عکس های بدون حجاب از فرناز رهنما بازیگر سریال ساختمان پزشکان (+بیوگرافی)

عکس های بدون حجاب از فرناز رهنما بازیگر سریال ساختمان پزشکان (+بیوگرافی)

عکس های بدون حجاب از فرناز رهنما

عکس های بدون حجاب از فرناز رهنما: فرناز رهنما یکی از بازیگران ایرانی اسـت ودر سال هاي‌ اخیر با این کـه کم کار بوده اسـت اما بازم محبوب بوده اسـت در ادامه با عکس هاي‌ بدون حجاب از فرناز رهنما بازیگر سریال ساختمان پزشکان «+بیوگرافی» سایت برترین بی را دنبال کنید .

 

بیوگرافی فرناز رهنما 

فرناز رهنما در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۶۰ در اصفهان چشم بـه جهان گشود. از بازیگران محبوب و پرطرفدار می‌باشد کـه طرفداران زیادی را در سراسر ایران بـه دنیا آورده اسـت.

 


مطلب مرتبط: رابطه مرموز ویدا پارسا با علیشمس | واقعیتهایی از ازدواج تا جدایی این زوج معروف


 

عکس های بدون حجاب از فرناز رهنما

 

مهم ترین آثاری کـه او در انها بـه ایفای نقش پرداخته اسـت میتوان ساختمان پزشکان، بعد از ظهر سگی، بچه مهندس، هفت سنگ و… را نام برد. در رشته نمایش تحصیل کرده اسـت و مدرک فارغ التحصیلی اش را از دانشگاه هنر گرفته اسـت.

 

علاقه چندانی بـه جنجال ها و حواشی پیرامون ندارد و همواره تلاش میکند خودش را درگیر شایعات نکند.

 

علاقه به بازیگری فرناز رهنما

هنر رابا حضور در کلاس هاي‌ بازیگری آغاز کرد و بـه مرور زمان فعالیت هایش را در تئاتر دنبال کرد. در نمایش هاي‌ زیادی حضور داشته و دستاوردهای مهمی را در طول دوران بازیگری اش بـه دست آورد.

 

بیوگرافی فرناز رهنما 

 

فرناز رهنما درسال ۱۳۸۱ با قبول نقشی در سریال بررسی یک پرونده برای اولین بار برروی قاب تلویزیون رفت. بعد از سال‌ها فعالیت در عرصه بازیگری با هنرنمایی در سریال ساختمان پزشکان بـه کارگردانی سروش صحت دیده شد و بـه اوج شهرت رسید.

 

البته از دلایل اصلی موفقیت عوامل این مجموعه تلویزیونی بـه تصویر کشیدن همجنس‌گرایی بود. این موضوع اشاره بـه قسمتی دارد کـه پدر نیما، دوست نیما رابا خود بـه خانه خودشان می برد و پس از بستن درها و پنجره‌ها و همچنین انداختن پرده‌ها، لحاف و تشکی فراهم کرده و از وی می خواهد کـه آنجا بنشیند…

 

فرناز رهنما با بازی در سریال هفت سنگ «ساخته علیرضا بذرافشان» باری دیگر درخشید و نامش را برسر زبان ها انداخت. این سریال دربارهٔ سه خانواده اسـت کـه کنار یک دیگر زندگی میکنند و ماجراهای مختلفی برایشان پیش می آید. مهدی سلطانی، شبنم مقدمی، پرویز پورحسینی، بهنام تشکر، الهام پاوه نژاد و… دیگر بازیگران این سریال پرطرفدار بودند.

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بازیگر ایرانی و دلیل عجیب طلاق از امین حیایی (+عکس)


 

علاقه به بازیگری فرناز رهنما
1- فیلم های سینمایی :

1- یک، دو، یک «1389»

2- چیزهایی هست کـه نمیدانی«1389»

3- بعد از ظهر سگی «1388»

4- اقلیما «1385»

2- سریال هاي‌ تلویزیونی :

1- بچه مهندس«1399»

2- هشت و نیم دقیقه «1395»

3- یادداشت‌هاي‌ یک زن خانه‌دار «1394 مسعود کرامتی»

4- هفت سنگ «رمضان 1393 علیرضا بذرافشان»

5- ساختمان پزشکان «1389 سروش صحت»

6- مأمور بدرقه «رمضان 1387 سعید سلطانی»

7- زیر زمین «رمضان 1385 علیرضا افخمی»

8- بررسی یک پرونده «1381 علاءالدین رحیمی»

فیلم شناسی فرناز رهنما

فرناز رهنما درسال 1388 با کیارش اعتمادی آهنگساز ازدواج کرد.

ازدواج و همسر فرناز رهنما

1- خانم رهنما بـه شدت علاقمند بـه مسافرت هستند.

2- علاقمند بـه کافه گردی و رستوران گردی.

3- بـه ورزش بسیار اهمیت می‌دهد و یکی از ورزشهای مورد علاقه اش کـه انجان میدهد ووشو اسـت.

4- همیشه دوست دارد کـه همهی اطرافیانش از وی راضی باشند.

 

فیلم های مهم فرناز رهنما

یادداشت‌هاي‌ یک زن خانه‌دار یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۹۴ اسـت بـه کارگردانی مسعود کرامتی کـه از شبکه ۵ پخش شد. این مجموعه در ۴۵ قسمت ۳۵ دقیقه‌اي تهیه شده.

 


مطلب مرتبط: عکس های داغ جون یو بین Jeon Yeo-been بازیگر جذاب کره ای (+بیوگرافی)


 

فیلم های مهم فرناز رهنما

این مجموعه دربارهٔ چند خانواده دریک ساختمان اسـت کـه نسبت‌هاي‌ نزدیکی با یک دیگر دارند و زوج اصلی خانواده کـه شقایق دهقان «در نقش شیوا» و امیررضا دلاوری «در نقش پزشک فرزاد هاتف» هستند.

 

بار اصلی قصه را بـه دوش دارند. دهقان نقش زنی را دارد کـه داستان‌هاي‌ روزانه خودرا در وبلاگش می نویسد و مردم برایش نظر میگذارند و بـه این شکل نوعی تعامل شکل می گیرد.

 

بازیگران. شقایق دهقان.فریبا جدی‌کار.امیررضا دلاوری.فلامک جنیدی.محمود بهروزیان.علی عامل هاشمی.مونا غمخوار.پارسیا شکوری.نعیم شیخ محبوبی.فاطیما حاجتی.مهشاد مخبری.حشمت آرمیده.کاظم سیاحی.فرناز رهنما.امیرحسین رستمی

 

همسر فرناز رهنما

همسری وی یک آهنگساز معروف می باشد و سالهاست کـه درکنار وی زندگی آرام و بدونه جنجالی را سپری می کنند. فرناز رهنما با کیارش اعتمادی آهنگساز ازدواج کرده اسـت. فرناز وقتی بیست سالش بود با همسرش آشنا شد و بعد از هفت سال آشنایی باهم ازدواج کردند.

همسر فرناز رهنما

وی در دانشگاه هنر و معماری در رشته نمایش مشغول تحصیل بودو با برادر همسرش کـه در همان دانشگاه نقاشی‌ می خواند بـه عنوان هم‌دانشگاهی آشنا بودو همین، منجر بـه آشنایی با کیارش اعتمادی شد.

 

علاقه ی فرناز رهنما به همسرش

فرناز رهنما و همسرش، کیارش اعتمادی از همین زوج هاي‌ دوست داشتنی هستند کـه باوجود این کـه پانزده سال از زمان آشنایی و شش سال از ازدواج شان می گذرد همان‌ گونه پایبند بـه اصل صداقت و احترام متقابل هستند و بزنیم بـه تخته درکنار هم شاد و خوشبختند و زندگی شان پر اسـت از فعالیت هاي‌ هنری، جنب و جوش و هیجان. میزبان این زوج خونگرم شدیم و از آن ها درباره نحوه آشنایی شان، ماجراها و خاطرات بامزه شان، رمز ارتباط نزدیک و رفاقت آمیزشان و … سوال کردیم.

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی استفان مک من Stephanie McMahon کشتی کج باز زن آمریکایی (+عکس داغ)


 

علاقه ی فرناز رهنما به همسرش

فرناز رهنما:وقتی بیست ساله بودیم باهم آشنا شدیم و از آشنایی مان حدود پانزده سال می گذرد و شش سال اسـت کـه ازدواج کرده ایم. من در دانشگاه هنر و معماری در رشته نمایش مشغول تحصیل بودم و با برادر همسرم کـه در همان دانشگاه نقاشی می خواندند بـه عنوان هم دانشگاهی آشنا بودم و همین، منجر بـه آشنایی با کیارش شد. مراسم ازدواج مان تقریباً ساده برگزار شد و جالب اسـت بدانید بعد از کلی دوندگی، هزینه و برنامه ریزی در مراسم عروسی مان برق قطع شد ودر نهایت چند شمعدان بـه دادمان رسید.

 

مصاحبه فرناز رهنما

این کـه میگویند ازدواج برکت را بـه زندگی می آورد درست اسـت . دو ماه پس از ازدواج مان من سرکار سریال «ساختمان پزشکان» رفتم و کیارش هم سفارش کاری خوبی دریافت کرد.

مصاحبه فرناز رهنما

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی ارسلان حسن زاده مدلینگ ایرانی و رابطه با سلبریتی ایرانی (+عکس)


 

پیش از سریال «ساختمان پرشکان» هم در سریال هاي‌ تلویزیونی بازی کرده بودم و اتفاقا بعضی از انها مثل «مامور بدرقه» و «زیرزمین» سریال هاي‌ مناسبتی بودند اما در نهایت با سریال «ساختمان پزشکان» بود کـه مردم مرا شناختند. این سریال بسیار موفق بودو مردم ان را خیلی دوست داشتند.

 

فرناز رهنما:این کـه درست پس از دوماه از ازدواجم سر کاری بـه فشردگی سریال «ساختمان پزشکان» رفتم شاید در نگاه اول سخت بـه نظر برسد. البته من با سختی این جور کارها کـه پخش روتین دارند آشنا بودم.

 

و میدانستم اگر ساعات طولانی باشد و من آفیش باشم کمتر میتوانم در خانه حضور داشته باشم اما بسیار پرانرژی بودم و سعی میکردم باوجود تایم بالای کاری بـه کارهای خانه هم برسم. بخش لذت بخش قضیه این بود کـه از خانه خودم سرکار می رفتم و این حس خوبی بـه من می داد و احساس استقلال بیشتری می‌کردم.

فرزند فرناز رهنما + عکس های بدون حجاب از فرناز رهنما

کیارش اعتمادی:شغلم بـه طور کلی آهنگسازی مستقل اسـت ودر ساخت آلبوم هاي‌ موسیقی بی کلام و سبک هاي‌ ترکیبی همکاری دارم. همچنین در زمینه موسیقی فیلم و تئاتر فعالیت دارم و تدریس موسیقی هم میکنم. اما ساز اصلی ام گیتار الکتریک اسـت.

 

استودیوی موسیقی کیارش در خانه خودمان اسـت و بـه همین خاطر همیشه در خانه ما صدای موسیقی شنیده می‌شود. اتفاقا بـه تازگی متوجه شدم چقدر بـه این نواها عادت کرده ام و برایم داشتن خانه اي کـه همیشه پر باشد از صدای موسیقی دوست داشتنی اسـت.

 

چون مدتی بود بـه خاطر جابجایی استودیو، تعداد زیادی از لوازم از منزل ما خارج شد و دیگر صدای ساز در خانه مان نمی پیچید و من دلم برای همه ی ان نواها تنگ شده بود. البته خوشبختانه دوباره وسایل استودیو بـه خانه مان برگشت و همان‌ گونه نوای موسیقی بخشی جدانشدنی از زندگی مان اسـت.

 

عکس های بدون حجاب از فرناز رهنما

فرناز رهنما:بی انصافی اسـت وقتی اسم حمایت بـه میان می آید بـه پدر و مادر نازنینم اشاره نکنم کـه قطعا پایه اولیه حمایت ها را انها گذاشتند و انها بودند کـه وقتی تصمیم گرفتم هنر بخوانم مشوق و حامی ام بودند.

ایران گردی و طبیعت گردی علاقه ی فرناز رهنما + عکس های بدون حجاب از فرناز رهنما

 


مطلب مرتبط: ماندانا مانی کیست ؟ | بیوگرافی طراح لباس و مدلینگ جذاب ایرانی (+عکس)


 

از وقتی با کیارش آشنا شدم و از وقتی بـه یاد دارم ایشان هم از من حمایت کرده اسـت؛ اتفاقا بـه خاطر شناخت کیارش با دنیای هنر این حمایت ها از جنس «آفرین چقدر خوب بودی» نیست.

 

ودر کنار همه ی تشویق ها نگاهی منتقدانه هم وجوددارد؛ مثلاً ممکن اسـت سر یک کاری چند روز دغدغه ام تمرین بخشی از یک نمایش یا سریال باشد و برای چگونگی اجرای ان دچار تردید شوم و اصلا این طور نیست کـه فکر کنم همسرم سر از کار بازیگری در نمی آورد.

 

بـه شدت اهل سفر هستیم و اگر فرصت کافی داشته باشیم حتماً برای سفر برنامه ریزی میکنیم. این علاقه بـه حدی اسـت کـه دوست نداریم زندگی کنیم ودر کنارش گاهی سفر برویم بلکه دوست داریم همیشه در سفر باشیم و کنارش گاهی هم بـه خانه برگردیم و زندگی کنیم.

 

ایران گردی و طبیعت گردی علاقه ی فرناز رهنما

ایران گردی بسیار کرده ایم و مدل سفر های مان هم بیشتر طبیعت گردی اسـت. یکی از علایق من خرید برای این طور سفرهاست و طبق معمول در طی سال وسایل مورد نیاز برای سفر های طبیعت گردی را تهیه می‌کنم. اخیرا هم سفری بـه اروپا داشتیم کـه خیلی جذاب و البته آموزنده بود؛ آموزنده از این جهت کـه بیشتر از قبل متوجه شدم ما ایرانی ها چقدر خودمان را در زمینه هنر دست بالا میگیریم؛.

 

در حالی کـه هنرمندان بی ادعایی در اروپا دیده میشوند کـه حتی گمنام هستند ولی سطح کیفیت هنرشان و سطح سواد و شدت تمرین شان کـه از خروجی شان پیداست متحیر کننده اسـت و بسیار کم ادعاتر از خیلی از هنرمندان وطنی هستند. این هنرمندان تا بـه مراحل بالایی نرسند حتی بـه خودشان اجازه نمی‌دهند کنار خیابان یا در مترو برنامه اجرا کنند.

 

کیارش اعتمادی:همانطور کـه فرناز گفت اغلب سفر های مان کمپی اسـت و طبیعت گردی می‌کنیم و اهل اقامت در هتل نیستیم. سینما نمی‌رویم و چون کنسرت ها بـه تکرار افتاده اند دیگر کنسرت هم نمیرویم. البته اگر کسانی بـه کنسرت هاي‌ پاپ علاقه داشته باشند دراین زمینه کنسرت هاي‌ متنوع و خوبی وجوددارد اما برای کسانی کـه علایق موسیقایی دیگری داشته باشند کنسرتی وجود ندارد.

ورزش مورد علاقه فرناز رهنما + عکس های بدون حجاب از فرناز رهنما

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی میراندا می کر Miranda May Kerr بازیگر و مدلینگ خوشگل استرالیایی (+عکس داغ)


 

ورزش مورد علاقه فرناز رهنما

فرناز رهنما:احتمالا برای تان عجیب اسـت اما ما اصلا پس از ازدواج بـه سینما نرفته ایم. شاید گفتنش از زبان من بـه عنوان یک بازیگر درست نباشد اما سطح فیلم ها طبق معمول آن قدر پایین اسـت کـه رغبت چندانی برای دیدن فیلم ها نداریم اما همان‌ گونه بـه شدت اهل تماشای تئاتر هستیم و از هر تئاتر خوبی استقبال می‌کنیم.

 

دریک ورزش مشترک فعالیت میکنیم؛ وشوو ورزش رزمی و جذابی اسـت کـه مدتی اسـت بـه ان مشغولیم. از تفریحات دیگرمان آشپزی مشترک اسـت. چون پانزده سال اسـت باهم آشنایی داریم.

 

عکس هاي‌ بدون حجاب از فرناز رهنما بازیگر سریال ساختمان پزشکان «+بیوگرافی»  بالطبع دوستان مشترکی داریم و حتی گاهی یادمان میرود انها اول دوست کدام مان بوده اند. با این دوستان کـه حالا بعضی هایشان زوج هستند رفت و آمد داریم.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت