آموزش بازی پاسور 4 پادشاه + ترفند و قوانین های لازم بازی پاسور

آموزش بازی پاسور 4 پادشاه + ترفند و قوانین های لازم بازی پاسور

آموزش بازی پاسور 4 پادشاه

بازی 4 شاه یکی از بازی های‌ بسیار محبوب پاسور و ورق اسـت که علاوه بر محبوبیت بسیار در دورهمی ها لذت بخش اسـت در ادامه با آموزش بازی پاسور 4 پادشاه و ترفند و قوانین های‌ لازم سایت برترین بی را دنبال کنید.(آموزش بازی پاسور 4 پادشاه + ترفند و قوانین های لازم بازی پاسور) 

 

معرفی بازی پاسور 4 پادشاه 

بـه گزارش برترین بی ترفند بازی 4 پادشاه یک ترفند کارت مبتدی خوب اسـت و بچه ها میتوانند بـه راحتی از آن تبعیت کنند. تنوع بسیاری وجود دارد و تقریباً همه ی ي انها در کنار هم نگه داشتن چهار پادشاه اسـت.

 


مطلب مرتبط: نحوه بازی چهار برگ به همراه ۷ خال +‌ ترفند و قوانین لازم


 

معرفی بازی پاسور 4 پادشاه 

ترفند و قوانین های لازم بازی پاسور

 

در حالی که مخاطب شما را بـه این باور می برد که از هم جدا شده اند. در اینجا چند تغییر وجود دارد که میتوانید امتحان کنید و مطمئناً دوستانتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد!برای ورود بـه سایت معتبر بازی پاسور و ورق کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید. 

 

قسمت 1 راه اندازی ترفند

1- همه ی ي پادشاهان و سه کارت اضافی از هر نوع دیگر را جدا کنید. سه کارت اضافی میتوانند هر کارت داخل عرشه باشند.

 

2- کارت ها را بیرون بیاورید تا چهار پادشاه نشان داده شوند. سه کارت اضافی را پشت پادشاه چهارم مخفی نگه دارید.

 

3- توضیح این که پادشاهان قصد سرقت از یک بانک را دارند. بـه مخاطبان خود بگویید که انها از پشت بام وارد بانک می شوند.

 

4- کارت ها را روی هم قرار دهید و انها را در قسمت بالای «سقف» عرشه بـه صورت رو بـه پایین قرار دهید. سه کارت برتر لوازم یدکی شما هستند ، اما مخاطبان باور خواهند کرد که انها پادشاهانی هستند که قبلاً نشان داده شده بودند.

 


مطلب مرتبط: نگاهی به خال سرباز در بازی پاسور و ورق (سود تضمینی)


 

شمارش کارت ها و بر زدن 

1- اولین کارت اضافی را از بالای صفحه بردارید. بدون نشان دادن صورت کارت بـه کسی ، بگویید که این “پادشاه” قرار اسـت در طبقه اول باشد. آن را داخل عرشه ، جایی نزدیک بـه پایین قرار دهید.برای ورود بـه سایت معتبر بازی پاسور و ورق کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید. 

 

2- “پادشاه” دوم را بـه طبقه دوم بفرستید. کارت اضافی بعی را از بالای عرشه بردارید و آن را جایی در وسط عرشه قرار دهید.

 

3- سومین “پادشاه” را بـه طاق پایین ارسال کنید. هیچ کدام از کارتها را خیلی بالای قسمت عرشه قرار ندهید ، زیرا پادشاهان واقعی در بالای صفحه قرار دارند.

 

4- تلنگر پادشاه را در بالای عرشه قرار دهید. بـه مخاطبان خود بگویید که این پادشاه بالای بانک می ماند تا مراقب باشد.مخاطبان شما فکر می کنند که این چهارمین پادشاه اسـت در حالی که در واقع اولین پادشاه اسـت. سه پادشاه دیگر مستقیماً زیر آن در عرشه قرار دارند.

 


مطلب مرتبط: آموزش ترفندهای پاسور بازی


 

 ترفند و قوانین های لازم بازی پاسور

5- از شاه عالی بخواهید بگوید پلیس در حال آمدن اسـت ، بنابراین همه ی ي باید بـه اوج بروند. بـه پشت بام می زند. چهار بار روی عرشه ضربه بزنید یا بزنید.

 

6- چهار کارت را از بالای عرشه بردارید و آنها را بـه مخاطب نشان دهید. همه ی ي انها باید پادشاه باشند.مخاطب شما فکر می کند شما همه ی ي پادشاهان را در عرشه مخلوط کرده اید ، حتی اگر در واقع سه کارت اضافی را با هم مخلوط کرده اید ، بنابراین وقتی همه ی ي 4 پادشاه را در بالای عرشه بـه انها نشان دهید ، شگفت زده خواهند شد!

 

7- چهار پادشاه “نجات یافته” را در کنار عرشه نمایش دهید. از مخاطبان دعوت کنید تا در فضای باقیمانده پادشاهان اضافی که تصور می‌کنند شما در آن قرار داده اید ، جستجو کند.

 

قسمت 3 سعی در روش جایگزین

1- هنگامی که انها را از بین می‌برید ، دو کارت تصادفی پشت پادشاه دوم مخفی کنید. پادشاهان و کارت های‌ تصادفی را در بالای عرشه قرار دهید. انها باید از بالا بـه پایین بـه این ترتیب باشند: پادشاه اول ، تصادفی ، تصادفی ، پادشاه دوم ، پادشاه سوم ، پادشاه چهارم.

 

2- کارت برتر «اولین پادشاه» را بـه مخاطب نشان دهید. سپس ، آن را بـه پایین عرشه بفرستید.

 

3- دو کارت بعدی را که پادشاه نیستند ، بـه وسط عرشه ارسال کنید. این کار را بدون نشان دادن چهره کارت بـه مخاطب انجام دهید. از آنجا که اولی را بـه انها نشان دادید ، احتمالاً قول شما را قبول کنند که دو نفر بعدی نیز پادشاه هستند.

 

بازی 4 پادشاه

4- کارت چهارم «پادشاه دوم» را بـه آنها نشان دهید. مخاطبان باور خواهند کرد که این چهارمین و آخرین پادشاه اسـت. در حقیقت ، شما هنوز سه پادشاه در بالای عرشه و یک پادشاه در پایین دارید.

 


مطلب مرتبط: آموزش بازی 4 برگ انلاین شرطی


 

ورود به سایت معتبر بازی پاسور

5- عرشه را ببرید ، نیمه پایینی را روی آن قرار دهید. این کار پادشاه اول را بـه همراه سه پادشاه دیگر برمی گرداند.

 

ورود به سایت معتبر بازی پاسور

عرشه را بیرون بیاورید و بـه مخاطب نشان دهید که پادشاهان در همه ی ي کارها بـه هم چسبیده اند. چهار پادشاه باید همه ی ي در وسط عرشه کنار هم باشند، برای ورود بـه سایت معتبر بازی پاسور و ورق کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید. 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت