عجیب ترین فانتزی های موقع سکس با همسر (+عکس و واکنش)

عجیب ترین فانتزی های موقع سکس با همسر (+عکس و واکنش)

همانگونه کـه می دانید هر فردی در رابطه هاي‌ جنسی و معاشقه هاي‌ جنسی علاقه مند هستند و فانتزی هایي دارند در ادامه با عجیب ترین فانتزی هاي‌ موقع سکس با همسر «+عکس و واکنش» سایت برترین بی را دنبال کنید .

 

فانتزی های رابطه جنسی را چگونه به همسرمون بگوییم ؟ 

سکس همه ی چیز تازگی دارد. باور نمی کني؟ پس چرا بسیاری از مردم شکایت می کنند کـه انجام یک کار مکرر باعث کسل‌کننده شدن می شود، در حالی کـه نخستین بار پرشور با کسی میتواند اینقدر انرژی‌بخش باشد؟

فانتزی سکسی

اما گاهی اوقات ممکن اسـت همه ی چیز کمی، خوب، خیلی جدید بـه نظر برسد.مثلا چه اتفاقی می‌افتد اگر کسی کـه با او می خوابید – چه یک رابطه جدید باشد یا یک شریک چند ساله – یک فتیش را بـه وجود بیاورد کـه کاملاً سر خودرا بـه دور خود نپیچانید؟ چیزی کـه شـما احساس می کنید خیلی گره خورده، بیش از حد نژادپرستانه، خیلی خطرناک اسـت؟

 

برای شروع، شـما تنها نخواهید بود. سلیقه هر کس در رابطه جنسی بسیار متفاوت از سلیقه دیگران اسـت، و اگر چه بـه ندرت ثبت می شود، این نوع لحظات در طول تاریخ اتفاق افتاده اسـت. تا زمانی کـه مردم بـه مسائلی دست زده اند، چیزهایی کـه انها را هیجان زده می کند، حداقل برای برخی افراد دیگر عجیب، تابو یا فقط عجیب‌وغریب تلقی می‌شوند.

 

اما چگونه با چنین شرایطی برخورد می کنید؟ بـه منظور کمک بـه شـما در مواجهه با فانتزی جنسی شریک جنسی کـه کمی شـما را بـه وحشت می اندازد، با دو متخصص جنسی صحبت کرد – و یک مربی روابط کـه همچنین یک مدل طلسم در مورد بایدها و نبایدها اسـت. در این جا انچه آن ها باید می‌گفتند:

 

عجیب ترین فانتزی های موقع سکس با همسر «+عکس و واکنش»

با زندگی دریک فرهنگ منفی جنسی، پاسخ دادن بـه بسیاری از جنبه‌هاي‌ جنسی بدون واکنش منفی اولیه ممکن اسـت سخت باشد، اما اگر می توانید، تمام تلاش خودرا بکنید کـه بـه شدت واکنش را صدا نکنید.

فانتزی های رابطه جنسی را چگونه به همسرمون بگوییم ؟ 

 

بیشتر بخوانید: اندام سکسی این دختر زیبا که ربات است !! «+عکس بی سانسور»

 

رزی کی، یک مدل در MyFet میگوید: «وقتی با ناشناخته‌اي مواجه می شویم، نخستین واکنش ما [اغلب] خصمانه یا تدافعی اسـت. «فرض کنید کـه شریک زندگیتان با یک فتیش خاص کـه شـما ان را بـه‌عنوان یک بی‌اعتنایی می بینید، بـه روی شـما باز می شود – قبل از این کـه وی را خجالت بکشید و شرمنده شوید، بس کنید.»

 

Kayla Lords، یکی از مجریان پادکست Loving BDSM می گوید: «تمام تلاش خودرا بکنید تا بـه روشی خنثی واکنش نشان دهید. “گفتن “اي! ناخوشایند!» یا «این دیوانه/عجیب/منزجرکننده اسـت!» سریع‌ترین راه برای خاطرجمعی از این کـه شریک زندگیتان هرگز از آسیب‌پذیری با شـما در آینده احساس اسانی نمی کند.»

 

لردز می افزاید: «غلبه بر شرم و ترس برای بسیاری از مردم برای بـه اشتراک گذاشتن نابهنجاری هاي‌ خود بسیار دشوار اسـت، بنابر این توجه داشته باشید کـه در وهله اول گفتن هر چیزی برای انها کار بزرگی بود. چیزی شبیه این را امتحان کنید، «این جالب اسـت. من چیز زیادی در مورد ان نمیدانم.» یا “فکر نمیکنم این چیزی باشد کـه من بـه ان علاقه دارم، اما از این کـه ان رابا من بـه اشتراک گذاشتید متشکرم.”

 

در نهایت، کی می گوید: «باید از خود بپرسید، آیا میخواهید رابطه‌اي را داشته باشید کـه شریک زندگیتان احساس میکند نمیتواند از ترس شرم‌آور شدن، با شـما باز شود؟»

 

لردز می گوید بـه جای واکنش منفی، اکنون زمان ان اسـت کـه کنجکاو شوید و شروع بـه سوال پرسیدن کنید.لوردز می گوید: «کاملاً ممکن اسـت واکنش اولیه شـما بر اساس کلیشه‌ها یا کلیشه‌هایي باشد کـه فکر می کنید این پیچیدگی اسـت. همچنین این امکان وجوددارد کـه واکنش روده شـما دقیقاً پاسخ مناسبی برای شـما باشد. اما ممکن اسـت تا زمانی کـه کمی بیشتر یاد نگیرید مطمئن نباشید.»

 

متخصص های جنسی در مورد سکس

جس اوریلی، متخصص جنسی و کارشناس روابط می گوید: «حتی اگر علاقه‌اي بـه تخیل یا تخیل آن ها ندارید، از آن ها برای بـه اشتراک گذاشتن آن ها تشکر کنید. «برای یادگیری بیشتر سؤالات بپرسید و از یک مکان کنجکاوی شروع کنید تا بتوانید در مورد آنچه کـه انها درگیر هستند – و این کـه چگونه ممکن اسـت با خواسته‌هاي‌ شـما همپوشانی داشته باشد بیشتر بدانید.»

متخصص های جنسی در مورد سکس

اوریلی می گوید حتی اگر بتوانید از واکنش منفی اولیه خودداری کنید، همچنین مهم اسـت کـه سعی کنید آن ها را پنهانی قضاوت نکنید. تمایلات جنسی بـه ندرت چیزهایی هستند کـه ما انتخاب می‌کنیم، و تجربه آنهایی کـه گره خورده یا عجیب تلقی میشوند می توانند باعث ایجاد احساس شرم و شرم شوند.

 

او می گوید: «اگر متوجه شدید کـه انها را قضاوت می کنید، متوقف شوید و از خود بپرسید کـه چرا ممکن اسـت اینگونه واکنش نشان دهید. “چه چیزی باعث ناراحتی شـما می شود؟ آیا شـما توسط بخشی از فانتزی یا پیچ خوردگی آن ها تحریک می‌شوید؟ آیا بـه نوعی احساس ترس یا ترس می کنید؟ گاهی اوقات «رفلکس» قضاوت ما بیشتر بـه ترس‌ها و ترس‌هاي‌ خودمان مربوط میشود، نه خود پیچیدگی یا فانتزی.»

 

حامی بودن در مورد فانتزی ها

جدای از سوال پرسیدن، ایده خوبی اسـت کـه از شریک زندگی خود در مورد بـه اشتراک گذاشتن روابط خود با شـما نیز حمایت و تشویق کنید.

 

کی می گوید: «از شریک زندگیتان تشکر کنید کـه با شـما صحبت میکند. این واقعیت کـه آن ها احساس می کنند می توانند این سطح از آسیب‌پذیری را نشان دهند «زیرا باز کردن خواسته‌هاي‌ شـما از یک مکان آسیب‌پذیر ناشی میشود» یک نکته مثبت برای رابطه شـما اسـت.»

حامی بودن در مورد فانتزی ها

لردز توصیه می کند: “شریک زندگی خودرا تشویق کنید کـه بـه روی شـما باز شود.” آن ها ممکن اسـت پیچیدگی ها یا خواسته هاي‌ دیگری داشته باشند کـه شـما مایل باشید انها را امتحان کنید. و یک روز ممکن اسـت بخواهید یکی از خواسته ها یا پیچیدگی هاي‌ خودرا با انها در بین بگذارید. اگر بـه روشی بدون قضاوت بـه انها پاسخ داده اید، احتمال زیادی وجوددارد کـه آن ها نیز همین کار را برای شـما انجام دهند.”

 

اگر همسرتان فانتزی هاي‌ خودرا برای شـما مطرح می کند، این احتمال وجوددارد کـه او امیدوار باشد کـه شـما نیز بـه ان علاقه داشته باشید و بـه نحوی در ان شرکت کنید.

 

ودر حالی کـه نه گفتن بـه کسی کـه بـه او اهمیت میدهید بسیار سخت اسـت، و شرمساری یا قضاوت شریک زندگیتان بـه خاطر خواسته‌هایش ایده بدی اسـت، اما این بدان معنا نیست کـه شـما نیز وادار هستید کـه با سر بـه او بپرید.

 

لردز میگوید: «فقط بـه این دلیل کـه شریک زندگی شـما میـــخواهد با شـما رابطه‌اي را کشف کند، بـه این معنی نیست کـه شـما موظف هستید، بـه خصوص اگر بـه هر نحوی شـما را عصبانی کند. “در پاسخ خود واضح، محکم و مهربان باشید.”اگر از طرف شـما یک نه مطلق اسـت و شـما علاقه اي بـه تکان دادن ندارید، او پیشنهاد می کند چیزی در امتداد این موارد بگویید:

 

عجیب ترین فانتزی های موقع سکس با همسر «+عکس و واکنش»

میدانم این چیزی اسـت کـه شـما بـه ان علاقه دارید، اما من چنین احساسی ندارم. آیا می توانیم بـه جای ان خیال‌پردازی‌هاي‌ دیگری رابا هم کشف کنیم؟»

عجیب ترین فانتزی های موقع سکس با همسر «+عکس و واکنش»

 

اوریلی اشاره میکند کـه این می تواند فرصتی برای شـما دو نفر باشد تا در مورد کاوش خواسته‌هاي‌ خود خارج از یک ترتیب تک‌همسری بحث کنید.

 

برای مثال، می توانید از هر جنبه دیگری تک‌همسر بودن را درنظر بگیرید، اما بـه شریک زندگیتان اجازه دهید این فانتزی رابا افراد دیگر کشف کند تا آن ها ان را تجربه کنند و شـما وادار بـه مشارکت نباشید.

 

انواع هیجانات موقع سکس

اوریلی می گوید، حتی اگر بـه نظر می‌رسد انچه شـما بـه ان علاقه دارید و این گره خوردگی یا طلسم جدید کـه شریک زندگی شـما در ان وجوددارد، اشتراکات کمی باهم دارند، بـه این معنی نیست کـه نمی‌توان آن ها را بـه نحوی باهم آشتی داد. او میگوید، کلید این اسـت کـه در مورد خواسته‌هاي‌ شریک زندگیتان با ان‌ها صحبت کنید و «موضوعات اساسی» را جست‌وجو کنید.

 

او می گوید: «بـه عنوان مثال، اگر آن ها بـه جنجال‌بازی علاقه دارند، از انها بپرسید کـه چه چیزی برایشان جذاب اسـت. «آیا این غلبه فیزیکی اسـت؟ آیا این توجه و ستایش اسـت؟ آیا این پتانسیل برای عینیت یافتن اسـت؟ آیا این سرپیچی از قراردادهای اجتماعی اسـت؟ حتی اگر اهل فانتزی نباشید، ممکن اسـت در برخی از عناصر موضوعی هیجان پیدا کنید.»

انواع هیجانات موقع سکس

دراین سناریو، شاید ایده آوردن افراد دیگر را در شرایط استرس زا بیابید، اما قبول دارید کـه جنبه فشار فیزیکی بسیار داغ اسـت. می توانید با دوبار نفوذ اسباب‌بازی‌هاي‌ جنسی بـه شریک زندگیتان در حالی کـه او بـه صورت دهانی روی شـما کار میکند، یک انفجار باند را درنظر بگیرید.

 

حتی اگر ان جنب و جوشی کـه شریک زندگی تان آرزوی ان را داشت نباشد، این نوع سازش خلاقانه رویکردی بسیار بهتر از خاموش کردن ساده مکالمه اسـت زیرا ایده رابطه جنسی گروهی شـما را ناراحت می کند.

 

اگر با فانتزی مواجه شدید کـه باعث ناراحتی شـما در زمینه یک رابطه طولانی مدت تک همسری می شود، می تواند از نظر عاطفی شدیدتر از این باشد کـه فقط با یک وصلت باشد.

 

اساساً مخاطرات بالاتر هستند – شـما نمیتوانید بـه سادگی کنار بروید.اما این بدان معنا نیست کـه شـما باید این را تهدیدی برای رابطه تلقی کنید.گاهی اوقات بـه نظر میرسد کـه برای دو نفر کـه دریک رابطه جدی هستند مهم اسـت کـه در مورد هر موضوعی صف آرایی کنند، اما مهم اسـت کـه بـه خاطر داشته باشید کـه در واقع اینطور نیست.

 

عجیب ترین فانتزی های موقع سکس با همسر «+عکس و واکنش»

کی می گوید: «همه ی‌ي ما باهم متفاوت هستیم، و چیزی کـه شـما را وادار بـه راه‌اندازی میکند، الزاماًً شریک زندگیتان را بـه راه نمی‌اندازد، و این خوب اسـت. حتی اگر چیزی باشد کـه شـما شخصاً از ان لذت نمیبرید یا هرگز با ان موافق نیستید، پذیرش واقعاً مهم اسـت. تفاوت هاي‌ موجود در رابطه خودرا جشن بگیرید.»

سکس و هیجانات

 

بیشتر بخوانید: دیده شدن نوک سینه های این زن با لباس عروس در مجلس «+عکس»

 

تشخیص این کـه طبیعی اسـت کـه دو نفر فانتزی‌هاي‌ متفاوتی داشته باشند و وضعیت را بـه‌عنوان عادی بـه جای منفی درنظر بگیرید، می تواند بـه آسان‌تر شدن پردازش همه ی چیز و مشارکت در کار گروهی برای یافتن چگونگی خوشحال کردن هر دوی شـما کمک کند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت