تجاوز جنسی جلوی چشم شوهر توسط 5 نفر (+عکس)

تجاوز جنسی جلوی چشم شوهر توسط 5 نفر (+عکس)

یک اتفاق بسیار دردناک در سری اتفاقات کشور افتاده اسـت کـه یک تجاوز بسیار دردناک جلوی چشم عزیزان وابستگان یک گروه شیطان صفت انجام دادند در ادامه با تجاوز باورنکردنی جلوی چشم شوهر توسط 5 نفر «+عکس» برترین بی را دنبال کنید .

 

عکس هایی از تعرض جنسی به زن شوهردار توسط ۵ نفر 

بـه فاصله کمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ شده اي تنها بـه کف اتاق خیره شده بودو جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو میکرد. زن جوان جرات نگاه کردن بـه چهره شکسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ میکرد.

تجاوز باورنکردنی جلوی چشم شوهر توسط 5 نفر «+عکس»

بـه فاصله کمی از انها ۳ متهم کـه در نگاهشان شرارت موج می زد، با دستبندی کـه بـه دستشان قفل شده بود بخوبی میدانستند کـه از انسان بودن تنها نام ان را بـه همراه دارند….

 

در یکی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی کـه هردو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند کـه از سوی ۴ نفر کـه ۲ نفر از آن ها نقاب بـه صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان بـه سرقت رفته اسـت.

 

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی بـه اتفاق همسرم بـه شهرری می رفتیم در حوالی بهشت زهرا «س» ۲ جوان را کـه یک گالن خالی در دست داشتند و از خودرو های عبوری تقاضای بنزین میکردند، دیدیم.

 

بیشتر بخوانید: ختنه کردن اجباری دختران توسط گروهک داعشی «+عکس»

 

تجاوز باورنکردنی جلوی چشم شوهر 

با دیدن آن ها توقف کردیم، اما بـه یک‌باره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر کـه نقاب بـه صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و انها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.

عکس هایی از تعرض جنسی به زن شوهردار توسط ۵ نفر 

بـه دنبال این شکایت، پرونده اي از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی بـه پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

 

پس از چند روز و التیام نسبی وضعیت زن و مرد شاکی و دعوت از انها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این‌که انها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند.

 

تجاوز به زن شوهردار جلوی چشمانش

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی بـه قصد در اختیار قرار دادن بنزین بـه ۲ نفر کـه در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، بـه یک باره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری کـه در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آن ها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلم برداری کردند و سپس متواری شدند.

 

بـه دنبال این اظهارات تکان دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خودرا دراین ارتباط آغاز کردند و با بهرهگیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل هاي‌ اطراف بهشت زهرا، در بین برخی از اتباع افغانی کـه در منطقه حضور دارند، منتشر شده اسـت.

 

با بـه دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند کـه در تحقیق از آن ها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم بـه نام هاي‌ قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته اسـت کـه آن ها نیز تابعیت افغانی دارند.

 

بیشتر بخوانید: 500 تجاوز در ماه به زنان ارتشی آمریکا به نحوی ترسناک «+عکس»

 

بدترین اتفاقات برای زن شوهردار در جاده

با گزارش موضوع بـه قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در نخستین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان بـه نام هاي‌ قادر و عصمت را دستگیر کردند.

 

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده اند.ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند و با اعزام یک تیم عملیاتی بـه این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر بـه تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.

تجاوز به زن شوهردار جلوی چشمانش

با بـه دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم «حامد» را در منطقه نعمت آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده اسـت.

 

گزارش خبرنگار ما حاکی اسـت، با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان صفت ودر بررسی تلفن همراه آن ها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.

 

تجاوز جنسی باورنکردنی جلوی چشم شوهر توسط 5 نفر

این متهمان با اعتراف بـه ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان بـه صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت بـه مراجع قضایی و انتظامی صرف نظر کرده اند.

 

در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهکاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته اند.متهمان درباره سرقت ها نیز گفتند کـه پس از کمین در تاریکی و اطراف پل هاي‌ زیرگذر، هنگامی کـه یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ بـه خودروها حمله میکردند و هنگامی کـه راننده توقف می‌کرد با حمله بـه آن ها و ضرب و جرح، اموالشان را بـه سرقت می بردند.

 

گزارش حاکی اسـت پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده بـه شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

 

 

انواع تجاوز به زنان شوهردار

آخرین خبرها از این پرونده تکان دهنده حاکی اسـت پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور کـه در زندان از سوی متهمان اجیر شده اسـت. 

 

پس از آزادی از زندان بـه دفعات با تلفن شاکی تماس گرفته و انها را تهدید کرده اسـت در صورتی کـه شکایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام بـه قتل انها و آتش سوزی منزلشان خواهد کرد.با گزارش موضوع از سوی شاکیان پرونده، تحقیق دراین زمینه نیز آغاز شده اسـت

 

بیشتر بخوانید: ماجرای تجاوز جانی دپ به امبر هرد و بازگو کردن در دادگاه «+عکس»

 

تجاوز بـه زن شوهردار در جاده هاي‌ ایران توسط ۵ افغانی کار بسیار دردناکی بود کـه شوهر این زن بعد از یک هفته بر ملا کرد کـه بسیار اتفاق دردناکی بوده اسـت و گویا سارقین دستگیر شدند . تجاوز باورنکردنی جلوی چشم شوهر توسط 5 نفر «+عکس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت