رابطه جنسی مردی خرافاتی با زودپز خانگی اش (عکس)

رابطه جنسی مردی خرافاتی با زودپز خانگی اش (عکس)

یک مرد اهل اندونزی بـه طرز عجیب و خرافاتی با پلوپز یا همان زود پز خود ازدواج و سکس کرد در ادامه با رابطه جنسی مردی خرافاتی با زودپز خانگی‌اش «عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

ازدواج مردی میانسال با پلوپز خود 

دراین دنیا انسان هاي‌ دیوانه کم نیستند . در عجیب‌ ترین مورد مراسم عروسی، ازدواج یک مرد اندونزیایی با پلوپز بـه سوژه رسانه‌ ها تبدیل شده اسـت. «کهویرول آنام» در حالی کـه لباس دامادی بر تن داشت مراسم ازدواج خود با این پلوپز را دریک دفتر ازدواج بـه ثبت رساند.

رابطه جنسی مردی خرافاتی با زودپز خانگی اش «عکس»

تصاویری کـه در توئیتر منتشر شده گوشه‌هاي‌ از این ازدواج عجیب را نشان می دهد. در یکی از تصاویر در حالی کـه داماد جوان، پلوپز را در دست خود گرفته دیده می شود.

 

تصویر دیگر داماد را در حال امضای برگه‌هاي‌ مربوط بـه مراسم ازدواجش نشان میدهد. آنام با انتشار این تصاویر در توئیتر خود نوشت: “سفید، آرام و کامل، اصلا حرف نمیزند «شکایت نمیکند»؛ در آشپزی عالی اسـت. اکنون رویایی بـه حقیقت تبدیل شد. بدون تو برنج من پخته نمیشود.”

 

بیشتر بخوانید: دیده شدن نوک سینه های این زن با لباس عروس در مجلس «+عکس»

 

انتشار این پست و تصاویر از سوی آنام موجب حیرت کاربران در توئیتر شد. در حالی کـه برخی از کاربران با رویکرد طنز بـه این اتفاق نگاه کردند، اما برخی نیز این داماد را مورد سرزنش قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: “همسر برای چهار روز.”

 

عجیب ترین ازدواج های جهان

گفتنی اسـت، این اولین بار نیست کـه انتشار اخباری این چنین در فضای مجازی خبرساز میشود. سال گذشته نیز در موردی مشابه ازدواج یک زن ۲۴ ساله اهل روسیه با کیف خود خبرساز شده بود.

 

 

یک محقق اجتماعی با اشاره بـه این کـه ازدواج با خود رهاورد جدید فرهنگ غربی اسـت، گفت: خانواده ها باید هوشیار باشند و ارزشهای اخلاقی و آموزه هاي‌ معنوی را در بین جوانان تقویت کنند.

 

فاصله گرفتن از اخلاق و کمرنگ شدن ارزشهای معنوی، انسان را در مسیری قرار می دهد کـه گاه پست ترین جایگاه فرهنگی را پیدا کرده و دست بـه کارهایی می‌زند کـه مقام انسانی را بـه چالش میکشد.

 

بیشتر بخوانید: تصاویری از مراسم ازدواج پوبون به همراه همسرش + بیوگرافی پوبون

 

رابطه جنسی مردی خرافاتی 

این آسیب شناس اجتماعی و متخصص علوم رفتاری گفت: بعد از ازدواج با حیوانات و اشیا اینبار شاهد ازدواج با خود یا «سلوگامی» هستیم کـه انسانهای مسخ شده با خود ازدواج میکنند، مهمانی می‌گیرند و حتی بـه ماه عسل میروند. از نگاه رفتاری این حرکت علاوه بر آنکه نشان ‌دهنده اوج انحراف اخلاقی اسـت، نمایانگر انزوا، خودگرایی و گوشه گیری انسان از جامعه اسـت

ازدواج مردی میانسال با پلوپز خود 

 

ازدواج با اشیا

وی گفت: این رفتار در بین زنان بیشتر از مردان بوده و ناکامی هاي‌ عاطفی یکی از اصلی ترین دلایل این بیماری روحی و رفتاری اسـت.

در حال حاضر در امریکا و اروپا این حرکت بین افراد از سن ۲۰ تا ۶۰ سال اتفاق میوفتد کـه اکثریت انها بین ۲۵ تا ۴۰ ساله هستند.

 

بیشتر بخوانید: مرد تایلندی که هشت همسرش را در خانه خود یک روزه باردار کرد «+عکس»

 

ازدواج با اشیا عکس

رابطه جنسی مردی خرافاتی با زودپز 

این رفتار در بین افراد ثروتمند و مسخ شده در فرهنگ غربی اتفاق میوفتد، پر رنگ کردن ارزشهای اخلاقی و آموزه هاي‌ معنوی و ایجاد امکانات ازدواج برای جوانان اصلی ترین روش مقابله با این حرکت غیراخلاقی و غیر انسانی اسـت بنابر این خانواده ها باید هوشیار و آگاه باشند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت