معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند!! (از جانی دپ تا جنیفر لوپز)

معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند!! (از جانی دپ تا جنیفر لوپز)

معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند: امروز می خواهیم بررسی سلبریتی ها و چهره های مشهور دنیا را بررسی کنیم و افرادی کـه بـه شدت از دونالد ترامپ بدشان می اید در ادامه با معرفی سلبریتی هایي کـه از ترامپ متنفرند!! «از جانی دپ تا جنیفر لوپز» سایت برترین بی را دنبال کنید . 

 

اشنایی با بازیگرانی که از ترامپ بدشان می اید 

از زمان انتخابات، چندین سلبریتی نارضایتی – حتی عصبانیت خودرا از دولت ترامپ ابراز کرده اند. برخی تا آنجا پیش رفته اند کـه اقدامات خشونت آمیز را پیشنهاد میکنند. از رابرت دنیرو گرفته تا اسنوپ داگ، در این جا تعدادی از افراد قابل توجه چپ‌گرا هستند کـه مضامین خشونت علیه ترامپ و جمهوری‌خواهان را دامن زده‌اند.

 

میکی رورک

دریک ویدیوی TMZ از سال 2015؛ این بازیگر بوکسور تبدیل شده خشم خودرا متوجه ترامپ کرد و وی را “قلدر عوضی دهن گنده” خطاب کرد و گفت کـه “30 ثانیه در اتاقی با عوضی کوچک را دوست دارم.” رورک همچنین ابراز تمایل کرده اسـت کـه “بـه [ترامپ] یک لوئیزویل شلوغ بدهد.”

 


مطلب مرتبط: 25 سلبریتی معروف جهان که به قتل رسیدند (+عکس و ماجرای مرگ)


 

معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

 

لری ویلمور

در اواخر فوریه 2016؛ مجری برنامه کمدی سنترال کـه اکنون لغو شده اسـت، “The Nightly Show” در مورد نامزد ان زمان دونالد ترامپ بـه شوخی گفت: “من نمیخواهم بـه او اکسیژن بیشتری بدهم. اتفاقاً این یک تعبیر نیست. منظورم بـه معنای واقعی کلمه یکی برای من بالشی را کـه برای کشتن [قاضی دادگاه عالی آنتونین] اسکالیا استفاده کردند، بیاورد و من اینکار را انجام خواهم داد – من اینکار را خواهم کرد!”

 

معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

اشنایی با بازیگرانی که از ترامپ بدشان می اید 

جورج لوپز

در جریان انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در مارس 2016؛ کمدین مکزیکی آمریکایی تصویری کارتونی از وینسنت فاکس، رئیس جمهور سابق کشور مکزیک، در حالی کـه سر بریده شده دونالد ترامپ را بالا نگه داشته بود، با عنوان «ایالات امریکا را دوباره بزرگ کنید» منتشر کرد.

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی رابرت داونی جونیور سلبریتی معروف آمریکایی و حواشی او (+عکس)


 

معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

میکی رورک متنفر از ترامپ + معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

مرلین منسن

مرلین منسون، شوک‌راک، وادار شد نوبت خودرا در جشن‌هاي‌ کوبنده ترامپ بگیرد. دریک تیزر ویدیویی برای آهنگ او، “Say10” کـه درست پس از انتخابات 2016 منتشر شد، یک شخصیت ترامپ مانند با کت و شلوار و کراوات قرمز بریده شده روی یک زمین سیمانی، در حوضچه خون خود خوابیده اسـت.

 

رابرت دنیرو

این بازیگر ترسی از ابراز انزجار خود از فرمانده کل قوا ندارد. دنیرو در فوریه 2017 در برنامه «The View» شبکه ABC تایید کرد کـه مایل اسـت بـه صورت ترامپ مشت بزند. او توضیحات قبلی را توضیح داد و گفت: «اینطور نبود کـه من بروم وی را پیدا کنم و [واقعاً] بـه صورتش مشت بزنم، اما او باید ان را بشنود».

 

معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

رابرت دنیرو از تزامپ متنفر+ معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

اسنوپ داگ

آهنگ ویدئوی اسنوپ داگ برای “Lavender” کـه در مارس 2017 منتشر شد «بـه معنای واقعی کلمه» POTUS را بـه عنوان یک دلقک ترسیم می کند و مرگ وی را هماهنگ می کند. در پایان ویدیو، خواننده رپ «جین اند جوس» اسلحه را بـه سمت هیکل هارلکین ترامپ نشانه رفته و تیراندازی می کند. اما بـه جای گلوله، یک پرچم قرمز کـه روی ان نوشته شده “بنگ!” از اسلحه شلیک می کند

 


مطلب مرتبط: لیلی رز دپ دختر جانی دپ عاشق بازی در فیلم های صحنه دار میباشد (+عکس داغ)


 

معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

اسنوپ داگ از ترامپ متنفر + معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

کتی گریفین

این کمدین در ماه مه 2017 پس از انتشار عکس‌هایي از او در حالی کـه یک سر جعلی خونین و سر بریده ترامپ را در دست دارد، در آب داغ فرود آمد. گریفین بلافاصله از کنسرت سالانه خود در شب سال نو توسط CNN کنار گذاشته شد. شرکت مدفوع دستشويي Squatty Potty نیز تبلیغات خودرا با حضور گریفین منتشر کرد. ترامپ خود این عکسها را “بیمار” خواند ودر توییتی نوشت کـه کوچک‌ترین پسرش، بارون، با این عکسهای “کار سختی می‌گذارند”. گریفین بعداً عذرخواهی کرد.

 

«ژولیوس سزار» از تئاتر عمومی نیویورک

این تئاتر غیرانتفاعی اقتباسی مدرن از «ژولیوس سزار» شکسپیر را در ماه مه تا ژوئن 2017 روی صحنه برد کـه تماشاگران محافظه‌کار را وادار بـه شورش کرد. دراین تولید، یک شخصیت ترامپ مانند کـه نقش اصلی را بازی می کند توسط گروهی از سناتورهای خشمگین با چاقو کشته میشود. تئاتر عمومی متعاقباً حمایت هاي‌ مالی دلتا ایرلاینز و بانک ایالات امریکا را از دست داد.

 

جانی دپ

این بازیگر در جریان حضور در جشنواره موسیقی و هنر گلستونبری بریتانیا درسال 2017؛ رئیس جمهور را ترک کرد – “فکر می‌کنم ترامپ بـه کمک نیاز دارد” – و سپس یک شوخی نسنجیده انجام داد:

 


مطلب مرتبط: 10 مورد از برترین فیلم های جنیفر لارنس (محبوب ترین ها+ بررسی فیلم)


 

«ژولیوس سزار» از تئاتر عمومی نیویورک + معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

“آخرین باری کـه یک بازیگر ترور شد کی بود. یک رئیس جمهور؟»

دپ ادعا کرد کـه شوخی او اشتباه تعبیر شده اسـت

ودر نهایت عذرخواهی کرد.جانی دپ درباره ترامپ:

آخرینبار چه زمانی یک بازیگر یک رئیس جمهور را ترور کرد؟ 

 

آنتونی بوردین

سرآشپز مشهور در پاسخ بـه این سوال کـه در نشست صلح بین پرزیدنت ترامپ و کیم جونگ اون، دیکتاتور کره شمالی چه خدمتی میدهد، درسال 2017 بـه گروه ویدئویی TMZ گفت: «هملوک».

 

معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

آنتونی بوردین از ترامپ متنفر+ معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

بیگ شان

در فوریه 2017؛ بیگ شان، خواننده رپ، در آلبوم «تصمیم گرفتم»؛ آهنگی در مورد قتل رئیس جمهور رپ کرد. متن ترانه این اسـت: “و من ممکن اسـت گروه تروریستی داعش رابا همان چوب یخی بکشم/کـه دونالد ترامپ را در همان شب با ان بـه قتل برسانم.”

 

جنیفر لارنس

این بازیگر برنده اسکار، با مخالفت با ترامپ غریبه نیست، اما درسال ۲۰۱۷ او پستی را علیه ممنوعیت‌هاي‌ دونالد ترامپ برای مسلمانان بـه اشتراک گذاشت و گفت دعا می کند کـه عقل و عطوفت بـه کاخ سفید بازگردد. او همچنین در گفت و گو‌اي گفته بود اگر دونالد ترامپ رئیس جمهور کشور آمریکا شود پایان دنیا خواهد بود.

 


مطلب مرتبط: عکسهایی از اتاق لاکچری فرزند کایلی جنر + انتخاب اسم عجیب فرزند او


 

آنتونی بوردین از ترامپ متنفر+ معرفی سلبریتی هایی که از ترامپ متنفرند

یکی از دلایلی کـه باعث شد دونالد ترامپ از رئیس جمهوری کنار برود و جایش را یک نفر دیگر بگیرد دلیل اصلیش حمایت سلبریتی ها از رئیس جمهور جدید بودو بازیگران تاثیر بسزایی در باخت دونالد ترامپ داشتند . 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت