سکس همزمان پسری جوان با 17 دختر ژاپنی (+عکس)

سکس همزمان پسری جوان با 17 دختر ژاپنی (+عکس)

رابطه جنسی و سکس هم زمان با پسری جوان و دختران جوان میتواند بسیار مهم باشد در ادامه با سکس هم زمان پسری جوان با 17 دختر ژاپنی «+عکس» سایت برترین بی را دنبال کنید .

 

عکس هایی از رابطه پسری با ۱۷ دختر 

این پسر جوان کـه بـه تازگی تصادف کرده اسـت در بیمارستان بستری شد و سپس مشخص گردید کـه وی 17 دوست دختر دارد. هنگامی که این مرد جوان چینی تصادف کرد ودر بیمارستان بستری شد و هر ۱۷ دوست‌دخترش بـه بالین او شتافتند و بـه‌این‌ترتیب با یک دیگر آشنا شدند غوغای زیادی در رسانه هاي‌ چین بـه پا شد.

سکس همزمان پسری جوان با 17 دختر ژاپنی «+عکس»

بـه نوشته یک روزنامه چینی، اتهام کلاهبرداری بـه این دلیل مطرح شده اسـت کـه ظاهرا این مرد چینی از دوست‌دخترهای پرشمارش، بـه طور مرتب پول می‌گرفته اسـت. در واکنش بـه این رفتار، زنان یک گروه اینترنتی درست کرده‌اند با نام “ائتلاف انتقام”.

 

ساوت‌چاینا مورنینگ‌پست نوشته اسـت در همین گروه چت بود کـه معلوم شد این مرد، از بعضی دوست‌دخترهایش ماهانه پول می‌گرفته اسـت. يوآن كه ازدواجش فقط با يكي از آن ها ثبت شده و از زن‌ ديگري بچه داشت با 40هزار دلاري كه از همسر واقعي‌اش سرقت كرده بود مشغول اغفال زنان بود.

 

بیشتر بخوانید: چگونه رابطه جنسی آبدار داشته باشیم ؟ «+عکس و توضیحات»

 

سکس همزمان پسری جوان 

او پس از شكايت زن‌هاي‌ ياد‌شده راهی زندان شد.بـه گزارش فراناز این مرد در رسانه‌ ها فقط با نام آقای یوآن معرفی شده اسـت. یوآن، واحد پولی چین اسـت. گفته شده اسـت کـه او از یکی از زن ها بچه‌دار هم شده بوده ودر همین حال داشته با یکیدیگر از آنان برای مراسم عروسی برنامه ریزی می کرده اسـت!

 

شیائو لي، زنی کـه یکسال و نیم اسـت با آقای یوآن رفت‌وآمد داشته، درباره روزی کـه این ۱۷ دوست‌ دختر پی بـه وجود یک دیگر بردند، گفته اسـت: “خیلی نگران و آشفته خودم را بـه بیمارستان بالای سرش رساندم. داشتم برایش اشک می‌ریختم. ولی وقتی دیدم دخترهای خوشگل یکی بعد از دیگری بالای سرش حاضر می شوند، دیگر اشکم بند آمد.” ماجرای این مرد پُر دوست‌ دختر چینی در شبکه‌هاي‌ اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت.

 

رایطه چند نفره چقدر بد است ؟‌

قطعا یک دلیل، نمی تواند در فرد انگیزه ایجاد کند کـه با دو یا چند مرد وارد رابطه عاطفی و دوستانه شود. دلایل مختلفی دست بـه دست هم میدهند و برای فرد انگیزه کافی را ایجاد می کنند. در ادامه بـه چند مورد از علل این موضوع، اشاره خواهیم کرد.

رایطه چند نفره چقدر بد است ؟‌

بعضی از زنان زمانی کـه می بینند نمیتوانند مشکلات رابطه فعلی‌شان را حل کنند ودر عین حال نمی توانند شریک عاطفی‌شان را ترک کنند و از او دل بکنند، راه فرار از مشکلات را انتخاب می کنند.

 

بیشتر بخوانید: چگونه نفر سوم را در رابطه جنسی شریک کنیم؟ «عکس»

 

یکی از راه‌هاي‌ فرار از مشکلات، وارد شدن بـه رابطه با مرد دیگر اسـت. این دسته از خانم‌ها از رابطه فعلی‌شان راضی نیستند، نمی توانند مشکلات را حل کنند.

 

و طبیعتا بـه عنوان یک انسان نیاز دارند کـه نیازها و خواسته‌هاي‌ اصلی مثل نیاز بـه توجه، محبت و دیده شدن‌شان برآورده و تامین شود. بـه دلیل این کـه در رابطه فعلی، نیازهای این افراد پاسخ داده نمی شود، آن ها بـه جای حل مشکلات، بـه روابط دیگر رو می‌آورند.

 

مشکلات حل نشده و روی هم انباشته شده در رابطه عاطفی یا زندگی مشترک، می تواند باعث سردی رابطه و دور شدن زوجین از یک دیگر شود. برای جلوگیری از آسیب‌هاي‌ مشکلات و حل انها بـه روش درست و سالم، میتوانید از زوج درمانگران همیار عشق کمک بگیرید.

 

سکس همزمان

یکی از دلایل دیگری کـه باعث می شود برخی از خانم‌ها با چند مرد وارد رابطه شوند، اعتیاد بـه سکس و تنوع‌طلبی اسـت. تنوع‌طلبی، خود دلایل مختلفی دارد و می تواند باعث بروز مشکلاتی برای خود شخص و شریک عاطفی‌اش شود .

 

بیشتر بخوانید: فراخوان رابطه جنسی امیر تتلو با دختران زیر 20 سال در ترکیه «18+»

 

افراد تنوع‌طلب، مدام با افراد مختلف وارد رابطه می شوند، نمی توانند رفتارها و تمایلات‌شان را بازرسی کنند و مثل این کـه هرگز از برقراری رابطه عاطفی و جنسی با افراد مختلف، سیر نمیشوند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت