عکس های بدون حجاب مینا لاکانی و ماجرای مهاجرت به آمریکا (+بیوگرافی)

انتشار : 18 جولای 2024
عکس های بدون حجاب مینا لاکانی و ماجرای مهاجرت به آمریکا (+بیوگرافی)

عکس های بدون حجاب مینا لاکانی

عکس های بدون حجاب مینا لاکانی: مینا لاکانی یکی از بازیگران محبوب سینمای کشور ایران در دهه هشتاد بود کـه کشف حجاب کرد و از ایران مهاجرت کرد در ادامه با عکس هاي‌ بدون حجاب مینا لاکانی و ماجرای مهاجرت بـه کشور آمریکا «+بیوگرافی» سایت برترین بی را دنبال کنید. 

عکس های بدون حجاب مینا لاکانی


مطلب مرتبط: عکس داغ ناتالی دورمر بازیگر جذاب گیم اف ترونز (بیوگرافی ۱۸+)


بیوگرافی مینا لاکانی 

مینا لاکانی در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۴۸ در تهران، بـه دنیا آمد. وی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون می باشد کـه در طول دوران فعالیتش جنجال هاي‌ زیادی را آفریده اسـت. علیرغم این کـه تجربه چندانی در عرصه هنر ندارد اما دستاوردهایی را از ان خود کرده اسـت.

بیوگرافی مینا لاکانی 

کـه از مهم ترین آن ها می توان سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای هنرنمایی در فیلم دیدار را نام برد. او مدت ها پیش برای همیشه از ایران رفت و همین حالا در ایالات متحده ایالات امریکا سکونت دارند. در ادامه این پست زندگی شخصی، ماجرای مهاجرت و ناگفته هاي‌ این هنرپیشه کشورمان را می‌خوانید.

علاقه مینا لاکانی به بازیگری

مینا لاکانی فعالیت هنری خودرا با حضور در چندین نمایش آغاز کرد ودر سال ۱۳۷۱ با ایفای نقش در فیلم سینمایی پرواز را بـه خاطر بسپار «ساخته حمید رخشانی» برای اولین بار برروی پرده سینما رفت. موفقیت او پس از بازی در فیلم دیدار بـه کارگردانی محمدرضا هنرمند رقم خورد. وی دراین فیلم درخشید و نظرات مثبت مردم را بـه دست آمد، وی در ادامه برنده جایزه سیمرغ بلورین و دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن در سیزدهمین جشنواره فیلم فجر درسال ۱۳۷۳ شد.

گفتیم کـه بازی مینا لاکانی در فیلم «پرواز را بـه خاطر بسپار» وی را معروف کرد اما ایفای نقش در سریال ترانه مادری هم تجربه خوبی برای مینا لاکانی محسوب می شود بـه علاوه همکاری با هنرمندانی هم چون خسرو شکیبایی، پردیس افکاری، فتحعلی اویسی و ژاله علو بر تجارب او افزود. همچنین فیلم بگو کـه رویا نیست بـه کارگردانی مهدی گلستانه درسال ۱۳۸۷.

اما اولین افتخار آفرینی او با بازی در فیلم دیدار بـه کارگردانی محمدرضا هنرمند در نقش دختر مسیحی بـه نام ژانت و همسر مهران مدیری بود کـه برایش جایزه سیمرغ بلورین نقش اول زن را در سیزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر دربخش سودای سیمرغ بـه ارمغان آورد.

علاقه مینا لاکانی به بازیگری


مطلب مرتبط: عکس های داغ روشنک گرامی بازیگر جذاب سریال همگناه (۱۸+)


مینا لاکانی با این کـه اولین اجرایش در تئاتر بود اما وی را بازیگر فیلم و سریال میدانند و شاید یکی از دلایلی کـه بـه شهرت او افزود لقب بازیگر زن سینما و تلویزیون صدا و سیمای ایران بود.

عکس های بدون حجاب مینا لاکانی و ماجرای مهاجرت به آمریکا «+بیوگرافی»

بـه طور کلی مینا لاکانی در فیلم‌هاي‌ بگو کـه رویا نیست، جان‌سخت، زن شرقی، دیدار، روز فرشته‌ و پرواز را بـه خاطر بسپار ودر سریال‌هاي‌ تاوان، ترانه مادری، آخرین گناه و سریال زیر بازارچه بازی کرده اسـت. بازی دراین فیلم و سریال‌ها محبوبیت زیادی برای او در پی داشت بـه طوری کـه درنظر سنجی‌هاي‌ مردمی همیشه نمره کامل را از آن خود می کرد.

عکس های بدون حجاب مینا لاکانی

میمینا لاکانی در زمینه هنری و کاری خود موفق بود اما این روند را در زندگی خصوصیش تا حدودی میتوان مورد تردید قرار داد. ازدواج ناموفق او با امین زندگانی کـه او هم بازیگر سینما و تلویزیون ایران اسـت، از این قاعده مستثنا نیست.

زندگی خصوصی مینا لاکانی

او پس از همبازی شدن با امین زندگانی در فیلم «زن شرقی» با وی ازدواج کرد؛ اما این ازدواج دوامی نداشت و بعد ها ما امین زندگانی را بـه عنوان همسر الیکا عبدالرازقی کـه او هم هنرمند حال حاضر سینمای کشور ایران اسـت، شناختیم. البته این ازدواج دو سال بعد از مهاجرت مینا لاکانی اتفاق افتاد و بار دیگر خبرنگاران و طرفداران این دو بازیگر را بـه چالش کشید.


مطلب مرتبط: عکس های داغ پروشات جعفری مدلینگ ایرانی (+بیوگرافی و میزان درآمد)


همسر مینا لاکانی  + عکس های بدون حجاب مینا لاکانی

تئاتر

هملت

سینمایی

پرواز را بـه خاطر بسپار «۱۳۷۱»
جان سخت «۱۳۷۶»
دیدار «۱۳۷۳»
روز فرشته «۱۳۷۲»
زن شرقی «۱۳۷۶»

اندام  ورزشی  مینا لاکانی  + عکس های بدون حجاب مینا لاکانی

لاکانی بعد از موفقیت‌هاي‌ بی‌شمارش تصمیم بـه مهاجرت گرفت و حاشیه‌هاي‌ زندگی خودرا بـه اوج رساند. تا جایی کـه کـه خبر کشف حجاب و شرکت در شبکه صدای ایالات امریکا کـه یه شبکه سیاسی ماهواره‌اي اسـت رسانه‌اي شد و همه ی را بـه هیجان آورد. خبر مهاجرت مینا لاکانی درسال ۱۳۹۰ بـه کشور آمریکا، همه ی طرفداران این بازیگر زن را بـه تعجب واداشت.


مطلب مرتبط: با فلورا هاردی بلاگر ایرانی در اینستاگرام بیشتر آشنا شوید (+عکس و بیوگرافی)


رفتن مینا لاکانی از ایران بر سر چه بود + عکس های بدون حجاب مینا لاکانی

پس از مهاجرت، مینا لاکانی و سید محمد حسینی شو من و مجری سابق صدا و سیمای ایران کـه همین حالا در امریکا فعالیت هاي‌ ضد انقلاب دارد، در تئاتری بـه نام استریپ تیز بازی کردند و این موضوع انتقاد بسیاری را بـه سمت این بازیگر روانه ساخت.

ثبت نام در سایت سیگاری بت