که یک آس بالا داشتید، آل این را فشار می دادید، در 52% مواقع یا بیشتر برنده نمی شدید.

دلیل آن ساده است: هر بار که فشار می آورید با شما تماسی دریافت نمی شود. تقریباً تضمین می‌شود که وقتی شخص دارای دستی است که به طور جدی بر روی دست شما تسلط دارد و هنگامی که ناخواسته دارد، یک تماس دریافت می‌کنید. اعداد موجود در این مقاله تنها یک راه برای کمک به شما در بازی در سطح تهاجمی مورد نیاز برای تسلط بر پوکر هدآپ هستند.

استراتژی بازی پوکر هدزآپ
روش تنظیم کارت ها در بازی پوکر هدزآپ

بازیکنان حرفه ای اغلب در مورد مزیت heads-up در پشته کوچک صحبت می کنند. معنی آن این است:

اگر پشته کوچک هر بار که ظاهری از یک دست دارند فشار می آورد، پشته بزرگ را مجبور می کند که سفت شود و فقط کارت ها را بازی کند. این به پشته کوچک اجازه می دهد تا بازی را بدزدد و دوباره کنترل بازی را به دست آورد.

در بسیاری از جلسات هدآپ مشاهده می‌شود که پشته کوچک حتی با سرقت کرکره‌ها و از طریق لنگان/افزایش‌های امیدوارکننده‌ای که توسط پشته بزرگ ایجاد می‌شود، به وجود می‌آید. هنگامی که پشته کوچک به قدرت خود بازگردد، کنترل مسابقه را حفظ می کند و نسبت به پشته بزرگ اصلی، زمان آسان تری را برای پیشروی خواهد داشت.این درست نیست اگر پشته کوچک با برتری و برتری دادن به آنجا برسد. اگر بازیکن نتواند خود را در مسابقه نگه دارد، برای بردن برد به چند دست خوب نیاز دارد.

تهاجمی بازی کردن در بازی پوکر هدزآپ

در یک بازی فول رینگ، مهاجم دست را کنترل می کند. اگرچه ممکن است این اتفاق بیفتد، اما به ندرت پیش می آید که پرخاشگری یک نفر به طور کامل کل جدول را کنترل کند.هنگامی که در حال بازی کردن با سر بالا هستید، فقط باید یک بازیکن دیگر را کنترل کنید.

اگر در اکثر دست‌هایی که انجام می‌شود، شما مهاجم باشید، در نهایت بازیکن دیگر تسلیم می‌شود و به شما اجازه می‌دهد که مهاجم کلی در مسابقه باشید.

شما می خواهید آنها اعتماد به نفس خود را در برابر شما از دست بدهند. هنگامی که آنها فرض می کنند که شما یک nutbar هستید، آنها تصمیم می گیرند که باید بنشینند و منتظر یک هیولای برتر بمانند تا شما را با شما انتخاب کند.وقتی بازیکنی در این وضعیت ذهنی دارید، آن را برای هر نمایش قدرتی بسیار آسان می کند.

اگر بازیکنی در این حالت ذهنی با شما بازی می کند، می توانید فرض کنید که شکست خورده اید و دراز کشیده اید. سرقت کرکره بخش بزرگی از برنده شدن در هدآپ است. به ازای هر تراشه ای که به عنوان کور می دزدید، پشته شما دو تراشه نسبت به رقیب شما برتری پیدا می کند.

از آنجایی که بلایندها در یک بازی نقدی در مقایسه با پشته‌ها بسیار کوچک هستند، می‌توانید قبل از اینکه متوجه شوند چه اتفاقی می‌افتد، بخش بزرگی از کل استک حریف را بدزدید. وقتی کرکره ها 1 تا 2 درصد از پشته شما هستند، به راحتی می توانید آن را رها کنید و دو بار فکر نکنید. شما 20 بار متوالی آن را رها می کنید و 30٪ از پشته خود را بدون بازی کردن از دست داده اید.

اهمیت کارت ها در بازی پوکر هدزآپ

قوانین بازی پوکر هدزآپ

کرک کردن حریف دیگر با ارزش ترین کاری است که می توانید در یک مسابقه هدآپ انجام دهید. وقتی می‌توانید از نظر ذهنی آنقدر از حریف خود پیشی بگیرید که آنها معتقدند در واقع از شما پیشی می‌گیرند، حتی وقتی تمام پول خود را از دست می‌دهند، احساس تماشایی است.

استراتژی ذکر شده در اینجا برای این نیست که شما قدم به قدم دنبال کنید و سعی کنید آن را دنبال کنید.

هدف در اینجا این بود که متوجه شوید واقعاً چقدر فکر در یک مسابقه هدآپ انجام می شود. این به شما ایده خوبی می دهد که در کجا می توانید نوار را از نظر عمق استراتژی خود تعیین کنید. شما باید این مثال را در نظر بگیرید و از آن به عنوان نقطه شروعی برای تدوین برنامه های بازی هدآپ خود استفاده کنید.

قوانین بازی پوکر هدزآپ

ورود به سایت معتبر

استفاده از استراتژی مانند این در برابر یک بازیکن برتر به هیچ وجه به نتیجه نمی رسد. ابتدا باید مهارت و سبک حریف خود را به درستی قضاوت کنید. هنگامی که بدانید با چه کسی روبرو هستید، آماده خواهید بود که یک برنامه بازی برای پیروزی ایجاد کنید . برای ورود به سایت معتبر بازی پوکر هدزآپ کافیست که بر روی لینک پایین صفحه کلیک فرمایید .

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت