کورتنی کارداشیان در بغل دوست پسرش کامل لخت شد! (+عکس)

کورتنی کارداشیان در بغل دوست پسرش کامل لخت شد! (+عکس)

در دوران حاملگی و روزهای اخر بارداری کورتنی کارداشیان ستاره محبوب هالیوود هستیم کـه در مجله اخرش خودش بـه صورت لخت عکس برداری کرد در ادامه با کورتنی کارداشیان در بغل دوست پسرش کامل لخت شد! «+عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

عکس هایی از کورتنی کارداشیان 

کورتنی کارداشیان در مراسم ادای احترام بـه همسرش تراویس بارکر، جانت جکسون را در NSFW کانالیزه کرد.بنیانگذار Lemme سه شنبه در اینستاگرام خود نوشت: «بـه شوهرم، همسرم، بهترین دوستم، معشوقم، پدرم برای پسر بچه‌ام، همه ی چیزم…».

کورتنی کارداشیان در بغل دوست پسرش کامل لخت شد! «+عکس»

“خوشحال ترین تولد را برای شـما آرزو می‌کنم. تو بـه تمام رویاهای من جامه عمل می پوشي و من احساس خوشبختی میکنم کـه تو را در کنارم دارم. من تو را فراتر از کلمات، برای همیشه دوست دارم.»

 

کورتنی کارداشیان در بغل دوست پسرش کامل لخت شد! «+عکس»

چرخ فلک عکس بخاری شامل عکسی از یک کارداشیان عریان بود کـه بازوهای خودرا دور درامر Blink-182 حلقه میکرد در حالی کـه کمی سینه کناری چشمک می زد.

عکس هایی از کورتنی کارداشیان 

دریک عکس دیگر، مادر چهار فرزند، برآمدگی نوزادش را کاملاً بـه نمایش گذاشت، در حالی کـه بارکر سینه‌هایش را بـه نشانه اشاره بـه جلد رولینگ استون جکسون درسال 1993؛ جمع کرد.

 

ستاره رئالیتی برای عکس بارداری بـه سادگی لباس جین آبی باز کرده بود، در حالی کـه شوهر بدون پیراهن و خالکوبی اش جین و یک جفت بوکسر مشکی را نیز بـه تن داشت.

 

بیشتر بخوانید: بیکینی طلایی لختی کیم کارداشیان در حال دوچرخه سواری «عکس خفن»

 

پیج اینستاگرامی کورتنی کارداشیان

مادر چهار فرزند درکنار مجموعه‌اي از عکس‌هاي‌ مبهم کـه قبل از تولد نوزادشان گرفته شده بود، روی “همسر” خود جاری شد.یک تصویر تند دیگر، نوازنده را در حالی کـه دستش را روی شلوار جین مادر چهار نفر پایین انداخته بود، در حالی کـه دستانش را دور گردنش حلقه کرده بود، بـه تصویر کشید.

پیج اینستاگرامی کورتنی کارداشیان

عکسبرداری پر از PDA با واکنش‌هاي‌ متفاوتی از طرفداران مواجه شد، از جمله عکسی کـه این پست را «بی‌معنی» خواند.یکیدیگر نوشت: “ما شـما را دوست داریم، اما این PDA بیشتر از چیزی اسـت کـه ما تقاضای میکنیم.”

 

“خوشحال ترین تولد را برای شـما آرزو میکنم. تو تمام رویاهای من را محقق می کني و من از داشتن تو در کنارم احساس خوشبختی می‌کنم.

 

عکس های لختی کورتنی کارداشیان

یکی از کاربران نوشت: “شـما واقعاً یکی از بهترین زوج هایي هستید کـه من دیده ام.” تولدت مبارک تراویس!”صفحه شش اوایل این ماه تایید کرد کـه کارداشیان 44 ساله و بارکر 48 ساله بـه نخستین فرزند خود خوش آمد گفتند.

پیج اینستاگرامی کورتنی کارداشیان

اضافه شدن جدید نشان دهنده هفتمین فرزند خانواده ترکیبی انها اسـت.بنیانگذار Poosh سه فرزند با دوست پسر سابق اسکات دیسیک دارد، در حالی کـه برنده گرمی دو فرزند و دختر ناتنی آتیانا با همسر سابق شانا موکلر دارد.

 

بیشتر بخوانید: پایین کشیدن شلوار مدلینگ معروف توسط خودش در رستوران «+عکس»

 

یکی از خودی ها در 5 نوامبر بـه People گفت کـه کارداشیان پس از ورود نوزاد پسرش “بر روی ماه” اسـت.این منبع گفت: “او خوشحال اسـت کـه اکنون می‌تواند پسر بچه اش را بغل کند.”

عکس های لختی کورتنی کارداشیان

تراویس بارکر سینه هاي‌ کورتنی کارداشیان عریان را در دست گرفته اسـت
در حالی کـه دو والدین از تولد پسرشان بسیار خوشحال هستند، ماه‌هاي‌ منتهی بـه تولد نوزاد عوارضی داشت.

 

کورتنی کارداشیان در بغل دوست پسرش کامل لخت شد! «+عکس»

در ماه سپتامبر، کارداشیان در بیمارستانی در لس آنجلس بستری شد ودر آنجا تحت “عمل جراحی فوری جنین” قرار گرفت.در ان زمان، بارکر – کـه با Blink-182 در اروپا بود – بلافاصله بـه خانه رفت تا درکنار همسرش باشد.

سینه های کورتنی کارداشیان

او پس از اورژانس دکتری در اینستاگرام نوشت: “من همیشه از شوهرم سپاسگزارم کـه از تور بـه سمت من شتافت تا در بیمارستان با من باشد و بعد از ان از من مراقبت کند، سنگ من.”

 

تراویس بارکر کورتنی کارداشیان باردار را از پشت در آغوش گرفته استیک خودی قبلاً بـه اشتراک گذاشته بود کـه بنیانگذار Lemme در مورد ورود کوچولو “بر روی ماه” اسـت.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی یک زن با دوگربه به طرز فجیع «+عکس»

 

عکس های سکسی کارداشیان و دوست پسرش

عکس سکسی کارداشیان

عکس های سکسی کارداشیان و دوست پسرش

“و از مادرم، از تو برای این کـه دست من را دراین میان نگه داشتی، سپاسگزارم.”کارداشیان همچنین بـه یاد می آورد کـه وقتی برای نجات جان فرزندش کـه در ان زمان بـه دنیا نیامده بود تحت عمل جراحی قرار می‌گرفت، پر از “ترس” بود.

“من درک و احترام کاملاً جدیدی برای مادرانی دارم کـه وادار شده اند در دوران بارداری برای بچه هاي‌ خود بجنگند.”

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت