نکات طلایی در پوکر که مهارت شما را افزایش میدهد (تضمینی)

نکات طلایی در پوکر که مهارت شما را افزایش میدهد (تضمینی)

نکات طلایی در پوکر

پوکر نام یک بازی جذاب کازینویی اسـت که بـه شما سود قطعی خواهد داد در ادامه با نکات طلایی در پوکر که مهارت شما را افزایش می دهد «تضمینی» سایت برترین بی را دنبال کنید. 

 

نخبه شدن در بازی پوکر 

که چه چیزی یک بازیکن نخبه پوکر را در بازی خود فوق العاده میکند. آیا این همه ی ي استعداد، مهارت یا شانس ساده اسـت؟ بخوانید تا متوجه شوید!5 مهارت برتر که یک بازیکن نخبه پوکر را اینقدر خوب می‌کند چیست؟چه چیزی ماهی را از کوسه جدا می‌کند؟ضعیف از کاه؟مزایا از … سیب زمینی ارم…؟مطمئن نیستید؟ خوب، بیایید نگاهی بـه چند ویژگی بیندازیم که بازیکنان بزرگ را از بقیه انسان های‌ فانی متمایز میکند.

 


مطلب مرتبط: چگونه در بازی پوکر افرادی که تقلب میکنند را پیدا کنیم ؟‌ (نکات طلایی پوکر)


 

نکات طلایی در پوکر

5 مهارت برتر که یک بازیکن پوکر را متمایز میکند:
تطبیق پذیری
داستان سرایی
فداکاری وسواسی
هوشمند مطالعه کنید
سلامتی و تندرستی

 

نکات طلایی در پوکر که مهارت شما را افزایش میدهد «تضمینی»

پوکر بر خلاف سایر ورزش‌ها اسـت زیرا در همه ی ي سطوح قابل دسترسی اسـت.بـه عنوان مثال ورزشی مانند فوتبال، تنیس یا بوکس را در نظر بگیرید. مگر این که یک سلبریتی باشید یا در رقابتی پیروز شوید، مبارزه با نخبگان بـه موارد زیر نیاز دارد:

 

استعداد طبیعی
سال‌ها آموزش
بسیار و بسیاری از شانس
برای بسیاری از ما، فقط روی میز نیست.

 

اما در پوکر، درهم‌تنیدگی با بهترین‌ها فقط بـه دنبال خرید خرید اسـت . این قابلیت دسترسی مقدار زیادی از افسانه دیوید در مقابل جالوت را بـه بازی اضافه میکند.گفته می‌شود، این منجر بـه شکاف های‌ بزرگی در کلاس میشود که منحصر بـه فرد پوکر اسـت.اما، همه ی ي ورزش ها دارای شکاف مهارتی هستند؟

نخبه شدن در بازی پوکر 

 


مطلب مرتبط: عامل موفقیت در بازی پوکر تجربه است یا شانس؟ | راز برد در بازی پوکر


 

اره. در حالی که تفاوت‌های‌ مهارتی غیرقابل انکاری در میان ورزشکاران حرفه‌ای وجود دارد، اما این تفاوت‌ها بسیار کمتر از مهارت‌های‌ پوکر هستند.

 

مبتدیان کامل اگر پول لازم برای ورود بـه بازی را داشته باشند میتوانند در سطح نخبگان رقابت کنند.بـه عنوان مثال بـه تنیس نگاه کنید. برای یک آماتور کاملا غیرممکن اسـت که در یک مسابقه تنیس در برابر یک حرفه ای پیروز شود. اما در پوکر، یک تازه‌کار میتواند بهترین‌های‌ جهان را شکست دهد، اگر کارت‌ها بـه نفع او بیفتد. شما این مقدار را در مسابقات پوکر می بینید.

 

روش برنده شدن در بازی پوکر

تشخیص این که یک نفر در چه سطحی بازی میکند، سخت اسـت.شما می‌توانید خود را در گیج شدن گلدان های‌ چند طرفه با ترکیبی از بازیکنان ضعیف و قوی بیابید .بهترین بازیکنان در جهان کسانی هستند که قادر بـه درجه مخالفان خود هستند و تنظیم بـه آنها بـه سرعت.بهترین بازیکنان جهان سازگار هستند

 

GTO رویکرد بـه پوکر نفی نیاز بـه انطباق با هر فرد «از آن و متعادل کننده شده اسـت». اما این که بتوانید از سبک GTO برای بهره برداری از بازیکنان ضعیف تر دور شوید، میتواند بسیار سودآور باشد.

 

این توانایی بسیار مفید اسـت، بـه ویژه از آنجایی که بسیاری از بازیکنان ضعیف تر نمی دانند چگونه خود را تنظیم کنند . و احتمالاً انها برای “دراز مدت” وجود ندارند.

روش برنده شدن در بازی پوکر

بازیکنان نخبه آفتاب پرست هستند .انها سریعتر از بقیه ما می‌خوانند و با بازیکنان سازگار میشوند.

 

بازیکنان بزرگ پوکر، داستان‌سرایان خارق‌العاده‌ای هستند – و نه تنها داستان‌های‌ بد هم!بازیکنان برتر معمولاًً بـه آن‌ها اذیت نمی‌شوند، مگر این که بـه‌ویژه خشن باشد. در این صورت، در #PleaseDontNobodyCares.com توییت کنید.

 

وقتی بـه «داستان‌سرایان» اشاره می‌کنیم، منظور ما توانایی یک بازیکن نخبه برای ایجاد خطوط و اندازه‌های‌ شرط‌بندی باورپذیر اسـت . این سناریو بـه ویژه در هنگام بلوف کردن صادق اسـت.

 

شروع، میانه و پایان روشنی دارد.

یک قهرمان و شرور وجود دارد .

 


مطلب مرتبط: 5 تقلب عجیب در بازی پوکر | با تقلب در پوکر 30 تا 50 میلیون کسب درآمد کنید!


 

پرداخت کنندگان و برتری در پوکر
شما تمام زمان را در سفری می گذرانید که مسیر آن با پیشرفت داستان «یا دست» بـه طرز چشمگیری تغییر می‌کند.

ممکن اسـت هیچ جادوگر یا اجنه ای وجود نداشته باشد، اما بـه هر حال این یک داستان اسـت.

 

هر خیابان فصل جدیدی را نشان می‌دهد. مانند نویسندگان بزرگ، بازیکنان برتر میتوانند این ها را بـه هم پیوند دهند تا داستان‌های‌ منسجم و باورپذیری را شکل دهند .بازیکنان باهوش داستان سرای منسجمی هستندبازیکنان باهوش داستان سرای منسجمی هستندو این فرآیند روشمند تصادفی نیست.

 

پرداخت کنندگان و برتری در پوکر

یکی از چیزهایی که پرداخت کنندگان نخبه را از بقیه جدا می‌کند آگاهی انها از داستان هایی اسـت که می گویند. هر کسی می‌تواند سعی کند مهره ها را در یک پیچ یا رودخانه نشان دهد.اما یک بازیکن نخبه تنها در صورتی این کار را انجام می دهد که با روایت موجود دست مطابقت داشته باشد.

 

بـه همین ترتیب، بازیکنان بزرگ می‌توانند داستان های‌ بازیکنان دیگر را نیز بخوانند. آنها بلوف ها را برای سرگرمی انتخاب میکنند. و این مهارت مبارزه با انها را بسیار دشوار میکند.اگر می‌خواهید بـه یک بازیکن خوب بلوف بزنید، ابتدا باید داستان خود را ارزیابی کنید.بـه یاد داشته باشید، یک بلوف ضعیف مانند یک رمان با فصلی مبهم اسـت.افراد باهوش قصد خرید آن را ندارند!

صادق بودن در پوکر

 


مطلب مرتبط: نحوه بلوف زدن در بازی پوکر ویژه افراد مبتدی | استراتژی پولساز در بازی پوکر


 

همانطور که خودش بـه شما میگوید، کریستیانو رونالدو ذاتا با استعدادترین بازیکن فوتبال نیست. بله، او خیلی خوب اسـت.اما وضعیت او بـه عنوان یکی از بهترین ها «و نه بهترین» احتمالاً نتیجه شخصیت وسواسی و مصمم او اسـت.

 

این منجر بـه اخلاق کاری بی‌وقفه و رقابت بیش از حد میشود.بـه گزارش اورا، یکی از هم تیمی های‌ رونالدو در منچستریونایتد، رونالدو یکبار در یک بازی پینگ پنگ بـه ریو فردیناند شکست خورد. او که ویران شده بود، یک میز خرید و هفته ها تمرین کرد تا این که بـه اندازه کافی خوب شد که فردیناند را در یک مسابقه برگشت شکست دهد – که او هم انجام داد.

 

بدون شک بازیکنان ذاتا با استعداد تری هم وجود دارند که مانند رونالدو از توانایی بالایی برخوردار نیستند. بنابراین، در نتیجه نتوانستند بـه تمام پتانسیل خود دست یابند.

 

صادق بودن در پوکر

همین امر در مورد تعداد بی شماری از بازیکنان پوکر نیز صادق اسـت .دورانی که استعداد طبیعی می توانست شما را در پوکر بـه اوج برساند، مدت هاست گذشته اسـت. این روزها بازی ها خیلی سخت هستند. کسانی که در اوج هستند جادوگران GTO درخشانی هستند که ساعت های‌ بی شماری را در آزمایشگاه سپری کرده اند.

بازی هیجانی پوکر

 


مطلب مرتبط: نکاتی مهم در مورد قوانین نانوشته در بازی پوکر و سودهای میلیاردی


 

انها توسط Adderall، Redbull، و میل خام بـه بهترین بودن تقویت میشوند.انها شبیه سازی های‌ دستی را در صبحانه اجرا می‌کنند و اندازه شرط ها را با شام بررسی می‌کنند. انها رونالدوهای پوکر هستند.اخلاق کاری بی امان و رقابت بیش از حداخلاق کاری بی امان و رقابت بیش از حد. اگر می‌خواهید یک بازیکن نخبه باشید، باید کاملاً وقف بهترین بودن باشید. اگر نباشی، این اتفاق نمی افتد.

 

همه ی ي می‌دانند که نظم بخش مهمی از موفقیت پوکر اسـت . تا حد زیادی، موفقیت شما متناسب با میزان خوبی اسـت که در رفع رایج ترین نشت های‌ خود مهارت دارید.بازیکنان نخبه در رفع نشتی در بازی خود استاد هستند .

 

هنگام ورود بـه آزمایشگاه، بسیاری از بازیکنان معمولاًً بخش عمده ای از زمان خود را بـه بزرگترین پات های‌ جلسه اختصاص می‌دهند. منطقی بـه نظر می رسد زیرا اینجا جایی اسـت که بیشترین پول دست بـه دست می‌شود و یک اشتباه بزرگ می‌تواند گران ترین باشد.

 

جای تعجب نیست که احساسات زیادی بـه گلدان های‌ بزرگ گره خورده اسـت.بنابراین، تمرکز روی آنها مطالعه چیزی که معمولاًً بسیار کسل کننده اسـت، کمی هیجان انگیزتر میکند.گرچه این عمل لزوما بهترین روش عمل نیست.

 

یک اشتباه بزرگ در اینجا واقعاً می‌تواند گران باشد. اما، در واقعیت، بیشتر گلدان های‌ بزرگ پیامد های‌ زیر هستند:

انضباط ضعیف
کولرها
دویدن بـه بالای محدوده شخصی هنگام بلوف زدن

 

انضباط ضعیف بیشتر یک نشت بازی ذهنی اسـت. بنابراین، نمیتوانیم آن را با بررسی دست‌ها برطرف کنیم. وقتی اشتباهاتمان را مرتکب می‌شویم، معمولاًً می دانیم که خطاها هستند. «در غیر این صورت مشکل انضباطی نخواهد بود».

دست های برتر در بازی پوکر + نکات طلایی در پوکر

 


مطلب مرتبط: یادگیری پوکر با زبانی ساده و آسان + معرفی سایت معتبر پوکر


 

دست های برتر در بازی پوکر

همچنین نمیتوانیم در مورد دست‌های‌ خنک‌تر یا حریفمان که آجیل‌ها را آب میکنند، کار زیادی انجام دهیم . ما مانده ایم که مانند یک تیم آشپزخانه فست فود در یک فروش فوری برای ناهار، چیپس پرتاب می‌کنیم.

 

علاوه بر این، اکثریت قریب بـه اتفاق دست ها منجر بـه گلدان های‌ کوچک تا متوسط ​​میشوند. این موارد اغلب در طول مطالعه نادیده گرفته میشوند. اما، در واقعیت، انباشته شدن اشتباهات معمولی در گلدان های‌ کوچک میتواند بـه سرعت از ضرر چند گلدان هیولا بیشتر شود .

 

بـه آن این گونه نگاه کن. نوشیدن دو آبجو در شب، گران‌تر و برای سلامتی مضرتر از مصرف شش لیوان آبجو بعد از یک هفته هوشیاری اسـت.اما این پرخوری بزرگتر و خماری بعدی اسـت که احتمالاً همه ی ي توجه را بـه خود جلب می‌کند.بازیکنان بزرگ هوشمندانه مطالعه می‌کنند. آنها اهمیت نقاط کوچک و رایج را درک می‌کنند و زمان زیادی را صرف کار روی انها میکنند.

 

خورد خوراک مناسب قبل شروع بازی

همانطور که استاندارد پوکر افزایش یافته اسـت، تصویر یک حرفه ای معمولی نیز افزایش یافته اسـت.سبک زندگی سالم مهارت های‌ پوکر را تقویت می کندسبک زندگی سالم مهارت های‌ پوکر را تقویت میکند

خورد خوراک مناسب قبل شروع بازی + نکات طلایی در پوکر

 


مطلب مرتبط: آیا بازی پوکر در زندگی شخصی تاثیر مثبت میگذارد یا منفی ؟‌


 

کلیشه‌های‌ حرفه‌ای‌های‌ گاوچران/گانگستر «مدرسه قدیمی» با نسل جدیدی از بازیکنان جوان‌تر، سالم‌تر و پرتعداد جایگزین شده‌اند.سیگارهای کنار میز و لیوان های‌ ویسکی با کیسه های‌ مخلوط دنباله دار و لیوان های‌ بلند H2O خوب قدیمی جایگزین شده اند .و بسیار منطقی اسـت. تعداد زیادی علم وجود دارد که موارد زیر را با افزایش تمرکز و سطح انرژی شما مرتبط می‌کند:

 

یک رژیم غذایی سالم
یک الگوی خواب ثابت
بدنی متناسب از نظر بدنی
این ها مانند کدهای تقلب در یک “ورزش ذهن” مانند پوکر هستند.

 

بنابراین، تصادفی نیست که اکثر حرفه‌ای‌های‌ برتر بـه نظر از خوش فرم‌ترین‌ها هستند.مسلماً، پول و آزادی در دسترس نخبگان، هم رفتن بـه باشگاه و هم خوب غذا خوردن را بسیار آسان‌تر میکند. اما این یک انتخاب داوطلبانه اسـت که این بازیکنان انجام دادند «احتمالاً قبل از رسیدن بـه اوج».

 

یک سبک زندگی سالم ، نظم و انضباط خوب و مهارت های‌ سازگاری را ایجاد می‌کند که بـه طور طبیعی با میزها جذب میشود. و مزایای ذهنی و عاطفی ناشی از یک سبک زندگی سالم بـه شما کمک میکند تا بازی A خود را برای مدت طولانی تری انجام دهید.

ورود به سایت معتبر بازی پوکر + نکات طلایی در پوکر

ورود به سایت معتبر بازی پوکر

طببق بررسی هایی که داشتیم بهترین سایت بازی پوکر را برای شما در لینک سبز رنگ پایین صفحه قرار دادیم و بهبود سلامت کلی میتواند بـه شما کمک کند تا بـه سطح بعدی بروید.خب! حالا شما مالک آن هستید! پنج مهارتی که نخبگان را از متوسط جدا میکند .ما امیدواریم که انها کمک کرده باشند، و در راه شما بـه سمت بالا موفق باشید!

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت