زنی که روزانه شیر خود را به شوهرش میدهد (+عکس عجیب)

زنی که روزانه شیر خود را به شوهرش میدهد (+عکس عجیب)

یک زن و شوهر متاهل امریکایی بـه طرز عجیبی زندگی میکنند مرد برای تغذیه روزانه خود بـه جای غذا از شیر سینه هاي‌ همسرش می‌خورد در ادامه با زنی کـه روزانه شیر خودرا بـه شوهرش میدهد «+عکس عجیب» برترین بی را دنبال کنید .

 

عکس هایی از مردی که شیر سینه های زنش را میخورد

یک زن فلوریدا با شیر دادن بـه همسرش با او پیوند خورد – و انها فرزند دیگری را درنظر گرفته اند تا بتوانند ان را ادامه دهند.ریچل بیلی، 31 ساله، و همسرش، الکساندر، 30 ساله، از زمانی کـه کوچک‌ترین پسرشان شیر مادر را متوقف کرد و راشل تولید شیر مادر را متوقف کرد، روش پیوند غیرسنتی خودرا “غمگین” میکردند.

زنی که روزانه شیر خود را به شوهرش میدهد «+عکس عجیب»

 

ریچل بـه کیترز نیوز گفت: «من هم بـه پسرم و هم بـه شوهرم شیر می‌دادم و یک روز پسرم دیگر بـه شیر مادر من علاقه‌اي نداشت. من حدود دوهفته بـه غذا دادن بـه اسکندر ادامه دادم، اما مثل این بود کـه بدنم میدانست کـه پسرم دیگر بـه شیر نیازی ندارد و همه ی چیز از بین رفته اسـت.

 

 

آن ها بـه داشتن فرزند چهارم فکر کردند تا بتوانند تجربه شیردهی خودرا برگردانند، اما در نهایت تصمیم گرفتند کـه باید بـه دنبال راه هاي‌ دیگری برای پیوند باشند.ریچل اعتراف کرد: «ما متوجه شدیم کـه این اقدام شدید و کار بسیار زیادی اسـت، بنابر این در عوض شروع بـه جستجوی راه‌هاي‌ دیگری کردیم کـه بتوانیم بـه عنوان یک زوج باهم پیوند برقرار کنیم.

 

 

بیشتر بخوانید: سینه های سلنا گومز واقعیه یا فیک «عکس جذاب خواننده معروف»

 

زنی که روزانه شیر خود را به شوهرش میدهد «+عکس عجیب»

این زوج اکنون هرروز ساعت 5 صبح از خواب بیدار می‌شوند تا قبل از شروع روز، مدیتیشن کنند و زمانی رابا هم داشته باشند.من شیر مادر خراب شده ام را بـه یک تجارت صابون و لوسیون تبدیل کردم – در این جا نحوه کار آمده اسـت

عکس هایی از مردی که شیر سینه های زنش را میخورد چ

ما هرروز صبح ساعت 5 صبح قبل از شروع دیوانگی روز بیدار می‌شویم و از آرامش صبح زود لذت می‌بریم. ما چت میکنیم، مدیتیشن می کنیم و فقط نفس می کشیم.» راشل بـه اشتراک گذاشت. ما همچنینبرخی از سرمایه‌گذاری‌هاي‌ تجاری رابا هم شروع کردیم، بـه طوری کـه این یک راه سرگرم‌کننده جدید برای ما بوده اسـت.»

 

از زمانی کـه راشل برای نخستین بار بـه اشتراک گذاشت کـه پس از شیر دادن بـه نوزادش بـه شوهرش شیر می‌دهد، تقاضای هاي‌ عجیبی دریافت کرده اسـت.هنوز هم افرادی دارم کـه هرروز از من می پرسند کـه آیا می توانند شیر مادرم را بخرند. حتی از مردم پرسیده‌ام کـه آیا می توانند با من ملاقات کنند تا من هم بتوانم بـه انها شیر بدهم.

 

بیشتر بخوانید: دیده شدن نوک سینه های این زن با لباس عروس در مجلس «+عکس»

 

عکس زن و شوهری که شیر هم دیگر را میخورند

ما تقاضای‌هاي‌ زیادی از مردم داشتیم کـه از ما میخواستند از خودمان در حال شیردهی ویدیو بسازیم، اما هرگز بـه ان فکر نکردیم، اگر چه مطمئن هستم کـه پول خوب بود.»اما راشل اصرار میکند کـه شیر دادن برای او و همسرش «هرگز یک امر جنسی» نبود – انها اینکار را انجام دادند زیرا این یک «راهی شگفت‌انگیز برای ما بود کـه بـه‌عنوان یک زوج چیز خاصی را بـه هم پیوند دهیم و بـه اشتراک بگذاریم».

عکس زن و شوهری که شیر هم دیگر را میخورند

 

بیشتر بخوانید: سینه های درشت و اندام سکسی زنان مکزیکی «+عکس هات»

 

شیر خوردن مردی از سینه های زنش

این زوج ترول هاي‌ زیادی را دریافت می کنند و از نظرات متنفر در اینترنت استفاده می کنند، اما آن ها اجازه نمیدهند کـه انها را آزار دهد. انها فقط تا بـه حال نفرت آنلاین دریافت کرده اند – هرگز حضوری.ریچل گفت: «وقتی مردم ما را شخصاً میبینند، طبق معمولً واقعاً خوب هستند ودر مورد ان درک می کنند کـه نکته اصلی اسـت.ما واقعاً دلتنگ دوران شیردهی هستیم، اما راه‌هاي‌ جدیدی برای ارتباط پیدا کرده‌ایم.»

شیر خوردن مردی از سینه های زنش

عکس های داغ

شیر خوردن از سینه هاي‌ همسرش یک اتفاق بسیار عجیب در خبر های روزانه وب سایت ما بود کـه این خبر کاملا واقعی اسـت و این زن و شوهر از اینکار بسیار خوشحال هستند و خودرا عاشق ترین فرد روی زمین می‌دانند. زنی کـه روزانه شیر خودرا بـه شوهرش میدهد «+عکس عجیب»

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت