زنان محجبه در شبکه های ماهواره ای سوژه شدند (+عکس)

زنان محجبه در شبکه های ماهواره ای سوژه شدند (+عکس)

زنان محجبه و پوشیه زن در شبکه هاي‌ ماهواره اي یکی از اقدام هایي پرحاشیه شدند در ادامه با زنان محجبه در شبکه هاي‌ لختی ماهواره اي سوژه شدند «+عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

عکس هایی از زنان با حجاب در ماهواره 

یک شبکه ماهواره اي مخصوص زنانی کـه بر روی صورت خود نقاب «پوشیه» می‌زنند در مصر راه اندازی شد. بـه گزارش برترین بی دراین شبکه، تمامی مجریان ان ؛ زنان نقاب دار هستند. ابواسلام احمد عبدالله روحانی سلفی مصری مالک این شبکه تلویزیونی پیشبینی کرده اسـت کـه این شبکه در ماه رمضان، شاهد بیشترین مخاطبان و بینندگان باشد.

 

بیشتر بخوانید: 40 مدل از کم خرج ترین لذت های سکسی دنیا «+عکس»

 

زنان محجبه در شبکه های لختی ماهواره ای سوژه شدند «+عکس»

وی در گفت‌وگو اي با خبرگزاری ایتالیا «آکی» میگوید ایده راه اندازی شبکه ماهواره اي برای زنان نقاب دار با هدف مقابله با تبعیض علیه اینبخش از جامعه صورت میگیرد. او این پرسش را مطرح می‌کند: چرا زنانی کـه خودنمایی میکنند، فرصت هاي‌ کاری پیدا میکنند ولی علیه زنان نقاب دار بـه دلیل پوشش انها، تبعیض اعمال می‌شود بـه همین دلیل تصمیم گرفتم تا این شبکه را راه اندازی و این فضا را برای انها باز کنم.

زنان محجبه در شبکه های لختی ماهواره ای سوژه شدند «+عکس»

 

این روحانی قبل از این شبکه الامه با موضوع برنامه هاي‌ سلفی اسلامی را راه اندازی کرده بود. نام این شبکه نیز از نام یک زن مسیحی مصری بـه نام “ماریا” گرفته شده اسـت کـه پس از اسلام آوردن، بـه همسری پیامبر اسلام درآمد. در استدیوی این شبکه تنها زنان نقاب دار جلوی دوربین حاضر میشوند و برنامه اجرا می‌کنند.

 

بیشتر بخوانید: این زن روزی 250 بار به ارگاسم میرسد «+عکس داغ»

 

عکس هایي سکسی از زنان محجبه انها علاوه بر پوشیدن چادری کـه تمام بدن آن ها را می پوشاند نقابی نیز بر روی صورتشان می گذارند تا تنها چشمانشان دیده شود. رنگ چادر بزرگ و نقاب، مشکی رنگ اسـت اما برخی از زنان و دختران جوان تر سعی میکنند از رنگ هاي‌ دیگری مانند آبی یا قهوه اي هم استفاده کنند.

 

عکس هایی از زنان با حجاب در ماهوراه سکسی 

 

بیشتر بخوانید: مادر و دختری که در یک روز زایمان کردند!!! «+عکس جالب»

 

خفن ترین عکس با حجاب زنان

زنان محجبه در شبکه هاي‌ اسلامی ماهواره اي حضور پیدا کردند تیپ انها بـه قدری سمی بود کـه انگار شبیه یک شبح وحشتناک بودند و چشمان مشکی انها بـه ترسناکی دیده می‌شد این نقاب ها و پوشیه زدن ها باعث شد تا کاربران زیادی این شبکه را مورد انتقاد قرار دهند. زنان محجبه در شبکه هاي‌ لختی ماهواره اي سوژه شدند «+عکس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت