معرفی 10 دیس رپر های معروف ایرانی که جنجالی شد !! (+عکس)

معرفی 10 دیس رپر های معروف ایرانی که جنجالی شد !! (+عکس)

معرفی 10 دیس رپر های معروف ایرانی که جنجالی شد. رپرهای ایرانی یکی از معروف ترین خوانندگان اسـت که قشرهای جوان بسیار بـه این دوره و سبک های‌ خوانندگی علاقه دارند در ادامه با 10 دیس رپر های‌ مشهور ایرانی که جنجالی شد سایت برترین بی را دنبال نمایید.(معرفی 10 دیس رپر های معروف ایرانی که جنجالی شد) 

 

 

کله دیس به چه معنی است ؟

بـه گزارش برترین بی همانگونه که قبلا اشاره کردم کلمه دیس رپ ریشه ای انگلیسی داشته و بـه زبان پارسی راه پیدا کرده اسـت، متاسفانه امروزه شاهد جملات رکیک و زشت در موسیقی رپ کشورمان می باشیم که در واقع تقلیدی از رپ موزیک های‌ دیس در کشور کشور آمریکا و سایر کشور های‌ دیگر نیز می باشد.

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی و جنجال آزاده اکبری همسر سروش هیچکس (+تصاویر)


 

معرفی 10 دیس رپر های معروف ایرانی که جنجالی شد

دیاکو خواننده

دیاکو رپر

اما خوانندگان دیس رپ پارسی باید بدانند ترانه ای که ارائه میدهند برای پارسی زبانان بوده و بهتر اسـت مطابق با فرهنگ و معیار های‌ اولیه ایرانی و پارسی زبانان باشد. در ادامه شما را بـه ده تا از جنجالی ترین و بهترین ترک های‌ دیس های‌ رپ پارسی آشنا خواهیم کرد:

 

اهنگ دروغ تعطیل از سهراب mj

این ترک توسط سهراب ام جی در سال هزار و سیصد و نود و یک، خطاب بـه پیشگام انتشار یافت. در این ترانه سهراب ام جی بـه چاقال نامه در واقع پاسخی بود که بـه تیکه های‌ پیشگام داده شده بود و بـه عنوان یک دیس بک عالی و فوق العاده ای از او بـه شمار می رفت. دیس چاقال نامه و دیس بک دروغ تعطیل سهراب از بهترین دیس رپ های‌ پارسی محسوب میشوند.

 

اثر منفی از پیشرو و فلاکت و دیاکو و گنگ من

دیس ترک کوبنده اثر منفی از رضا پیشگام که مخاطب آن زد بازی می باشد بـه طور ناگهانی در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج انتشار یافت و در میان محتویات آن کلمات رکیک و بسیار زشتی بـه کار برده شده بود اما با وجود این، این موزیک توانست در میان دیس رپ های‌ پارسی بـه سرعت محبوب شود.

 

اهنگ تو کجا بودی از هیچ کس

این ترانه از هیچکس که مخاطب آن دیس آل میباشد در سال هزار و سیصد و نود و نه منتشر شد. او این ترانه را در پاسخ بـه تمام کسانی که در زمان نبودش او را دیس کرده بودند خواند و این جواب فوق العاده هیچکس که بیشتر جنبه اعاده حیثیت داشت باعث شد تا قدرت خودرا بـه همگان نشان میدهد.

 

ترک پیش قاضی و ملق بازی از شاهین نجفی و نوید زردی

این دیس ترک که یکی از دیس های‌ جنجالی رپ فارس بود و خواننده آن شاهین نجفی بود و مخاطبان آن بهرام، حصین، هیچکس و بیگ بوی که آن ها نیز خود خوانندگان رپر کشورمان می باشند بودند، این دیس ترک در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه انتشار یافت و بـه دنبال آن جنجالی طولانی نیز آغاز شد.

 

اهنگ صبح ظهر شب از حصین

این دیس ترک منتشر شده از حصین که تا حدودی قدرت او را نشان می داد در سال هزار و سیصد و نود و دو منتشر شد و برای مخاطبانی چون هیچکس و شاهین نجفی نیز خوانده شد. در این دیس ترک، حصین علاوه بر اینکه عقاید شاهین نجفی را دیس میکند.

 

تن موزیک های‌ از جمله یه روز خوب میاد و انجام وظیفه از هیچکس را که بهترین موزیک های‌ او نیز میباشد را هم دیس می کند، این دیس ترک منتشر شده از او بسیار قوی بود.

 

اهنگ سفارشی از یاس

ترک سفارشی یاس در سال هزار و سیصد و نود و هشت منتشر شد و مخاطبان آن هنرمندان بی هنر موسیقی ایران بود. این دیس ترک یاس در جهت افرادی خوانده شده بود که در حوزه موسیقی پاپ فعالیت میکنند و همچنین تمام رپرهایی که فاقد استعداد می باشند و با این دیس ترک باعث شد قدرت یک هنرمند را بـه همگان نشان بدهد.

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی گندم 021G ملقب به سبک مادر دریل | عکس و فیت با امیر تتلو


 

معرفی 10 دیس رپر های معروف ایرانی که جنجالی شد

دیس بازی رپرا

رپرهای مشهور ایرانی

 

اهنگ مشقی از جیدال

این دیس ترک جیدال در سال هزار و سیصد و نود و دو منتشر شد و مخاطب آن دیس های‌ قاف نیز بود. این دیس ترک که حالت تیکه پرانی و انتقادی داشت در واقع بـه قاف و و پاسخی بـه دیس های‌ قاف بود که توانست کاری بـه یاد ماندنی را تولید کند. نکته جالبی که در این موزیک وجود داشت استفاده از صدای قاف در کروس بود.

 

اون مثل داداشم بود از هیچکس

این دیس ترک هیچکس که مخاطب آن پیشگام رپر با استعداد کشورمان می باشد در سال هزار و سیصد و نود منتشر شد. این موزیک بـه علت داشتن فعل های‌ ماضی در آن بـه عنوان یک دیس بـه شمار میرود. این موزیک هیچکس که حالتی دلنوشته نیز دارد در واقع حرف های‌ هیچکس خطاب بـه پیشگام می باشد.

 

اهنگ لوبیای سحر آمیز از پیشرو

این دیس ترک پیشگام که مخاطب آن هیچکس بود در سال هزار و سیصد و نود و یک منتشر شد و در واقع دیس بک پیشگام بـه ترک اون مثل داداشم بود هیچکس اسـت و در آن گله مند رفتارهایی اسـت که هیچکس با او دارد و در این موزیک خود اعلام میکند که دیگر با او رابطه ای ندارد و همه ی ي چیز بینشان تمام شده اسـت، فضای این موزیک حالت دلنوشته نیز دارد.

 


مطلب مرتبط: راوی Ravi رپر معروف کره در سال 2023 | بیوگرافی محبوب ترین خواننده (+عکس)


 

مغز رپ از پیشرو

دیس ترک مغز رپ توسط پیشگام در سال هزار و سیصد و نود و دو منتشر شد و مخاطبان آن بهرام و ملتفت دیگر رپرهای ایران بود. این دیس ترک پیشگام که بسیار جنجالی هم بود بـه طور ناگهانی خطاب بـه بهرام و ملتفت خوانده شد و همین موزیک باعث جدایی پیشگام از رفیق های‌ قدیمی اش شد.

 

معروف ترین رپ های ایران کدام میباشد ؟ 

خوانندگان رپ بسیاری در کشورمان وجود دارند که بـه عنوان خوانندگان بهترین دیس های‌ رپ بـه شمار می روند و توانسته اند طرفداران بسیار زیادی را بـه سمت خود جذب کنند، البته دادن عنوان بهترین بـه آن ها امری سلیقه ای محسوب میشود و بر اساس تعداد فروش موزیک های‌ آن ها، میزان فعالیت و تعداد افرادی که آن ها را در فضاهای اجتماعی دنبال می کنند دارند در ادامه بـه معرفی تعدادی از بهترین رپر در دیس های‌ رپ فارس خواهیم پرداخت.

 

هیچکس ملقب به دیس کننده معروف

سروش لشکری خواننده رپ پارسی و خوب کشورمان اسـت که همه ی ي او را با نام هنری هیچکس نیز می شناسند، هیچکس در نوزدهم اردیبهشت ماه سال هزار و سیصد و شصت و چهار در خانواده ای پنج نفری در شهر تهران متولد شد و ساکن محله ونک تهران اسـت، پدر او اصالتا از اهالی ضیاء آباد شهر قزوین میباشد.

 

رشته تحصیلی هیچکس در دوره دانشگاه مترجمی بود که پس از گذشت مدتی ترک تحصیل کرد و طبق گفته های‌ منتشر شده از خود او در توئیتر، در حال حاضر در رشته روانشناسی و جامعه شناسی نیز مشغول تحصیل می باشد. یاسر بختیاری در سال نود و هفت و نود و هشت گروهی را بـه نام فریاد رس ایجاد کرد که در آن با حضور تعدادی از خوانندگان دیگر تاثیر گذار بود.

 

او یکی از پیشگامان رپ خیابانی در ایران نیز میباشد، آلبوم جنگل آسفالت آغاز حضور او بر عصر جدید موسیقی رپ بود و با استفاده از این آلبوم بـه شهرت رسید، طرفدارانش بـه او لقب پدر رپ پارسی را نیز بخشیده اند.

 

یاس کیست؟ 

یاسر بختیاری که همه ی ي او را با نام هنری یاس می شناسند خواننده خوب و با استعداد رپ در سی ام خرداد ماه سال هزار و سیصد و شصت و یک در شهر مسجد سلیمان متولد شد. مضمون بیشتر ترانه های‌ منتشر شده از این چهره برجسته موسیقی انتقادی بوده و اعتراض بـه مشکلات و بحران های‌ اجتماعی نظیر جنگ، طلاق، اعتیاد، روسپی گری، فقر، خودکشی و … نیز میباشد.

 

ترانه یادت نره نخستین ترانه ای بود که یاس بـه همراه مجید غفوری خواننده پاپ کشورمان بـه طور قانونی در ایران اجرا و منتشر کرد. او در شهر های‌ مختلفی از جمله ایالات آمریکا نیز کنسرت هایی را اجرا کرده اسـت. او تجربه حضور در نشست موسیقیایی در راستای توسعه رپ پارسی در دانشگاه میشیگان را داشته اسـت.

 


مطلب مرتبط: نگین پارسا از ممنوع الکاری تا کنسرت با حمید عسکری (بیوگرافی)


 

معرفی 10 دیس رپر های معروف ایرانی که جنجالی شد

 دیس رپر های معروف ایرانی

سایت های شرط بندی رپر های معروف

 

حصین

حسین رحمتی مدیر سایت سنگین بت که نام اصلی حصین میباشد و همه ی ي او را با نام هنری و سابق حسین ابلیس نیز می شناسند در دوازدهم مرداد ماه سال هزار و سیصد و شصت و شش در شهر تهران متولد شد.

 

این خواننده رپ پارسی که در میان رپرها شناخته شده میباشد فعالیت خود در عرصه رپ را از سال هزار و سیصد و هشتاد و یک آغاز نمود و در حال حاضر بـه فعالیت هنری خود تحت لیبل کاغذ رکورد نیز ادامه می دهد.

 

او فعالیت خودرا در سنین نوجوانی و با ترانه تو زنده میمونی گروه 051 که برای توپاک خوانده شده بود آغاز نمود، او پس از گذشت مدتی برای ادامه تحصیل خود بـه کشور ارمنستان رفت و در آن جا با علی مجیدی و صادق نیز آشنا شد که بـه دنبال آن توانست آثار بی همتایی را در موسیقی رپ پارسی خلق کند و طرفداران بسیار زیادی را بـه سمت خود جذب کند و بـه شهرت برسد، او کمپانی کاغذی را با کمک و همراهی صادق تاسیس کرد.

 

رضا پیشگام کیست؟ 

محمد رضا ناصری ملقب بـه رضا پیشگام در دوازدهم بهمن ماه سال هزار و سیصد و شصت و شش در شهر تهران متولد شد، او علاوه بر ترانه سرای رپ پارسی خوب کشورمان در حوزه های‌ مختلف دیگری همچون تهیه کنندگی و آهنگسازی مشغول بـه فعالیت میباشد.

 

رضا پیشگام نخستین فعالیت غیر رسمی خودرا در سال 77 آغاز نمود و در آن زمان ملقب بـه رضا 3pac بود. او در سال 84 با لیبل 021 آشنا شد و این باعث ایجاد تحولی عظیم در زندگی و سبک کاری او شد.

 

رضا تا بـه امروز دو آلبوم غیر رسمی با نام های‌ وقت کثیف و واقعیت تلخ و همچنین چهار آلبوم رسمی با نام های‌ آغاز اینجاست، ریل، دوران طلایی و جهنم ساکت از خود منتشر کرده اسـت. مضمون ترانه های‌ او ریتیمیک و با حالت انتقادی از شراط رپ پارسی ایران میباشد و سبک کاری اش گنگ اسـت.

 

او در دوم اسفند ماه سال 1362 دستگیر و در نهایت در هفدهم همان ماه و تنها پس از گذشت دو هفته آزاد شد.

 


مطلب مرتبط: سامان ویلسون کیست؟ |‌ بیوگرافی رپر معروف ایرانی و بررسی آثار (+عکس)


 

صادق کیست؟ 

صادق واحدی خواننده رپ پارسی کشورمان اسـت که همه ی ي او را با نام هنری صادق می شناسند، او در هفتم اردیبهشت ماه سال هزار و سیصد و شصت و نه متولد شد.

 

تک موزیک جفت کفش نخستین ترانه ای بود که صادق با همراهی حصین خواند و آن را منتشر کرد و پس از گذشت مدتی آلبوم صبح بخیر ایران را که نخستین آلبوم او بود بـه طور رسمی منتشر نمود، در این آلبوم دو ترانه سنگین و جفت کفش توانستند بـه محبوبیت بسیاری دست پیدا کنند.

 

او بـه همراه علی اوج دو تک موزیک بـه نام های‌ تکرار و اعتراف منتشر کرد که از بهترین ترانه های‌ او بـه شمار میرود. صادق ویدئو نپرس که نخستین ویدئو او بود با کارگردانی احمد پارسا منتشر کرد و با دانیال نیز در موزیک عاشق زندگیمم همکاری هایی نیز داشته اسـت.

 

دو موزیک او بـه نام های‌ جمعه کشی با همکاری جاستینا و سرگیجه با همکاری دایان موجود و هنوز پخش نشده اسـت.

 

ریمیکس دیس های رپ فارسی

ریمیکس در واقع اصطلاحی اسـت که در حوزه موسیقی نیز بـه کار میرود بـه دوباره میکس شدن یک موزیک گفته می شود و بـه عنوان یک تحول بزرگ در دنیای موسیقی بـه شمار میرود، موسیقی رپ پارسی هم امروزه دستخوش ریمیکس شده اسـت و شما قادر خواهید بود ریمیکس دیس های‌ رپ پارسی را با جست و جو در اینترنت و از سایت های‌ مختلف دانلود کرده و یا از شبکه های‌ اجتماعی مختلف آن ها را دریافت کنید.

 

تکست دیس های رپ فارسی

در تکست های‌ دیس رپ پارسی دو مورد بـه کار برده میشود یکی از آن ها شعر و دیگری شر نیز میباشد که در ادامه بـه توضیح این دو خواهیم پرداخت. شعر بـه کار رفته در آن همان جمله هایی اسـت که در زبان پارسی بـه کار میرود با این تفاوت که در آن ممکن اسـت جای عناصر فعل، فاعل و … نیز تغییر کند و اشاره بـه موضوعات مختلفی چون سیاسی، فرهنگی، نظامی، اجتماعی و یا مسائل اعتراض آمیز و … می باشد.

 

اما شر در واقع بـه شعری گفته میشود که در آن مفهوم خاص و یا تاثیر گذاری نیز نداشته باشد و در هر دو نوع سبک هم می توان از فحش استفاده کرد اما در سبک شعر کاربرد کمتری دارد. شما می توانید ترانه های‌ دیس رپ پارسی را بـه همراه متن آن ها در سایت های‌ مختلف مشاهده کنید.

 

هترین دیس لاو های‌ رپ فارس دیس لاو در واقع یکی از زیر شاخه های‌ موسیقی رپ میباشد که گویش و سبک متفاوتی نیز دارد، همانگونه که می‌دانید دیس لاو از دو کلمه دیس بـه معنای ضدیت و لاو بـه معنای عشق تشکیل شده اسـت که تلقی آن دو ضد عشق اسـت. این نوع سبک موسیقی همانگونه که از نام آن پیداست حول محور مسائل تلخی همچون کينه، خودکشی، تیغ زنی، خیانت، رگ زنی و حتی قتل نیز میباشد و بـه طور معمول بـه خاطر خیانت طرف مقابل خوانده می شود.

 

گرچه هستند خوانندگانی که بـه علت شکست عشقی و خیانت روی بـه این سبک و خوانندگی آورده اند اما خوانندگانی هم هستند که هیچ گاه طعم خیانت را نچشیده و تنها از روی علاقه بـه این سبک روی آورده اند. شما می توانید بهترین موزیک های‌ دیس لاو رپ فارس را با جست و جو در اینترنت دانلود نمایید، در ادامه شما را با تعدادی از بهترین دیس لاو های‌ رپ پارسی آشنا خواهیم کرد:

 

بهزاد پکس از با استعداد ترین و بهترین دیس های‌ رپ فارس بهزاد پکس یکی از جدید ترین استعدادهایی بود که بـه فعالیت در سبک دیس لاو رپ فارس مشغول شد و با انتشار موزیک های‌ خود در این زمینه توانست طرفداران بسیاری را بـه سمت خود جذب کرده و بـه شهرت برسد، بـه علت بازتاب خوب این سبک موسیقی او تصمیم گرفت بـه طور دائم این حرفه خودرا دنبال کند.

 


مطلب مرتبط: تمنا مرتضایی کیست؟ | شاخ مجازی و ازدواج تمنا مرتضایی با مرد ترنس (+عکس)


 

علی بابا

علی بابا خواننده مشهور دیس لاو رپ فارس گرچه زمام ورود بـه این سبک از سن کمی برخوردار بود اما با انتشار دو موزیک مشترک با همراهی بهزاد پکس توانست بـه خوبی بـه شهرت برسد و طرفداران زیادی را جذب کند، او بـه طور مداوم بر روی این سبک خود کار کرد.

 

مهراب مهراب

از جمله خوانندگان با استعداد و خوب کشورمان اسـت که در زمینه دیس لاو رپ فعالیت می کند. او با ورود خود بـه این عرصه باعث شد سبک دیس لاو بـه نقطه اوج خود برسد و افراد بسیاری بـه این سبک موسیقی روی بیاورند و حسابی بـه شهرت برسد.

 

ایمان نو لاو

ایمان هم از جمله خوانندگان رپی اسـت که فعالیت خودرا با مهراب در سبک دیس لاو آغاز کرد، این دو با همکاری یک دیگر ترانه هایی که منتشر کردند در نوع خود خاص بود و با تکست های‌ جدیدی همراه بود.

 

جمع بندی 

انتخاب یک ترک و دیس های‌ مشهور رپ پارسی بـه دلیل اینکه توسط خوانندگان مشهور رپ خوانده شده اسـت بسیار پر طرفدار اسـت و از همین طریق میتواند یک درآمد خوبی هم برای خوانندگان رپ باشد و هنوزه دیس های‌ زیادی توسط رپ خوان های‌ ایرانی و چه بسا خارجی خوانده میشود .

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت