سیگار کشیدن قبل از شب زفاف رسم عجیب چینی ها (+عکس)

سیگار کشیدن قبل از شب زفاف رسم عجیب چینی ها (+عکس)

بعد از ازدواج عروس و داماد چینی یک رسم و رسوم بسیار عجیبی در شب حجله و برقراری رابطه جنسی ایجاد میشود و آن هم کشیدن سیگار با هم میباشد در ادامه با سیگار کشیدن قبل از شب زفاف رسم عجیب چینی ها «+عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

رسم های شب زفاف مخصوص چینی ها 

چه کسی فکرش را میکرد کـه سیگار زمانی نقش مهمی در عروسی چینی‌ها داشته؟ توماس ساوین، کلکسیون‌دار عکس، یکسری نگاتیو دریک کارخانۀ بازیافت در پکن پیدا کرده کـه پرده از رسمی عجیب در عروسی چینی‌ها برمی‌دارد.

سیگار کشیدن قبل از شب زفاف رسم عجیب چینی ها «+عکس»

دراین رسم عجیب، عروس سیگار مردان حاضر در عروسی را روشن میکند، و سپس بـه انجام بازی‌هایي با محوریت سیگار با داماد می پردازد. این رسم بـه تدریج در حال محو شدن اسـت.رسوم عجیب‌وغریب چینی ها در مراسم عروسی + عکس

 

توماس ساوین، اصالتاً فرانسوی اسـت، اما در پکن بـه سر می برد. او درسال 2009؛ دریک کارخانۀ بازیافت نگاتیوهایی از این مراسم پیدا کرد و ازآن زمان پروژۀ “معدن نقرۀ پکن” را کلید زده تا کشفیاتش را در مدون کند. کشفیات او شامل نیم میلیون عدد نگاتیو میشود.

 

 

گریه کردن قبل از شب زفاف رسم عجیب چینی ها

دختران چینی در بعضی از نقاط این کشور یک ماه قبل از مراسم ازدواج خود گریه میکنند کـه در بین برخی ازآن‌ها، سنت گریه کردن تا بعد از عروسی نیز ادامه دارد.

رسم های شب زفاف مخصوص چینی ها 

بیشتر بخوانید: 25 روش برای سکس «دهانی» و اوج لذت با عکس بدون سانسور

 

بـه گزارش برترین بی، گریه کردن عروس یک ماه قبل از مراسم ازدواج یکی از مشهور‌ترین رسوم مردم چین در زمان‌هاي‌ قدیم بـه‌شمار می‌رفت کـه همان‌ گونه در بین بعضی از اقوام آن نظیر توجیا رایج اسـت. عروس‌هاي‌ این قوم از یک ماه قبل از مراسم ازدواج خود هرروز باید دست‌کم بـه مدت یک ساعت گریه کنند و این سوگواری حتی در روز عروسی آن‌ها نیز باید برگزار شود. تجربه نشان داده اسـت کـه حتی عروس‌هایي کـه در روز ازدواج خود نمی توانند گریه کنند، توسط مادران خود بـه شدت کتک میخورند تا زمانی کـه اشک بریزند.

 

 

گزارش‌ها حاکی از پیشینه تاریخی گریه کردن عروس در روز ازدواج خود از سال‌هاي‌ ۴۷۵ تا ۲۲۱ قبل از میلاد مسیح اسـت کـه در آن زمان شاهزاده ایالت ژو با شاهزاده ایالت یان «هردو از ایالات قدیمی چین» ازدواج کرد .

 

و قرار بود ملکه سرزمین جدید شود. مادر شاهزاده ایالت ژو در روز عروسی او در مقابل دختر خود زانو زد، شروع بـه گریه کرد و از او خواست هر چه زودتر بـه خانه برگردد. ازآن زمان بـه بعد، گریه کردن بـه یکی از بخش‌هاي‌ مهم مراسم ازدواج در بین بسیاری از اقوام چینی تبدیل شد کـه پس از مدتی حتی در بعضی از فرهنگ‌ها رایج شد کـه عروس از یک ماه قبل از مراسم هرروز بـه مدت حداقل یک ساعت گریه کند.

 

سیگار کشیدن قبل از شب زفاف رسم عجیب چینی ها «+عکس»

دختران اقوام مختلف چین گریه کردن قبل از عروسی را از مادر و زنان اقوام خود می‌آموزند و شب عروسی با لباس عروس بـه سالن پذیرایی وارد می شوند کـه باید بـه مدت یک ساعت بـه شدت گریه کنند. جالب اسـت بدانید کـه ۱۰ روز پس از شروع گریه کردن عروس، مادر نیز با او همراه می شود و آن دو با هم گریه میکنند. مادر بزرگ، خواهران و سایر زنان خویشاوند عروس نیز در ۱۰ روزبعد بـه مادر و عروس می‌پیوندند و همگی هرروز بـه مدت یک ساعت با یک دیگر گریه می کنند.

گریه کردن قبل از شب زفاف رسم عجیب چینی ها

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی زیاد باعث طلاق این زوج شد «+عکس»

 

عروس اغلب همراه با گریه کردن خود، شعرها و الفاظ مرتبطی را بـه زبان می‌آورد کـه بر شدت گرایش او بـه گریه کردن می‌افزاید و آن‌چه این مراسم را برای مردم سایر دنیا عجیب‌تر می کند این‌کـه عروس بـه جای بـه زبان آوردن کلمات شادی برای ازدواج خود، از سوگواری و کلمات بسیار غم‌انگیز در حرف‌هاي‌ خود استفاده میکند.

 

ناسزاگویی بـه فرد بانی ازدواج از دیگر رسوم عجیب مردم قوم توجیا در روز عروسی محسوب میشود کـه با گریه کردن عروس همراه می شود. البته در زمان‌هاي‌ قدیم عروس حق سخن گفتن در روز ازدواج خود حین گریه کردن را نداشت و باید قبل از شروع مراسم همراه با ناسزا بـه بانی ازدواج خود، گریه می کرد و سپس وارد سالن اصلی مراسم می ‌شد.

ازدواج عجیب چینی ها

بیشتر بخوانید: زنی که مردان را خیلی سریع ارضا میکند! «عکس پورن استار»

رسم های سکسی چینی ها دختران جذاب چینی باکره

رسم های سکسی چینی ها

او می گوید: “من متوجه فرصتی برای نجات خاطرات رهاشده شدم، با کارخانه معامله کردم تا این نگاتیوها را کیلویی بـه من بفروشد.” او این مجموعه عکسها را تحت عنوان کتابی بـه نام “تا زمانی کـه مرگ ما را از هم جدا کند” بـه چاپ رسانده اسـت.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت