(بوتاکس مقعد) عجیب ترین عمل زیبایی دنیا + عکس

(بوتاکس مقعد) عجیب ترین عمل زیبایی دنیا + عکس

بوتاکس مقعد عجیب ترین عمل زیبایی دنیا

بوتاکس مقعد یکی از جدید ترین عمل هاي‌ زیبایی در دنیا میباشد کـه برای سکس از مقعد طراحی شده اسـت در ادامه با «بوتاکس مقعد» عجیب ترین عمل زیبایی دنیا + عکس برترین بی را دنبال کنید . 

 

بوتاکس مقعد چیست؟

پاو بوتاکس را بـه سطح جدیدی میبرد.یک پرستار زیبایی شناسی می گوید کـه تزریق بوتاکس مقعدی یک تجارت پررونق در سیب بزرگ اسـت، زیرا ننگ پیرامون درمان‌هاي‌ تقویت جنسی شروع بـه فروکش می کند.کریس بوستامانت، 32 ساله، این روش را کـه با علامت تجاری “HoleTox” در Lushful Aesthetics، یک مرکز درمانی در میدتاون منهتن کـه دو سال پیش افتتاح کرد، انجام می دهد.

«بوتاکس مقعد» عجیب ترین عمل زیبایی دنیا + عکس

بوستامانته، 32 ساله، در گفت‌وگو اي با The Post گفت: «این برای ژنرال Z و هزاره ها جذاب اسـت کـه وقتی صحبت از تقویت زندگی جنسی خود با روش هاي‌ غیر متعارف می شود، کنجکاوتر و ماجراجوتر هستند.کریس بوستامانت، 32 ساله، این روش را کـه با علامت تجاری “HoleTox” در Lushful Aesthetics، یک مرکز درمانی در میدتاون منهتن کـه دو سال پیش افتتاح کرد، انجام می دهد.

 

بیشتر بخوانید: ارضا شدن دردناک در آقایان چیست؟ «+جزئیات کامل»

 

اکثر مشتریانی کـه تحت عمل 900 دلاری قرار میگیرند بین 25 تا 40 سال سن دارند و حدود 30 درصد از آن ها بـه طور خاص برای درمان از خارج از ایالت پرواز می کنند.مسافران سایه‌دار جنوب غربی از فرآیند قبل از سوار شدن بـه هواپیما سوء استفاده میکنند – و مسافران هم خشمگین هستند

 

 

این روش کـه برای افرادی کـه سکس مقعدی دریافت می کنند طراحی شده اسـت و تنها 3 دقیقه طول میکشد و ناراحتی را برای کسانی کـه “آناتومی محکم” دارند، کاهش می دهد. همچنین می‌تواند بـه التیام شقاق و هموروئید کمک کند.

بوتاکس مقعد چیست؟

 

«بوتاکس مقعد» عجیب ترین عمل زیبایی دنیا + عکس

این پرستار اعلام کرد: «من بیماران زن دارم کـه برای اینکار مراجعه میکنند، اما بیشتر مردان همجنس‌گرا هستند.من در واقع چند مرد مستقیم را دیده ام کـه تجارب جنسی منحصر بـه فردی دارند کـه در ان زنان آن ها را میخکوب می کنند.

 

قیمت پرکننده آلت تناسلی بین 11000 تا 20000 دلار برای یک دور کامل درمان بسته بـه نوع یا تعداد تزریق – می‌تواند 10 تا 20 سرنگ طول بکشد – و اندازه دلخواه متغیر اسـت.بزرگ شدن آلت تناسلی در حال افزایش اسـت: تزریق فیلر “اکنون همه ی چیز خشمگین اسـت”در حال حاضر، Bustamante حدود پنج مورد از روش‌ها را در هفته انجام میدهد، اما با توجه بـه این کـه ماه پراید در ژوئن نزدیک اسـت، انتظار رزروهای بیشتری را در هفته‌هاي‌ آینده دارد.

 

«بوتاکس مقعد» عجیب ترین عمل زیبایی دنیا + عکس

در همین حال، Lushful Aesthetics از این نظر منحصر بـه فرد اسـت کـه حدود 95 درصد از مشتریان ان مرد هستند.بوستامانته گفت: “من هرگز کسی را ندیده ام [کـه صاحب یک medpsa باشد] کـه بیش از 30 درصد از مشتریانش را مردان تشکیل داده باشد.”

 

بیشتر بخوانید: روش باز کردن یا گشاد تر کردن مقعد زن در رابطه جنسی «+عکس»

 

از بوتاکس مقعد تا بزرگ کردن الت تناسلی

محبوب ترین روش دراین عمل پرکننده آلت تناسلی اسـت کـه بسته بـه تعداد واحدهای استفاده شده میتواند تا 10000 دلار هزینه داشته باشد.اما برای Bustamante، بزرگ‌تر همیشه بهتر نیست.«وقتی آلت تناسلی را بزرگ میکنم، همانگونه کـه بـه صورت نگاه می کنم، بـه آلت تناسلی نیز نگاه می کنم. من میگویم: “آیا این واقعاً جذاب بـه نظر میرسد، یا فقط ان را تقویت می کنم تا بزرگ‌تر بـه نظر برسد؟”

از بوتاکس مقعد تا بزرگ کردن الت تناسلی

“خطا کردن، تعریف و اصلاح زیبایی شناسی آلت تناسلی وجوددارد، و این [نیاز بـه] چشم هنری بسیار بیشتری از آنچه مردم پیشبینی می کنند دارد.”با توجه بـه تبلیغات شفاهی قوی و بازاریابی رسانه هاي‌ اجتماعی هوشمندانه Lushful Aesthetics، Bustamante اکنون حداکثر 25 نوبت پرکننده آلت تناسلی را در هفته رزرو می کند.

 

«بوتاکس مقعد» عجیب ترین عمل زیبایی دنیا + عکس

او توضیح داد: “من کارگر یقه آبی شـما را دارم کـه برای شهر کار می کند، مدیران C-suite شـما را دارم کـه از تگزاس پرواز می کنند، اجراکنندگانی از لس آنجلس دارم کـه بـه دیدن من می‌آیند، [و] سرمایه گذاران املاک و مستغلات از میامی.” .او ادعا کرد کـه با توجه بیشتر مردان بـه درمان‌هایي کـه زمانی تابو بود، تجارت احتمالاً سریع‌تر هم میشود.

«بوتاکس مقعد» عجیب ترین عمل زیبایی دنیا + عکس

 

بیشتر بخوانید: برای آلت تناسلی همسرت اسم انتخاب کن!!! «معرفی جذاب ترین اسم ها»

 

بوستامانت گفت: “هیچ سوال احمقانه اي وجود ندارد” و گفت تیم او بـه بیماران کمک می کند تا کنجکاوی ها و نگرانی هاي‌ خودرا کشف کنند. “شـما تحصیلات زیادی خواهید گرفت. ما باید بسیاری از موانع و اسطوره ها را در هم بشکنیم.»

«بوتاکس مقعد» عجیب ترین عمل زیبایی دنیا + عکس

بوتاکس مقعد بـه رابطه هاي‌ جنسی بسیار کمک میکند و باعث میشه تا شـما سکس بسیار جذابی داشته باشید این عمل جزو عمل هاي‌ محبوب دنیای زیبایی شده اسـت کـه در حین خودش بسیار عجیب میباشد.«بوتاکس مقعد» عجیب ترین عمل زیبایی دنیا + عکس

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت