ایست قلبی پورن استار معروفی سر صحنه فیلم مستهجن (+عکس)

ایست قلبی پورن استار معروفی سر صحنه فیلم مستهجن (+عکس)

امیلی ویلیس یکی از ستارگان پورن استار در دنیای فیلم هاي‌ بزرگسال و مستهجن می‌باشد او بـه صورت عجیبی بـه کما رفته اسـت و خبر های بدی از او بـه گمان میرسد در ادامه با ایست قلبی پورن استار معروفی سر صحنه فیلم مستهجن «+عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

ماجرای به کما رفتن ستاره پورن استار معروف

امیلی ویلیس، بازیگر معروف سینمای بزرگسالان، پس از بستری شدن در بیمارستان در ماه گذشته، هنوز در وضعیت بحرانی اسـت – در واقع، ما متوجه شدیم کـه او بـه هوش نیامده اسـت.مایکل ویلیس – پدر امیلی – بـه TMZ می‌گوید کـه دخترش در حال حاضر در کما اسـت ودر بیمارستان پاسخ نمیدهد، اما در مقایسه با وضعیتی کـه برای نخستین بار در اوایل فوریه بستری شد، کمی تثبیت شده اسـت.

ایست قلبی پورن استار معروفی سر صحنه فیلم مستهجن «+عکس»

در تصاویر، متن ها و فیلم هاي‌ مستهجن، چیزی بـه نام واقعیت وجود ندارد و استفاده کنندگان از این محصولات نمی‌توانند درک درست و واقعی از زمان داشته باشند؛ چراکه هر “یک دقیقه” در فیلم هاي‌ پورن دستکم تبدیل بـه “دو دقیقه” شده اسـت؛ در تمام صحنه ها یک اصل فریب دهنده بـه نام “بزرگنمایی” رعایت شده اسـت؛ بنابر این تصاویر، اشیا و سر و دست انسانها در واقعیت، از انچه شـما در فیلم هاي‌ پورن می‌بینید کوچک تر هستند!

 

همین بزرگنمایی و اغراق در فیلم ها و تصاویر پورن، موجب میشود کـه مشاهده کنندگان انتظارات غیرواقعی از همسر خود داشته باشند و دنیای خودرا با دنیای بازیگران این فیلم ها مقایسه کنند. چنین مقایسه اي در نهایت “خودکوچک بینی” و احساس ضعف و حقارت را بـه دنبال دارد. این در حالی اسـت کـه اگر کسی پای صحبت هاي‌ یکی از بازیگران چنین فیلم هایي بنشیند بـه حقایق پشت پرده پی خواهد برد.

 

بیشتر بخوانید: سکسی ترین پرستاران زن اوکراینی «+عکس»

 

ماجرای به کما رفتن ستاره پورن استار معروف

ایست قلبی پورن استار معروفی سر صحنه فیلم مستهجن 

“تا…گا…” یکی از بازیگران فیلم هاي‌ پورنوگرافی اسـت کـه پس از سال‌ها فریب دادن جوانان و بزرگنمایی برای آن ها حالا تنها و منزوی شده اسـت، آرزوهای انسانی و متعالی خودرا گم کرده و با حسرت از انها یاد می کند: “شاید برای برخی از طرفداران صنعت هرزه نگاری در جهان، زندگی بازیگران این فیلم ها رویایی باشد… اما این طبیعی نیست از کسی کـه دوستش دارید خداحافظی کنید برای این کـه بروید سر کار و با کسی باشید کـه دوستش ندارید.”

 

جالب اسـت کـه این بازیگر فیلم هاي‌ هرز، ویژگی همسر مورد علاقه و رویایی خودرا این چنین توصیف می کند: “فداکار، مهربان و کسی کـه دلش بخواهد بچه دار شود.”
او در نهایت اعتراف می کند: “راستش در صنعت پورونوگرافی نمی‌توانم چنین کسی را پیدا کنم!”

ایست قلبی پورن استار معروفی سر صحنه فیلم مستهجن «+عکس»

مروری بر چنین شرح حال ها و اعتراف هایي ما را بـه این نتیجه میرساند کـه انتهای مسیر هرزه نگاری و پورنوگرافی، جز نابودی و تباهی و انزوا نیست. وقتی بازیگر این فیلم ها این چنین بـه آخر خط میرسد، مشاهده کنندگان و فریب خوردگان چه سرنوشتی در پیش دارند؟علل اعتیاد بـه پورنوگرافی, فیلم هاي‌ پورنوگرافی, فیلم هاي‌ پورن

 

معایب دیدن فیلم های پورن

افرادی کـه حتی برای یک یا دو بار بـه مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی مینشینند، نمیتوانند با دنیای واقعی کنار بیایند. آن ها مدام در تخیلات خود زیست می‌کنند و دست بـه اقداماتی میزنند کـه روح و جسم شان را نابود می کند؛ این افراد مانند کودکانی هستند کـه تفاوت تفنگ واقعی و تفنگ آب پاش را نمی‌دانند ودر دنیای واقعی نیز از تفنگ هاي‌ خطرناک انتظار آب پاشی دارند؛ بنابر این دست بـه خطر میزنند! نتیجه بازی با خطر اما چیزی جز مشکلات روحی و بیماری هاي‌ سخت نیست.

ایست قلبی پورن استار معروفی سر صحنه فیلم مستهجن «+عکس»

“کام…ب…” یکی از بازیگران فیلم هاي‌ هرز کـه امروز ۳۲ سال دارد، سه سال قبل در ۲۹ سالگی در برابر خبرنگاران اشک ریخت و پرده از ابتلای خود بـه ویروس اچ.آی.وی برداشت: “من دراین تجارت آموختم کـه اگر کاری را کـه از تو خواسته اند انجام ندهی، همیشه یکی جوان تر و جذابتر از تو هست کـه انجامش دهد!”

 

در حالی کـه او بـه اندازه زمانی کـه وارد خانه شد بد نیست، بـه ما گفته میشود کـه خانواده برای بدترین شرایط آماده میشوند – زیرا امیلی اکنون برای کمک بـه تنفسش از دستگاه تنفس مصنوعی استفاده می کند.

معایب دیدن فیلم های پورن

مایکل بـه ما تایید میکند کـه امیلی بـه مدت هشت روز در بازپروری بوده اسـت، قبل از این کـه در حین درمان دچار ایست قلبی شود. در حالی کـه منابع مجری قانون قبلاً بـه ما گفته بودند کـه این دختر 25 ساله بـه دلیل مصرف بیش از حد اوردوز آورده شده اسـت… مایکل می‌گوید کـه پزشکان بـه خانواده گفته اند کـه آزمایش اولیه سم شناسی او منفی بوده اسـت. ترجمه — هیچ چیز در سیستم او نبود.

 

ایست قلبی پورن استار 

FWIW… مایکل می‌گوید کـه همه ی آن ها هنوز منتظر یک نسخه فیزیکی از گزارش برای تایید این هستند.مایکل — کـه در واقع ناپدری اوست، اما وی را بـه عنوان پدر بزرگ خود بزرگ کرد — بـه یاد می آورد کـه امیلی قبل از ورود بـه مرکز توانبخشی خیلی کم غذا می‌خورد… بـه ما گفت کـه وزنش تنها 80 پوند بوده اسـت. نقشی در بحران سلامتی او داشته اسـت.

ایست قلبی پورن استار معروفی سر صحنه فیلم مستهجن «+عکس»

 

با این حال، بـه گفته مایکل، امیلی مصمم بود کـه سلامتی خودرا حفظ کند و برای مشکل سوء مصرف مواد خود بـه دنبال کمک بود.عزیزان امیلی هر کاری کـه از دستشان بر می آید انجام میدهند تا بـه ستاره‌ي آسیب‌دیده کمک کنند – برادرش کـه مایکل نیز نام دارد.

ایست قلبی پورن استار معروفی سر صحنه فیلم مستهجن «+عکس»

عکس خفن سکسی

پورن استار کشته شدن

یک GoFundMe راه‌اندازی کرده اسـت تا بـه پوشش هزینه‌هاي‌ دکتری و سایر هزینه‌هاي‌ او کمک کند. پدرش بـه ما می‌گوید کـه انها باید اینکار را انجام دهند زیرا نمی‌توانند بـه وجوه امیلی دسترسی پیدا کنند … کـه در حال حاضر قفل شده اسـت و خانواده وی را بـه عنوان ذینفع ذکر نمیکند.او موجی از عشق و حمایت را از طرف دوستان و طرفداران دریافت کرده اسـت.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت