عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد بازیگر سریال حوالی پاییز (+بیوگرافی)

عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد بازیگر سریال حوالی پاییز (+بیوگرافی)

عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد

عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد: جوانه دلشاد یکی از بازیگران مشهور سینمای کشور ایران که با فیلم های‌ مهران مدیری در ویلای من مشهور شده اسـت در ادامه با عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد بازیگر سریال حوالی پاییز «+بیوگرافی» سایت برترین بی را دنبال کنید. 

بیوگرافی جوانه دلشاد 

جوانه دلشاد بسیار بازیگر جذابی اسـت و در شمال ایران در بیستم شهریورماه سال ۱۳۶۹ در رشت بـه دنیا آمد.این بازیگر جوان فارغ التحصل رشته شیمی بوده و در حال حاضر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته کارگردانی اسـت و هم زمان با تحصیل در رشته شیمی، کلاس های‌ بازیگری فن بیان و بدن را گذراند.


مطلب مرتبط: عکس های داغ روشنک گرامی بازیگر جذاب سریال همگناه (۱۸+)


عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد بازیگر سریال حوالی پاییز

عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد

جوانه دلشاد هنوز ازدواج نکرده و مجرد اسـت. جوانه خواهری بـه نام جیران دارد که متاهل و دارای یک فرزند پسر اسـت. یک برادر خانم دلشاد فوت شده اسـت.

علاقه ی جوانه دلشاد به بازیگری

جوانه دلشاد در دوران کودکی و جوانی خود بسیار بـه بازیگری علاقه داشت و  را در سن ۲۰ سالگی با تئاتر آغاز کرد و از سال ۱۳۹۲ بـه بایگری در سریال های تلویزیونی پرداخت.

عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد بازیگر سریال حوالی پاییز

بیوگرافی جوانه دلشاد  +عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد

بـه همین دلیل در همان سال ۹۲ بـه تنهایی از رشت بـه تهران مهاجرت کرد. در ابتدا پدرش مخالف بود، اما با اعتماد بـه آقای مدیری، سکونت وی در شهر بزرگ را پذیرفت و در تئاتر الگوی خودرا پانته آ پناهی و فرهاد آئیش معرفی می کند .

و در سینما فاطمه معتمد آریا و ژاله صامتی را دوست دارد.برای جوانه دلشاد، پدر و مادرش اهمیت بسیار زیادی دارند و با اجازه پدر وارد حوزه بازیگری شده و بـه تهران آمد. او همچنین برادرش را از دست داده اسـت.

تحصیلات جوانه دلشاد

در رشته شیمی تحصیل کرده و هم زمان با تحصیل در این رشته، کلاس‌های‌ فن بیان و بدن و بازیگری را گذرانده و الان در رشته کارگردانی در مقطع لیسانس در حال تحصیل اسـت.

شروع بازیگری او با بازی در سریال ویلای من درسال ۱۳۹۲ با کارگردانی مهران مدیری بود. او ابتدا برای تست بازیگری در سریال قلب یخی اقدام کرد، اما بعد‌ها توسط دستیار مهران مدیری برای بازی در ویلای من دعوت شد. جوانه دلشاد از این که اولین تجربه بازیگری اش با حضور در کنار مهران مدیری بوده اسـت، احساس خوشحالی میکند.


بیشتر بخوانید: عکس های بدون حجاب از فرناز رهنما بازیگر سریال ساختمان پزشکان «+بیوگرافی»


عکس های داغ و بدون حجاب جوانه دلشاد

عکس‌های‌ مختلفی از جوانه دلشاد بـه همراه پدر و مادرش در سایت‌های‌ مختلف اینترنتی پخش شده که نشان می دهد، جوانه دلشاد بـه داشتن پدر و مادرش افتخار میکند. فیلمی از خانم دلشاد پخش شده که بـه شوخی در یکی از پاساژ‌های‌ بندر انزلی کاری شبیه کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه رو انجام می دهد.


مطلب مرتبط: بیوگرافی لاله مرزبان بازیگر جوان ایرانی و بررسی فیلم ها (+عکس داغ)


تحصیلات جوانه دلشاد  +عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد

حواشی جوانه دلشاد و صدف طاهریان

پرده برداری جوانه دلشاد از زندگی صدف طاهریان، در برنامه پشت صحنه نیز یکی از اخباری اسـت که در مورد جوانه دلشاد می توانید در اینترنت ببینید. جوانه دلشاد با لیلا ایرانی رفاقت نزدیکی دارد. او در کار تئاتر، پانته آ پناهی‌ها را الگوی خود می داند و در سینما، ژاله صامتی و فاطمه معتمد آریا را دوست دارد.

همسر جوانه دلشاد

جوانه دلشاد ازدواج نکرده و مجرد اسـت.

علایق شخصی جوانه دلشاد

جوانه دلشاد بـه گفته خودش زیاد اهل فوتبال نیست، ولی بازی‌های‌ پرسپولیس را میبیند. علاقه زیادی بـه کار تئاتر دارد و در کنار بازیگری اگر وقت کند، از کار تئاتر استقبال می کند.

عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد بازیگر سریال حوالی پاییز

حواشی جوانه دلشاد و صدف طاهریان  +عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد

ترانه دلشاد می گوید: توی یه دوره‌اي واقعا دوست دارم تئاتر کار کنم یه دوره‌اي دوست دارم سینما، واقعا بـه حس و حالم بستگی داره، وقتی میرم یه تئاتر خوب می بینم واقعا دوست دارم تئاتر کار کنم.

هردوتا، سینما و تئاتر را دوست دارم تو زندگیم باشن. او بـه کار بازیگری علاقه فراوانی دارد و می گوید: من دوست دارم همه ی نقش‌ها را تجربه کنم، بـه نظرم دوست دارم نقش دختری که اعتیاد داره را بازی کنم.

چون هیچ چیز از او نمی‌دونم. دوست دارم بدونم چیکار کنم، باید بـه چه شکل بازی کنم دنبالش برم و فکر کنم. ترانه دلشاد همچنین بـه مطالعه هم علاقه‌مند اسـت و کتاب‌های‌ چارلز بوکوفسکی را دوست دارد.


مطلب مرتبط: بیوگرافی ساغر قناعت بازیگر جوان سینمای ایران + عکس داغ


عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد بازیگر سریال حوالی پاییز

علایق شخصی جوانه دلشاد  +عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد

تلویزیون

سریال ویلای من بـه کارگردانی مهران مدیری درسال ۱۳۹۲

سریال در حاشیه بـه کارگردانی مهران مدیری درسال ۱۳۹۲

سریال شوخی کردم بـه کارگردانی مهران مدیری درسال ۱۳۹۲

سریال حوالی پاییز بـه کارگردانی حسین نمازی

سینما و تله فیلم

تله فیلم سرزمین رزیتا ناهید درسال ۱۳۹۳

فیلم بهمن بـه کارگردانی مرتضی فرشباف درسال ۱۳۹۳

آپاندیس بـه کارگردانی حسین نمازی درسال ۱۳۹۶

جوانه دلشاد در قلب یخی مهران مدیری

او اولین بار از رشت بـه تهران مهاجرت کرد و برای بازی در سریال قلب یخی مهران مدیری تست داد که پذیرفته شد و دستیار مهران مدیری از او برای بازی در سریال ویلای من دعوت بـه عمل آورد. جوانه دلشاد در پاسخ بـه سوال مجری که کار با آقای مهران مدیری سخت نیست گفتند : اتفاقا فکر کنم خیلی آسون تر از کار کردن با کارگردان های‌ دیگه که من تجربه داشتم بوده و خیلی مهربون و آدم جدی هستند.

جوانه دلشاد در قلب یخی مهران مدیری


مطلب مرتبط: عکس های داغ مهسا طهماسبی و ماجرای ازدواجش (+بیوگرافی و حواشی)


آقای مدیری بـه دلیل این که خودشون بازیگر هستند بازیگرا را بهتر درک میکنند و برای همین بازیگرا موقع کار با آقای مدیری و گروه خوبشون خیلی احساس اسانی و امنیت میکنند. بـه نظرم یکی از خوبی های‌ آقای مهران مدیری این بود.

که کاملا حرفشو می فهمیدیم چی میخوان و بعضی اوقات نیازی نبود اصلا صحبت کنند و خودشون میذاشتند ما بازی کنیم حالا بعد اگه چیزی بود می اومدن در گوش مون می گفتن که اصلاحش کنیم ولی طبق معمول همون چیزی که خودمون انچام می دادیم می پسندیدند.

مخالفت های جوانه دلشاد

او می گوید که بعضی از کارگردان های‌ تئاتر که بـه شهر رشت آمده بودند بـه من پیشنهاد بازیگری می داادند که پدرم مخالف مهاجرت من بـه تهران بود زیرا بـه من علاقه شدیدی داشت و نمیخواست که از او دور باشم تا این که بـه سریال مهران مدیری دعوت شدن و پدرم با مهاجرتم موافقت کرد.

جوانه دلشاد در حوالی پاییز

جوانه دلشاد سال 1392 سریال شوخی کردم نقش مهمی بازی کرده اسـت که توانست با مهارت خود، ان نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مهران مدیری همکاری داشته اسـت. جوانه دلشاد توانست با بازی در سریال شوخی کردم تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند.

همکاری در کنار بازیگرانی نظیر کمند امیرسلیمانی، مهران مدیری، نادر سلیمانی و نیما فلاح بر تجارب او افزود. در این سال ها جوانه دلشاد با هنرمندان بسیاری تجربه‌ي کار داشته اسـت اما جالب اسـت.

عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد بازیگر سریال حوالی پاییز

مخالفت های جوانه دلشاد +عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد


مطلب مرتبط: عکس های داغ نگین صدق پویا و دلایل مجرد بودن او (+بیوگرافی)


بدانید که در میان بازیگران لیلا ایرانی با 4 مرتبه، سیامک انصاری با 3 مرتبه و شبنم فرشادجو با 3 مرتبه بیشترین همکاری را با جوانه دلشاد داشته‌اند.

ویژگی های جوانه دلشاد در بازیگری

یکی از ویژگی‌های حرفه‌اي بیوگرافی جوانه دلشاد ان هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده اسـت. جوانه دلشاد را باید بیشتر بازیگر تلویزیون بدانیم چرا که 75% آثار وی تلویزیونی و 25% آثارش سینمایی اسـت.

در واقع جوانه دلشاد از مجموع 8 اثری که در کارنامه دارد، در 6 اثر در تلویزیون با نام‌های سریال حوالی پاییز، سریال بازگشت، سریال همسایه‌ها، سریال در حاشیه، سریال ویلای مـن و سریال شوخی کردم نام‌های و در 2 اثر در سینما با نام‌های فیلم سرکوفت و فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟ بازی کرده اسـت.

ویژگی های جوانه دلشاد در بازیگری +عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد

بیوگرافی و عکس های داغ جوانه دلشاد

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته: مي شود دوست داشت و در مقابل چيزي نخواست، مي شود مهربان بود و انتظاري نداشت. مي شود انسان بود و سر انسان بودن معامله نكرد. اما نمي شود كاري كرد كه بقيه هم باور كنند چيزي نميخواهي، انتظاري نداري، معامله نميكني.

عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد بازیگر سریال حوالی پاییز

علاقه ی جوانه دلشاد به بازیگری +عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد


مطلب مرتبط: بیوگرافی نگار فروزنده بازیگر ایرانی و بررسی افتخارات و حواشی او (+عکس)


جوانه دلشاد مدرک لیسانس شیمیی از دانشگاه رشت دارد و همچنین مدرک لیسانس کارگردانی از دانشگاه تهران دارد.او اهل مطالعه اسـت و ورزش بدمینتون را هم دوست دارد و البته بازی های‌ تیم فوتبال پرسپولیس را هم دنبال می کند.

ادرس اینستاگرام جوانه دلشاد +عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد

ادرس اینستاگرام جوانه دلشاد 

جوانه دلشاد در فضای مجازی و اینستاگرام هم فعالیت دارد و از عکس های‌ خودش میگذرد جوانه دلشاد بسیار در اینستاگرام فعالیت دارد و حدود ۱۴۰ هزار نفر دنبال کنده دارد که با سرچ اسم جوانه دلشاد در اینستاگرام مشهور شده اسـت . 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت