تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین مهرماه (سپتامبر September)

تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین مهرماه (سپتامبر September)

سپتامبر یا همان مهرماه یکی از ماه هایي اسـت کـه زنان و مردان جالبی در رابطه هاي‌ جنسی و اخلاقیات جنسی دارند در ادامه با تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین مهرماه «سپتامبر September» برترین بی را دنبال کنید .

 

علاقه های جنسی مهرماهی ها 

باوجود این کـه انها بسیار پرشور هستند و عاشق گذراندن اوقات فراغت در رخت خواب هستند، احساسات خودرا نیز نظارت می کنند. ارگاسم با انها کار زیادی می‌خواهد.

تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین مهرماه «سپتامبر September»

مانند متولدین ماه ژوئیه، انها می‌خواهند قبل از این کـه بـه کسی اجازه ورود بدهند، ارتباط خودرا باهم بـه اشتراک بگذارند، اما زمانی کـه اینکار را انجام دهند، کار زیادی از نظر جنسی انجام نمی‌دهند.

 

انها راه طولانی را طی می کنند تا شریک زندگی خودرا در رخت خواب تحت تأثیر قرار دهند و تلاش بیشتری را برای خاطرجمعی از رضایت شریک خود انجام می دهند.برج‌ میزان‌ تنها ماهی‌ در منطقه‌‌البروج‌ اسـت‌ کـه‌ با علامتی‌ بی‌جان‌ مشخص‌ شده‌ اسـت‌ .

 

چون‌ علامت‌ تمام‌ برج‌هاي‌‌ دیگر بـه‌ واسطه‌ حیوان‌ و انسان‌ نمایش‌ داده‌ شده‌اند. بسیاری‌ از طالع‌ بینان‌ مدرن‌ ماه‌ مهر را مناسب ‌ترین‌ و مفیدترین‌ ماه‌ در منطقه‌‌البروج‌ درنظر می گیرند، چون‌ این‌ ماه‌؛ زمان‌ برداشت‌ اسـت‌.

 

بیشتر بخوانید: با این درخت دختران عاشق میشوند!!! «+عکس»

 

تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین مهرماه «سپتامبر September»

و اشخاص‌ ثمرات‌ سخت‌ کوشی‌خود در فصل‌ بهار را دراین‌ ماه‌ بـه‌ دست‌ می‌آورند. در ماه‌ مهر هوائی‌ مطبوع‌ و آرامش‌بخش‌ را تنفس‌ میکنیم‌ و از آفتاب‌ بی‌رمق‌ و میوه‌هاي‌‌ خوشمزه‌ ان‌ لذت‌ میبریم‌.

علاقه های جنسی مهرماهی ها 

متولدین‌ مهرماه‌ در بین‌ منطقه‌‌البروج‌ از دلپذیرترین‌؛ با فرهنگ‌ترین‌ و مؤدبانه‌ترین‌خصوصیات‌ اخلاقی‌ برخوردارند و اکثراً خوش‌‌قیافه‌ و جذاب‌ هستند. انها خوش‌سلیقه‌ و شیک‌ هستند، طبیعتاً «ذاتاً» افرادی‌ مهربان‌؛ دلرحم‌؛ ملایم‌؛ عاشق‌ زیبائی‌ و هماهنگی‌ «هم‌ در زمینه‌ موسیقی‌ و هم‌ در زمینه‌ زندگی‌ اجتماعی‌» محسوب‌ میشوند واز هر چیزی‌ کـه‌ سرگرمشان‌ کند، استقبال‌ می کنند.

 

اخلاقیات جنسی زنان مهرماهی

آن ها از استعداد و قوه‌ ذهنی‌ خوبی‌ برخوردارند ودر شرایطی‌ کـه‌ وادار بـه‌ قضاوت‌میشوند، قادرند منصفانه‌ و بی‌طرفانه‌ داوری‌ کنند. انها بـه‌ هیچ‌ وجه‌ حاضر نیستند با اشخاصی‌ کـه‌ برخلاف‌ نقطه‌ نظرات‌ آن ها بـه‌ بحث‌ و جدل‌ می پردازند .

 

سر و کار داشته‌باشند، چون‌ بـه‌ محض‌ آنکه‌ بـه‌ نتیجه‌اي‌ برسند، حقیقت‌ ان‌ بـه‌ نظرشان‌ بدیهی‌ و مسلم ‌می آید. یکی‌ از نقطه‌ ضعف‌هاي‌‌ انها ناشکیبائی‌ در برابر انتقاد اسـت‌ و شدیداً مایلند کـه ‌دیگران‌ رفتار و اعمالشان‌ را تأئید نمایند. ولی‌ در کل‌ افرادی‌ متعادل‌؛ با تدبیر، ملاحظه‌‌گر و حتی‌ انعطاف‌پذیر هستند.

اخلاقیات جنسی زنان مهرماهی

متولدین‌ مهرماه‌ نسبت‌ بـه‌ نیازها و خواسته‌هاي‌‌ دیگران‌ حساس‌ هستند، گاهی‌ اوقات‌از ان‌ چنان‌ درک‌ و قدرت‌ فراوانی‌ برخوردار می شوند کـه‌ بـه‌ اسانی‌ بـه‌ واسطه‌ خوش‌بینی‌ ذاتی‌شان‌ از نیازهای‌ عاطفی‌ و احساسی‌ دوستان‌ و هم‌‌نشینان‌ خود مطلع‌ شده‌ و بـه‌ یاریشان‌ می‌شتابند، در حقیقت‌ این‌ جمله‌ دقیقاً وصف‌ حال‌ آنهاست‌:

 

متولدین‌ مهرماه‌ همیشه‌ کاری‌ می کنند کـه‌ شـما از هم‌ نشینی‌ و بودن‌ در کنارشان‌ حال‌ خوبی‌ پیداکرده‌ و با نشاط شوید. انها خیلی‌ اجتماعی‌ و خونگرم‌ هستند و از بی‌رحمی‌؛ قساوت‌،سنگدلی‌؛ خشونت‌؛ ستمکاری‌؛ آزار و اذیت‌؛ تندی‌؛ پرخاش‌‌‌جوئی‌؛ هرزگی‌؛ بی‌نزاکتی‌؛ دعوا و اصطکاک‌ بیزار هستند .

 

بیشتر بخوانید: علاقه رابطه جنسی زنان و مردان شهریور ماه «August آگوست»

 

تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین مهرماه «سپتامبر September»

در نتیجه‌ نهایت‌ سعی‌ و تلاش‌ خودرا بـه‌ کار می‌بندند تا با اطرافیان‌ خود تشریک‌ مساعی‌ و مصالحه‌ کرده‌ و با همه ی‌ کنار می آیند. درواقع‌ کمال‌ مطلوب‌ و نمونه‌ ایده‌‌آل‌ انها در کل‌ جامعه‌ ودر دایره‌ زندگی‌ خودشان‌اتحاد، سازگاری‌ و اتفاق‌ اسـت‌.

 

قالب‌ فکری‌ انها بیش‌ از آنکه‌ روشنفکرانه‌ باشد، هنرمندانه‌ محسوب‌ میشود. اگرچه ‌آن ها برای‌ پیشرو‌ و پیشرو بودن‌ در هر تلاش‌ هنری‌ بیش‌ از حد میانه‌‌رو و ملایم‌هستند. آن ها از درک‌ و بینش‌ و تیزبینی‌ خوبی‌ برخوردارند و بـه‌ واسطه‌ توانائی‌ و قابلیت‌ دقیق‌ و نقادانه‌شان‌؛ بـه‌ اسانی‌ می توانند تلاش‌هاي‌‌ خود و همین‌‌طور دیگران ‌را مشاهده‌ نمایند و همین‌ امر بـه‌ تمام‌ کارهایشان‌ انسجام‌ و اصالت‌ می‌بخشد.

 

اخلاقیات جنسی زنان مهرماهی

 

روابط عاطفی متولدین مهرماه

انها در روابط شخصی‌ خودشان‌ با دیگران‌؛ بیشتر بـه‌ نقطه‌ نظرات‌ دیگران‌ بها می‌دهندو دائماً در تلاشند تا بـه‌ واسطه‌ مصالحه‌ هر‌گونه‌ اختلافی‌ را رفع‌ کنند و بیشتر اوقات‌حاضرند خودشان‌ ضرر کنند ولی‌ روابط‌شان‌ با دیگران‌ خدشه‌‌دار نشود. انها درزمینه‌ احساساتی‌‌بودن‌ و آرمان‌‌گرائی‌ بـه‌ افراط و زیاده‌روی‌ دست‌ می زنند

 

. اگرچه ‌شانس‌ خوبی‌ دارند و طبق معمولً ازدواج‌‌هائی‌ موفقیت‌آمیز خواهند داشت‌؛ چون‌ غالباً بـه‌تفاهم‌؛ همفکری‌ و سازگاری‌ و اتحاد دراین‌ امر معتقدند. در واقع‌ آن ها آن قدر مهربان‌ و با‌محبت‌ هستند کـه‌ بـه‌ خاطر این کـه‌ شریک‌ زندگی‌شان‌ کوچک‌ترین‌ آسیبی‌ نبیند، حاضرند بـه‌ هر مشقتی‌ تن‌ در دهند و اکثر اوقات‌ در دعواها و بگو مگوها کوتاه ‌می آیند.

 

همسران‌ متولدین‌ مهرماه‌ هرگز نمی توانند شکایت‌ کنند کـه‌ آن ها قادر بـه‌ درکشان‌ نیستند، چون‌ متولدین‌ مهرماه‌ طبق معمولً در کل‌ منطقه‌‌البروج‌ همدل‌ترین‌ و هم‌فکرترین‌شان‌ محسوب‌ می شوند و با رضای‌ خاطر کامل‌ نقطه‌ ضعف‌ها و عیوب‌عزیزان‌؛ دوستان‌ و محبوبانشان‌ را تحمل‌ می کنند.

 

جنبه های منفی متولدین مهرماه

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ مهرماه‌؛ ویژگی‌هاي‌‌ بی‌خیالی‌؛ سر بـه‌ هوائی‌؛ بازیگوشی‌ و سطحی‌‌بودن‌ بـه‌ شمار می آیند. اگرچه‌ این‌ ویژگی‌ها می توانند ناشی‌ از بی‌حوصلگی‌ و خسته‌‌شدن‌ از امور روزمره‌ و یکنواخت‌ و مرسوم‌ زندگی‌ باشند و گهگاهی‌ بـه‌ شدت‌ بی‌‌شور و حال‌؛ کم‌رو، خجالتی‌؛ آسان‌‌گیر، سست‌ و بی‌‌حال ‌میشوند ولی‌ خوشبختانه‌ این‌ ویژگی‌ها مقطعی‌ و تغییرپذیر هستند.

 

آن ها حتی‌ زمانی‌کـه‌ اوضاع‌ بر وفق‌ مرادشان‌ نباشد، بـه‌ ندرت‌ عصبانی‌ می شوند، ولی‌ طغیان‌هاي‌‌ خشم‌ و عصبانیت‌ متولدین‌ مهر‌ماه تمام‌ اطرافیانشان‌ را شوکه‌ میکند. عشق‌ و علاقه‌ وافر انها بـه‌ تفریح‌ و خوشگذرانی‌ ممکن‌ اسـت‌ انها را بـه‌ سمت‌ افراط کاری‌؛ گزاف‌‌گوئی‌ و ولخرجی‌ سوق‌ دهد، هم‌ زنان‌ و هم‌ مردان‌ متولد این‌ ماه‌ ممکن‌ اسـت‌ بـه‌ افرادی‌ شایعه‌پراکن‌ و خاله‌‌زنک‌ تبدیل‌ شوند .

 

یکی‌ از خصوصیات‌ منحصر بـه‌ فرد متولدین‌ مهر‌ماه‌ کنجکاوی‌ و علاقه‌ سیری‌ناپذیرشان‌ بـه‌ هر مسأله‌ جدید اسـت‌ کـه‌ همین‌ خصوصیت ‌آن ها را وسوسه‌ میکند تا در مورد هر شایعه‌ اجتماعی‌ بـه‌ تحقیق‌ و پرس‌ و جو بپردازند.

 

در زمینه‌ کار، گاهی‌ اوقات‌ بـه‌ آن ها لقب‌ «مهر ماهی‌هاي‌‌ تنبل‌»میدهند. اگرچه‌ انها میتوانند بـه‌ طرز شگفت‌آوری‌ فعال‌؛ پویا و پر جنب‌‌و‌جوش‌ باشند، ولی‌ حقیقتاً ازکارهای‌ پست‌؛ کثیف‌؛ زمخت‌ و خشن‌ بیزارند. اگرچه‌ عده‌اي‌ از متولدین‌ مهرماه‌ بـه‌ کم ‌نیز قانع‌ هستند، ولی‌ عده‌ دیگر شدیداً جاه‌‌طلب‌ و بلند پرواز هستند.

روابط عاطفی متولدین مهرماه

 

 

تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین مهرماه «سپتامبر September»

از آنجائی‌ کـه‌ آن ها از افراط و تفریط بیزار هستند، می توانند دیپلمات‌هاي‌‌ خوبی‌ از آب‌ درآیند ولی‌ شاید در امر سیاست‌ ضعیف‌ عمل‌ نمایند، چون‌ در پافشاری‌ بر نقطه‌ نظرات‌ خودشان‌ مصر نیستند و حاضرند بـه‌ اسانی‌ نقطه‌ نظرات‌ و عقاید دیگران‌ را نیز بررسی‌ کنند.

 

آن ها می توانند مدیر، مجری‌؛ سازمان‌‌دهنده‌؛ حقوق‌‌دان‌؛ وکیل‌ دعاوی‌ «از آنجائی‌ کـه‌آن ها بـه‌ شدت‌ درستکار و عادل‌ هستند، اشخاص‌ بدبین‌ و منفی‌ احتمالاً در کارهای ‌قانونی‌ برایشان‌ پاپوش‌ درست‌ میکنند» .

 

فروشنده‌ وسایل‌ عتیقه‌؛ کارمند دولت‌ و بانکدارهائی‌ موفق‌ از آب‌ درآیند، چون‌ در حفظ و نظارت‌ پول‌ دیگران‌ قابل‌ اعتماد و وفادار بـه‌ شمار می آیند»؛ بعضی‌ از آن ها در زمینه‌ طراحی‌ لباس‌ یا لوازم‌ آرایشی‌ جدید از استعداد خوبی‌ برخوردارند و خوش‌‌ذوق‌ و استثنائی‌ محسوب‌ میشوند.

 

همچنین‌بـه‌ عنوان‌ هنرمند، آهنگساز، منتقد، نویسنده‌؛ طراح‌ و دکوراتور داخلی‌؛ کارمندخدمات‌ بهزیستی‌ و ارزیاب‌ افرادی‌ موفق‌ محسوب‌ میشوند ودر هرگونه‌ پذیرائی‌ و سرویس‌‌دهی‌ عمومی‌ توانائی‌ خاصی‌ دارند.

 

بیشتر بخوانید: علاقه رابطه جنسی زنان و مردان متولدین مرداد «July جولای»

 

عده‌اي‌ از انها بـه‌ واسطه‌ انضباط فردی‌،خویشتن‌‌داری‌ و خودداری‌شان‌ از روی‌ نوع‌ دوستی‌ و نیکوکاری‌ خدمات‌ ارزنده‌اي‌ را برای‌ نوع‌ بشر انجام‌ میدهند و نتایجی‌ عالی‌ را بـه‌ ارمغان‌ می‌آورند

پیش بینی

. انها بـه‌ شدت‌خوش‌‌بین‌ هستند و توانائی‌ ان‌ را دارند کـه‌ بعد از هر مرتبه‌ ورشکست‌‌شدن‌ و بـه‌ زمین‌خوردن‌ بـه‌ خود بیایند و ان‌ را جبران‌ کنند، در نتیجه‌ می توانند کارشناسان‌ امور مالی‌ یاسرمایه‌ گذارانی‌ موفق‌ باشند.

 

متولدین ماه هاي‌ مهر زنان و مردان بسیار خونگرمی دارد انها خودرا شاید سرد نشان دهد اما کسی را کـه دوست داشته باشند تمام حس خود و گرمای خودرا نشان میدهند .تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین مهرماه «سپتامبر September»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت