مچ گیری زنی که مردی را در حال خیانت در هواپیما لو داد!! (+عکس)

مچ گیری زنی که مردی را در حال خیانت در هواپیما لو داد!! (+عکس)

خیانت مردی در هواپیما به همراه عکس 

در یک ماجرای عجیبی مردی که همسرش خیانت میکرد و در حال عشق و حال با زن دیگری بود یک نفر مچ او را گرفت در ادامه با مچ گیری زنی که مردی را در حال خیانت در هواپیما لو داد!! (+عکس) برترین بی را دنبال نمایید. 

چیزی به نام تقلب در آرامش وجود ندارد – حتی در 30000 پا.چه بالا و چه پایین، زناکاران کثیف و پایین به سادگی نمی توانند از لنز همیشه حاضر رسانه های اجتماعی فرار کنند.و اثبات این حقیقت زشت به لطف یک مسافر هواپیمای کنجکاو، که شوهر خیانتکار شخصی را در حال بداخلاقی با زن دیگری در اواسط پرواز گرفتار شده است.

رند مردی را در حین پرواز چهار ساعته از هیوستون به نیویورک دید که به همسرش خیانت می کرد.TikTok / @carolinerened
کارولین رند، خالق محتوا، در توضیح کلیپ جنایت‌آمیز خود نوشت: «اگر این مرد شوهر شماست که از هوستون به نیویورک با خطوط هوایی یونایتد 2140 پرواز می‌کند، احتمالاً امشب با کیتی می‌ماند».

با پخش لباس‌های کثیف دوتایمر برای ۲۴ میلیون بیننده TikTok، این سبزه تصاویری پنهانی از مرد متاهل و معشوقه‌اش، معروف به کیتی، به اشتراک گذاشت که در طول سفر چهار ساعته به گاتهام، بی‌شرمانه قاطی می‌کردند.

مچ گیری زنی که مردی را در حال خیانت در هواپیما لو داد!! (+عکس)

افشاکردن خیانت مردی در هواپیما

مدیسون لیبرویرث، یک تأثیرگذار در برنامه‌های دودی با بیش از 24000 فالوور، اخیراً تهدید کرده است که «راسوهایی» را که آشکارا به عکس‌های بیکینی او میل می‌کنند، افشا می‌کند، در حالی که افراد مهم آن‌ها عاقل‌تر نیستند.

سبزه هشدار داد: “من کسی نیستم که با او بازی کنم.” “من به دوست دخترت می گویم که از داستان من خوشت آمد – تو یک راسو هستی و کمی بازنده.”اما وقتی تکان دادن انسان کافی نیست، فناوری‌های پیشرفته مانند هوش مصنوعی، نقشه‌های گوگل و اپلیکیشن‌های تناسب اندام به‌عنوان جیغ‌های پیچیده عمل می‌کنند.

زنان پس از افشای راه‌های تکان‌دهنده کشف خیانت‌های شریک زندگی‌شان با شاخ های مجازی منتشر شده‌اند.اما تنها چیزی که رند نیاز داشت، یک گوشی هوشمند، گوش‌های شنود مشتاق و یک زاویه خوب بود.

او در توضیح پست چشمگیر خود ادامه داد: «او و کیتی در بار فرودگاه ملاقات کردند و از آن زمان کنار همدیگر را ترک نکردند. او را متقاعد کرد که صندلی خود را عوض کند تا بتواند کنار او بنشیند و آنها بتوانند بنوشند.نارک در حالی که جزئیات مشخصی در مورد زندگی شخصی و حرفه ای مرد می گفت: “من نام او را نمی دانم اما نام او را می دانم زیرا او مدام آن را می گوید.”رند اضافه کرد: «اگر حلقه ازدواجش را نمی‌بست، نمی‌دانستم او متاهل است.»

مچ گیری زنی که مردی را در حال خیانت در هواپیما لو داد!! (+عکس)

به صورت آنلاین، زنان رند را به خاطر انجام «کار خداوند» با افشای فاحشه‌گر در پرواز تمجید کردند.و در حالی که برخی از تماشاگران آنلاین به دلیل عدم توجه به کسب و کار خود، او را سرزنش کردند، حامیان به همان اندازه فضول رند او را به خاطر تقلب مورد ستایش قرار دادند.

خیانت مردی در هواپیما به همراه عکس 

یک نظر دهنده تحت تأثیر شوخی گفت: «مدرک این است که ما خانم ها بهتر از ماموران لعنتی FBI هستیم.یکی دیگر با ادای احترام به رند به خاطر تدبیر زیرکانه اش نوشت: «از خدمات شما متشکرم.به روز رسانی برای مرد متاهل و کیتی. خطوط هوایی متحدکتی مرد متاهل قسمت دوم بیننده ای که دوبرابر خیره شده بود گفت: “موهات هر روز نابود شود، کمال مانیکورت را هر بار، قهوه سرد مجانی در بقیه عمرت ببری، چون کار خداوند را انجام می دهی.”او به‌روزرسانی‌شده‌ای از سوء استفاده‌های زن‌زن در راه آسمان را در ویدیوی بعدی به اشتراک گذاشت، و مدعی شد که او و کیتی «در حال ساخت و ساز بودند و به حمام رسیدند».

بعد خیانت چه کنیم؟

به‌هیچ‌عنوان در حضور فرزندان به‌خصوص کودکتان درباره اتفاقات پیش‌آمده صحبت نکنید، چون این مسائل به فرزندانتان به‌خصوص کودکتان هیچ ارتباطی ندارد. اگر فرزندان به‌صورت اتفاقی متوجه موضوع خیانت پدر یا مادر شدند، به‌هیچ‌عنوان احساساتتان را با آن‌ها در میان نگذارید، در مقابل به آن‌ها این اطمینان را بدهید که خودتان با کمک مشاور مشکلاتتان را حل‌وفصل خواهید کرد.

دقت کنید در میان گذاشتن خیانت پدر یا مادر با فرزندان در هر سنی منجر به این می‌شود که شما یک باری را به لحاظ احساسی روی دوش فرزندانتان بگذارید و ازآنجایی‌که آن‌ها توانایی حل‌وفصل این مسئله را ندارند، همیشه احساس گناه و بی‌کفایتی می‌کنند. از طرفی دیگر، شاید مرد یا زن خیانت‌کار همسر خوبی برای شما نبوده، اما پدر یا مادر بدی برای فرزندانش نیست و این تصویری که شما از پدر یا مادر، صرفاً به خاطر احساسات تلختان در ذهن فرزندتان می‌سازید تبعات بسیار بلندمدتی دارد و منجر به احساس گناه سمی می‌شود.

گاهی والدین از فرزندشان انتظار دارند

که علیه پدر یا مادر خیانت‌کارش جبهه‌گیری کند، اما این اقدام کاملاً اشتباه و مخرب است. ما همیشه توصیه می‌کنیم والدین باید دوست فرزندشان باشند، اما هرگز نباید فرزندشان را به‌عنوان دوست خود انتخاب کرده و با آن‌ها دردودل کنند. درنهایت توصیه می‌کنم قبل از در میان گذاشتن این مسئله با فرزندانتان، برای رسیدن به یک موضع قابل‌توافق و درک مشترک قدم‌های مفیدی را بردارید و با مشورت یک زوج درمانگر نقاط ضعفی که زمینه و بستر خیانت را فراهم کرده، شناسایی و حل‌وفصل کنید.

فرد آسیب‌دیده از خیانت معمولاً دوست دارد همه‌چیز را درباره میزان روابط همسرش با طرف مقابل بداند، به همین خاطر گاهی تمام پیام‌های ردوبدل شده همسرش با فرد ثالث را می‌خواند یا از همسرش می‌خواهد موبه‌مو درباره جزئیات رابطه توضیح دهد؛ مثلاً اینکه رابطه از کجا شروع شد؟! و… آیا دانستن این موارد می‌تواند تأثیری در درمان خیانت و بهبودی اوضاع داشته باشد یا بیشتر باعث تخریب ذهنی فرد آسیب‌دیده از خیانت می‌شود؟

در روانشناسی اصطلاحی وجود دارد به نام مازوخیسم حقیقت

به این معنا که شما به دنبال پیدا کردن حقایقی هستید که بعد از کشف، نمی‌دانید با آن‌ها چه‌کار کنید که این به‌نوعی موجب خودآزاری می‌شود. در رابطه باخیانت تا حدودی پرس‌وجو کردن اطلاعات می‌تواند کمک‌کننده باشد، اما از یک جایی به بعد شما در تله‌ای قرار می‌گیرید که رهایی از آن دیگر امکان‌پذیر نیست، چون شما در مسیری قرار می‌گیرید که هرچه جلوتر می‌روید، دوست دارید اطلاعات بیشتری پیدا کنید.

خشم و رنجی که شما بعد از خیانت همسرتان پیدا می‌کنید با پیدا کردن حقایق و دانستن موبه‌موی اتفاقات کمکی به شما و بهبود روابطتان نمی‌کند، زیرا این چیزی نیست که باعث التیام زخم‌های شما شود؛ زخم‌ها جایی بهبود پیدا می‌کند که شما متوجه نقش خودتان در بروز خیانت شوید و با کمک زوج درمانگر متوجه شوید که کجا‌ها ممکن است زیاده‌روی یا کم‌کاری کرده باشید.

مچ گیری زنی که مردی را در حال خیانت در هواپیما لو داد!! (+عکس)

مچ گیری زنی که مردی را در حال خیانت در هواپیما لو داد!! (+عکس)

دقت کنید که با انکار واقعیت و عدم پذیرش نقاط ضعف در رابطه، خودتان را در معرض آسیب و خیانت‌های مکرر قرار می‌دهید؛ برای همین می‌بینیم که وقتی فرد یک‌بار دچار خیانت می‌شود و اقدام اصولی انجام نمی‌دهد، زمینه برای ارتکاب خیانت مکرر صورت می‌گیرد؛ بنابراین برای برطرف کردن این تجربه تلخ و پیشگیری از وقوع دوباره آن شما چاره‌ای جز این ندارید که کمی انگشت اتهام را به سمت خودتان بگیرید و متوجه نقاط ضعف رابطه‌تان شوید.

خیلی‌ها بعد از خیانت اعتمادشان را به‌طرف مقابلشان از دست می‌دهند، اما چطور می‌شود بعد از خیانت اعتماد کرد؟بازسازی اعتماد فرایندی بسیار بلندمدت است و فقط از طریق مسئولیت‌پذیری و ارتباط سالم به دست خواهد آمد. مسئولیت‌پذیری به معنی پذیرفتن اعمال و دردی که فرد خیانت‌کار به‌طرف مقابل وارد کرده است. همچنین مسئولیت‌پذیری مستلزم این است که ما رابطه را باصداقت کامل پیش ببریم که این امر زمینه ارتباط سالم زوجین را فراهم می‌آورد.

برای جلب اعتماد بعد از خیانت، زوجین باید به‌طور منظم با یکدیگر در تماس باشند و همدیگر را از برنامه‌ها و درآمدشان مطلع کنند. شفافیت و ارتباط صادقانه برای برقراری اعتماد ازدست‌رفته اهمیت ویژه‌ای دارد و این امر مرهم درد بازمانده از خیانت است.

گاهی فرد آسیب‌دیده برای حفظ زندگی، همسر خیانت‌کارش را می‌بخشد، اما دست از کنترل همسرش برنمی‌دارد تا مبادا اتفاق گذشته تکرار شود؛ بفرمایید آیا مراقبت و کنترل همسر بعد از بخشش کار درستی است یا خیر؟

بخشش بعد از خیانت

بخشش بعد از خیانت

بخشش خیانت به‌هیچ‌عنوان به معنای فراموشی آن نیست و احتمالاً تا زمانی که شما زنده هستید این تجربه تلخ با اندکی تلاش به یاد شما خواهد آمد، اما این را بدانید که از آن لحظه‌ای که ذره‌بین به دست می‌گیرید و می‌خواهید نسبت به صداقت طرف مقابلتان به اطمینان برسید، همان لحظه اعتماد بین شما زیر سؤال می‌رود. درواقع شما با کنترل کردن، رابطه را به پرتگاه نزدیک می‌کنید.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت