استایل بدون آرایش الناز شاکردوست با تیپ سمی !

استایل بدون آرایش الناز شاکردوست با تیپ سمی !

عکس های فوق داغ الناز شاکردوست

الناز شاکردوست یکی از بازیگران معروف سینمای ایران است و محبوبیت بسیار زیادی دارد او علاوه بر موفقیت در سینما هنرهای بسیار زیادی دارد در ادامه با استایل بدون آرایش الناز شاکردوست با تیپ سمی (+عکس) برترین بی را دنبال نمایید. 

الناز شاکردوست (Elnaz Shakerdoost) در شهر تهران به عنوان فرزند دوم خانواده متولد شد. او دارای یک برادر بزرگتر به نام “علی” و یک خواهر کوچکتر به نام “الیکا” است. پدر ایشان در حوزه تجارت ابزار آلات صنعتی فعالیت می‌کند و مادرش با نام “فاطمه محتشمی” به عنوان خانه‌دار فعالیت می‌نماید.

الناز شاکردوست در دوران دبیرستان در درسهایش به حدی پیشرفت کرد که موفق به کسب دیپلم در رشته ریاضی و فیزیک با معدل ۱۹/۲۳ شد. همچنین در کنکور هنر، با رتبه ۱۱ در رشته بازیگری تئاتر قرار گرفت و این رشته را برای ادامه تحصیل در دانشگاه انتخاب کرد.

استایل بدون آرایش الناز شاکردوست با تیپ سمی (+عکس)

بیوگرافی الناز شاکردوست

از دوران کودکی، علاقه مند به بازی و نواختن پیانو بود و این استعداد ذاتی او به گونه‌ای بود که اطرافیانش از این توانایی ذهنی او آگاه بودند. این علاقه نهایتاً منجر به تصمیم او برای ادامه تحصیل در رشته تئاتر در دانشگاه شد.

پس از ورود به دانشگاه، او با شروع فعالیت در تئاتر به عنوان دانشجوی تئاتر آغاز کرد. در سال ۱۳۸۲، هنگامی که ۱۹ سال داشت، توسط کارگردان معروف کیومرث پوراحمد دعوت به بازی در فیلم «گل یخ» شد. این فیلم که اولین تجربه بازیگری او بود، با همکاری بازیگرانی چون محمدرضا گلزار و گوهر خیراندیش به اکران رسید.

پس از موفقیت در اولین تجربه بازیگری، در سال ۱۳۸۳ توانست در چهار فیلم سینمایی موسوم به «قتل آنلاین»، «عروس فراری»، «گل یخ» و «مجردها» به ترتیب شرکت کرده و توانمندی هنری خود را به جلوگیری از این فیلم‌ها نشان دهد. چهره‌اش از فیلم «عروس فراری» سال ۸۴ به خصوص به شناخته‌شدگی دست یافت.

سپس با حضور در فیلم‌هایی همچون «قاعده بازی»، «اتوبوس شب»، «کیش و مات» و «دو خواهر» توانست به اوج شهرت دست یابد.الناز شاکردوست تا کنون در هیچ سریال تلویزیونی بازی نکرده است، اما حضور در دو سریال نمایش خانگی به نام‌های «قلب یخی» ۱ و ۲ و «رالی ایرانی» در رزومهٔ خود دارد.

عکس های فوق داغ الناز شاکردوست

استایل بدون آرایش الناز شاکردوست با تیپ سمی (+عکس)

بدنسازی، ورزش کشش عضلانی با TRX، و اسکی از جمله ورزش‌های اصلی در برنامه‌ی ورزشی من هستند. همچنین یوگا نیز به دلیل تأثیرات مثبت بر سلامت جسم و روح، جزء فعالیت‌های حیاتی در برنامه‌ی ورزشی من قرار دارد.

از سن ۲۳ سالگی، تصمیم گرفتم تا سفرهای فراوانی به شهرها داشته باشم و لذت‌های آن را تجربه کنم.در این سفرها، تجربه می‌کنم که افراد مرا به عنوان الناز شاکردوست، بازیگر، شناخته نمی‌کنند؛ بلکه به عنوان یک انسان عادی با من برخورد می‌کنند. این واقعیت باعث افزایش علاقه‌ام به این سفرها شده است.

استایل بدون آرایش الناز شاکردوست با تیپ سمی (+عکس)
ماجرای ازدواج الناز شاکردوست

بعد از چند وقت صحبت از ازدواج این دو نفر به میون اومد و بعد از مدتی سکوت از سوی هر دو طرف ناگهان هر دو نفر این مسئله رو تکذیب کردن .کار به جایی رسید که شاکر دوست اعلام کرد که اصلا حقیقی رو نمیشناسه .الناز شاکردوست همان بازیگری که بعضی ها تصور می کنند به خاطر زیبایی و جذابیت به یکی از ستاره های سینما تبدیل شده است. او شایعات زیادی را در اطراف خود مبنی بر ازدواجش با فوتبالیست معروف تیم ملی ایران می شنود.

این بازیگر زن سینما به کلی آشنایی با علیرضا حقیقی را تکذیب کرد. او در این باره گفت:« من فقط یک بار ایشان را در سینما دیدم. خبر ازدواج ما کذب محض است. حتی بعد از انتشار این خبر ، پدرم با من تماس گرفت و گفت تو بی اجازه ما ازدواج کرده ای؟ . من می خواهم برای انتشار این خبر شکایت کنم. »

شاکردوست درحالی اساسا آشنایی با علیرضا حقیقی را تکذیب می کند که که در روز 11 بهمن گذشته ، یکی از خبرگزاری ها در اخبار خود از جشنواره فیلم فجر ، از حضور شاکردوست و همسرش در جشنواره فیلم فجر برای تماشای فیلم فاصله خبر داده بود.

در آن خبر از علیرضا حقیقی دروازه بان پرسپولیس به عنوان همسر شاکردوست نام برده شده بود. خبری که روز بعد در روزنامه های سیاسی کشور منتشر شد و در همه یک ماه گذشته ، هیچ یک از طرفین ، این خبر را تکذیب نکردند.

استایل بدون آرایش الناز شاکردوست با تیپ سمی (+عکس)

استایل بدون آرایش الناز شاکردوست

او اما درباره اتفاقات روز نمایش فیلم فاصله می گوید:« ایشان به تماشای فیلم من آمده بودند. تا قبل از این آقای حقیقی را ندیده بودم اما آنجا که داشتم با مردم عکس یادگاری می گرفتم ، ایشان به سمت من آمد و از بازی ام در فیلم تشکر کرد. از فردای آن روز شایعات شروع شد و در چند هفته ، روزنامه ها مرا شوهر دادند درحالی که ازدواج نکرده ام .»

شاکردوست در این باره که چرا همان زمان به این خبر عکس العمل نشان نداده است ، گفت:« من آن موقع مسافرت بودم . برای همین از این خبر مطلع نشدم. برای همین هم بود که آن زمان به این خبر واکنش نشان ندادم.» اگرچه در همه یک ماه گذشته هم این ستاره سینمایی واکنشی به توالی انتشار این شایعه در نشریات مختلف نداشته است.

استایل بدون آرایش الناز شاکردوست با تیپ سمی (+عکس)

این بازیگر سرشناس درباره این شایعه که در یکی از اردوهای پرسپولیس به دنبال حقیقی رفته است »او درحالی که می خندید ادامه داد:« من به دنبال آقای حقیقی رفته ام؟ این حرف را چه کسی زده است؟ »شاکردوست اصرار داشت تا نام این افراد فوتبالی که خبر رویت این دو را در اردوی تیم رسانه ای کرده بودند بداند ، اما خبرنگار ما به او گفت:« شما که اساسا اصرار دارید فوتبالی ها را نمی شناسید پس چه دلیلی دارد تا ما به شما اسم بگوییم ؟ »این سوال سبب شد تا شاکردوست با کمی مکث ، دوباره تاکید کند حقیقی را نمی شناسد و از ادامه سوال خود منصرف شود.

عکس هات الناز شاکردوست

عکس هات الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در فضای اینستاگرامی خود میشه گفت تقریبا حجاب ندارد و خیلی آزاد عکس های خود را منتشر میکند و روز گذشته هم در جشنواره کنار فیلم جدیدش بدون یک ارایش جلوی دوربین ها امد و عکاسان زیادی از او عکس گرفتند و همین موضوع زیبایی این بازیگر را چند برابر میکند.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت