مرد تایلندی که هشت همسرش را در خانه خود یک روزه باردار کرد (+عکس)

مرد تایلندی که هشت همسرش را در خانه خود یک روزه باردار کرد (+عکس)

در کشور های اسیایی داشتن چند همسر عقدی بسیار مرسوم میباشد و یگ فرد تایلندی هم هشت زن عقدی دارد در ادامه با مرد تایلندی کـه هشت همسرش را در خانه خود یک روزه باردار کرد «+عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

مرد تایلندی که هشت زن دارد

یک هنرمند خالکوبی در تایلند پس از این کـه فاش شد کـه با هشت زن جوان ازدواج کرده اسـت، توجه زیادی را بـه خود جلب کرده اسـت.اونگ دام سوروت، هنرمند جوان خالکوبی و متخصص در سبک سنتی یانترا، اخیراً با یک کمدین محبوب تایلندی برای گفتگو در مورد وضعیت تاهل جنجالی خود بـه گفتگو نشسته اسـت.

مرد تایلندی که هشت همسرش را در خانه خود یک روزه باردار کرد (+عکس)

اونگ دام سوروت دراین برنامه کـه تا کنون بیش از 3 میلیون بازدیدکننده داشته اسـت، هر یک از همسران خودرا معرفی کرد ودر مورد نحوه آشنایی انها صحبت کرد. این هشت زن شوهر خودرا مهربان ترین و با ملاحظه ترین مرد روی زمین توصیف کردند و ادعا کردند کـه بـه طرز شگفت انگیزی باهم کنار می‌آیند.

 

ماجرای چند همسری یک مرد در تایلند

چندهمسر جوان در عروسی یکی از دوستانش با همسر اولش نونگ اسپرایت آشنا شد و بـه سرعت از او خواستگاری کرد. دومی، نونگ ال، وی را در بازار ملاقات کرد و نونگ نان، همسر سومش، در بیمارستان. همسران چهارم، پنجم و ششم سوروت بـه ترتیب از طریق رسانه هاي‌ اجتماعی، اینستاگرام، فیس بوک و تیک تاک با یک دیگر آشنا شدند.

 

همسر هفتم، نونگ فیلم، مرد هنگام بازدید از معبد Phra Pathom Chedi با مادرش ملاقات کرد، در مورد هشتمین و آخرین همسرش، Nong Mai، او در تعطیلات خود در پاتایا با چهار همسرش ملاقات کرد.هشت زن همگی موافق بودند: “او احتمالاً دلسوزترین و با ملاحظه ترین مردی اسـت کـه تا بـه حال دیده ایم.”

 

دو تا از همسران سوروت در حال حاضر باردار هستند و او در حال حاضر یک پسر از همسر اولش نونگ اسپرایت دارد. زنان در چهار اتاق خواب میخوابند، هر اتاق دو اتاق، و منتظر نوبت خود هستند تا با شوهرشان یک تخت مشترک داشته باشند. ظاهرا هیچکس با چیدمان مشکلی ندارد.

مرد تایلندی که هشت همسرش را در خانه خود یک روزه باردار کرد (+عکس)

نونگ اسپرایت در مورد نخستین باری کـه اونگ دام سوروت احتمال ازدواج دوم را مطرح کرد، گفت کـه او آن قدر وی را دوست دارد کـه موافقت کند، بـه خصوص کـه او همیشه آن قدر حواسش بود کـه از او بپرسد کـه آیا با این ایده موافق اسـت یا نه. او گفت شـما، تا زمانی کـه او همسر دوم خودرا بـه خانه آورد، تا او بتواند اول وی را ملاقات کند.

 

بیشتر بخوانید: چالش استوری حاملگی ندا یاسی جلوی پدر مادرها «+عکس»

 

در مورد هفت زنی کـه با اطلاع از ازدواج با هنرمند خالکوبی موافقت کردند، اکثر انها فقط گفتند کـه دیوانه وار عاشق او شده اند و شرایط را پذیرفته اند. او جذاب، توجه بودو ثابت کرد کـه می‌تواند از آن ها مراقبت کند.

 

حتی باوجود این کـه عده اي از زنان برای توضیح دادن بـه خانواده‌هایشان کـه با یک زن چندهمسری ازدواج می کنند، مشکل داشتند، اما از اونگ دام دست برنداشتند ودر نهایت، دوستان و خانواده‌هایشان این وضعیت را پذیرفتند.

 

مصاحبه با مردی که هشت زن دارد

در طول گفت و گو، اونگ دام سوروت فاش کرد کـه بـه همسرانش گفته اسـت کـه همیشه با او صادق باشند. اگر کس دیگری را پیدا کردند باید بیایند و بـه او بگویند. او سه بار از ان‌ها می‌پرسد کـه آیا مطمئن هستند کـه می خواهند از هم جدا شوند یا خیر، و اگر بگویند «بله»؛ میتوانند راه خودرا ادامه دهند. هرچند هنوز این اتفاق نیفتاده اسـت.او موافقت کرد، تا زمانی کـه او همسر دوم خودرا بـه خانه آورد تا بتواند با او ملاقات کند.

 

در مورد این کـه چرا سایر زنان با او ازدواج کردند، زیرا میدانستند کـه او قبلاً ازدواج کرده اسـت، اکثر انها فقط گفتند کـه دیوانه وار عاشق او شده اند و بـه سادگی شرایط را پذیرفته اند.آن ها گفتند کـه او جذاب و توجه اسـت و ثابت کرد کـه می‌تواند از آن ها مراقبت کند.

مرد تایلندی که هشت همسرش را در خانه خود یک روزه باردار کرد (+عکس)

عده اي از زنان متوجه شدند کـه در توضیح این کـه چرا با چند همسری ازدواج می کنند بـه خانواده هایشان مشکل دارند، اما بـه مرور زمان دوستان و خانواده انها این وضعیت را پذیرفتند.سوروت دراین فیلم فاش کرد کـه بـه همسرانش گفته بود همیشه با او صادق باشند.گفت اگر کس دیگری را پیدا کردند باید بیایند و بـه او بگویند.

 

مااو گفت کـه سه بار از آن ها می‌پرسد کـه آیا مطمئن هستند کـه می خواهند از هم جدا شوند و اگر پاسخ مثبت دهند، آن ها را رها می کند.با این حال، هنوز این اتفاق نیفتاده اسـت.

 

سوروت گفت کـه مردم همیشه تصور می کنند کـه او ثروتمند اسـت و می‌تواند از عهده مراقبت از چنین خانواده بزرگی برآید، اما او این موضوع را رد کرد.

 

او گفت کـه همه ی اعضای خانواده وظیفه خودرا دارند و او توضیح داد کـه همسرانش با انجام کارهای خانه یا فروش انواع محصولات و همچنین لوازم دست ساز، درآمد خودرا بـه دست می آورند.

 

سبک زندگی مردی که هشت زن دارد

سبک زندگی غیر معمول سوروت در رسانه هاي‌ اجتماعی سر و صدایی بـه پا کرد و برخی اعلام کردند کـه این مرد را تحسین می کنند و همسران زیادی دارند، در حالی کـه برخی دیگر وی را مسخره می کنند و برای او ترحم می کنند کـه نه با یک، بلکه با هشت همسر سروکار دارد.

مرد تایلندی که هشت همسرش را در خانه خود یک روزه باردار کرد (+عکس)

این گروه وی را “مردی بسیار مهربان و متفکر” توصیف کردند.دو تا از همسران سوروت باردار هستند و او در حال حاضر یک پسر از همسر اولش نونگ اسپرایت دارد.

 

زنان در چهار اتاق خواب می خوابند، دو اتاق در هر اتاق، و بـه نوبت ان را برای سهیم شدن دریک تخت با مرد خود انجام داده‌اند – موقعیتی کـه بـه نظر میرسد هیچ‌کس بـه ان فکر نمیکند.

 

هنگامی کـه سوروت موضوع احتمالاً همسر دوم با نونگ اسپرایت را مطرح کرد، طبق گزارش‌ها گفت کـه وی را بـه اندازه‌اي دوست دارد کـه موافقت کند، بـه خصوص کـه او همیشه بـه اندازه کافی حواسش بـه این موضوع بود کـه از او بپرسد آیا با این ایده موافق اسـت یا خیر.

 

او موافقت کرد، تا زمانی کـه او همسر دوم خودرا بـه خانه آورد تا بتواند با او ملاقات کند.در مورد این کـه چرا سایر زنان با او ازدواج کردند، زیرا می‌دانستند کـه او قبلاً ازدواج کرده اسـت، اکثر آن ها فقط گفتند کـه دیوانه وار عاشق او شده اند و بـه سادگی شرایط را پذیرفته اند.

 

انها گفتند کـه او جذاب و توجه اسـت و ثابت کرد کـه می‌تواند از آن ها مراقبت کند.عده اي از زنان متوجه شدند کـه در توضیح این کـه چرا با چند همسری ازدواج می کنند بـه خانواده هایشان مشکل دارند، اما بـه مرور زمان دوستان و خانواده انها این وضعیت را پذیرفتند.

 

سوروت دراین فیلم فاش کرد کـه بـه همسرانش گفته بود همیشه با او صادق باشند.گفت اگر کس دیگری را پیدا کردند باید بیایند و بـه او بگویند.

مرد تایلندی که هشت همسرش را در خانه خود یک روزه باردار کرد (+عکس)

او گفت کـه سه بار از آن ها می‌پرسد کـه آیا مطمئن هستند کـه میخواهند از هم جدا شوند و اگر پاسخ مثبت دهند، آن ها را رها می کند.با این حال، هنوز این اتفاق نیفتاده اسـت.

 

بارداری هشت زن توسط یک مرد

سوروت گفت مردم همیشه تصور می کنند کـه او ثروتمند اسـت و میتواند از عهده مراقبت از چنین خانواده بزرگی برآید – اما او اصرار دارد کـه اینطور نیست.

 

بیشتر بخوانید: ماجرای باردار شدن عجیب و غریب کتی پری از دوست پسرش «+عکس داغ»

 

او گفت کـه همه ی اعضای خانواده وظیفه خودرا دارند و او توضیح داد کـه همسرانش از طریق انجام کارهای خانه یا فروش محصولاتی از جمله لوازم دست ساز درآمد کسب می کنند.

مرد تایلندی که هشت همسرش را در خانه خود یک روزه باردار کرد (+عکس)

سبک زندگی غیر معمول سوروت در رسانه هاي‌ اجتماعی سر و صدایی بـه پا کرد و عده اي از آن ها ابراز تحسین خودرا از این مرد و داشتن شرکای بسیار زیاد اعلام کردند، در حالی کـه برخی دیگر وی را مسخره کردند و برای او ترحم کردند کـه وادار اسـت نه با یک، بلکه با هشت همسر سروکار داشته باشد.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت