زن 25 ساله ای که در محل کارش خود ارضایی میکند! (+عکس)

زن 25 ساله ای که در محل کارش خود ارضایی میکند! (+عکس)

عکس خود ارضایی زن جوان در محل کارش 

خودارضایی متاسفانه یکی از بیماریهایی برای مردان و زنان اسـت کـه نمی توان جلوش شهوت خودرا گرفت اما حالا یک زن جوان فراتر از خود جلو رفته ودر محل کارش خودارضایی میکند در ادامه با زن 25 ساله اي کـه در محل کارش خود ارضایی میکند! «+عکس و جزییات» برترین بی را دنبال کنید . 

 

تلاش مداوم یک زن برای لذت بردن چیزی جز درد بـه همراه نداشته اسـت.یک نیمفومانیک جوان میگوید اعتیاد بـه جنسی بـه دلیل اجبار بـه خودارضایی در محل کار، روابط وی را از بین برده و آینده شغلی وی را خنثی کرده اسـت.

زن 25 ساله ای که در محل کارش خود ارضایی میکند! «+عکس و جزییات»

این معتاد ناشناس، 25 ساله، اوایل این هفته بـه Reddit رفت تا فاش کند کـه اواخر سال گذشته بـه عنوان یک نیمفومانیک تشخیص داده شده اسـت و بـه دنبال درمان اسـت.این زن پیش از اعلام این کـه بـه سؤالات نظر دهندگان کنجکاو پاسخ خواهد داد، نوشت: «چند روز از فاصله شش ماهه ماندن بین مرزهایی کـه برای خودم تعیین کرده‌ام «با کمک بزرگ درمانگرم» گذشته اسـت.

 

“آیا وضعیت شـما مربوط بـه یک تروما در گذشته اسـت یا [این] دقیقاً بـه همان شکلی اسـت کـه سیم‌کشی کرده اید؟” یک نفر در تاپیک Reddit پرسید.Redditor نوشت: “اگر محدودیتی وجوددارد، من ان را کشف نکرده ام.”

 

بیشتر بخوانید: آلت تناسلی کی بزرگتره؟؟ | عجیب ترین مسابقه دنیا «+عکس»

 

خودارضایی چیست؟

بـه لمس یا مالیدن قسمت‌ هایي ازبدن توسط خود فرد برای ایجاد لذت جنسی و ارضای میل جنسی، خودارضایی گفته می شود. اما طبق معمول بخش اصلی خودارضایی با مالیدن آلت تناسلی همراه اسـت و بیشترین لذت جنسی را برای فرد بـه همراه دارد.

عکس خود ارضایی زن جوان در محل کارش 

خودارضایی را می توان نوعی از رابطه جنسی «سکس» دانست کـه میتواند بـه تنهایی یا بـه همراه شریک جنسی انجام شود. این فعالیت جنسی می تواند در هر جنسیتی با هر سنی صورت بگیرد؛ بنابر این هم دختران و هم پسران میتوانند خود ارضایی داشته باشند.

 

در گفتار عامیانه بـه خودارضایی مردان جق زدن «جلق زدن» هم گفته میشود کـه در متون اسلامی از ان با عبارت استمنا یاد میشود. خود ارضایی ممکن اسـت عوارضی بـه همراه داشته باشد کـه در ادامه بـه شرح ان‌ها و روش هاي‌ ترک خود ارضایی می‌پردازیم.

 

خود ارضایی بـه انگلیسی masturbation میشود کـه توسط خود شخص یا طرف مقابل انجام‌می گیرد. این واژه در انگلیسی از فعل و عمل masturbate یا همان جق زدن «جغ زدن» می آید. این عمل در خلوت خصوصی و یا در حضور شریک جنسی می تواند طبیعی جلوه کند و ضرورتا سکس و یا رابطه‌ي جنسی نباید با دخول همراه باشد.

 

در دوره‌ي بلوغ نیز، پسران و دختران، هردو با لمس آلت تناسلی خود بـه لذت بالایی می رسند کـه خودارضایی علت ان اسـت.از طرفی از masturbation برای درمان برخی اختلالات جنسی بـه کاربرده‌می شود. همچنین آشنایی با اندام‌هاي‌ جنسی و شناختن بدن فرد،‌ تنها با لمس نقاط مختلف و کنجکاوی درباره‌ي ان امکان پذیر اسـت.

 

بیشتر بخوانید: 5 مزیت خود ارضایی در دختران و پسران «+عکس»

 

زن 25 ساله ای که در محل کارش خود ارضایی میکند! «+عکس و جزییات»

این نیمفومانیک خاطرنشان کرد: «من مورد تجاوز جنسی قرار نگرفتم یا آسیبی از این قبیل نداشتم، اما در سنین بسیار پایین بـه روشی بسیار ناسالم در دسترس رابطه جنسی قرار گرفتم. مادرم یک معتاد بـه مواد مخدر «و احتمالاً معتاد بـه سکس» بودو بزرگ شدن خانه ما دری چرخان از مردانی بود کـه او با آن ها «قرار داشت».

خودارضایی چیست؟

وی افزود کـه پدر بیولوژیکی اش قبلا در زندان بوده و هیچ رابطه اي با او نداشته اسـت.

 

این زن گفت کـه از سنین پایین شروع بـه رابطه جنسی کرده اسـت اما اعتراف کرد کـه اعتیادش پس از مرگ مادرش چندین سال پیش تشدید شد.

 

او فاش کرد کـه شروع بـه افراط کردن برای تغذیه میل سیری ناپذیر خود برای رابطه جنسی، بازدید از کلوپ هاي‌ فتیش و حتی خودارضایی در حین رانندگی کرده اسـت.

 

این زن گفت کـه از سنین پایین شروع بـه رابطه جنسی کرده اسـت، اما اعتراف کرد کـه اعتیادش پس از مرگ مادرش چندین سال پیش تشدید شد. تصویر سهام

 

این زن گفت کـه از سنین پایین شروع بـه رابطه جنسی کرده اسـت، اما اعتراف کرد کـه اعتیادش پس از مرگ مادرش چندین سال پیش تشدید شد. «تصویر سهام.»
او نوشت: «من فقط بـه دلیل درد جسمی ناشی از مقدار اصطکاک پایین، متوقف می شوم، درست مثل زمانی کـه دستم خیلی درد می کند، خودارضایی را متوقف میکنم. “اگر محدودیتی وجود داشته باشد، من ان را کشف نکرده ام.”

 

 

ماجرای زنی که همه جا خود ارضایی میکند

Redditor گفت کـه اعتیاد بـه جنسی باعث شده او احساس درماندگی کند و روابط با خانواده و دوستان را از بین ببرد.او بـه صراحت در مورد اجبار نامرتب خود ادعا کرد: “من در هر رابطه اي کـه داشته ام خیانت کرده ام، حتی زمانی کـه واقعا ان مرد را دوست داشتم و نمیخواستم با هیچکس دیگری باشم.”

زن 25 ساله ای که در محل کارش خود ارضایی میکند! «+عکس و جزییات»

این معتاد افزود: “من دوستی ها را خراب کرده ام زیرا با دوست پسر دوستانم خوابیده ام، خواهرم با من صحبت نمیکند زیرا من با شوهرش بوده ام.”تحصیلات و شغل او نیز آسیب دیده اسـت.

 

او ادامه داد: «من در مدرسه، دانشگاه، و محل کار سست شده‌ام، زیرا زمانی کـه قرار بود کار کنم/ درس بخوانم یا فقط در حال خودارضایی بودم یا فقط تماشای فیلم‌هاي‌ مستهجن/ معاشقه/ رابطه جنسی با مردم داشتم. “من روزانه دیر سر کار آمده ام، زیرا بـه جای این کـه از خانه بیرون بیایم، فقط بـه خاطر وحشت و هراس بعد از اتمام کار، شروع بـه خودارضایی کردم و طبق معمولً چیزها را فراموش می کنم.”

 

خود ارضایی زنی در دانشگاه

اکنون، پس از شش ماه درمان، معتاد ناشناس در حال یادگیری تمایز بین «امیال خوب» و «امیال بد» اسـت و میگوید هدفش مجرد نبودن نیست، بلکه صرفاً می خواهد خواسته‌هایش را نظارت کند.او توضیح داد: «این یک اعتیاد نیست کـه من برای همیشه «هوش» بمانم.

 

Redditor نوشت: “بسیاری از اوقات من بـه دلیل چیزهای دیگری کـه درگیر ان هستم، مانند استرس، اضطراب، افسردگی، ناامنی ها و غیره، این هوس ها را دارم کـه باعث می شود از طریق رابطه جنسی کنار بیایم.”

 

او با امید بـه آینده گفت: “اول از همه ی [وقتی احساس غرق شدن می کنم] از تلفنم و هر گونه مزاحمتی فاصله می‌گیرم، تمرینات تنفسی انجام میدهم و بـه موضوع عمیق تر فکر می کنم و خودم را مشغول کار دیگری می کنم کـه دوست دارم انجام دهم.” با رابطه جنسی سالم و دوست داشتنی

 

زن 25 ساله ای که در محل کارش خود ارضایی میکند! «+عکس و جزییات»

شاید از خود بپرسید کـه خودارضایی چه اثراتی دارد و باعث چه چیزی میشود؟ هدف اصلی از انجام خودارضایی، رسیدن بـه لذت جنسی ودر صورت امکان ارگاسم اسـت. اگر خودارضایی بـه درستی انجام شود، منجر بـه ارگاسم میشود.بـه لمس یا مالیدن قسمت‌ هایي ازبدن توسط خود فرد برای ایجاد لذت جنسی و ارضای میل جنسی، خودارضایی گفته می شود.خودارضایی یکی از روش‌هاي‌ رسیدن بـه لذت جنسی اسـت کـه می تواند توسط خود فرد انجام شود یا توسط شرکت جنسی صورت بگیرد.

 

خودارضایی زنان چیست؟ 

همان طور کـه گفته‌شد،‌ خودارضایی هم در زنان و هم در مردان دیده‌می شود. خودارضایی خانم ها نسبت بـه آقایان کمتر دیده‌می شود و اما حدود سه چهارم خانم‌ها خودارضایی انجام می دهند. خودارضایی دخترها می تواند با مالیدن آلت جنسی و یا بخش‌هایي ازبدن کـه لذت جنسی زیادی بـه فرد می دهد، انجام شود و یا این کـه همراه با ورود یک جسم خارجی بـه داخل واژن باشد.

ماجرای زنی که همه جا خود ارضایی میکند

گاهی از اسباب‌بازی‌هاي‌ جنسی نیز در خودارضایی زنان استفاده می شود کـه می توان از میان آن ها بـه ویبراتورها اشاره‌کرد. برخی از خانم‌ها با نقطه‌ي جی «G spot» خودرا ارضا میکنند و برخی دیگر بـه کلیتوریس می پردازند. گاهی هم با دخول برخی از وسایل و ادامه دادن این حرکت تا زمان ارضاشدن، بـه ارگاسم واژینال می رسند.

 

طبق معمول برای زنانی کـه میل جنسی کمی دارند و یا بـه ارگاسم نمی رسند، خودارضایی می تواند مفید باشد و بـه آن ها کمک کند کـه بخش‌هایي ازبدن خودرا بشناسند.

 

 

بیشتر بخوانید: خودارضایی پسری جوان جانش را گرفت!!! «+عکس داغ»

 

بدن پسران نسبت بـه دختران پیچیدگی کمتری دارد و نسبت بـه دختران، ساده‌تر می توان انها را شناخت و بـه اوج لذت جنسی رساند. از طرفی، ارگاسم در مردان شکل دیگری نسبت بـه ارگاسم در زنان دارد. بنابر این خود ارضایی در پسران، ساده‌تر از خودارضائی در دختران اسـت. طبق معمول خود ارضائی در پسران بـه حلقه کردن دست بـه دور آلت تناسلی و جلو و عقب کردن بر روی ان انجام می شود. این حالت، تصور ورود بـه واژن را برای فرد ایجاد می کند و میتواند با لمس نقاط حساس‌تر، سریع‌تر بـه اوج لذت جنسی یا ارگاسم برسد.

 

زن 25 ساله ای که در محل کارش خود ارضایی میکند! «+عکس و جزییات»

پسران طبق معمول در سنین پایین خودارضایی را آغاز میکنند. نخستین باری کـه یک پسر خود ارضایی میکند، حتی ممکن اسـت درک درستی از رابطه‌ي جنسی و فیزیولوژی بدن خود نداشته‌باشد، اما اینکار را انجام دهد چون لذتی ناشناخته در بدن او ایجاد می کند.

خودارضایی زنان چیست؟ 

خودارضایی این زن جوان کـه سن 25 ساله اي هم دارد یکی از عجیب ترین کارهایی بود کـه یک فرد میتواند در مجل کارش انجام دهد در مورد درستی یا اشتباه بودن این موضوع حرفی نیست اما اگر احتیاط نشود او دچار مریضی هاي‌ زیادی خواهد شد.زن 25 ساله اي کـه در محل کارش خود ارضایی میکند! «+عکس و جزییات»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت