یک معلم زن از بدنش به عنوان تخته استفاده میکند!! (+عکس)

یک معلم زن از بدنش به عنوان تخته استفاده میکند!! (+عکس)

یک معلمی در مدرسه فلوریدا آمریکا برای فهماندن و اموزش کامل درس بـه جای تخته روی بدنش اشکالی را طرح میکند تا برای دانش اموزانش جذاب به نظر برسد در ادامه با یک معلم زن از بدنش بـه عنوان تخته استفاده میکند!! «+عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

عکس هایی از استادی که روی بدنش چیزی مینویسد و اموزش میدهد

این خانم کـه استاد دانشگاه اسـت بـه دلیل انعطاف پذیری پوست بدنش دروس کلاس دانشجویان را بـه جای این کـه روی تخت بنویسد روی پوست دستش مینویسد.

 

یک معلم زن از بدنش به عنوان تخته استفاده میکند!! «+عکس»

اختلال پوستی نادر و واکنش شدید پوست نسبت بـه هر گونه فشار و یا ضربه باعث شهرت یک استاد دانشگاه و شیوه تدریس منحصر بـه فرد ان در دنیا شده اسـت.

 

یک استاد دانشگاه زن 31 ساله دارای نوعی اختلال پوستی نادر بـه نام dermatograhia اسـت کـه بر اساس ان پوست ان در اثر هر نوع فشاری ملتهب شده و ورم میکند.

 

استاد زن کـه درکلاس درس بـه جای تخته روی بدنش می‌نویسد

 

بیشتر بخوانید: مگان فاکس با لباس زیر سفید و سینه های درشت «+عکس»

 

گفتنی اسـت، او از این حالت پوست خود برای تدریس درس شیمی و کشیدن مولکول‌هاي‌ شیمیایی توسط یک قلم چوبی بر روی دست استفاده میکند.

 

اشکال پس از کشیده شدن بر روی پوست او بلافاصله بر جسته شده مانند کلمات روی تخته سیاه یا روی کامپیوتر بـه نظر می رسند.کارشناسان اعتقاد دارند، این اختلال نوعی کهیر پوستی اسـت کـه سبب آزاد‌سازی ماده هیستامین زیر سلول‌هاي‌ پوستی و بروز واکنش حساسیتی دراین زن میشود.

 

این استاد دانشگاه شرق آنجلینا بـه خاطر این وضعیت نادر پوستی بسیار معروف شده و بیشتر مطالب درسی را بر روی دست خود نوشته و بـه دانشجویان درس می دهد این اختلال مشکل سلامتی برای او ایجاد نکرده اسـت.

 

«معلم کیست؟»

سؤالی اسـت ساده کـه پاسخی دارد بـه گستره هستی. چرا کـه آدمی توان آموختن از هر آیه و نشانه موجود بر پهنه هستی را داراست ودر نتیجه همه ی انها می تواند آموزگار وی باشد؛ از «روزگار» کـه درس‌آموز بسیاری اسـت گرفته تا آموزنده‌هایي از جنس بی‌ادبان کـه لقمان حکیماز آن ها ادب می‌آموخت.

عکس هایی از استادی که روی بدنش چیزی مینویسد و اموزش میدهد

با این همه ی، هیچ‌کس برای «روزگار» یا «بی‌ادبان» شانیت معلمی قائل نیست؛ چرا کـه در معلمی، اراده بر انتقال لازم اسـت و اثبات اراده انتقال برای «روزگار» و «بی‌ادبانِ ادب‌آموز» امری اسـت تقریباً محال. این یعنی آموزنده‌اي عنوان معلمی را بر شانه می کشد کـه اراده بر انتقال داشته باشد. اما انتقال چه چیز؟

 

انتقال علم و معرفت و سواد کـه همه ی از جنس و سنخ بینش‌اند یا انتقال و ایجاد میل و شوق و احساس کـه در زمره گرایش‌اند؟ معلم تخم بینش می‌کارد یا بذر گرایش می‌نشاند؟

 

یا اراده بر هردو دارد؟ بـه راستی معلم در کدام یک از لایه‌هاي‌ وجودی انسان بایستی دخالت نماید؟پیش از پرداختن بـه پاسخ باید پرسید این سؤال چه اهمیتی دارد؟ بستر رویش این سؤال در مواردی اسـت کـه شاهدیم سیاستگذاران حوزه فکر، فرهنگ و تعلیم و تربیت، با هدف و انگیزه بهره وری از افراد اثرگذار در گرایشات و استفاده از ظرفیت انتقال‌دهندگی انها، بـه افرادی رسمیت می‌بخشند.

 

کـه بـه گواه اهل اندیشه و دلسوزان، هرگز صلاحیت این رسمیت ‌بخشی را ندارند. مانند استفاده از بلاگرها و اینفلوئنسرها در فرهنگ سازی با موضوعاتی خاص. در چنین وضعیتی این سؤالات پدید می آید کـه آیا بـه راستی میتوان حرف و محتوای خوب را در دهان و بر زبان افرادی گذارد کـه تنها مزیت آن ها، داشتن قالبی برای ارائه محتواست؟

 

بیشتر بخوانید: حامله کردن 180 زن توسط این مرد امریکایی «+عکس و دلیل»

 

عکس هایی از معلمی که بدنش را نشان میدهد

آیا قالب‌ها و صاحبان قالب‌ها، امکان تصرف در محتویات را نداشته و بـه انها جهتی غیرهمسو یا مغایر با هدف اصلی خود محتوا نمی دهند؟ آیا امکان جلوگیری از دخالت اراده انتقال‌دهنده وجوددارد؟

 

 

اینجاست کـه اصل سخن و اهمیت سؤال نمایان میشود: «معلم کیست؟» اگر ما معلم را صرفا تولید‌کننده محتوا و انتقال‌دهنده بینش دانستیم، می شود حرف ناب وی را از زبان صاحبان تریبون، بلندگو، رسانه و دارندگان ذوق و قریحه و هنر زد. اما اگر معتقد بودیم معلم، خود باید در گرایش متعلم اثر بگذارد و بینش رابا زبان خویش منتقل سازد.

 

تصاویر جذاب از معلمان زن

تا کمترین جهت انحرافی و مغایر در محتوای او پدید نیاید، آنگاه استخدام افرادی کـه فارابی آن ها را «ذوالسنه» می‌نامد، نه‌تنها ضرورت نداشته کـه خود مانعی بزرگ ودر مواردی نقض غرض اسـت. چرا کـه ترکیب 2 اراده گاه غیرهمسو، یعنی خنثی کردن اثر. تازه اگر قائل بـه غلبه اراده گرایش‌ساز«صاحب فرم» بر اراده بینش‌ساز «صاحب محتوا» نباشیم.

 

بیشتر بخوانید: مردی کویتی جلوی همسرش با 4 زن رابطه جنسی برقرار کرد «+عکس»

 

 معلم زن

در همه ی جای دنیا استادان و معلمان زن و مرد تلاش می‌کنند کـه خودرا برای شیوه هاي‌ نوین اموزش نشان دهند و این معلم امریکایی هم با تتو برر وی بدنش بـه جای تخته دانش اموزان را بسیار زرنگ تر کرده اسـت و خبر های او بسیار وایرال شده اسـت . 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت