تصاویر عجیب از فشن شو زنان ویژه مسلمانان با حجاب (+جزییات)

تصاویر عجیب از فشن شو زنان ویژه مسلمانان با حجاب (+جزییات)

عکس هایی از فشن شو زنانه با حجاب 

در یکی از کشورهای مسملمان نشین زنان با حجاب هم مانند اروپایی ها فشن شوی اسلامی مخصوص مسلمانان انجام دادند در ادامه با تصاویر عجیب از فشن شو زنان ویژه مسلمانان با حجاب (+جزییات) برترین بی را دنبال نمایید و فستیوال فشن اسلامی مالزی سوم نوامبر در کوالالامپور‍، پایتخت کشور مالزی برگزار شد. این فستیوال فشن یک رویداد جهانی است و به رشد فشن اسلامی به عنوان فشنی شیک و مدروز متناسب با حیا و حجاب اسلامی مورد نیاز برای زنان و مردان مسلمان، کمک می‌کند.

تصاویر عجیب از فشن شو زنان ویژه مسلمانان با حجاب (+جزییات)

به نقل از اسوشیتدپرس و خبرگزاری‌های مالزی، 45 طراح از 5 کشور اندونزی، فیلیپین، هند، پاکستان و خود مالزی مدل‌های خود را در این فستیوال فشن اسلامی به نمایش گذاشتند.
در این رویداد فشن طراحان مدل‌های لباس شب، لباس عروس، لباس‌های میهمانی، لباس‌های مناسب عبادت و مایوهای اسلامی را به نمایش گذاشتند.

علاوه بر فستیوال فشن اسلامی مالزی که در آن طراحان مدل‌های محجبه و اسلامی را به نمایش گذاشتند، هفته فشن بین‌المللی مالزی(MIFW) نیز از 2 تا 6 نوامبر در کوالالامپور برگزار شد. در این هفته فشن طراحانی از کشورهای مختلف همچون چین و روسیه مدل‌های جدید خود را به نمایش گذاشتند.

از راه‌اندازی Vogue Arabia گرفته تا Uniqlo و Dolce & Gabbana که به خطوط مد معمولی منشعب می‌شود، سبک اسلامی در سال‌های اخیر به یک بازار جهانی در حال رشد تبدیل شده است – و همچنین یک بازار سودآور. ارقام تامسون رویترز پیش‌بینی می‌کند که هزینه‌های جهانی مد توسط مسلمانان تا سال 2022 به 373 میلیارد دلار خواهد رسید.مدهای مسلمان معاصر از 22 سپتامبر موزه دو یانگ سانفرانسیسکو را تحت کنترل خود قرار می دهد – اگرچه محدود به آن نیست – از طریق حجاب های نایک، اینفلوئنسرهای آنلاین و لباس های مجلسی. .

عکس هایی از فشن شو زنانه با حجاب 

فشن شو زنان مسلمان

این نمایشگاه با کاوش در فروتنی آغاز می‌شود، که اتفاقاً به لطف افزایش علاقه خرده‌فروشان و طراحان غربی، یکی از کلیدواژه‌های مد سال‌های اخیر است. این فیلم بر روی نقش پوشش سر، لباس ورزشی – از جمله بورکینی جنجالی آهدا زانتی که در سال 2016 به طور موقت از برخی سواحل فرانسه ممنوع شد – و نشان دادن طرح های سفارشی از طراحان شیک از جمله اسکار د لا رنتا و ایو سن لوران که برای رعایت ملاحظات مذهبی طراحی شده اند، تمرکز دارد. این شامل قطعاتی است که از پوشاندن سر، بازوها و شکاف ها اطمینان می دهد.

لورا کامرلنگو، یکی از همکاران، گفت: “ما با طراحان در مناطق مختلف جهان، از خاورمیانه گرفته تا مالزی تا اندونزی، تحقیق و مصاحبه کردیم و فهمیدیم که این طغیان انرژی و خلاقیت از بسیاری از کشورهای اکثریت مسلمان نشات گرفته است.” متصدی لباس و منسوجات موزه هنرهای زیبای سانفرانسیسکو و یکی از برگزارکنندگان نمایشگاه. به این ترتیب، تمرکز زیادی از نمایشگاه بر روی طراحان این کشورها و طراحان نوظهور است.این نمایش همچنین به جوامع اروپا و ایالات متحده می‌پردازد و مشارکت‌های طراحان پیشرو بریتانیایی، مانند یاسمین سوبیح، کارآفرین ورزشی را به نمایش می‌گذارد.

جیل دیالساندرو، یکی از سازمان‌دهندگان و متصدی هنرهای لباس و نساجی، افزود: «نمایشگاه تفاوت‌های منطقه‌ای را نشان می‌دهد، بلکه اشتراکات را در سراسر جهان نشان می‌دهد. «در برخی مناطق ما این کار را از طریق نمایش عکاسی و فیلم انجام داده‌ایم. ما همچنین بخشی در رسانه های اجتماعی و عکاسی هنری داریم.

تصاویر عجیب از فشن شو زنان ویژه مسلمانان با حجاب (+جزییات)

فشن شوهای با حجاب

فشن شو مخصوص مسلمانان در کدام کشور ها میباشد؟

در میان هنرمندان برجسته، هنرمند پاپ مقیم مراکش، متولد مراکش، حسن حجاج است که در به نمایش گذاشتن حجاب های چاپی و غیرسیاه به دلیل واژگونی تصویرهای معمولی از لباس سر از طریق کارهایش مشهور شده است. متصدیان در رابطه با رسانه‌های اجتماعی محتاط بوده‌اند تا از رویکردی همگن به هزاره‌های مسلمان اجتناب کنند.

در واقع از جمله اینفلوئنسرهای برجسته می‌توان به لیا ورنون، یک وبلاگ نویس آمریکایی آفریقایی-آمریکایی با اندازه بزرگ، و هدی کاتبی، یک ایرانی-آمریکایی که یک سایت مد سیاسی را اداره می‌کند، اشاره کرد.

امید است این ویترین موفقیت برخی از نمایشگاه های مد اخیر را تکرار کند. V&A’s Balenciaga: Shaping Fashion که زمستان گذشته برگزار شد، مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، در حالی که اوایل امسال نمایشگاه اجسام بهشتی موزه متروپولیتن هنر تبدیل به محبوب‌ترین نمایش مد تمام دوران شد و یک میلیون مشتری را در سه ماه جذب کرد.

فضای نمایشگاهی قصد دارد به عنوان یک استعاره بصری عمل کند. طراحی شده توسط شرکت معماری ایرانی-آمریکایی حریری و حریری، خطوط منحنی آن شبیه به عمل پوشاندن خود است، با فضایی که Camerlengo می گوید “دور بازدیدکنندگان” را احاطه کرده است. گیسو و مژگان حریری، خواهران و بنیانگذاران شرکت در بیانیه‌ای گفتند که امیدوارند این نمایشگاه «اجازه دهد تا جامعه‌ای که اغلب درباره‌اش صحبت می‌شود، اما به ندرت فرصت سخنرانی و ارائه‌ی خود را به نمایش بگذارد، بررسی و بررسی مثبت شود».

فشن شو مخصوص مسلمانان در کدام کشور ها میباشد؟

عکس داغ فشن شو با روسری

در واقع، به نظر می‌رسد که این یک ملاحظات کلیدی برای بسیاری از شرکت‌کنندگان در این نمایش است، که تا 6 ژانویه 2019 ادامه خواهد داشت. منتخبی از مدهای دیاسپوریک شامل طرح‌هایی از برند آمریکایی Slow Factory است که توسط سلین سمعان لبنانی الاصل که با American Civil شریک شده است. اتحادیه آزادی‌ها مجموعه‌ای در مخالفت با «ممنوعیت مسلمانان» دونالد ترامپ ایجاد می‌کند – روسری‌های ابریشمی با کلمه «ممنوع» تزیین شده و یک ژاکت بمب‌افکن با متمم اول ایالات متحده که به انگلیسی و عربی نوشته شده است.

تصاویر عجیب از فشن شو زنان ویژه مسلمانان با حجاب (+جزییات)

Camerlengo می افزاید: “ما تصمیم گرفتیم که نمایشگاه را قبل از رئیس جمهور فعلی خود برپا کنیم، اما زمان مهمی برای انجام آن است.” بسیاری از هنرمندان و طراحانی که با آنها کار کرده‌ایم، درباره نقش مد به عنوان عاملی برای تغییرات مثبت صحبت کرده‌اند.»

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت