عکس های تبلیغاتی این سلبریتی بدون لباس و کاملا لخت سوژه شد!!!

عکس های تبلیغاتی این سلبریتی بدون لباس و کاملا لخت سوژه شد!!!

تبلیغات هر لحظه بـه جاهای عجیب‌وغریب تری فرود می رود و بازیگر وو مدلینگ مشهور آمریکایی اروپایی با مو هاي بلندی کـه دارد تصاویر لخت خودرا منتشر کرده اسـت در ادامه با عکس هاي‌ تبلیغاتی این سلبریتی بدون لباس و کاملا لخت سوژه شد!!! سایت برترین بی را دنبال کنید .

 

عکس های لختی بازیگر معروف سلبریتی برای تبلیغات

باسن و زنجیر وی را هیجان زده می کند.دختر مدونا، لوردس لئون، چهره کمپین جدید طراح دیون لي اسـت کـه برای بـه نمایش گذاشتن کت و شلوار تولد خود در عکس هایي کـه دوشنبه در اینستاگرام بـه اشتراک گذاشته، مجموعه جدید این برند Cage Chain را نشان میدهد.

عکس های لختی بازیگر معروف سلبریتی برای تبلیغات

“کیف زنجیری DION LEE ⛓⛓⛓⛓⛓⛓⛓⛓⛓⛓⛓” او عکسها را شرح داد و برند و عکاس کارلوتا گوئررو را تگ کرد.در عکس اول، مدل 26 ساله با لباسی شبیه یک سوتین چرمی مشکی با زنجیر ژست گرفته اسـت – اما در واقع دو کیف دستی اسـت کـه بـه طرفینشان چرخانده شده اسـت.

 

او برای عکس چکمه‌هاي‌ روی زانو با پنجه باز اضافه می کند و فاق وی را با یکی از کیف‌هاي‌ زنجیری سیاه رنگ دیون لي «990 دلار» کـه مانند تاب از سقف آویزان اسـت، می‌پوشاند.

 

عکس های لختی دختر مدونا

در عکس دوم، لئون – کـه در نقش لولاهول موسیقی می‌سازد – مستقیم بـه دوربین خیره می شود در حالی کـه یک جفت گوشواره زنجیری نقره‌اي و طلایی مانند اشک از چشمانش آویزان اسـت.

عکس های لختی دختر مدونا

فرزند اول مدونا آخرین عکسی از خودش را بـه اشتراک گذاشت کـه پشت میز نشسته و بـه تصویر کمپین تبلیغاتی خود کـه از مو هاي راپونزل آویزان شده نگاه می کند – و بـه غیر از یک زنجیر نازک طلایی کـه دور باسن او بسته شده اسـت، بـه نظر میرسد دراین تصویر خشن کاملا عریان اسـت.

 

دیون لي همچنین چندین تصویر از این کمپین را در حساب اینستاگرام خود بـه اشتراک گذاشت و طرفداران تبلیغات با مضمون زنجیره اي را مورد توجه قرار دادند.

 

بیشتر بخوانید: اندام سکسی این دختر زیبا که ربات است !! «+عکس بی سانسور»

عکس لخت دختر مدونا

تصاویر برهنه زنان در مجله های تبلیفاتی

یکی از کاربران اینستاگرام درباره عکس لئون روی تاب زنجیر کامنت کرد: «لورد رحم کن»؛ در حالی کـه یکی از طرفداران دوم اضافه کرد: «باحال‌ترین دختر جهان.»

 

تصور کنید دختری باشید کـه الهام بخش آلبوم Ray of Light بوده اسـت؟ یکی از طرفداران در مورد عکس دومی کـه توسط این برند بـه اشتراک گذاشته شده اسـت، نظر داد و اضافه کرد: «#QueenBehavior از بدو تولد».لئون با یک عکس مد سکسی غریبه نیست، و اغلب عکس‌هاي‌ اینستاگرامی را بـه شکلی ساده بـه اشتراک میگذارد.

 

اخیراً؛ کمی قبل از انتشار اخباری مبنی بر بستری شدن مادر ستاره پاپ او پس از این کـه او در ماه ژوئن بی‌توجه بود، عکسی از خود دریک کرست توری جسورانه و یک کمربند زنجیری منتشر کرد.لوردس دختر مدونا با بازیگر و مربی تناسب اندام کارلوس لئون اسـت.

 

خوشبختانه، مدونا اکنون در حال بهبودی اسـت و معلوم شد کـه او دارای لوردس و سایر فرزندان روکو، 22 ساله، دیوید، 17؛ مرسی، 17 ساله، و دوقلوهای استلا و استری، 10 ساله اسـت کـه باید از انها تشکر کند.

عکس های تبلیغاتی این سلبریتی بدون لباس و کاملا لخت سوژه شد!!!

عکس های تبلیغاتی این سلبریتی بدون لباس و کاملا لخت سوژه شد!!!

خواننده «ووگ» با تأمل در مورد ترس از سلامتی خود، یکشنبه دریک پست اینستاگرامی صمیمانه نوشت کـه «وقتی چیپس‌ها تمام شد، بچه‌هایم واقعاً برای من ظاهر شدند.»

 

مدونا افزود: “من طرفی را برای انها دیدم کـه قبلا هرگز ندیده بودم.” “این همه ی تفاوت را ایجاد کرد.”بی شک مدج با غرور نگاه می کند کـه نسل بعدی ژست می‌گیرد.

 

 

بیوگرافی لوردس لئون دختر مدونا

لوردس لئون بازیگر، مدل و طراح مد آمریکایی اسـت. او دختر مدونا نوازنده مشهور اسـت. او درسال 1996 درخانواده مدونا و دوست پسرش کارلوس لئون بـه دنیا آمد. وقتی مدونا اعلام کرد کـه یک بچه باردار اسـت، دنیا در جنون فرو رفت زیرا او مسلماً “معروفترین زن در کل جهان” در ان زمان در اواسط بود.

بیوگرافی لوردس لئون دختر مدونا

دهه 90 در اواخر سال 1998؛ مدونا نخستین عکس هاي‌ دخترش را در مجله Vanity Fair منتشر کرد و کل جهان درگیر وسواس لوردز کوچک شد. همانگونه کـه لوردز بزرگ شد، پیوسته در کانون توجه قرار داشت. در اواخر سال 2000؛ مدونا با گای ریچی کارگردان انگلیسی ازدواج کرد و لورد رابا خود بـه لندن برد ودر آنجا بـه همراه برادر ناتنی خود روکو دریک مدرسه فرانسوی ثبت نام کرد.

 

لوردز کـه هنوز بچه بود، بـه طور فعال با مادرش در چندین رویداد ظاهر می شد. لوردس بـه عنوان طراح مد، بازیگر و مدل لباس کار کرده اسـت. در حال حاضر، او در رشته هنرهای نمایشی از دانشگاه معتبر میشیگان تحصیل کرده اسـت و رابطه سالمی با هردو والدین بیولوژیکی خود دارد. درسال 2016؛ لوردز نخستین مدلینگ خودرا با حضور در کمپین تبلیغاتی عطر «پاپ» انجام داد.

 

دوران کودکی دختر مدونا

لوردس لئون در 14 اکتبر 1996 در لس آنجلس، ایالات متحده آمریکا درخانواده مدونا و دوست پسرش کارلوس لئون بـه دنیا آمد. مدونا هنگام فیلم برداری فیلمی در آرژانتین متوجه باردار شدنش شد. او زمانی کـه لوردس را بـه دنیا آورد در اوج موفقیت خود بودو این خبر بین المللی شد. مدونا در چندین گفت‌وگو گفت کـه با بـه دنیا آمدن فرزندش احساس خوشبختی میکند و این احساس یک زندگی جدید برای او اسـت.
یکسال پس از تولدش، مدونا از دوست پسرش کارلوس جدا شد .

 

و وی را بـه عنوان یک مادر مجرد بزرگ کرد. اما او روابط خوبی با کارلوس داشت و بـه او اجازه داده شد هر زمان کـه لورد کوچک را می خواهد ملاقات کند. این برای مدت طولانی ادامه داشت و حتی در حال حاضر، کارلوس رابطه بسیار خوبی با دخترش دارد. کارلوس بـه عنوان بازیگر کار می کند و بـه خاطر بازی در فیلم هایي مانند “لبوفسکی بزرگ” شهرت دارد.

قد وزن اندام و ثروت دختر مدونا

قد وزن اندام و ثروت دختر مدونا

مدونا معایب سبک زندگی افراد مشهور را میدانست و از این رو، او میخواست دخترش از کانون توجهات دور بماند و بـه دنبال شغلی در حقوق یا حسابداری باشد. اما علاقه لورد بـه همه ی چیزهایی بود کـه مادرش بـه ان شهرت داشت، بـه ویژه بازیگری و مد. در کودکی، او مدونا را در چندین رویداد همراهی کرد کـه وی را با بزرگ شدن بیشتر مورد توجه قرار داد.

 

بیشتر بخوانید: دیده شدن نوک سینه های این زن با لباس عروس در مجلس «+عکس»

 

عکس هاي‌ تبلیغاتی این سلبریتی بدون لباس و کاملا لخت سوژه شد!!!

مدونا با گای ریچی، کارگردان باس انگلیسی، رابطه برقرار کرد ودر سال 2000 با او ازدواج کرد. پس از ازدواج، با دخترش لوردس بـه لندن نقل مکان کرد و لوردس یک برادر ناتنی بـه شکل روکو گرفت. در آنجا لورد بـه همراه برادرش شروع بـه تحصیل دریک مدرسه فرانسوی کرد و بـه این زبان مسلط شد.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت