نیاز جنسی زنان و مردان متولدین دی ماهی ها (دسامبر December)

نیاز جنسی زنان و مردان متولدین دی ماهی ها (دسامبر December)

دی ماهی ها درسال اخر قمری دسامبر می رسند کـه اهل سکس و رابطه جنسی زیادی هستند در ادامه با نیاز جنسی زنان و مردان متولدین دی ماهی ها «دسامبر December» برترین بی را دنبال کنید .

 

حشری بودن زنان و مردان دی ماهی ها 

اگر ماه تولد شـما چیزی در مورد زندگی جنسی شـما می‌گوید، ماه دسامبر اسـت کـه توجه ما را بـه خود جلب میکند. آن ها کسانی هستند کـه درک انها سخت اسـت. در ظاهر، انها می‌توانند بسیار محافظه کار باشند.

نیاز جنسی زنان و مردان متولدین دی ماهی ها «دسامبر December»

و این تصور را ایجاد کنند کـه چندان علاقه اي بـه رابطه جنسی ندارند، اما نقش آفرینی انها را بـه خوبی روشن میکند. انها بسیار تخیل و خلاق هستند. ارتباط عمیق با انها بسیار سخت اسـت، اما رابطه جنسی با آن ها تضمین شده اسـت.اگر فکر می‌کنید ماه تولدتان از نظر جنسی چه می‌گوید، اکنون پاسخ خودرا دریافت کرده‌اید.

 

 

متولدین دی ماه از اسراف کردن و ولخرجی بیش از اندازه خوششان نمی‌آید. آن ها افرادی پول دوست و جاه طلب هستند.
انها کمی خشک و خشن هستند اما دلی بسیار مهربان دارند.

 

بیشتر بخوانید: علاقه رابطه جنسی زنان و مردان متولدین مرداد «July جولای»

 

دی ماهی ها لجباز هستند و بـه سختی از دیگران انتقام میگیرند. اعتماد بـه نفس آن ها کم اسـت اما دی ماهی ها افرادی بسیار لایق هستند و صاحب مقام و شأن می‌شوند.متولدین دی ماه افرادی شاد، با نشاط، کوشا و فعال هستند. آن ها هرگز انرژی خودرا بیهوده و بیدلیل مصرف نمیکنند. آنان شخصیت عالی و قوی دارند.

 

 

دی ماهی ها بسیار خانواده دوست هستند. انها بهترین شنونده ها هستند و همیشه میتوانید با آن ها دردو دل کنید. آنان افرادی منظم و تمیز هستند و از تنبلی نفرت زیادی دارند.

 

 

علاقه های جنسی دی ماهی ها

متولدین دی ماه گاهی اوقات خجالتی، حسود، بدبین، بد عنق و بد اخم هستند.متولدین دی ماه حافظه اي قوی دارند و همواره از تجارب خودشان و دیگران بـه خوبی بهره میبرند. انها همیشه واقع بین، خونسرد و تودار هستند.

حشری بودن زنان و مردان دی ماهی ها 

 

دی ماهی ها جدی، پر تحمل، سرکش و اهل عمل هستند. آن ها افرادی با شرف و با وجدان هستند.متولدین دی ماه سیاستمدار و بهترین رئیس هستند زیرا میتوانند بـه خوبی تمامی امور را سازمان دهند، حس مسئولیت زیادی دارند و خودکفا هستند.

 

دی ماهی ها افرادی آرام، خونسرد، صبور و محتاط هستند و همواره بی آلایش و ساده پوش می باشند.متولدین دی ماه حسابگر، مخالف تجملات و بـه دنبال سود و منفعت هستند. انها باطنی خروشان و زبانی نیش دار دارند.

 

خصوصیات مردان متولد دی ماه

مردان متولد دی ماه از دیگران انتقاد میکنند اما انتقاد پذیر نیستند. مردان دی ماهی اغلب سرد و درون گرا هستند و از ابراز احساسات ممانعت می‌کنند. آن ها در عشق خیلی کم بـه تظاهر میپردازند و گاهی در امور عاشقانه دوگانگی هم از انها دیده می‌شود. انها افرادی قدرت طلب، جاه طلب و شهرت پرست هستند و همواره مقام را بـه ثروت ترجیح می‌دهند.

علاقه های جنسی دی ماهی ها

دی ماهی ها بـه سرعت از دیگران تاثیر می پذیرند بـه ویژه لطف و عطوفت دیگران. آن ها عجول، بسیار مصمم، دلسوز و خود بزرگ بین هستند. مردان دی ماهی بـه سختی همسرشان را انتخاب می‌کنند.

 

و از هر جهت بهترین و ایده آل ترین همسر برای شـما می باشند. انها پدرانی خشک ولی دلسوز و مهربان برای فرزندان خودشان هستند. انها صاحب فضل و هنر هستند و سخنورانی ماهر می باشند. بهترین شغل برای انها دامداری و کشاورزی اسـت.

 

بیشتر بخوانید: تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین مهرماه «سپتامبر September»

 

 

نیاز جنسی زنان و مردان متولدین دی ماهی ها «دسامبر December»

زنان متولد دی ماه بـه سرعت رنجیده می‌شوند و لجباز هستند. آن ها بسیار مودب و اجتماعی هستند و دوست دارند با احترام با انها برخورد شود. دی ماهی ها خوشرو، خوش لباس، آراسته، منظم و کدبانو هستند. زنان متولد این ماه جاه طلب هستند و بـه دنبال کسب اقتدار و موقعیت هاي‌ عالی در زندگی خود می باشند. قسم دروغ و غیبت همیشه برای آن ها دردسر و مشکل می آفریند.

 

یکی از بهترین ویژگی‌هاي‌ متولدین دی ماه این اسـت کـه حتی در هنگام مواجهه با چالش‌ها آرام می مانند. آن ها هرگز مشکلات خودرا با دیگران در بین نمی گذارند و حتی در بدترین مواقع نیز آرام می مانند

 

. این ویژگی آن ها را از بقیه متمایز می‌کند. هر زمان کـه اتفاق بدی بیفتد، افراد عموماً احساس استرس و اضطراب می‌کنند، اما در مورد متولدین دی ماه اینطور نیست. این افراد را حتی در تاریک ترین روزها نیز آرام و خوش بین خواهید یافت.

خصوصیات مردان متولد دی ماه

 

 

رهبر دار بودن دی ماهی ها

همه ی از ویژگی رهبری برخوردار نیستند اما متولدین دی ماه رهبر متولد شده اند. انها بـه اسانی میتوانند یک گروه بزرگ را اداره کنند. آن ها میدانند چگونه با تیم هاي‌ بزرگ کار کنند. آن ها قادر بـه انجام هر مسئولیتی هستند کـه بر سر راهشان قرار می‌گیرد.متولدین دی رهبران خوبی هستند

 

مسئله بلوغ خیلی زود برای متولدین دی ماه رخ می‌دهد و این یکی از دلایلی اسـت کـه آن ها بـه خوبی از عهده هر مسئولیتی برمی آیند.اگر چه آن ها در سنین پایین بالغ میشوند، اما روح پر جنب و جوشی دارند. شـما متولدین دی ماه را خواهید یافت کـه روز بـه روز جوان تر بـه نظر میرسد و زندگی خودرا بـه کمال می‌گذارند.

 

متولدین دی خودشان رابا هر شرایطی وفق می دهنداگرچه بسیاری از افراد با شرایطی کـه اوضاع بـه نفع انها نیست، درگیر میشوند، اما متولدین دی ماه با هر موقعیتی با اسانی سازگار میشوند.

 

نیاز جنسی زنان و مردان متولدین دی ماهی ها «دسامبر December»

متولدین دی ماه ترجیح می‌دهند کار را بـه تنهایی انجام دهند اگر متولد دی ماه را بشناسید، موافقید کـه او کاملا مستقل و جسور اسـت. متولدین دی ماه بـه سختی کسی را آزار خواهند داد و مطمئن خواهند شد.

 

بیشتر بخوانید: علاقه رابطه جنسی زنان و مردان شهریور ماه «August آگوست»

 

کـه بار را بـه تنهایی تحمل میکنند. انها ترجیح می‌دهند مشکل را بـه تنهایی حل کنند، مهم نیست کـه شرایط چقدر سخت اسـت. دلیل این امر می‌تواند این واقعیت باشد کـه متولدین دی ماه فکر می‌کنند فقط انها میتوانند یک کار خاص را بـه بهترین شکل انجام دهند و بنابر این نباید از کسی کمک بگیرند.

رهبر دار بودن دی ماهی ها

زنان و مردان دی ماهی ها از لحاظ نیاز جنسی اخلاقیات جالبی دارند و علاقه مند بـه سکس هستند . نیاز جنسی زنان و مردان متولدین دی ماهی ها «دسامبر December»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت