معیارهای عجیب پورن استار معروف برای خواستگارانش

معیارهای عجیب پورن استار معروف برای خواستگارانش

خواستگاری از پورن استار معروف 

بازیگر فیلم های صحنه دار و بزرگسالان که یک زن امریکایی میباشد برای خواستگاران خود خط رو خط کشید در ادامه با معیارهای عجیب پورن استار معروف برای خواستگارانش!!! (+عکس) برترین بی را دنبال نمایید .

یک مدل OnlyFans فاش کرده است که برای هر کسی که به خواستگاری از او فکر می‌کند، معیاری بی‌رحمانه قرار می‌دهد. و این برای افراد ضعیف نیست.آلیشیا دیویس، که با نام @littlebrunettebaddie در اینستاگرام شناخته می شود، با ارسال محتوای بزرگسالان در پلتفرم اشتراک OnlyFans، هزاران نفر به دست آورده است. برنامه ای که توسط مدل های بی شماری برای به اشتراک گذاری محتوایی از نوع صریح استفاده می شود.

این پلتفرمی است که برای اولین بار پس از مدت ها به برخی اجازه داده است از آزادی مالی برخوردار شوند، حتی افرادی مانند موسیقیدان لیلی آلن در هفته های اخیر به آن ملحق شده اند.این به این معنی نیست که برای همه مناسب است، اما یکی از مدل ها توضیح می دهد که چرا آرزو می کرد هرگز شروع به ژست برهنه نمی کرد.

اکنون، با توجه به پلتفرم او و همچنین تجربیات قبلی اش از قرار ملاقات، آلیشیا – که در ساحل طلایی استرالیا زندگی می کند – احساس می کند که مجبور شده است چک لیستی را برای هر کسی که می خواهد با او شلیک کند، جمع آوری کند.

معیارهای عجیب پورن استار معروف برای خواستگارانش!!! (+عکس)

معیارهای عجیب پورن استار معروف برای خواستگارانش

و با رعایت معیارها، آلیسیا 32 ساله – که قبلاً افسر زندان بود – وقتی صحبت از خواسته های او می شود کاملاً واضح است.او می‌گوید: «تجربه‌های نامطلوب زیادی داشتم، اما تجربه‌های خوب و بد و رشد خود به من آموخته است که چه کار می‌کنم و چه نمی‌خواهم، این چیزی است که چنین معیار خاصی را شکل داده است.

«این تضمین می‌کند که وقتم را با افراد اشتباه تلف نمی‌کنم و با آن‌طور که انتظار دارم و لیاقتش را دارم با من رفتار می‌شود.«سال‌ها پیش خیلی از این چیزها را کاملاً نادیده می‌گرفتم، اما اخیراً بعد از اینکه مجبور شدم با افرادی که نمی‌دانند چه می‌خواهند تحمل کنم، این فهرست را اجرا کردم.»

در لیست کادرهایی که باید علامت گذاری شوند شامل داشتن ماشین می شود. ذهنیت سخت کوشی داشته باشید؛ خنده دار باش؛ عاشق سفر یا می خواهید سفر کنید. رو به جلو و مطمئن باشید؛ و در برقراری ارتباط خوب باشیدو در حالی که اکثر آن‌ها توسط فالوورهای آلیشیا پس از انجام یک ویدیوی TikTok که همه آن‌ها را توضیح می‌دهد پذیرفته شده‌اند، چند مورد دیگر چندان مورد پسند طرفداران او قرار نگرفته است.

یک نفر نوشت: توهم زده، تا ابد یک خانم گربه مجرد خواهی ماند.دیگری گفت: “هر پسری که به شما احترام بگذارد، اجازه نمی دهد با مردان دیگر بخوابید.”…

خواستگاری از پورن استار معروف 

معیارهای عجیب پورن استار معروف برای خواستگارانش

برخی از موارد التهابی آلیشیا باید دارای حداقل و حداکثر اندازه آلت تناسلی باشد. باید در صورت لزوم از OnlyFans بدون حقوق فیلمبرداری کند و به او اجازه فیلمبرداری با مردان و زنان دیگر را بدهد. داشتن حداکثر یک تماس تلفنی در روز و سه پیامک. هر هفته دو قرار خارج از خانه؛ و مایل به ترک کار خود باشید تا کارهای روزانه او را برای او انجام دهید.

آلیسیا در مورد این انتقاد گفت: “من می دانم که مردم با صحبت های غیرقابل مذاکره ملاقات من اشتباه می کنند یا کاملاً موافق نیستند. افرادی که این کار را انجام می دهند افرادی هستند که برای ملاقات با آنها کاملاً ناتوان هستند. و این خوب است.”

او گفت: “شرکای قبلی سعی کردند من را مجبور کنند که جنبه های خاصی از کارم را به عنوان خالق OnlyFans انجام دهم، علیرغم اینکه می دانستند قبل از ملاقات با من چه کار می کنم. آنها شروع می کنند ناامنی های خود و مسائل مربوط به اعتماد را به من زمانی که مسائل آنها مربوط به من نیست. . مسئله.”او می‌گوید که دلیل این فهرست به دلیل مشکلات قبلی مردان با او که در صنعت سکس کار می‌کردند، به دلیل عدم تمایل او به سازش در سبک زندگی‌اش برای شخص دیگری است.

او توضیح داد: “من به دلیل دروغ گفتن، خیانت کردن، دستکاری، حسادت، ناامنی بودن، واقعا نیازمند بودن، وابستگی بسیار سریع و وابستگی باورنکردنی به زمان و توجه خود برای اطمینان بخشیدن به ناامنی های خود، به روابط قبلی خود با شرکای قبلی پایان داده ام.”

عکس های داغ پورن استار های امریکایی

عکس های داغ پورن استار های امریکایی

“همه چیزهایی که من از آنها متنفرم و اکنون هرگز آنها را تحمل نمی کنم.”آلیشیا فکر می‌کند که دیگران باید از او برای تعیین معیاری برای قرار گذاشتن پیروی کنند تا شانس «هدر دادن» وقت خود را برای پیدا کردن کسی کاهش دهند.آلیشیا در حال حاضر یک Google Forms Doc دارد که در آن کسانی را که فکر می‌کنند می‌توانند معیارهای دقیق دوستیابی او را برآورده کنند تشویق می‌کند تا درخواست دهند.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت