صبا صفری کیست؟ | بیوگرافی بلاگر سبک زندگی و حواشی جالب او (+عکس)

صبا صفری کیست؟ | بیوگرافی بلاگر سبک زندگی و حواشی جالب او (+عکس)

صبا صفری کیست؟

صفا صفری یکی از بلاگرهای لایف استایل یا همان سبک زندگی در اینستاگرام اسـت کـه زندگی روتین روزانه خودرا در استوری ها و پست ها قرار میدهد در ادامه با صبا صفری کیست؟ | بیوگرافی بلاگر سبک زندگی و حواشی جالب او «+عکس» سایت برترین بی را دنبال کنید .

 

بیوگرافی و عکس های صبا صفری 

یکی از دلایلی کـه باعث معروفیت صبا صفری در اینستاگرام و فضای مجازی شده اسـت این کـه تولید محتوا را در استوری بسیار جذاب و متفاوت منتشر می‌کند و جوری با مخاطب تعامل برقرار می‌کند کـه مخاطب از استوری ها و پست هاي‌ او خسته نمی‌شود و بسیار بـه محتوای او علاقه مند می شود شاید بتوان گفت یکی از دلایل موفقیت هاي‌ صبا صفری دقیقا همین موضوع بوده اسـت .

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی نبات بلاگر مشهور ایرانی در کانادا + بررسی درآمد و عکس های داغ


 

صبا صفری کیست؟

بیوگرافی و عکس های صبا صفری 

دلیل محبوبیت صبا صفری

دیزان خانه و بررسی دکوراسیون هاي‌ خانه یکی از علاقه هاي‌ بسیار زیاد صبا صفری بودو او قبل از این کـه وارد دنیای مجازی اینستاگرام شود در دیزاین لوازمات لوکس خونه فعالیت داشته اسـت گه دراین زمینه بـه شهرت و سرمایه ي بسیار خبوی رسیده اسـت او بعد از این کـه از ایران مهاجرت کرد بـه فکر بلاگر شدن افتاد کـه با اموزش هایي کـه دید تونست بسیار زود موفق شود و جزو محبوب ترین ها قرار بگیرد.

 

یکی از اتفاقاتی کـه چند وقت پیش برای صفا صفری افتاد خود کشی گربه اش بود ٬‌در این جا باید بگوییم کـه صبا صفری بسیار علاقه مند بـه حیوانات خانگی اسـت و از اول بسیار در استوری هایش از حقوق حیوانات خانگی و اهلی گفته اسـت.

 

صبا صفری کیست؟

همسر صبا صفری کیست ؟

ماجرای گربه صبا صفری

اما درسال گذشته او یک پست بسیار پر حواشی منتشر کرد کـه گفت گربه اش بـه صورت ناگهانی بـه داخل خودرو لباسشویی رفته اسـت و خفه شده و منجر بـه مرگ گربه اش شنیده شده اسـت و بعد از این کـه این خبر منتشر شد خیلی ها بـه او تهمت هاي‌ زیادی زدند کـه شاید خود او گربه را کشته اسـت کـه بزرگترین حواشی او بود.

 

ازدواج صبا صفری

صبا یک دختر دارد اما هرگز از همسرش در اینستاگرام عکسی منتشر نکرده اسـت گفتنی می‌باشد کـه او طلاق گرفته اسـت و فقط با دخترش زندگی می‌کند صبا صفری یک زندگی عجیبی دارد اما وقتی در استوری ها وی را می بینم یک زن بسیار قوی و فردی کـه با مشکلات میجنگد را مشاهده می کنیم و یکی از دلایل موفقیت او هم دقیقا همین موضوع بوده اسـت. 

 


مطلب مرتبط: امل بیوتی بلاگر ایرانی را بیشتر بشناسید + حواشی و بررسی درآمد از اینستاگرام


 

صبا صفری کیست؟

دلیل محبوبیت صبا صفری

کلاب هاوس صبا صفری

شـما می‌توانید با جستجوی نام صبا صفری بـه انگلیسی در کلاب هاوس، وی را دراین شبکه مجازی دنبال کنید. در ابتدای زمانی کـه این شبکه مجازی بـه ایران وارد شد و مردم ایران در ان شروع بـه فعالیت کردند، صبا صفری نیز آیدی شخصی خودرا دراین شبکه مجازی ایجاد نمود و چند روزی در ان فعالیت بالایی داشت ودر کلاب هاوس، با صبا صفری گفتگوهایی را بـه انجام رساند و از این طریق توانست شایعات و حواشی دیگری را برای خود بـه وجود آورد.

 

این سلبریتی بـه خاطر رابطه گذشته‌ اش با پویان مختاری دراین گفت‌وگو بازخواست شد و فردی مانند دنیا جهانبخت بـه او گفت کـه مقصر بـه هم خوردن رابطه اش با پویان مختاری خودش می‌ باشد.

ازدواج صبا صفری

صبا صفری کیست؟ | بیوگرافی بلاگر سبک زندگی و حواشی جالب او «+عکس»

زیرا زمانی کـه باید همه ی واقعیت را پیرامون داشتن بچه و شوهر در گذشته بـه پویان مختاری می‌ گفت، ان را پنهان کرد و هیچ چیزی را بـه او نگفت و این باعث ایجاد بی‌ اعتمادی میان انها گشته اسـت و بـه همین خاطر اسـت کـه انها همین حالا نمی‌ توانند دیگر باهم در رابطه بمانند.

 


مطلب مرتبط: با فلورا هاردی بلاگر ایرانی در اینستاگرام بیشتر آشنا شوید (+عکس و بیوگرافی)


 

ادرس کانال یوتیوب صبا صفری

ادرس کانال یوتیوب صبا صفری

یوتیوب مشهور‌ترین وب‌گاه بارگذاری و تماشای ویدئو اسـت کـه توسط سه کارمند سابق پی‌پل در فوریه سال ۲۰۰۵ ایجاد شد. چاد هرلی، استیو چن، و جاوید کریم پس از موفقیت‌هاي‌ وب‌گاه فلیکر، تصمیم بـه ایجاد یوتیوب گرفتند برای ورود بـه کانال صبا صفری کافیست روی نوار سرچ یوتیوب اسم وی را سرچ کنید . 

اینستاگرام صبا صفری 

این شرکت در سان برونو، کالیفرنیا اسـت. این سایت بـه کاربران اجازهٔ بارگذاری، مشاهده و اشتراک‌گذاری ویدئو و با استفاده از تکنولوژی ادوبی فلش ویدئو و اچ‌تی‌ام‌ال۵ انواع ویدئوها مانند کلیپ‌هاي‌ فیلم، کلیپ‌هاي‌ تلویزیون و کلیپ‌هاي‌ موسیقی و هم چنین ویدئوهای وبلاگ‌ها، ویدئوهای اوریجینال کوتاه و ویدئوهای آموزشی را نمایش می دهد.

 

اینستاگرام صبا صفری 

همانگونه کـه می‌دانید اینستاگرام یک صفحه اجتماعی بزرگ اسـت و خیلی از افراد دوست دارند تا در مورد زندگی خودشان بگویند و بدانند صبا صفری هم یکی از همین افراد اسـت کـه در فضای مجازی بسیار فعال اسـت .

صبا بلاگر

 


مطلب مرتبط: عسل ایزدیان کیست؟ | بیوگرافی بلاگر خوش استایل ایرانی (+عکس)


 

صبا صفری کیست؟ | بیوگرافی بلاگر سبک زندگی و حواشی جالب او «+عکس»

او در اینستا بالای ۲۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد و هر روزه بین ۱۰ تا ۳۰ استوری در مورد خودش می گذارد و از تبلیغاتی کـه در استوری هاي‌ خودش می گذارد در امد بالای ۳۰ میلیون تومان را خواهد داشت . 

 

شایعات زیادی مبنی بر خیانت شوهر صبا صفری بوده است.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت