معرفی افراد مشهوری که در آلمان زندگی کرده اند!! (+عکس و حواشی)

انتشار : 18 جولای 2024
معرفی افراد مشهوری که در آلمان زندگی کرده اند!! (+عکس و حواشی)

معرفی افراد مشهور در آلمان

همانگونه کـه می‌دانید کشور المان مهاجرت هاي‌ زیادی را میگیرد و ایرانی ها بـه ویژه افراد مشهوری دراین کشور زندگی کردند در ادامه با معرفی افراد مشهوری کـه در کشور آلمان زندگی کرده اند سایت برترین بی را دنبال کنید .

سلبریتی های مشهور ایرانی در المان 

از جمله سلبریتی هاي‌ ساکن در آلمان میتوان بـه خواننده هاي‌ رپ ایرانی اشاره کرد کـه رامین جوادی، شاهین نجفی، قسم و مجروح ساکن کشور آلمان می باشند و همچنین آرش و ابی برای اجرا برنامه پرشین گات تلنت مدتی را بـه کشور آلمان سفر کردند. فوتبالیست هایي چون اشکان دژاگه و احسان حاجی صفی هم در کشور آلمان مشغول بـه فعالیت و زندگی می باشند همچنین بازیگرانی چون مهناز افشار و فلور‌ نظری هم ساکن کشور آلمان می‌باشد.

سوگند

یکی از خواننده هاي‌ رپ ایرانی می‌باشد کـه اصالتا اصفهانی هست اما مدتی اسـت کـه بـه کشور کشور آلمان مهاجرت کرده ودر کشور کشور آلمان همراه با همسرش مجروح و پسرش میراث از زندگی بسیار خوبی برخوردار اسـت و بـه خوانندگی در حوزه رپ مشغول می‌ باشد.


افراد مرتبط: علیرضا غروی کیست؟ | بیوگرافی نابغه ایرانی و مرد پولساز اینستاگرام (+عکس)


معرفی افراد مشهور در آلمان

شاهین نجفی

شاهین نجفی هم یکیدیگر از خواننده هاي‌ رپ ایرانی ساکن در کشور آلمان اسـت کـه این خواننده سیاسی بیشتر درمورد درد و مسائل نابسامان کشور جمهوری اسلامی ایران میخواند بـه همین دلیل بسیار مورد استقبال مردم اسـت کـه البته دولت ایران از این خواننده بـه عنوان فردی منفور یاد میکند!

شاهین نجفی که در آلمان زندگی می کند

فلور نظری

فلور نظری یکی از بازیگران قدیمی و محبوب ایران می باشد کـه مدتی اسـت اقامت کشور آلمان را گرفته اسـت البته برای بازیگری و یا انجام کارهایی در رابطه با سینما بـه ایران می آید اما اگر در ایران کاری نداشته باشد ترجیح می دهد کـه ساکن کشور آلمان باشد!

فلور نظری که در آلمان زندگی می کند


افراد مرتبط: بیوگرافی رابرت داونی جونیور سلبریتی معروف آمریکایی و حواشی او (+عکس)


مهناز افشار

مهناز افشار هم یکیدیگر از بازیگران ساکن کشور آلمان اسـت کـه متاسفانه ممنوع الورود بـه ایران شده اسـت. این بازیگر محبوب و حرفه اي در کشور آلمان مشغول بـه کار اسـت و یکی از داوران برنامه پرشین گات تلنت می‌باشد ناگفته نماند کـه با دخترش در کشور آلمان زندگی می‌کند و از همسرش جدا شده اسـت.

مهناز افشار که در آلمان است


افراد مرتبط: 10 سلبریتی معروف که طرفدار دوآتیشه رئال مادرید هستند | از تام کروز تا جنیفر لوپز (+عکس)


اشکان دژاگه

یکی از فوتبالیست هاي‌ برتر می‌باشد کـه تابعیت ایرانی آلمانی دارد زیرا همسر او آلمانی می‌باشد و سه تا فرزندش هم در کشور آلمان بـه دنیا آمده اند و او تجربه بازی در تیم‌ هاي‌ موفقی چون کشور آلمان، روسیه و تیم ملی ایران را داشته اسـت و اکنون اشکان دژاگه ساکن کشور آلمان می‌باشد.

اشکان دژاگه

زخمی

مجروح همسر خواننده رپ قسم می باشد این دو درکنار هم بسیار موفق اند و ساکن کشور آلمان می باشند زیرا فیت هاي‌ زیادی را منتشر کرده‌ اند ناگفته نماند کـه مجروح هم در حوزه خوانندگی بـه سبک رپ مشغول می‌باشد و تا کنون هواداران زیادی را جذب خود کرده اسـت‌.

احسان حاج صفی

یکی از فوتبالیست برتر ایرانی می‌باشد کـه در تیم کی اف سی فرانکفورت هم تجربه بازی داشته اسـت و مدتی ساکن کشور آلمان بوده کـه البته اکنون هم همراه با خانواده‌ اش در کشور آلمان زندگی می‌کند.

احسان حاج صفی+معرفی افراد مشهور در آلمان


افراد مرتبط: بیوگرافی الیزا تیلور Eliza Taylor بازیگر معروف استرالیایی (+عکس و افتخارات)


معرفی افراد مشهوری که در آلمان زندگی کرده اند!! «+عکس و حواشی»

کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده را همه ی مردم ایران می شناسند زیرا یکی از زنان ستاره در ورزش کاراته اسـت کـه بـه دلیل بی توجهی بـه جایگاهش تصمیم گرفت کـه از ایران خارج شود و او پناهندگی را انتخاب کرد کـه امروزه در کشور کشور آلمان همراه با همسرش مشغول بـه زندگی و فعالیت در حوزه کاراته اسـت.

کیمیا علیزاده+معرفی افراد مشهور در آلمان


افراد مرتبط: شیما کاتوزیان herosheemaz کیست؟ |‌ بیوگرافی بیوتی بلاگر ایرانی در کانادا (عکس)


اشنایی با ورزش کارانی که مقیم المان شدند

در کشور آلمان ورزشکاران بسیار زیادی زندگی می کنند کـه یا از طریق پناهندگی و یا از طریق مهاجرت قانونی اقدام کرده‌اند، بیشتر ورزشکاران بـه صورت پناهندگی ساکن کشور آلمان شده اند کـه مهمترین ان ها کیمیا علیزاده می‌باشد و همچنین افرادی چون:

۱- سامان بلاغی ۲- پریسا فرشیدی ۳- کسری پور مهدی نژاد ۴- سعید ملایی ۵- وحید سرلک ۶- محسن غفار ۷- مینا علیزاده ۸- مهدی جعفر قلی زاده ۹- مجید داداش ۱۰- انوش جعفری جز ورزشکاران ساکن کشور آلمان هستند کـه این ورزشکاران در حوزه کشتی، قایقرانی، جودو، ایروبیک، ژیمناستیک، کاراته، تکواندو و … مهارت دارند.

بیشتر خواننده هاي‌ ایرانی کشور کشور آمریکا را برای مهاجرت درنظر میگیرند اما برخی از خواننده ها در کشور کشور آلمان مشغول بـه فعالیت می باشند کـه این خواننده ها عبارتند از: شاهین نجفی، قسم، مجروح و …؛ همچنین باید گفت این سه خواننده رپ از محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم برخوردارند.

سلبریتی هایی که در ایران زندگی میکنند

با توجه بـه اطلاعات بدست آمده می‌توان گفت کـه هیچ کدام از بازیگران ایرانی تابعیت کشور کشور آلمان را ندارند. دو نفر از بازیگران مشهور ایرانی بـه نام فلور نظری و مهناز افشار مقیم کشور آلمان می باشند اما تا کنون حرفی از تابعیت آلمانی شان نزده اند البته ناگفته نماند کـه مهناز افشار تابعیت کشور آلمان را دارد زیرا در ان جا بـه دنیا آمده اسـت.

سلبریتی هاي‌ زیادی بـه کشور آلمان مهاجرت کرده‌ اند اما یکسری از ان ها در حال معاشرت بـه ایران و کشور آلمان می باشند کـه البته افرادی چون مهناز افشار، قسم، مجروح، شاهین نجفی و … برای همیشه بـه کشور آلمان مهاجرت کرده‌ اند و حتی میتوان گفت کـه نمیتوانند بـه ایران برگردند.

اشنایی با ورزش کارانی که مقیم المان شدند+معرفی افراد مشهور در آلمان


افراد مرتبط: بیوگرافی جون سویون Jeon So-yeon بازیگر و سلبریتی معروف کره ای (+عکس داغ)


هنرمندان و سلبریتی هاي‌ ساکن کشور آلمان عکس هاي‌ زیادی را از خود منتشر می کنند و تمامی این عکسها در فضای مجازی قابل مشاهده و دانلود می‌باشد یکی از خبرنگاران عکسی انتشار کرد کـه خانواده سلبریتی هاي‌ ساکن کشور آلمان کجا ساکن هستند؟ در پاسخ بـه این سوال می‌توان گفت کـه برخی از ان ها بـه همراه خانواده شان مهاجرت می کنند.

میزان درآمد سلبریتی های ایرانی در المان

بیشتر سلبریتی هاي‌ خارج نشین از وضعیت مالی خوبی برخوردارند کـه اقدام بـه مهاجرت میکنند کـه البته کشور کشور آلمان هم یکی از صنعتی ترین و پیشرفته ترین کشور هاي‌ جهان بـه شمار می آید پس کار کردن و پول دراوردن دراین کشور کار سختی نیست. همچنین سلبریتی هاي‌ ساکن کشور آلمان میتوانند با استفاده از محبوبیت شان، تبلیغات در پیج اینستاگرام و همچنین یوتیوب کسب درآمد کنند.

یکی از سلبریتی هاي‌ ساکن کشور آلمان کـه حاشیه هاي‌ زیادی را روانه بازار کرد مهناز افشار اسـت زیرا این بازیگر محبوب و مشهور ایرانی مدتی اسـت کـه بـه کشور آلمان مهاجرت کرده اسـت و زمانی کـه بـه کشور آلمان مهاجرت کرد از همسرش جدا شد عده‌ اي بر این باورند کـه او با پول همسرش توانست اقامت کشور آلمان را بگیرد و بعد از انجام اقامت هایش تصمیم بـه جدایی گرفت.

میزان درآمد سلبریتی های ایرانی در المان+معرفی افراد مشهور در آلمان

در رابطه با گفتگو میتوان گفت کـه بیشتر گفت و گو ها با بازیگران ساکن در کشور آلمان صورت می‌گیرد طی گفت و گو اي از مهناز افشار پرسیدند کـه دلیل جدایی از همسرش چه بوده اسـت او در رابطه با پاسخ بـه این سوال گفت جواب این سوال کاملاً شخصی می باشد و از پاسخ دادن بـه ان معذورم!

معرفی افراد مشهوری که در آلمان زندگی کرده اند!! «+عکس و حواشی»

یکی از سلبریتی هاي‌ ساکن ایالات امریکا کـه برای کارش بیش از حد بـه ایران می آید فلور‌ نظری اسـت زیرا این بازیگر مشهور و محبوب ایرانی برای بازیگری و شرکت در برنامه هاي‌ مربوط از کشور آلمان بـه ایران می آید کـه البته اقامت کشور آلمان را هم دارا می باشد.

تمامی سلبریتی هاي‌ ساکن کشور آلمان در اپلیکیشن اینستاگرام با آیدی « اسم انگلیسی شان» فعالیت میکنند ودر اینستاگرام شان عکس هاي‌ باکیفیت از تفریحات و حوزه کاری خود منتشر میکنند کـه البته برخی از سلبریتی ها در پیج شان تبلیغاتی را هم انجام میدهند.

تمامی سلبریتی هاي‌ ساکن کشور آلمان در اپلیکیشن کلاب هاوس عضو هستند و همچنین در روم هاي‌ مختلف و متفاوت با افراد مشهور و هواداران شان ارتباط صوتی برقرار می کنند بـه عنوان نمونه مهناز افشار در تعداد زیادی از روم ها سخنرانی هاي‌ انگیزشی داشته اسـت.

در گذشته زیادی از فوتبالیست هاي‌ لیگ کشور آلمان را ایرانی ها تشکیل می دادند کـه این افراد عبارتند از: علی دایی، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا، علیرضا منصوریان و … ؛ کـه امروز افرادی چون احسان حاج صفی در تیم اف اس وی فرانکفورت کشور آلمان بازی کرده و‌ مدتی ساکن ان جا بوده اسـت.


افراد مرتبط: سام عرجی کیست؟‌ | بیوگرافی میکاپ آرتیست مرد در ترکیه (+عکس)


معرفی افراد مشهور در آلمان+ کیمیا علیزاده و زندگی لاکچری او در آلمان

گفت و گو‌ هاي‌ زیادی با سلبریتی هاي‌ ساکن کشور آلمان صورت گرفته اسـت کـه در هر یک از این گفتگو ها صحبت هاي‌ متفاوت و متعددی شده اسـت برای دسترسی بـه این گفت و گو ها کافیست بـه گوگل، یوتیوب و اینستاگرام مراجعه کنید.

با توجه بـه شواهد بـه دست آمده می‌توان گفت تنها یکی از سلبریتی ها فرزند خودش را در کشور آلمان بـه دنیا آورده اسـت و ان سلبریتی کسی نیست جز مهناز افشار کـه کنون ساکن کشور آلمان می‌باشد.

ثبت نام در سایت سیگاری بت