6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران (+عکس)

انتشار : 18 جولای 2024
6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران (+عکس)

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند: عطر یک رایحه بسیار جذاب مخصوص بازیگران و سلبریتی ها در دنیا می‌باشد و امروز می خواهیم بررسی عطر و ادکلن هاي‌ لاکچری برای بازیگران ایرانی را در سایت برترین بی زیر ذره بین ببریم پس با ما همراه باشید .(6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند)(6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند)

بهترین و معروف ترین عطرها برای بازیگران ایرانی 

بـه گزارش سایت برترین بی حتماً خیلیها نخستین بار با شنیدن اسم یک عطر ان هم با نام یک بازیگر ایرانی متعجب و غافلگیر شده‌اند. این اتفاق بـه آخرین سال‌هاي‌ دهه هشتاد شمسی برمی‌گردد کـه عطر هدیه تهرانی وارد بازار شد.(6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند)(6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند)

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند+6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند


مطلب مرتبط: نگاهی کامل به فیلم آتابای | بررسی عوامل و بازیگران با کارگردانی نیکی کریمی (+عکس)


در واقع می شود گفت مردم با عطری کـه بـه نام یک بازیگر ایرانی باشد از همان زمان بـه طور گسترده و ملموس آشنا شدند. این برند فرانسوی لومانی بود کـه عطر هدیه تهرانی رابا نام کامل Lomani Hedieh Tehrani In Paris روانه بازار کرد.

این عطر رایحه خنک و شیرین زنانه دارد ودر شیشه‌هایي بـه حجم 100 میلی‌لیتر عرضه می شود. رایحه اولیه این عطر گل پرتقال آفریقایی و میوه ترنج اسـت و نت میانی ان را گل صد تومانی، مگنولیا و نیلوفر آبی تشکیل داده اسـت.

عطر برند مهران مدیری و محبوبیت در ایران

مهران مدیری یکی از بزرگترین کارگردان ها و بازیگران سینما و تلویزیون ایان اسـت٬ در جایگاه‌هاي‌ مختلف مجری، کارگردان و بازیگر بـه حساب می آید. البته ممکن اسـت بعضی‌ها با این نظر موافق نباشند ولی در عادلانه‌ترین قضاوت درحدود بیشتر از بیست و پنج سال یکی از سه جایگاه ابتدایی موفق‌ترین و مطرح‌ترین شخصیت‌هاي‌ تلویزیونی بـه مهران مدیری تعلق داشته اسـت.

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

بهترین و معروف ترین عطرها برای بازیگران ایرانی  +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند

شاید درسال‌هاي‌ اخیر مقداری از محبوبیت او کم شده باشد کـه بـه طور کلی بخشی از ان بـه ریزش مخاطبان صدا و سیما برمی‌گردد ولی او چهره‌اي نیست کـه بشود بـه اسانی منکر اهمیت، تأثیرگذاری و محبوبیتش شد بنابر این چه کسی مناسب‌تر از این هنرمند ۵۴ساله کـه عطر مخصوص خودش را روانه بازار کند.


بیشتر بخوانید: بیوگرافی لاله مرزبان بازیگر جوان ایرانی و بررسی فیلم ها «+عکس داغ»


عطر های مهران مدیری زنانه است یا مردانه ؟‌

عطرهای زنانه و مردانه «کلوزآپ» «Close UP» و «پلان» «Plan» در تاریخ 4 اسفندماه سال 99 در صفحه رسمی اینستاگرام مهران مدیری با عنوان «تلفیقی از فیلم و موسیقی» رونمایی و تبلیغ شدند.

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

عطر برند مهران مدیری و محبوبیت در ایران +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند


مطلب مرتبط: کیک تولد پردیس احمدیه در خانه لوکس او + بیوگرافی و معرفی همسرش (+عکس)


البته عطرهای مردانه مهران مدیری رایحه‌اي نزدیک بـه عطر کرید اونتوس «Creed Aventus» و ورساچه‌پور هوم «Versace Pour Homme» دارند و عطرهای زنانه‌اش بـه کنزو ورد «Kenzo World» و لانوین اکلت «Lanvin Eclat» شباهت دارند.

بعد از استقبال از ان‌ها چهار عطر جدید مهران مدیری، دو عطر زنانه و دو عطر مردانه، با نام‌هاي‌ مینور، رمینور، ماژور و ر ماژور وارد بازار شدند. ان‌ها هم در تاریخ 12 شهریور سال 1400 در صفحه اینستاگرام مهران مدیری تبلیغ شدند.

عطر کلوزآپ مردانه، عطر گرم و تلخی اسـت کـه بیشتر برای نیمه دوم سال مناسب بـه نظر میرسد. نخستین نت‌هاي‌ این عطر بـه چوب گایاک، صمغ لادن و سدر تعلق دارد.

عطر کلوزآپ زنانه، اول با رایحه چوب سرخ و ترنج خودش را نشان می دهد و بعد از زمان کوتاهی نت انار با شیرینی وانیل و پرالین هم حس می شوند. این عطر بـه خاطر این کـه از دسته ادو پرفیوم اسـت ماندگاری خوبی هم دارد.

عطر پلان مردانه چه نوع بویی دارد ؟

عطر مردانه پلان مهران مدیری رایحه اولیه سیب، پرتقال تلخ، ماندارین و ترنج دارد کـه ان را عطری خنک، ترش و تلخ و مناسب برای استفاده در شش ماه اول سال میکند. در توصیف نسخه مردانه عطر پلان آمده: پلان شبیه یک پلان جذاب از دوران جوانی و آرزوهاییست کـه در ان نمایان میشوند.

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران (+عکس) +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند

عطر زنانه پلان مهران مدیری ملایم و تلخ اسـت و تقریباً در تمام طول سال استفاده میشود. پلان زنانه، عطری عاشقانه و رمانتیک بـه حساب می آید کـه با رایحه هلو، گاردنیا و لیمو شروع میشود.

ادوپرفیوم مردانه ماژور مهران مدیری در نت‌هاي‌ بالایی بوی نارنگی، پرتقال تلخ و ترنج دارد. در توصیف این محصول آمده: یک سمفونی دلنواز از نت‌هاي‌ شگفت‌انگیز کـه احساسات درونی مردی جوان و امروزی را بـه نمایش می گذارد.

ادوپرفیوم مردانه رماژور مهران مدیری با رایحه ترنج و پرتقال شروع میشود و بـه نت‌هاي‌ میانی شمعدانی و اسطوخودوس میرسد و مثل باقی محصولات عطر مهران مدیری در حجم 100 میلی‌لیتر تولید می شود.

رایحه عطر مهران مدیری

عطر مهران مدیری رمینور زنانه، عطر شاداب و با طراوتیست کـه رایحه «نت» اولیه ان؛ یاس بنفش و لیموست و با توجه بـه عطر ملایمی کـه دارد برای تمام فصل‌ها مناسب اسـت.

در توضیحات مربوط بـه این عطر در صفحات معرفی و فروش ان نوشته شده: سرشار از انرژی هم چون دختری جوان و بلندپرواز کـه بسیار دلير اسـت و اهداف زندگی را دنبال می کند.

عطر مهران مدیری مینور زنانه، بـه محض نخستین اسپری از ان بـه سرعت رایحه لیمو، هلو و گاردنیا بـه مشام‌تان میرسد. با توجه بـه این کـه عطر مینور طبع خنک و تلخی دارد برای استفاده در نیمه اول سال مناسب‌تر اسـت.

بررسی عطر نوید محمد زاده

نوید محمدزاده بازیگر پرطرفداری اسـت کـه توانست یک تنه گیشه سینمای غیرکمدی ایران را رونق بدهد. این بازیگر بـه طور قطع تا دو سال گذشته پولسازترین بازیگر سینمای غیرکمدی ایران بود، بنابر این منطقی بـه نظر می رسد کـه عطر تولیدی برند او هم کم طرفدار نبوده و از فروش قابل قبولی برخوردار باشد.


مطلب مرتبط: بیوگرافی نیلوفر خوش خلق بازیگر ایرانی و دلیل عجیب طلاق از امین حیایی (+عکس)


6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

عطر های مهران مدیری زنانه است یا مردانه ؟‌ +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند

برند عطر ایرانی نوید محمدزاده از سال 2020 شروع بـه کار کرد. شیشه‌هاي‌ عطر نوید با لوگوی ببر کـه سمبل ماه تولد این بازیگر یعنی فروردین‌ماه اسـت وارد بازار شدند.

لوگوی ببر در دو نسخه مردانه و زنانه در دو رنگ آبی و صورتی انتخاب شده کـه این دو نسخه مکمل هستند و اگر درکنار هم قرار داده شوند صورت یک ببر کامل را تشکیل میدهند.

در همان اول کار برند نوید عطر زنانه و مردانه‌اي روانه بازار کرد کـه از نوع ادوپرفیوم اسـت و ماندگاری تقریباً بالایی دارد. رایحه اولیه نسخه زنانه این عطرسیب سبز، نارنج و لیموترش اسـت و بوی شیرین و ملایمی دارد اما گروه بویایی نسخه مردانه ان خوشبو ادویه‌ایست و رایحه‌اش معتدل و تلخ اسـت.

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

بررسی عطر نوید محمد زاده +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند

گفته شده شیشه‌هاي‌ این عطر کیفیت خیلی بالایی ندارند ولی طراحی ساده و شیکی دارند کـه امضای نوید روی ان بـه چشم می خورد.

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

رایحه عطر نوید محمد زاده چگونه است ؟ +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند


مطلب مرتبط: عکس تیپ جذاب جوانه دلشاد بازیگر سریال حوالی پاییز (+بیوگرافی)


رایحه عطر نوید محمد زاده چگونه است ؟

بـه طور کلی این عطرها بیشتر برای مصرف روزانه یا هدیه‌اي معمولی پیشنهاد شده‌اند ودر مجموع نسخه مردانه‌اش هم مورد تأیید بیشتری بوده اسـت. اما بوی عطرزنانه و مردانه نوید بـه عطرCH زنانه و مردانه یا همان عطر Carolina Herrera خیلی نزدیک اسـت.


بیشتر بخوانید:  معرفی سلبریتی هایی که زیباترین چشم ها را دارند «+عکس»


بررسی عطر برند لیلا حاتمی

عطرهای لیلا حاتمی نخستین بار درسال 96 در داخل ایران بـه فروش رسیدند. لیلا حاتمی تا امروز یک مجموعه دوتایی ادوپرفیوم زنانه و ادوتویلت مردانه هر کدام بـه حجم 100 میلی‌لیتر و بـه اسم تهران «Teheran» روانه بازار کرده اسـت.

عطر مردانه تهران رایحه اولیه فلفل سیاه، نارنج و هل دارد و بعد بـه بوی توت سیاه، نعناع و سیب سبز می رسد. این عطر حس مثبت یک مرد پرقدرت و مهربان را انتقال می دهد و گفته میشود تا حدی بـه عطر کرید اونتوس «Creed Aventus» شباهت دارد.نسخه تهران زنانه رایحه اولیه گریپ فروت، ترنج، هل و فلفل دارد و بعد بـه یاس بنفشه و شکلات میرسد.

این عطر گرم و شیرین کـه خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت و مناسب فصول خنک سال اسـت بـه عطر زنانه Belle Lancome La Vie Est کـه ان هم طبع گرم و شیرینی دارد و بـه گروه بویایی گلهای میوه‌اي متعلق اسـت نزدیکی زیادی دارد.

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

بررسی عطر برند لیلا حاتمی +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند

برند عطر لیلا حاتمی حاصل همکاری این بازیگر توانا با شرکت فرانسوی روبرته اسـت کـه این شرکت در عرصه محصولات عطری در کشور فرانسه فعالیت زیادی دارد.

لیدی رین برند عطر بهاره رهنما

بهاره رهنما هم یکی از ان سلبریتی‌هاییست کـه عطر خودش رابا نام Lady rain تولید کرده اسـت. برندی کـه برای این محصول درنظر گرفته شده سلتون اسـت کـه گویا از برندهای شرکت تولیدی لوازم آرایشی همسر سابق بهاره بوده.

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

لیدی رین برند عطر بهاره رهنما +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند


مطلب مرتبط: رعنا آزادی ور کیست؟ | از بیوگرافی تا طلاق و حواشی (+عکس مراسم ازدواج)


این بازیگر گفته بود عطر او ساخت کشور فرانسه ودر شش رایحه مختلف اسـت. ان طوری کـه خبررسانی شده بود کریستین دوسولویه یکی از سازندگان عطر دیور قرار بود ساخت برند سلتون را بـه عهده داشته باشد

. در هرحال در سوم اردیبهشت سال ۱۳۹۷ رونمایی از عطر بهاره رهنما با حضور جمعی از هنرمندان انجام شد.فعلاً هم تا آنجا کـه میشد جست‌وجو کرد در هیچ فروشگاه مجازی یا حقیقی از برند سلتون رایحه «زن بارانی» موجود نیست.

معرفی عطر لیلا اوتادی

همان‌ طور کـه هر لباس مخصوص مراسم بخصوصی اسـت موارد استفاده عطرها هم در مراسم مختلف باهم فرق دارد. خیلی کم پیش می آید کـه در مراسمی رسمی از عطری کاملا اسپرت کـه بویش مشخص اسـت، استفاده شود.

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

معرفی عطر لیلا اوتادی +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند

این بازیگر در یکی از پست‌هاي‌ اینستاگرامش مدعی شده بود کـه از طرف یک شرکت تولیدکننده عطر در فرانسه و امارات متحده عربی بـه او پیشنهاد شده عطری بـه نامش تولید شود و بعد از موافقت او این پروسه تولید یکسال طول کشیده و محصول نهایی دو عطر با دو رایحه کاملا متفاوت و طراحی جذاب بوده اسـت. اما جز ادعای خانم بازیگر ما کـه هیچ بازتاب و واکنشی درباره عطر لیلا اوتادی پیدا نکردیم.

عطر باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس بـه جز عطر چند محصول دیگر هم بـه نامش داشت. هفت هشت سال قبل نوشابه هاي‌ انرژی زایی بـه نام استقلال و پرسپولیس «اس پاور و پرس پاور» تولید شد اما بدون این کـه کسی از سرنوشت این نوشابه ها باخبر شود.

تولیدش متوقف شد. با این حال در دوره اي کـه محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بود، تعداد محصولات این باشگاه قابل توجه بود. مهم‌ترین چیزی کـه اسم پرپسولیس روی ان حک شد، هواپیما بود. هواپیمایی کـه بـه رنگ پیراهن پرسپولیس رنگ شده بودو آرم و اسم باشگاه را داشت. حتی لباس مهمان داران هم بـه رنگ لباس بازیکنان بود.

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

عطر باشگاه پرسپولیس +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند


مطلب مرتبط: بیوگرافی آرینا شادمان خواهر کوچیک علی شادمان و علاقه آنها (+عکس خانوادگی)


این خبر را خیلی ها باور نکردند و مدعی شدند عکسها هم فتوشاپی بوده. اما حسین قدوسی کـه در ان دوره مدیر روابط عمومی باشگاه بود، میگوید:کـه خودش و چند نفر از خبرنگاران سوار این هواپیما شده اند:

«این هواپیما یکی از هواپیماهایی بود کـه رد زمان تحریم بابک زنجانی وارد کرده بود. کلی برای ان هزینه کرد و رنگش را تغییر دارد. لوگو و اسم باشگاه را روی هواپیما زدند. من خودم با رویانیان و یکی از دوستان او، سه نفر از سردبیران بخش هاي‌ ورزشی خبرگزاری ها و یک خبرنگار سوار این هواپیما شدیم. سه شنبه ها از مشهد بـه نجف پرواز داشت. ما بـه نجف و از آنجا هم بـه کربلا رفتیم.

هواپیما ایرباس بزرگی بود کـه گنجایش سیصد مسافر را داشت.» این هواپیما متعلق بـه قشم ایر بود. قرار بود بعضی از پروازهای تیم با این هواپیما انجام شود اما در روزهای دیگر مسافران عادی را جا بـه جا میکرد.

عطر پرسپولیس را بابک زنجانی درست کرده است ؟

طبق قراردادی کـه رویانیان با بابک زنجانی داشت بـه همه ی مسافران این هواپیما پکیج باشگاه، لباس، کلاه و شال هواداری داده می شد. هر مسافری هم کـه تقاضای میکرد، سریع برایش کارت هواداری صادر می شد. بعد از رفتن رویانیان این قرارداد هم فسخ شد. میگویند چون رنگ کردن هواپیما کار اسانی نیست احتمال دارد ه هنوز این هواپیما با همان لوگو و اسم پرسپولیس در پروازهای قشم ایر باشد.

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

عطر پرسپولیس را بابک زنجانی درست کرده است ؟ +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند

در دوره رویانیان پرسپولیس علاوه بر هواپیما شبکه ماهواره اي هم داشت. این شبکه کـه فقط اسم پرسپولیس را داشت، خیلی دوام نیاورد. گفته می شود شرط رویانیان برای بابک زنجانی این بود کـه مسائل اخلاقی دراین شبکه رعایت شود.

شبکه پرسپولیس فقط فیلم سینمایی نمایش می داد اما در بعضی از فیلم ها صحنه هایي کـه نباید پخش می شد، پخش شد و رویانیان همان موقع قرارداد را بـه هم زد.

نزدیکان بـه باشگاه راه آهن می‌گویند بعضی از بازی هاي‌ تیم فوتبال این باشگاه هم از این شبکه پخش می شد، چرا کـه مالکیت این باشگاه بـه نام بابک زنجانی بود. میگویند اعتراضات صداوسیما، بـه کل این شبکه را تعطیل کرد.

همان زمان نوشابه هاي‌ انرژی زا هم بـه نام پرسپولیس و استقلال تولید می شد اما تولید این محصول هم خیلی دوام نیاورد. مزه عجیب این نوشابه خبرنگارانی را کـه در جلسه رونمایی بودند، مشکوک کرد. پیگیری هاي‌ خبرنگاران حوزه بهداشت و سلامت هم مشخص کرد این نوشابه استاندارد نیست و همین باعث شد تا تولید ان قطع شود:نودل لیوانی هم خوراکی اي بود کـه بـه نام این دو باشگاه برای بچه ها تولید می شد.

نیوشا ضیغمی از چه عطری استفاده میکند ؟‌

نیوشا ضیغمی نیز از بازیگران موفق سینمای کشور ایران می‌باشد . او همیشه سعی بر این دارد کـه شیک و خاص و متفاوت بـه نظر برسد و از بهترین لباس ها و وسایل استفاده می کند . او در رابطه با عطر مورد علاقه اش گفته اسـت کـه کریستال نویر ورساچه « Crystal Noir Versace » یکی از عطر هاي‌ مورد علاقه اش میباشد.

از نظر ایشان استفاده از عطر بستگی بـه مراسمی دارد کـه فرد در ان حضور دارد . در بین عطرهای خاص و رسمی، عطرهایی نیز موجود هستند کـه بـه صورت روزمره استفاده می شوند. عطری کـه گفتم و مورد علاقه من هست.


مطلب مرتبط: بررسی عوامل و بازیگران فیلم گربه سیاه + تصاویر داغ بازیگران فیلم گربه سیاه


6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

نیوشا ضیغمی از چه عطری استفاده میکند ؟‌ +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند

از عصاره‌هاي‌ مختلفی تشکیل شده و برای همین بسیار خوشبو اسـت. افراد سلیقه هاي‌ متفاوتی دارند و شاید من هم بـه مرور سلیقه ام تغییر کند، اما رایحه‌اي کـه می پسندم سلیقه ام را نشان می دهد .

حامد بهداد از چه عطری استفاده میکند ؟‌

حامد بهداد ؛ بازیگر موفق سینمای کشور ایران کـه با بازی خاص و متفاوتش شناخته می شود و همچنین تجربه اي در زمینه خوانندگی دارد ؛ در رابطه با استفاده اش از عطر و ادکلن گفته اسـت : « من از هزار مدل عطر مختلف استفاده میکنم .

» بـه تیپ او می خورد کـه از ادکلن هاي‌ اسپرت استفاده کند ولی در جشن تولد حامد، وقتی یکی از دوستانش عطر LAGERFELD بـه او کادو داد، کلی ذوق کرد و گفت: «از کجا می‌دانستی با این عطر خیلی حال میکنم؟» لاگرفلد با بوی گرم، بیشتر رسمی و مناسب مهمانی هاي‌ عصر اسـت .

عطر محبوب ویشکا اسایش

ویشکا آسایش بازیگر مطرح سینما با بازی در فیلم ورود آقایان ممنوع توانست شهرت بیشتری بـه دست آورد. او یکی از طرفداران برند گوچی « Gucci » میباشد. این بازیگر خوش پوش این برند عطر را یکی از برندهای محبوبش میداند و میگوید:

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

حامد بهداد از چه عطری استفاده میکند ؟‌+6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند


مطلب مرتبط: تصاویری از سام درخشانی و فرزند دومش که تازگی به دنیا آمد ! (+بیوگرافی)


«من عطر GUCCI را دوست دارم و هم از بوی رنگ صورتی و هم مشکی ان لذت می‌برم. البته خودم را فقط بـه استفاده از این عطر محدود نمی‌کنم ودر بیشتر موارد انتخاب هاي‌ دیگری هم دارم اما رایحه این دو عطر سازگاری زیادی با سلیقه من دارد.» برند عطر و ادکلن گوچی یک برند ایتالیایی هست کـه توانسته طرفداران بسیاری را پیدا کند.

عطر مورد علاقه مهتاب کرامتی 

مهتاب کرامتی نیز جز بازیگران خوب سینما میباشد .خانم سفیر صلح یونیسف همیشه ودر هر جمعی کـه برای فعالیت هاي‌ مختلف اجتماعی اش دیده می شود بسیار شیک پوش و آراسته اسـت. بـه هرحال او یکی از نخستین بازیگرانی اسـت کـه بـه طراحی لباس پرداخت و اتفاقا با برندهای بـه نام ایرانی هم همکاری داشته. او درباره عطری کـه استفاده می کند میگوید: «طبق معمول از برندهای معتبر و شناخته شده اي عطرهایم را میخرم اما بو و رایحه عطری هم کـه قرار اسـت بخرم، برایم بسیار مهم اسـت.


بیشتر بخوانید: بیوگرافی نگار فروزنده بازیگر ایرانی و بررسی افتخارات و حواشی او «+عکس»


چند وقت پیش در یکی از سفرهایی کـه بـه بيرون از کشور داشتم عطر Gucci Guilty را برای خودم خریدم و از بوش هم کاملا راضی ام. ان موقع کـه من این عطر را تهیه کردم، هنوز در بازار ایران زیاد نشده بود .

اما حالا بیشتر فروشگاه هاي‌ معتبر عطر و ادوکلن این محصول کارخانه GUCCI را عرضه میکنند. بـه نظرم این عطر بـه دلیل رایحه شرقی کـه دارد بـه مشام خانم هاي‌ ایرانی خوش می آید و بـه دلشان مینشیند. طراحی شیشه این عطر هم شیک و جذاب اسـت و نظر خریدار را جلب می کند.

اشکان خطیبی و ادکلن های مورد علاقه اش

اشکان خطیبی بازیگر خوب سینمای کشور ایران، اهمیت زیادی بـه ظاهرش می دهد و دوست دارد همیشه با ظاهری آراسته و خوشبو در بین طرفدارانش قرار بگیرد. خطیبی راجع بـه عطر و ادکلنی کـه استفاده می کند می‌گوید << همیشه دوست دارم خوشبو باشم چون فکر میکنم خوشبو بودن یک فرد در برخوردش با دیگران بسیار اهمیت دارد و حتماً در ذهن افراد خواهد ماند. در واقع میتوانم بگویم .

6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند + محبوب ترین عطرها بین بازیگران

عطر مورد علاقه مهتاب کرامتی  +6 بازیگر ایرانی که برند عطر ساخته اند


مطلب مرتبط: بیوگرافی ساغر قناعت بازیگر جوان سینمای ایران + عکس داغ


شخصیت افراد را تا حدی می‌توان از روی عطری کـه استفاده می‌کنند شناخت بـه همین دلیل سعی می‌کنم در اننتخاب‌هایم دقت بیشتری داشته باشم.>> آقای اشکان خطیبی عطرهایی با رایحه تلخ را بیشتر می پسندند.

بـه گفته خودشان از عطرهای مختلفی استفاده میکنند.

اما یکی از عطرهای مورد علاقه ایشان DKNY

هست کـه رایحه تلخ دارد.

سوالات متداول 

آيا مهران مدیری عطر او در ایران تولید میشود؟‌

بله عطر پلان مهران مدیری در ایران و بـه صورت بومی سازی شده تولید میشود. 

آیا محمد رضا گلزار برند ادکلن و عطر دارد؟‌

خیر. محمد رضا گلزار در زمینه طراحی و دیزاین خودرو های لوکس فعالیت میکند. 

عطر بازیگران را از کجا میتونیم خریداری کنیم؟

شـما با سرچ کردن در اینترنت از سایت هاي‌ معتبر میتونید عطر بازیگران را خریداری کنید .

ثبت نام در سایت سیگاری بت