معرفی بهترین سریال های نتفلیکس NetFlix که باید حتما دید!!

معرفی بهترین سریال های نتفلیکس NetFlix که باید حتما دید!!

آشنایی با بهترین سریال های نتفلکیس 

آشنایی با بهترین سریال های نتفلکیس : امروزه سریال هاي‌ زیادی در ژانر هاي‌ مختلفی وارد بازار شدند اما با رکود کرونا فیلم ها بازدید بیشتری داشتند در ادامه با معرفی بهترین سریال هاي‌ نتفلیکس NetFlix کـه باید حتماً دید سایت برترین بی را دنبال کنید.(آشنایی با بهترین سریال های نتفلکیس)

 

فیلم چیز های عجیب

ژانر این سریال عملی و تخیلی می باشد ودر سال ۲۰۱۶ منتشر شد و توانست توجه افراد زیادی را جلب کند این فیلم در زمان انتشارش غوغای زیادی بـه پا کرد و همین حالا سه فصل از این فیلم منتشر شده اسـت و فصل چهارم ان در حال ساخت اسـت این فیلم مخاطب و طرفداران زیادی دارد و بازیگران مشهور و بـه نامی دراین فیلم نقش آفرینی کردند.(آشنایی با بهترین سریال های نتفلکیس)آشنایی با بهترین سریال های نتفلکیس

 


مطلب مرتبط: سریال بی گناه |‌ بررسی عوامل٬بازیگران٬کارگردان٬بیوگرافی (+عکس)


 

معرفی بهترین سریال های نتفلیکس NetFlix که باید حتما دید

آشنایی با بهترین سریال های نتفلکیس 

فیلم در بلوک من

داستان این فیلم درباره چهار دوست می باشد کـه باوجود چالش هایي کـه در محله انها وجوددارد سعی می کنند تا زندگی معمولی داشته باشند این فیلم درسال ۲۰۱۸ منتشر شد و الان سه فصل از این فیلم پخش شده اسـت.

 

فیلم فاستر ها

فاسترها یکی از بهترین سریال هایي بود کـه در نتفلیکس منتشر شد دراین فیلم نوجوانان زیادی نقش آفرینی کردند و همین باعث شد تا توجه افراد زیادی بـه این فیلم جلب شود این فیلم درباره بـه فرزندی گرفتن یک نفر و مصرف بیش از حد مواد مخدر و خیلی از موضوعاتی کـه در جامعه وجوددارد صحبت شده اسـت.

 

معرفی بهترین سریال های نتفلیکس NetFlix که باید حتما دید!!

فیلم صد

این فیلم یکی از بهترین فیلم‌ هایي بود کـه منتشر شد ودر سال ۲۰۱۰ توانست توجه افراد زیادی را بـه خود جلب کند ژانر این فیلم علمی و تخیلی می‌باشد و افراد زیادی دراین فیلم نقش آفرینی کردند. الان ۷ فصل از این فیلم منتشر شده و فصل آخر ان یعنی فصل هفتم درسال ۲۰۲۰ منتشر شد.یکی از پر سر و صداترین فیلم هایي کـه در نتفلیکس منتشر شد فیلم سیزده دلیل برای این کـه بود این فیلم در زمان انتشارش توجه افراد زیادی را جلب کرد ودر صدر دانلود ها قرار گرفت و با هنرنمایی و نقش آفرینی بازیگران مختلف توانست بـه موفقیت زیادی برسد.

 

فیلم خاطرات خون اشام

با انتشار این فیلم کـه درباره خون آشام ها و گرگینه ها بود افراد زیادی جذب این شبکه شدند و این شبکه یکی از پرمخاطب ترین شبکه ها شد و تا چند سال بعد از انتشار این فیلم نیز افراد زیادی فیلم‌ هایي کـه دراین شبکه‌ منتشر می‌ شد را تماشا می‌ کردند.

 

فیلم تین وولف

فیلم تین وولف دارای شش فصل می‌باشد کـه هر یک از این فصل‌ ها زیبایی و جذابیت خودرا داشتند با منتشر کردن تین وولف جوایز زیادی از ان این فیلم شد و یکی از پر مخاطب ترین فیلم ها در زمان منتشر شدنش بود.

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی جنا اورتگا بازیگر محبوب سریال ونزدی (+مجموعه تصاویر و فیلمها)


 

 سریال های ۲۰۲۱ نتفلیکس NetFlix که باید حتما دید!!

فیلم مزخرف

این سریال یکی از شاهکارهایی بود کـه از در نتفلیکس منتشر شد و توجه افراد زیادی را جلب کرد این فیلم یکی از مشهور ترین فیلم ها در زمان انتشارش شد و توانست رکورد دانلود را بـه خود اختصاص دهد.

 

فیلم دروغگو هاي‌ کوچک و زیبا

این فیلم درسال ۲۰۱۰ منتشر شد ودر ان سال توجه افراد زیادی را بـه خود جلب کرد و افراد زیادی این فیلم را دنبال کردند همین حالا فصل هاي‌ زیادی از این فیلم منتشر شده فیلم دروغگوهای کوچک و زیبا بر اساس کتاب هاي‌ ”سارا شپرد” ساخته شده اسـت.

 

فیلم گلی

این فیلم درسال ۲۰۰۹ منتشر شد و فصل هاي‌ دیگر ان درسال ۲۰۱۰ انتشار یافتند و یکی از زیباترین فیلم هایي بود کـه در نتفلیکس منتشر شده بودو توانست توجه افراد زیادی را جلب کند دراین فیلم درباره موضوعات گوناگونی کـه در جامعه اتفاق می‌ افتد صحبت شده اسـت.

 

Nina Dobrev

یکی از مشهور ترین بازیگران سریال هاي‌ تینیجری Nina Dobrev می‌باشد او توانسته با هنرنمایی در فیلم‌ هاي‌ زیادی بـه معرفیت برسد این بازیگر مشهور در ژانویه سال ۱۹۸۹ در صوفیه بلغارستان بـه دنیا آمده اسـت این بازیگر بلغارستانی در دو سالگی بـه کانادا مهاجرت کرد و الان در کشور کانادا نیز زندگی می‌ کند.

 

Dylan minnette

دراین قسمت از مقاله می‌خواهیم شـما رابا Dylan minnette آشنا کنیم این بازیگر مشهور نیز متولد ۱۹ دسامبر سال ۱۹۹۶ میلادی می باشد ملیت این بازیگر آمریکایی اسـت وی در عرصه بازیگری توانسته بـه معروفیت زیادی برسد او درسال ۲۰۰۵ فعالیت خودرا در عرصه بازیگری را آغاز کرده اسـت.

 

Finn Wolfhard

یکی از مشهور ترین هنرپیشگان تینیجر نتفلیکس Finn Wolfhard می‌باشد وی متولد سال ۲۳ دسامبر سال ۲۰۰۲ میلادی می باشد او در ونکوور کانادا بـه دنیا آمده اسـت وی در عرصه هنرپیشگی فعالیت می‌ کند او توانسته از این طریق بـه درآمد زیادی برسد و مشهور شود. اگر بـه فهرست تینیجر هاي‌ اینستاگرام رجوع کنید می توایند نام این بازیگر را در ان مشاهده کنید.

معرفی بهترین سریال

 


مطلب مرتبط: علی پاشا ali pashaw کیست؟ | بیوگرافی خواننده رپ ایرانی به همراه بررسی آهنگ های معروف


 

معرفی بهترین سریال های نتفلیکس NetFlix 

 

Danial Gillies

دراین قسمت از مقاله می‌خواهیم‌ شـما رابا Danial Gillies آشنا کنیم این سلبریتی متولد سال ۱۳۵۴ اسـت از بهترین کار هاي‌ این سلبریتی میتوان بـه مرد عنکبوتی ۲ اشاره کرد وی توانست با هنرنمایی دراین فیلم بـه معروفیت زیادی برسد البته وی در فیلم هاي‌ دیگری هم نقش آفرینی کرده اسـت.

 

Claire Holt

یکی از زیباترین بازیگران تینیجری نتفلیکس Claire Holt می‌باشد این بازیگر حدود ۳۳ سال سن دارد یعنی او متولد سال ۱۹۸۸ میلادی اسـت این بازیگر از سال ۲۰۰۶ فعالیت خود در عرصه بازیگری را آغاز کرد این بازیگر درسال ۱۹۸۸ در استرالیا بـه دنیا آمده ودر زمینه بازیگری فعالیت می‌ کند. سریال هاي‌ تینیجری دبیرستانی بسیار زیاد هستند کـه شـما می‌توانید انها را در برنامه‌ هاي‌ مختلفی دانلود و تماشا کنید.

 

بهترین سریال های اسپانیایی در نت فلیکس 

سریال هاي‌ تینیجری نتفلیکس اسپانیایی بسیار زیاد هستند افراد زیادی هستند کـه سریال هاي‌ اسپانیایی علاقه دارند کـه ما دراین قسمت از مقاله می‌ خواهیم نام این سریال ها را برای شـما بازگو کنیم تا شـما اگر مایل بودید انها را نگاه کنید و یا دانلود کنید و یا از طریق شبکه نتفلیکس ان را تماشا کنید کـه ما دراین قسمت نام بهترین فیلم هاي‌ اسپانیایی را بـه شـما خواهیم گفت.

 

بهترین سریال های اسپانیایی در نت فلیکس 

معرفی بهترین سریال های نتفلیکس NetFlix که باید حتما دید!!

یکی از بهترین فیلم هاي‌ سال ۲۰۱۸ فیلم Elite بود ژانر این فیلم جنایی بود این فیلم برای افراد زیر ۱۴ سال توصیه نمی‌شود این سریال را افراد زیادی دیده بودند عده اي از افراد از دیدن این سریال راضی بودند اما برخی دیگر از افراد از دیدن این سریال ناراضی بودند.

 

شـما میتوانید سریال Narcos را از طریق گوگل و برنامه هاي‌ دیگر دانلود کنید این سریال درسال ۲۰۱۵ آغاز شد ودر سال ۲۰۱۷ بـه پایان رسید سریال Narcos برای افراد زیر ۱۷ سال توصیه نمی‌شود ژانر این سریال جنایی و درام بود این سریال را افراد زیادی تماشا کرده اند‌.

 

یکیدیگر از بهترین سریال هاي‌ اسپانیایی سریال La Casa de papel اسـت این سریال درسال ۲۰۱۷ منتشر شد. کسانی کـه این سریال را دیده اند میگویند این سریال برای افراد زیر ۱۶ سال مناسب نیست این سریال تاکنون ۵ فصل و دارای ۳۱ قسمت بوده اسـت.

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی شکیرا خواننده معروف و ماجرای جالب ازدواج با پیکه (+عکس داغ)


 

بهترین سریال های کمدی نتفلیکس

بهترین سریال های کمدی نتفلیکس

همانگونه کـه فیلم ها و سریال هاي‌ تینیجری زیادی در نتفلیکس منتشر شده کـه می‌ توانیم فیلم هایي کـه در موضوعات مختلف از جمله عاشقانه و رمانتیک و احساسی و کمدی و خیلی از موضوعات دیگر منتشر شده اند اشاره کنیم کـه دراین راستا می‌خواهیم شـما رابا چندی از فیلم هاي‌ کمدی تینیجری آشنا کنیم برای آشنایی با این سریال ها مطالب زیر را بادقت بخوانید.

 

فیلم جمعه عجیب Friday Freaky

این فیلم بـه کارگردانی مارک واترز درسال ۲۰۰۳ منتشر شد بازیگران زیادی دراین فیلم نقش آفرینی کردند کـه می‌ توانیم جیمی لي کرتیس و لیندزی لوهان و هارولد گلد و چاد مایکل موری و مارک هارمون اشاره کنیم این فیلم در زمان انتشارش توجه افراد زیادی را بـه خود جلب کرد.

 

فیلم کلوپ صبحانه

کارگردانی این فیلم را جان هیوز بـه عهده داشت و این فیلم درسال ۱۹۸۵ منتشر شد بودجه اي کـه برای ساخت این فیلم درنظر گرفته شده بود ۱ میلیون دلار بودو میزان فروش فیلم حدود ۵۲ میلیون دلار بود بازیگران مشهور و موفق زیادی دراین فیلم هنرنمایی کردند کـه می‌ توانیم بـه امیلیو استیوز، پال گلیسون، آنتونی مایکل هال، جاد نلسون، مالی رینگوالد اشاره کنیم این فیلم یکی از پر بازدید ترین فیلم ها در زمان منتشر شدنش بود.

معروف محبوب ترین های امریکایی در نت فلیکس

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی آرمین راد هکر ایرانی + حواشی آرمین راد و امیر تتلو (عکس)


 

فیلم سوپر بد

این فیلم یکی از جذاب ترین فیلم هاي‌ نوجوانان می‌ باشد کـه در زمان انتشارش توانست توجه افراد زیادی را جلب کند فیلم سوپر بد درسال ۲۰۰۷ بـه کارگردانی گرگ موتلا منتشر شد و یکی از بهترین فیلم هاي‌ این کارگردان بود.

 

بهترین فیلم های نتفلیکس

درسال ۲۰۲۰ فیلم هاي‌ زیادی در نتفلیکس منتشر شد کـه می‌توانیم بـه مشهور ترین و پرمخاطب ترین آن ها یعنی صد یا The 100 و فاسترها و خیلی از فیلم هاي‌ تینیجری دیگر اشاره کنیم کـه هر کدام از این سریال ها جذابیت خاصی برای مخاطبانشان داشتند. این شبکه با منتشر کردن فیلم هاي‌ مختلف توانسته توجه افراد زیادی را جلب کند و امروزه جزو پر مخاطب ترین شبکه ها در جهان باشد.

 

شـما میتوانید این سریال ها را تماشا کنید و از دیدن ان لذت ببرید البته این سریال ها همانگونه کـه از اسمش پیداست برای افرادی می باشد کـه سنشان بین ۱۳ تا ۱۹ سال می‌باشد یعنی تینیجر و نوجوان هستند ولی این فیلم ها را افراد زیادی در رده هاي‌ سنی مختلف تماشا می کنند. سریال هاي‌ دبیرستانی یعنی مخصوص افراد نوجوان می باشد کـه تینیجر هستند و رده سنی انها بین ۱۳ تا ۱۹ سال می باشد.

 

معروف محبوب ترین های امریکایی در نت فلیکس

 سریال هاي‌ تینیجری نتفلیکس آمریکایی بسیار زیاد هستند کـه ما دراین قسمت از مقاله می‌ خواهیم زیباترین سریال هاي‌ آمریکایی را برای شـما بازگو کنیم و بگوییم کـه این سریال‌ ها در چه سالی منتشر شده اند و کدام سریال جزو بهترین سریال هاي‌ سال شناخته شده اگر می خواهید با سریال هاي‌ آمریکایی آشنا شوید تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

فیلم خاطرات خون آشام

یکی از بهترین فیلم هایي کـه چریس گریمسر کارگردانی کرده سریال خاطرات خون‌ آشام بود این سریال در ۱۰ سپتامبر سال ۲۰۰۹ میلادی ساخته شد این سریال را ۹۵ درصد از مردم کشور آمریکا دیده اند و از این سریال بسیار راضی بودند ژانر این سریال عاشقانه و درام و وحشتناک بود.

 

همانگونه کـه بـه کارگردانان و بازیگرانی کـه در فیلم ها خوش می درخشند و نقش هاي‌ بسیار خوبی اجرا می‌ کنند جایزه اسکار می‌دهند تینیجرها نیز توانسته اند با انتشار سریال هاي‌ جذاب و زیبایی از خود دراین راه بـه موفقیت برسند و جایزه هاي‌ زیادی دریافت کنند.

 

هزینه هر کدام از فیلم ها باهم متفاوت اسـت و بعضی از انها برای ساخت یک فیلم میلیاردها دلار پول خرج می‌ کنند و همین هزینه کردن ها برای ساخت فیلم باعث می‌ شود تا سریال بسیار خوبی از آب در بیاید و فروش خیلی خوبی داشته باشد و بتوانند سود زیادی از این فیلم ها بـه دست بیاورند.

 

بهترین سریال های تینیجری نتفلیکس از نظر مردم کدامند؟

فیلم هاي‌ زیادی وجوددارد کـه در شبکه نتفلیکس پخش میشوند و مردم انها را نگاه می‌ کنند و از این فیلم ها خوششان می‌ آید کـه می‌ توانیم بـه فیلم هاي‌ کره اي و آمریکایی و اسپانیایی و فیلم هایي کـه کشور های دیگر ساخته اند اشاره کنیم از مشهور ترین فیلم هاي‌ آمریکایی میتوانیم بـه فیلم صد و سیزده دلیل کـه چرا و خاطرات خون آشام اشاره کنیم فیلم هاي‌ اسپانیایی نیز بـه نام هاي‌ Elite و Narcos و خیلی از فیلم هاي‌ مشهور دیگر می باشند.

بهترین سریال های تینیجری نتفلیکس از نظر مردم کدامند؟

 


مطلب مرتبط: اکسو exo کیست؟‌ |‌ بیوگرافی دی او کیونگسو جذاب ترین خواننده ی مرد کره ای (+عکس)


 

افرادی کـه این فیلم‌ ها را تماشا می‌ کنند تینیجرها می باشند زیرا این فیلم ها برای افرادی کـه سنشان بین ۱۳ تا ۱۹ سال اسـت ساخته می‌ شوند. اما بعضی از این فیلم ها مورد توجه افراد دیگر هم قرار می‌گیرد و خانواده ها نیز با فرزندانشان این فیلم‌ ها را تماشا میکنند و از بعضی از این سریال ها راضی هستند اما گاهی پیش می‌ آید کـه از دیدن سریالی ناراضی هستند و می‌گویند کـه این فیلم محتوای خوبی ندارند.

 

حواشی سریال های محبوب نتفلکیس 

با یک نگاه کلی نتفلیکس بهترین کارگاه سریال سازی در دنیا اسـت اما بعضی ها می‌گفتند این فیلم ها اصلاً مناسب این رده سنی نیست و برای افراد بزرگسال ساخته شده اسـت و محتوایی کـه در آن ها بـه کار برده برای سن ۱۳ تا ۱۹ سال مناسب نیست و آن ها را بـه بیراهه می کشاند و باعث میشود تا کاملا از لحاظ روحی و روانی درگیر میشوند . 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت