پسری 13 ساله دختری 9 ساله را حامله کرد (+عکس جلوی آینه)

پسری 13 ساله دختری 9 ساله را حامله کرد (+عکس جلوی آینه)

یک پسری جوان کـه زیر ۱۵ سال دارد با دختر ۹ ساله ازدواج می‌کند و یکسال بعد باردار میشود این اتفاق بـه قدری عجیب اسـت کـه نمی توان کامل بیان کرد در ادامه با پسری 13 ساله دختری 9 ساله را حامله کرد «+عکس جلوی آینه» برترین بی را دنبال کنید .

 

ازدواج و بارداری پسری ۱۳ و دختری ۹ ساله 

دختر 10 ساله ایرانی کـه چندی پیش تصاویری از مراسم عروسی اش با شوهر 12 ساله اش در شبکه هاي‌ اجتماعی جنجالی شد اینک از شوهرش حامله شدتصویری کـه اینک در شبکه هاي‌ اجتماعی دست بـه دست می‌شود و خبر از بارداری دختر 10 ساله میدهد .

 

بـه طور معمول، بارداری در سن کم بـه بارداری در سنین بین ۱۵ تا ۱۹ سال اشاره دارد. این در حالی اسـت کـه در برخی مواقع شاهد بارداری دختران ۱۰ ساله نیز هستیم. بـه بارداری دراین سنین، بارداری نوجوانان یا حاملگی نوجوانی نیز می گویند. بارداری در سن کم ممکن اسـت عوارض زیادی بـه همراه داشته و مشکلات خاصی را در سبک زندگی ایجاد کند.

 

بنابر این بهتر اسـت با روش‌هاي‌ پیشگیری از بارداری و همچنین مدیریت سلامت خود در دوران بارداری در سن کم، بـه خوبی آشنا باشید. همچنین اگر قصد دارید برای بچه دار شدن در سن کم اقدام کنید، بهتر اسـت قبل از ان این سوالات را از خود بپرسید و بـه ان پاسخ بدهید:

 

بیشتر بخوانید: مادر و دختری که در یک روز زایمان کردند!!! «+عکس جالب»

 

حمایت از دخترانی که زود حامله میشوند

آیا خانواده شـما می توانند در مراقبت از کودک بـه شـما کمک کنند یا خیر؟ درصورت پاسخ مثبت بـه این سوال، میزان حمایت آن ها چقدر اسـت؟

 

آیا میتوانید در دوران بارداری و بعد از ان بـه تحصیلات خود ادامه دهید؟

آیا منابعی مانند مراقبت از کودکان یا گروه‌هاي‌ حمایتی در معرض شـما هستند؟

آیا دکتر سلامت جسمی شـما را برای بارداری در سن کم تایید کرده اسـت؟

آیا اطرافیان شـما را بـه اینکار تشویق میکنند یا خود شـما نیز شرایط روانی و عاطفی لازم برای مادر شدن را دارید؟

 

همان‌ طور کـه میدانید از دست دادن یک یا چند دوره قاعدگی، نشانه اصلی بارداری اسـت. اما بررسی این نشانه می تواند برای دختران نوجوانی کـه قاعدگی آن ها هنوز منظم نیست، کمی مشکل باشد.

 

همچنین تاخیر در قاعدگی در دخترانی کـه بـه دلیل رژیم غذایی یا ورزش، چربی کم بدن ناشی از ورزش یا بی‌اشتهایی، رایج و طبیعی اسـت. بنابر این باید برای خاطرجمعی از بارداری تمام علائم ان را بدانید ودر صورت لزوم انها را بررسی کنید، از جمله:

 

بیشتر بخوانید: تجاوز و حامله شدن دختر 6 ساله در خانه «+عکس دردناک»

 

یک دوره قاعدگی عقب افتاده

حالت تهوع یا استفراغ کـه بـه ان بیماری صبحگاهی می گویند.

بیزاری شدید از خوردن برخی غذاها کـه بیشتر شامل گوشت، غذا هاي چرب و سرخ شده اسـت.

درد نوک سینه یا کل سینه

خستگی غیر معمول

تکرر ادرار

نوسانات خلقی غیر معمول

احساس سبکی سر

افزایش وزن

تورم شکم

 

پسری 13 ساله دختری 9 ساله را حامله کرد «+عکس جلوی آینه»

درکنار این علائم، می توانید برای خاطرجمعی از بارداری خود، از تست‌هاي‌ بارداری استفاده کنید. تست‌هاي‌ بارداری خانگی عموماً دقیق درنظر گرفته میشوند. این کیت هاي‌ ساده را می‌توان بدون نسخه در داروخانه‌ها خریداری کرد.

 

یک پسری ۱۳ ساله این اتفاق عجیب را برای دختر ۹ ساله کـه وی را حامله کرد ایجاد کرد این اتفاق با عکسی کـه در بالا دیدید واقعی اسـت اما خبری بیشتر در معرض نیست بـه هر حال هر چیزی دراین دنیا ممکن اسـت اتفاق بیوفتد .پسری 13 ساله دختری 9 ساله را حامله کرد «+عکس جلوی آینه»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت